Opinie o Teknika S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Teknika S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Teknika S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teknika S.A. w Warszawa

Mateusz

Nie polecam tej firmy - (usunięte przez administratora)wynagrodzenia.

Janek

Szkoda czasu na zawracanie sobie głowy tą "firmą". Nikomu nie polecam. Te wszystkie negatywne komentarze na temat pracy w Teknice są niestety prawdą.

Aktualność
Teknika - 20 lat z Wami !
Już tylko 21 dni pozostało do Targów Drema w Poznaniu.
Teknika zaprasza do swojego stoiska nr.21 w hali 5.
Będzie to tradycyjnie największe stoisko na targach.
W tym roku Teknika na Targach Drema będzie świętować swój Jubileusz 20 lecia działalności firmy.
JS

Nie polecam.(usunięte przez administratora) Pracowałam, poświęciłam ładnych parę-paręnaście lat swego życia. Nie było warto. (usunięte przez administratora)

@JS

Firma Teknika SA w związku ze swoim statusem firmy handlowej musi wciąż dostosowywać się do zmiennych warunków rynku. Wszyscy dobrze pamiętamy kryzys z 2007, którego skutki są odczuwalne do dziś. Wielu firmom nieobce są procesy restrukturyzacyjne i wielu pracowników odczuło ich bolesne skutki. Zdajemy sobie sprawę , iż osobami najbardziej pokrzywdzonymi w sytuacji zmiany są pracownicy, którzy tracą pracę. Dla nich, a w szczególności dla osób z dłuższym stażem pracy i dla tych, którzy nie są przyzwyczajeni do zmiany pracy, sytuacja ta jest szczególnie dotkliwa. Procesy zmiany w konsekwencji prowadzą jednak do znacznego rozwoju firmy oraz osób w niej pracujących.

@Teknika S.A.

Mialem do Panstwa aplikowac ale jak widze ile czasu poswiecacie na siedzenie i robienie wpisow na gowork to stwierdzam ze firma ktora ma pomysl na rozwoj i konsekwentie realizuje plan sprzedazy nie powinna myslec o tym co inni pisza na tym portalu. Zdrowe podejscie do ludzi samo obroni firme. A piszac ze zmiany w personelu czyli jak wynika z Waszej wypowiedzi zwolnienia osob prowadza do znacznego rozwoju to tak sie zastanawiam na czym firma zarabia? Na marzy z produktu czy na oszczedzaniu wynagrodzenia tytulem zwolnienia... paranoja

KKW
@Marcin

@Marcin - popieram!!! Typowy PR i nic poza tym. Zresztą wielu dobrych fachowców rozstało się z tą firmą ze względu na prowadzoną przez nią politykę....

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
Kryspinów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Promerol S.A.

Stanowczo odradzam dziewczynom myślącym o pracy sekretarki tj. Asystentka biura i sekretariatu. Nie ma procedur, szkolen-nic, a zarobki przecietne.

@Ania

Teknika SA poszukuje osób dynamicznych, zaangażowanych w wykonywanie powierzonych obowiązków, przejawiających inicjatywę i posiadających odpowiedni potencjał. Okres próbny pozwala nam na określenie tych cech u kandydata na dane stanowisko. Po okresie próbnym jesteśmy w stanie ocenić czy dana osoba spełnia nasze kryteria, abyśmy w pełni mogli zainwestować w jej rozwój i szkolenia. Przed osobą na stanowisku Asystentki biura również stawiamy duże wymagania, ponieważ jesteśmy firmą handlową, która nieustannie się rozwija i działa w środowisku międzynarodowym. Osoby, które nie wykazują odpowiedniego zaangażowania, dynamizmu, gotowości do zmian oraz zdolności do adaptacji z pewnością nie mogą wiązać z naszą firmą swojej przyszłości.

@Ania

Aktualność
Firma Teknika wzięła udział w tegorocznych targach Xylexpo w Mediolanie, poświęconych nowoczesnym technologiom do obróbki drewna
ASE

Skoro takie kokosy to dlaczego ciągle szukają ????

grucha
@ASE

bo nie widzisz rodziny przez tydzień albo dwa. do 8-6 tyś km miesięcznie, a kasa jak na pracę przeciętna

Dział rekrutacji
@ASE

Firma wciąż się rozwija i poszukuje nowych pracowników

@ASE

Firma Teknika wciąż poszukuje nowych pracowników, ponieważ wciąż się rozwija. Aktualne oferty pracy można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce "Kariera" pod linkiem http://www.teknika.pl/careers. Zapraszamy serdecznie.

Zapraszamy do stoiska Teknika na targach Xylexpo w Mediolanie
Stoisko H20, Pawilon 01
Agnieszka

Na koniec stycznia odbyły się w firmie Greda dni otwarte dla klientów firmy Teknika. Kolejne mają odbyć się na początku marca. Czy ktoś z Was uczestniczył w tych targach? Może pomagaliście przy ich organizacji?

Wwoj

Witam ile moze zarobic w firmie technik serwisant nie mam doswiadczenia jako serwisant ale mam za soba kilka lat pracy jako operator programista cnc? Pozdrawiam

Agnieszka

Na razie nie dowiedzieliśmy się jak wygląda rekrutacja, ale może ktoś inny nam powie, bo jest sporo ofert pracy do firmy Teknika S.A. Wszystkie oferty znajdziecie pod tym linkiem: http://www.teknika.pl/careers Jako benefity m.in możecie liczyć na kursy i szkolenia w kraju i za granicą (w tym kurs języka angielskiego i włoskiego) i karnet open do sieci siłowni Calypso. Brzmi zachęcająco?

Agnieszka

@Kandydat idealny jak dostaniesz zaproszenie na rekrutację w Teknika S.A. i będziesz po to potem powiedz nam o procesie rekrutacji. Na co należy się przygotować przed rozmową kwalifikacyjną? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne.

Agnieszka

Czy na forum są pracownicy Teknika S.A., którzy odpowiedzieliby użytkownikowi @Val na jego pytania odnośnie pracy w Teknika S.A. Myślę, że temat zaciekawi więcej niż jednego użytkownika, ponieważ to ważne informacje, których jeszcze nie ma na tym wątku.

Val

Wysłałem cv, ile trwa odpowiedz na zgłoszenie i czy firma informuje o odrzuceniu kandydata? I czy są prawdodobodobne szanse na odstępstwa od pewnych wymagań? Pilnie proszę o odpowiedz.

Agnieszka

@Warszawiak a może warto zaaplikować i spróbować na własnej skórze pracy w Teknika S.A. skoro nikt nie chce się podzielić swoimi doświadczeniami. Jakbyś spróbował to napisz nam potem jakie masz wrażenia.

Agnieszka

Czy jest na forum jakiś aktualny pracownik firmy Teknika S.A.? Jeżeli tak to mógłby odpowiedzieć na pytania użytkownika @Warszawiak? @Warszawiak a TY czytałeś wywiad z pracodawcą na serwisie gowork.pl? Jeżeli nie to zachęcam, bo może znajdziesz tam odpowiedź na jakieś ze swoich pytań http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,175463,wywiad-agnieszka-piotrowska.

Warszawiak
@Agnieszka

Agnieszka dzięki za odpisanie. Tak, czytałem ten wywiad i wydaje mi się, że praca w firmie Teknika jest całkiem w porządku. Chciałem tylko jakiegoś potwierdzenia od aktualnych lub byłych pracowników.

Warszawiak

Czy wiecie jak się teraz pracuje w tej firmie? Czy nadal są pozytywne opinie? Jakie są stawki? Jaka jest flota samochodowa i czy dostaje się samochód od razu po podpisaniu umowy? Czy samochody można używać do celów prywatnych? Z góry dzięki za odpowiedź.

chce tu pracować

mam doswiadczenie w obłudze i naprawach wielu maszyn przemysłowych. Rollformer do produkcji profili aluminiowych czy maszyny do ekstruzji profili, jak i również do ich oklejania. Chciałbym zmienić prace, otoczenie, nauczyć się czegoś nowego. Interesowałaby mnie praca technika serwisanta. Jestem dyspozycyjny w pełnym wymiarze czasu oraz mam duze zdolności techniczne i łatwość przyswajania wiedzy. Jak u was wygląda szkolenie i etapy zanim pracownik stanie się samodzielnym serwisantem? Jakie mam szanse na przyjecie się do waszej firmy? CV już złożyłem. Prosze o odpowiedź

tech
@chce tu pracować

niezła robota i zarobki,polecam

Teknika S.A. HR Specjalista
@chce tu pracować

Bardzo dziękujemy za zlozenie aplikacji. Obecnie prowadzimy rekrutacje i w najbliższym czasie bedziemy zapraszac wybranych kandydatow na rozmowę. Szkolenia odbywaja sie zarówno w siedzibie firmy w Warszawie jak i w terenie pod okiem doświadczonych technikow. Szkolenie wstępne trwa trwa od kilku do kilkunastu tygodni, w zależności od wcześniejszego doświadczenia nowego pracownika.

Tak. Wszyscy nowi pracownicy przechodzą intensywne szkolenia wstępne. Kluczowe są umiejętności techniczne i zdolność do efektywnej nauki praktycznej obsługi maszyn. Szczególnie cenne jest doświadczenie zdobyte w obsłudze maszyn przemysłowych. Zachęcamy kandydatów do opisania w swoim CV z jakimi konkretnie maszynami mają doświadczenie.

zwiewojt

@Teknika S.A Czy bez doświadczenia w serwisie cnc warto składać CV? Naprawiam inne maszyny i chciałbym się nauczyć czegoś nowego.

Zostaw merytoryczną opinię o Teknika S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Teknika S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Teknika S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teknika S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teknika S.A.?

Kandydaci do pracy w Teknika S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teknika S.A.
2.1/5 Na podstawie 135 ocen.

Teknika S.A.