Opinie o Teknika S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Teknika S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Teknika S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teknika S.A. w Warszawa

Kamil

A macie wigilie pracownicza czy nie?

Czy w Teknika S.A. występują paczki/bony świąteczne?

Były

Pracowałem kilka lat, nigdy paczek świątecznych nie było.

Qwerty

Czy obecnie są w firmie przyjęcia na stanowisko handlowca? Dzięki za info

Ciekawy

Witam wszystkich serdecznie. Interesują mnie tylko opinie ludzi, którzy mieli styczność z tą firmą. Jakie warunki na stanowisku handlowca? Jaka kasa? Jak wyglada system prowizyjny (o ile taki jest)? Zaznaczę że posiadam doświadczenie w sprzedaży maszyn „stolarskich” i ukończyłem szkolenia z maszyn cnc. Zastanawiam się nad aplikacją do tej firmy i chciałbym poznać Wasze opinie. Dzięki wielkie!

2020
@Ciekawy

Zachęcamy do przysłania aplikacji. Podczas bezpośredniej rozmowy będzie możliwość samodzielnej oceny naszej firmy.

Ciekawy
@2020

A poszukują Państwo handlowców? Jeśli tak, to czy mógłbym dowiedzieć się na jaki teren? Nie chce marnować ani Państwa, ani swojego czasu. Dziękuje i pozdrawiam

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.

Ta firma miała przynajmniej 500 komentarzy na tym portalu. W zadziwiający sposób zniknęło przynajmniej 400 z nich. Przed podjęciem nowej pracy pomyślcie dlaczego... Ja wiem, że nie warto nawet się nad tą firma zastanawiać! Pozdrawiam Wszystkich których jeszcze nie zwolnili!

Fis30

Ja pracuję już dwa lata i jestem zadowolony. Jeśli ktoś jest pracowity i zaangażowany, firma daje możliwość rozwoju.

@Fis30

Zdecydowanie zgadzam się z powyższą opinią. Jeżeli pracownik wykazuje zaangażowanie i chęci rozwoju firma mu w tym pomaga. Poza tym w firmie panuje fajna, rodzinna atmosfera która bardzo motywuje do pracy.

beejee
@RIKI

??? Pewnie. Zwłaszcza rotacje wśród personelu i pozbywanie się zaufanych pracowników o tym świadczą.

@beejee

Rotacje wśród pracowników zdarzają się w każdym przedsiębiorstwie i jest to rzeczą normalną i naturalną.

beejee
@RIKI

(usunięte przez administratora)Tak, rotacje są rzeczą naturalną, ale nie wśród osób które tyle serca i zaangażowania włożyły w rozwój i działalność tej firmy. Zrobiłeś swoje - to wypad. I uwierz - wiem co mówię.

@beejee

Prawda jest taka, że nic nigdy nie dzieje się bez przyczyny i dopiero po poznaniu wersji obu stron można wyciągać jakiekolwiek wnioski.

pracowik
@beejee

Zgadzam się z poniższą opinią w 100% Nie liczą się z pracownikiem za grosz. Zero poczucia stabilności. Nie polecam i współczuję osobą tam już pracującym

REALISTA
@pracowik

Czasami praca wymaga od nas różnej elastyczności. Ja pracuje w firmie 3 lata i nie doświadczyłem takiego traktowania.

Jarosław
@REALISTA

Każda z osób może odmiennie odczuwać pewne kwestie związane z pracą w danym miejscu. Pracujesz w formie od 3 lat. Mógłbyś ocenić, jak przez ten czas rozwinąłeś się pod względem zawodowym? Firma pomogła Ci w zdobyciu nowych umiejętności?

@Fis30

Chyba rozwiniecia garba albo skoliozy, 3 tysie na reke brak rozliczenia nadgodzin i delegacji. Technik cnc, co pol tygodnia spedza na kolanach z mlotowiertarką z marketu

Jarosław
@Zuid

Często zdarzają się sytuacje, że trzeba zostać dłużej w pracy? Zaniepokoiła mnie Twoja informacja, że nadgodziny nie są rozliczane. Skoro rzeczywiście nie są rozliczane, to może istnieje możliwość odbioru ich w formie wolnych dni?

negro
@RIKI

Oczywiscie masz rację, zapytaj tornatiego w jaki naturalny sposób firma rozstała się z Romanem...

Haha
@RIKI

Ile Ci płaca za pisanie takich pierdół? Słyszałem ze w czasie wirusa zwolnili polowe firmy!

gość

Ja tam nie narzekam, fakt, rotacja jest ale to chyba świadczy o niedostatecznych kwalifikacjach pracowników.

Logika
@gość

Z dobrej firmy nikt się nie zwalnia... Daje do myślenia!

negro
@gość

Jak będziesz w firmie to zapytaj prezesa jakie kwalifikacje miał (usunięte przez administratora). ze Szczecina

Czy pracownicy Teknika S.A. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

DOLORES

integracja jest najważniejsza, pracownicy wykorzystują wszelkie formy integracji

Co chwilę usuwane są negatywne opinie na temat Teknika S.A., to chyba świadczy coś o tej firmie... Z własnego doświadczenia powiem, że to najgorsza firma w jakiej pracowałem. Nie polecam !!!!

Również na szczęście BYŁY

Potwierdzam wszystko, co jest napisane powyżej. Pracowałem w Teknice i jest to zdecydowanie najgorsza robota jaką miałem. Unikajcie, bo szkoda nerwów i czasu. (usunięte przez administratora)

Asysytentka biura
@Również na szczęście BYŁY

To chyba o mnie chodzi :) Potwierdzam, wylecialam za nieprawidłowe zrobienie kawy "po włosku".

gość

W firmie jest bardzo duża rotacja pracowników, brak szkoleń jest szczególnie rażący. Nie ma żadnych procedur.

Była

Zgadzam się w 100% z poprzednimi opiniami, nie warto. Są zdecydowanie lepsze miejsca do pracy.

Pracowałem kilka lat, nie polecam.

Potwierdzam poniższe wpisy. (usunięte przez administratora)Częste zwolnienia i zatrudnianie nowych osób czyli brak personelu z odpowiednia wiedza (brak szkoleń dla nowych pracowników). Porażka. Unikajcie jak ognia.

Jak sytuacja w dziale technicznym? Dostałem propozycje pracy na stanowisko serwisanta. Warto? Jaka kasa i wogole. Pzdr

Lucky
@Nowy

Ja tam uważam, że na zarobki nie można narzekać a do tego panuje świetna atmosfera. Pozdr

@Lucky

Na jakie zarobki moge liczyc jako przyszly serwisant? Jest regionalizacja czy rzucaj po calym kraju? Jakimi samochodami jezdza technicy? Pzdr

Lucky
@Nowy

Zarobki uzależnione są od umiejętność i doświadczenia kandydata, jest wprowadzona rejonizacja. Jeżeli chodzi o auta to przeważnie fordy i toyoty, także nie jest źle ;)

nice
@Nowy

nie nie warto. Szczerze w innej firmie będziesz miał lepiej

Guest
@Lucky

Skad tak skrajne opinie? Jakby 2 obozy się wypowiadały. Można jakieś przykłady podać? Zapisy o których ktoś tu powiedział są niezgodne z prawem a przynajmniej cześć z nich. Czy firma sama z siebie zwalnia pracowników bo komuś ktoś nie podejdzie czy raczej jak ktoś coś mocniej przeskrobie? Czy firma potrafi wyszkolić pracownika? Podłączam się pod dział serwisu. Pzdr

Były
@Nowy

Przez pierwszy rok około 3tysie do ręki, praca od pon 6 do pt 21. Rejonizacja jest: od Szczecina po Kętrzyn. Szkolen nue ma, mozesz se DTRke poczytac...

@Były

Z reguły wynagrodzenie zależne jest od posiadanego doświadczenia i umiejętności. Pracując w tej firmie ma się styczność z wieloma różnymi maszynami oraz doświadczonymi pracownikami co pozwala na podnoszenie swoich kwalifikacja, a co za tym idzie wynagrodzenia.

Kamila
@Obecny

No tak - to właściwie zrozumiałe, że wynagrodzenie zależne jest od posiadanego doświadczenia i umiejętności. Dobrze, że w Teknikce obowiązuje ta zasada. Jestem jeszcze ciekawa, czy firma oferuje pracownikom jakieś szkolenia (zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne)?

@Kamila

Jeżeli dane stanowisko czy osoba tego potrzebują to jak najbardziej :)

@Obecny

A czy firma bierze w ogóle pod uwagę kandydaturę osób, które nie mają doświadczenia zawodowego? Jestem ciekaw, czy mają oni szansę otrzymać zatrudnienie.

@Andrzej

Wszystko zależy od tego na jakie stanowisko jest rekrutacja. Na niektórych stanowiskach liczy się doświadczenia a na innych wykształcenie.

@Lucky

Świetna atmosfera? :) ja bym tego tak nie nazwał

Aleksandra
@Anonim

A jak byś określił atmosferę w Teknika? Jest źle, czy w miarę znośnie? Chodzi o pracę przy programowaniu maszyn.

Max 40

Witam. Dostałem ofertę pracy jako Handlowiec. Ktoś, coś? Ile można zarobić, jaka atmosfera, przełożeni, narzędzia, itp? Czekam na Wasza pomoc.

JS
@Max 40

@Max 40 - uciekaj póki nie jest za późno.

Marsjanin96
@Max 40

Witam, pracuje od kilku miesięcy i póki co nie ma żadnych, poważnych zastrzeżeń. Wiadomo jak wszędzie znajdzie się plusy i minusy ale z mojej perspektywy jest więcej plusów. Firma nie jest korporacją, panuje koleżeńska i rodzinna atmosfera. Firma dostarcza wszelkie niezbędne do pracy narzędzia, tj. samochód, telefon, komputer, szkoli za granicą.

Marsjanin96

JS
@Marsjanin96

Faktycznie - musisz być z Marsa ;-) Skoro nie widzisz oczywistej oczywistości ;-)

@Marsjanin96

To opowiedz ile razy byłeś za granica na szkoleniu i czego Cie nauczyli?

@Marsjanin96

W kazdej firmie serwisant dostaje samochod, komputer i telefon, zwykle narzedzia do pracy. Chyba pierwsza praca w stolycy hehe

Benio

Wystarczy rzeczywiście przykładać się do pracy a nie będzie powodu żeby narzekać.

Nikoś

Jestem byłym pracownikiem. Ogólnie praca jedna z przeciętnych, można wylądować lepiej. Kontakt z klientami na najniższym poziomie traktują cię jak szmatę. Pracownicy z biura spoko, zarząd bardzo dobry... Jest rotacja? :)

EXT

Jako były pracownik potwierdzam, że niestety wszystkie negatywne opinie są prawdziwe - pozostałe to po prostu PR. Jeżeli myślisz, że prawo nie działa wstecz, to w tej firmie tak nie jest. Pracownicy są traktowani przedmiotowo. Unikajcie - szkoda czasu...

NICKI
@EXT

Zdarza się, że prawo działa wstecz, gdy związane jest z korzyściami lub nagrodami

@EXT

Wiesz jak wyglada sytuacja w dziale technicznym? Głównie o technika serwisu mi chodzi

EXT
@Nowy

Tak, wiem jak jest w dziale technicznym. Jedno słowo - tragedia. Zarobki też kiepskie.

@EXT

Mógłbyś troche bardziej opisać?

Damian

Aktualnie firma Teknika prowadzi nabór na kilka wolnych stanowisk do pracy w tej firmie. Wśród nich jest stanowisko dla handlowca, do którego zadań należało będzie pozyskiwanie nowych klientów. Czy ktoś z Was pracował może na tym stanowisku? Na jakie podstawowe wynagrodzenie można liczyć? Chciałbym dowiedzieć się coś więcej na temat tego miejsca pracy.

JA
@Damian

Szkoda dla nich czasu. Firma niewiarygodna, z pracownikami robi co chce, duża rotacja. Generalnie tragedia.

@JA

Pod jakim względem według Ciebie firma Teknika S.A. jest niewiarygodna? Napisałeś również o dużej rotacji, która tam rzekomo panuje. Znasz może powody tego, że tak często dochodzi do zmian w strukturach pracowniczych? Jest to związane z wysokimi wymaganiami pracodawcy względem zatrudnionych osób, czy może pracownicy sami rezygnują z uwagi na niekorzystne warunki zatrudnienia? Przedstaw proszę, jak to wygląda.

JA
@Damian

Czy opinie pisane przez moich poprzedników nie stanowią odpowiedniej rekomendacji? Pracowałem - nie wymagania, a masakryczne podejście do człowieka. Jesteś niczym.

@JA

Próbowałeś może poruszać tę kwestię z firmą Teknika? Zwracałeś uwagę, że nie podoba Ci się podejście do pracownika, który stara się wykonywać swoje obowiązki, jak najlepiej? Często brak zdecydowanej rozmowy jest przyczyną tego, że pracodawca nie wie, że taki problem w ogóle występuję, więc zachęcam, abyś napisał, jak to wyglądało w Twoim przypadku.

Niki
@Damian

Jako były pracownik nie polecę pracy w tej firmie. Nie będę się wdawać w szczegóły gdyż nieprzychylne informacje i tak stąd wyparują. Więc krótko i na temat: jest tyle możliwości na rynku pracy, że jeżeli szanujecie siebie i swoje zdrowie poszukajcie zatrudnienia w firmach cieszących się na prawdę dobrymi opiniami.

exWORKER
@Damian

Problemem jest właściciel oraz wielmożny CFO. Mają człowieka za nikogo i uważają że ludzie wchodzą drzwiami i oknami do tej firmy. Chore umowy lojalnościowe.

Zostaw merytoryczną opinię o Teknika S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Teknika S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Teknika S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teknika S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teknika S.A.?

Kandydaci do pracy w Teknika S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teknika S.A.
2.1/5 Na podstawie 135 ocen.

Teknika S.A.