Green Factory Sp. z o. o.

Opinie o Green Factory Sp. z o. o.

Tom

Firma fatalna, również dla ludzi wykształconych z normalnych ludzi robią idiotów... jak chcesz cały dzień w laboratorium przeglądać sałatę i szukać robali aby udawać że pracujesz a potem pół dnia patrzyć w monitor komputera i pić kawę w kadrach i plotkować to polecam...

były

Green! Tak przez zewnętrzną. Tao wogóle to nie polecam tam pracy. Kierownictwo do bani, no może nie wszyscy, ale większość. Pracownika mają za nic. Dorwali się do stołka to od razu myślą, że wszystkie rozumy pozjadali. Jak to mówią:” Chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy”. Poszukaj sobie normalnej pracy jak masz możliwość. Tam to tylko tylko dla tonącego, no chyba, że nosisz sukieneczki mini-mini to możesz liczyć na jakieś profity.

bylypracownik 45

Ogolnie atmosfera pracy do bani - kazdy patrzy jak podpieprzyć drugigo pracownika i zeby "przydziobać" kierownikowi- NIE POLECAM - forma zatrudnienia to umowa o prace na miesiac przez wewnetrzna agencje pracy. wynagrodzenie po prostu zalosne...

były pracownik w GF

Co tu dużo mówić. W Niepruszewie jest coraz gorzej. Na rozmowach ludziom mówili co innego i teraz jest co innego. Chodzi tylko o interesy tych z góry. W Niepruszewie coraz bardziej traktują ludzi jak tych Ukraińców.

Pakowacz

rozmowa byla przeprowadzona profesjonalnie, wyjasnione warunki pracy i wszystko co jej dotyczy. Jestem bardzo zadowolona.

Nie zadawalam pytan poniewaz wszystko co chcialabym sie dowiedziec zostalo wczesniej powiedziane i wyjasnione.

Samantha

A jak jest z pracą w biurze...?

green FUCKtory

green fctory zdunowo to masakra. Kierownictwo nie ma pojęcia o zarządzaniu ludźmi. Pracownika traktuja ja popychadło. Wiekszość kobiet to plotkary, albo strzelajace z ucha. Na rozmowach wszytko pieknie, ale już potem to nie wiadomo kiedy sie do domu wróci. Praca 2 zmianowa:) jedna zmiana po 7h a druga po 17h. zaden grafik nie obowizauje. Kobiety padaja z przemęczenia i na wyposarzeniu powinny mieć respiratory, bo czasem karetka może nie zdążyć. Gotowość 48h na dobę świątek piątek czy niedziela. Jak ktoś lubi być lany kijem i pracować przewaznie w święta i weekendy to to jest dla niego.

obecny pracownik
@green FUCKtory

w zakładzie jest respirator.

xxx

firma jak każda inna, nie ma co się podniecać, bo pracować trzeba wszędzie (chyba, ze jestes w budzetowce ;) ). Są super strony i bardzo kiepskie strony. za moich tam czasów nie było problemów z płatnościami, co do zarobków nie ma zasady. Atmosfera - wszystko zależy w jakim dziale jesteś. Najlepiej, jak w większości firm - w księgowości! przy takiej ilości kombinacji, przepraszam - spółek, ksiegowość musi byc kuta na 4 nogi i nie do podważenia, i tam prezes nie "bryka". chyba. :) Poza tym, jesli podnieca cie chaos i 24h stan gotowosci bojowej - to jest to praca dla ciebie! Jesli pociagniesz wystarczajaco dlugo bez respiratora, mozesz, choc nie musisz, doczekac sie odpowiednio wymiernej gratyfikacji. No i tak jak wszędzie, jesli jestes osoba, ktora za odpowiednia cene odwali za odpowiednie osoby kazda b...ą robote to sie zagniezdzisz i bedziesz zadowolony :) Ale morale zostaw za bramą.

JENDREK

EWIK jak możesz powiedzieć iż jestem zawistny nie mówię tego iż chce się zemścić czy komuś zaszkodzić {no może poza właścicielem i kierownictwem }więc jeśli twoja opinia jest inna niż większości to należysz do fascynatów firmy albo super lizi ........ czy też kierownictwa Podoba ci się jak cię traktuje RYDEL jak ci płaci za twoją ciężką prace ????? ci z góry nawet nie maja pojęcia ile ludzie z dolnych szczebli firmy muszą zrobić dla tych pary zł w poniedziałek i wtorek będzie kontrola HACCAP ciekawe co wykaże ? przeciesz wiadomo {dla ludzi którzy tam pracują i wiedzą co to HACCAP} że dużo spraw jest innych a niżeli w prawdzie MOŻE ABY W KOŃCU SOBIE POPRAWIĆ SYTUACJE W KOŃCU KTOŚ ZAREAGUJE ??????????? DOBRZE JEST WAM ?????????? TAK NAPRAWDĘ TEGO OBOZU BEZ WAS NIE MA TYLKO POTRZEBA JEDNOŚCI

zomo

widze że JENDREK też ma (usunięte przez administratora) wspomnienia z pracy w tej firmie. ciekawe czy odezwie sie jakiś lojalny pracownik np: brygadzista, albo kierownik w obronie firmy

zainteresowana
@zomo

a ktoś może wie jak jest w kontroli jakości?zarobki?system pracy?

byłypracownik
@zomo

jak to się pozmieniało, trochę kasy, kilka lat i się jest panam, ale pamiętajcie chłop ze wsi wyjdzie ale wieś z chłopa NIGDY

JENDREK

czyli warunki w zakładzie takie same jak i w transporcie cały ten rytel czy jak mu tam to ma ludzi gdzieś a na prostego pracownika czy nawet swojego brygadziste to by nie spojrzał nie mówiąc już o podaniu ręki od tacy ludzie mają tych mniejszych od siebie w ...... (usunięte przez administratora) jeśli koleś brałby pod uwagę prostych ludzi to warunki pracy by się poprawiły i kierowcy byli by inaczej nastawieni. TYLE KOMENTARZY O FIRMIE CZY O TRANSPORCIE A NAWET 5% NIE MA POZYTYWNYCH . Sami sraj... w pięknych łazienkach a ich podległe obiekty --- błonie sosnowiec i poznań o sanitariatów gościa z ukrainy będzie uważał i szanował bo o pare groszy tańszy a polaków nie będzie wspierał (usunięte przez administratora)

zomo

Drogi Ciekawy Nie wiem czy znajdziesz tam robote jeżeli chodzi o GF we Wróblewie, napisze Ci więcej i innym zainteresowanym!! Cała kadra pracowników z Ukrainy zamieszka w szkole w Sobanicach, budynek ten niedawno został zakupiony przez pana Rytla (chyba nie przekręciłem nazwiska szefa) budynek tejże szkoły jest już przygotowany bądź jest w ostatniej fazie przygotownia. Jak coś więcej będe wiedział z miłą chęcią się tymi informacjami podziele.

kamil

faktycznie cos mi sie obilo o uszy ze coraz wiecej jest pracownikow z ukrainy, co zrobic, trzeba zapitalac

z wiarygodnego źródła, konkretnie 200 osób,

CIEKAWY
@zomo

nie rób sobie jaj. pytam poważnie bo chce tam iść do roboty

zomo

pozdrawiam ogólnie całą kadrę kierowniczą, no i nowych pracowników GF, niech moc będzie z WAMI, jak kto wyleci z roboty szybko nie załamywać się

zomo

witam wszystkich na forum GF niektórzy mogą być zainteresowani tą informacją, nowo wybudowany GF w miejscowości Wróblewo zatrudnić ma podobno 80% pracowników pochodzenia UKRAIŃSKIEGO więc nie pokładajcie nadziei na nowe miejsca pracy w okolicy

CIEKAWY
@zomo

a skąd masz taką informację?

Zomo

Jeżeli przejdziesz przez okres próbny, to co miesiąc będzie podpisywana z tobą umowa na zlecenie. Czyli masz umowę na miesiąc, a później kolejną i kolejną

nikt

jest OK

Zomowiec

Pracowałem tam jakiś czasu do tyłu, teraz czytając ten wypowiedzi widzę, że nic w tym nie [usunięte przez moderatora] się nie zmieniło. Ciekaw jestem kto tam pracuje jako brygadzista? A te dwie niby kierowniczki też Anżela i ktoś jeszcze też pracują?

ble

tak medialna firma że powinna zebrę pomalować na zielono i na tyłku wybić pieczątkę gf. no tak okoliczni "wieśniacy" robią za "(usunięte przez administratora)bo za coś muszą dzieci wyżywić i gębę napoić, a tak niedawno pole zarośnięte było krzakami i był pgr

bb

pewnie codziennie

Zostaw merytoryczną opinię o Green Factory Sp. z o. o. - Zdunowo

• Jak się pracuje w Green Factory Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Green Factory Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Green Factory Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Green Factory Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Green Factory Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Green Factory Sp. z o. o.