Green Factory Sp. z o. o.

Opinie o Green Factory Sp. z o. o.

najlepszy jest pan Kop....cz , rozmawia z kazdym zbiera notatki a potem maile do wszystkich napierdala, kto kogo o kim kto z kim itd ... jak jakims cudem zaraz beda zwolnienia to wiecie komu powiedziec dzieki

praca

Ekipa brygadzistow jest fatalna,tylko z glownym brygadzista Panem P,praca dobrze idzie.A reszta obrosla w piorka i nic nie robii prawda jest taka,ze i bez nich ludzie na produkcji swietnie sobie daja rade,wiec po co ich tylu jak cos trzeba zalatwic to nigdy nie wiedza co powiedziec,a najlepsze jest to ze mowia iz nic nie robimy smieszne!a paczki same wskakuja do kartonow.A kazdy z nich patrzy zeby zawinac leniwy tylek do biura i sie ogrzac i powstawiac w oczy kierownikowi.

goska

W green factory pół okolicy pracowało a druga połowa niechce pracowac,jest tam potworna rekrutacja zastanawiał sie ktoś dlaczego?

zainteresowana

...a co jest produkowane w Niepruszewie?

Pakowacz

rozmowa byla przeprowadzona profesjonalnie, wyjasnione warunki pracy i wszystko co jej dotyczy. Jestem bardzo zadowolona.

Nie zadawalam pytan poniewaz wszystko co chcialabym sie dowiedziec zostalo wczesniej powiedziane i wyjasnione.

Pracuje w GREEN FACTORY w Niepruszewie4-5 miesiecy i jestem bardzo zadowolona. Pensja jak najbardziej odpowiada. Kierownik, brygadzisci super. Kazdy kto z pewnych przyczyn zostal zwolniony wypowiada sie negatywnie. Ja przed podjeciem pracy tez sie nasluchalam negatywnych opini a rzeczywistosc jest inna. Mam nadzieje ze bede miala przyjemnosc pracowac tutaj jak najdluzej. Niech kazdy zainteresowany przekona sie sam jak jest, a nie slucha pierd.

student

Sami z siebie robicie murzynów.Zgadazcie się na wszystkie warunki a za placami psioczycie.Ot taka polska rzeczywistośc.Nie pasuje praca ale kasa Wam pasuje.Nikomu za gadanie nie praca wiec do roboty do GREEN FACTOR

Zgadzam sie z ostatnia opinia,jak komus cos nie pasuje niech szuka innej pracy...Pracuje w zakladzie Green Factory prawie rok,praca jak kazda inna,dziwie sie ze ludzie wypisuja takie glupoty.Wynagrodzenie za prace bardzo dobre.Co do kierownicta,brygadzistow nie mam zastrzezen,bardzo dobra obstawa.Polecam prace,naprawde warto sprobowac,kto bedzie pracowal,nie bedzie narzekal!

abcdef

nie pomyślałeś/łaś że może zarządzanie pracownikami przez firmę zewnętrzną jest wymogiem narzuconym odgórnie i nie ma nic wspólnego z tym czy pani kadrowa sobie radzi czy nie? ludzie opanujcie się, firma jak każda inna firma produkcyjna... zawsze ludzie będą plotkować donosić i będą niezadowoleni - jak komuś praca nie odpowiada zawsze można się zwolnić, nikt nikogo na siłę nie trzyma.

to pani kadrowa nie umie sobie poradzić z pracownikami i sprawami kadrowymi że aż trzeba zewnętrzną firmę zatrudnić do zatrudniania pracowników??? żałość

dyzio

Green Factory w Niepruszewie to porażka. Kierownik, który nie ma pojęcia o kierowaniu ludźmi a pan brygadzista Piotr I. to podjebywacz i lizo dup ze szkoda gadać. W tej pracy każdy tylko czeka, aż drugiemu sie noga powinie, żeby od razu donieść do dyrekcji a i tak na końcu wychodzą na durni.

kamil

co do niepruszewa to prawda kadra kierownicza do bani pan brygadzista pożal sie boże jedynie moze pan dyrektor jakoś daje radę reszta wiary patologia

frank

Szukam osób pracujących aktualnie lub w przeszłości w firmie Green Factory Proszę o kontakt pod: frank.ensztajn@wp.pl Informacja = wynagrodzenie

były
@frank

a o co chodzi?

bylapu

WITAM JEDYNA OSOBA KTORA JEST PORAZKA W TEJ FIRMIE W NIEPRUSZEWIE DODAJE TO PRZYDUPAS PRAWA REKA KIEROWNIKA ŁUKASZ K !!! SCIEMNIACZ I POPYCHADŁO JAK TO MOWIA Z GOWNA BATA NIE UKRECISZ AHA I NIE WIERZYL BYM W COKOLWIEK MOWI BO KLAMIE JAK NAJETY

frank

Szukam osób pracujących aktualnie lub w przeszłości w firmie Eisberg Proszę o kontakt pod: frank.ensztajn@wp.pl Informacja = wynagrodzenie

nieznany
@frank

Najgorzej jak się z chama zrobi pana!!(usunięte przez administratora) za granicą tyle lat zapieprzał na linii,teraz dostał kierownika za 1/10 europejskiej stawki i się w główce poprzewracało.Człowiek absolutnie nie na swoim miejscu ,może na produkcji przy sortowaniu ziemniaków się sprawdzał ale jako przełożony jest beznadziejny.Zapomniał wół jak cielęciem był.Bazuje tylko na donoszeniu,ale jak widać te jego marne notatki na nic się zdają bo jak na razie awansu brak.Mamy nadzieję że razem ze swoją błąd donosicielką dostaną "wilczy bilet". Para bardzo ambitna,pan kierownik i jego utrzymanka.

robaczek

Pracowałem tydzien w GF i stwierdzam ze nie byloby wcale zle gdyby wszyscy pracowali sumiennie a nie co chwila wychodzil a to na siku a to na pic się a to na papierosa czy do koleżanusi na inny dział na ploty i notorycznie te same osoby.Wtedy ludzie by szybciej prace konczyli.Przypadly mi same drugie zmiany wedlug grafika ale poprosilem o zminy je bardzo miła pani zakceptowała bez zadnych pytac a po co a dlaczego.Stawka godzinowa bardzo dobra jak na Płonsk gdzie dostaniecie więcej pytam się.Kazdy zapyta wiec czemu odeszlem z tego miodu a odeszlem bo nie pije nie palę i nie umiem ściemiac jak wszyscy a zetelnie pracowac a nie bede za te same pieniądze pracowac za kolegów których nie bylo na dziale a byc powinni i pracowac jak ja

kierownik

hahah dobre sobie, to w Niepruszewie też takie inteligentne jak w Zdunowie:), ale przynajmniej po rozum poszli do głowy. W Zdunowie jak co niektórzy awansowali to wszystkie rozumy pozjadali choć na robocie i zarządzaniem ludźmi się nie znają. Masakra co tu się dzieje. Jak masz długi jęzor i krótkie mini to moższ robić wszystko, prawie jak agencji towarzyskiej tylko za dużo mniejszą kasę:)

robert

Witam. totalna patologia (niepruszewo)praca (zmiana popoludniowa) zawsze 12 godzin , do 2 w nocy , soboty , niedziele , wszystkich swietych , dzien niepodleglosci, bez róznicy , maszyny do pracy , murzynów robią z ludzi , brygadzisci nie wiedzący nic o tym co się dzieje , nie mający pojęcia o niczym , awansują tzw karierowicze czyt.- podpierdalacze którzy sami dodają i wymyslają rzeczy których nigdy nie bylo , tylko po to zeby dostac stanowisko kierownika ( w tym przypadku ZASTĘPCY) kierownik utrzymania ruchu , to chyba fotograf zepsutych maszyn..

od dziś były pracownik

jestem jedną z tych 20 zwolnionych i popieram "robaczka" FIRMA GREEN FACTORY W NIEPRUSZEWIE TO JEDNA WIELKA PATOLOGIA, KOŁCHOZ GDZIE LUDZIE PRACUJĄ PO 12H 5 DNI W TYGODNIU, ŚWIĄTKI PIĄTKI I NIEDZIELE, KTÓRE MIAŁY BYĆ W POŁOWIE LISTOPADA WZNIESIONE ALE NIE BĘDĄ, BO TO KOLEJNE KŁAMSTWA NASZEJ DYREKCJI. JESTEM CIEKAWA CO ZROBIĄ JAK W ŚWIĘTA NA BIURKU ZOBACZĄ SAME L4. WTEDY IM SIĘ OCZY OTWORZĄ. PAN DYREKTOR Z PANEM ŚMIESZNYM KIEROWNICZKIEM Z PRZYPADKU BĘDĄ SAMI ZAPIERDALAĆ. ŻAL TYLKO TYCH LUDZI, BO NIEKTÓRZY Z NICH NA PRAWDĘ MEGA SIĘ PRZYKŁADALI DO PRACY. BYŁO WIDAĆ, ŻE IM ZALEŻY. ALE CÓŻ MOGĘ POWIEDZIEĆ. NIE POLEGAM TEJ CHOREJ FIRMY NIKOMU. WSZYSTKO LEPSZE OD GREEN FACTORY W NIEPRUSZEWIE. NAWET KOPANIE ROWÓW.

była...
@od dziś były pracownik

a wiecie co to jest inspekcja pracy??????? wpada bez zapowiedzi

przyjacielzezdunowa
@od dziś były pracownik

drodzy pracownicy z wielkopolski w zdunowie też pracuje sie w świeta sylwestra itd

robaczek

witam, pracuje tu od samego początku firmy i stwierdzam na podstawie pracy prawie rok w tej firmie, że jest to jedna wielka patologia, nie szanują pracowników, wciąż są jakieś matactwa, na rozmowach kwalifikacyjnych nie mówią prawdy - dowiadujesz się dopiero gdy już tu robisz. praca po 10 - 12 godzin 5 dni w tyg, oczywiście jest to liczone jako nadgodziny z tym, że okres rozliczeniowy wynosi 4 miesiąc. Jest nas Pracowników ciągle za mało - LECZ TA FIRMA To GENIUSZE, dziś zwolnili 20 osób bo rzekomo zamówienia będą mniejsze - gówno prawda. to polityka firmy jest do dupy, gdyż zwolnienie osób tłumaczą wielkością zamówień a prawda jest taką, że pracownik jest nic winny, gdyż to maszyny ciągle się psują bo nie ma mądrego by je naprawił. przez to zwalniają ludzi z winy maszyn - gdzie tu sens?? na moje jest to wymierzenie kary na pracownikach za niewyrabianie się z produkcją od jakiegoś miesiąca z powodu psujących się maszyn- BRAK LOGIKI. w dodatku zwalniają ludzi którzy lubili tą prace, a zostali tak potraktowani.. PODSUMOWANIE : nie aplikujcie swojej CV do tej firmy bo naprawdę się nie opłaca. lecz jak to mówią trzeba się przekonać na własnej skórze bo niektórzy i tak nie uwierzą

lolek89

może w końcu ktoś poruszy temat czemu standardem zrobiło sie praca po 12 lub do oporu... w przepisach prawnych jest 8... ? teraz druga sprawa zatrudnili nowego kierownika prawa reka szefa ( kolega ze studiów) i nagle wszystko chce zmieniać ale on to jeszcze nie jest takie zło jak nowa PERFEKCYJNA PANI DOMU. Zapraszam ja na tydzień pracy na ktorej kolwiek czesci zakladu w zdunowie i wtedy niech przyjdzie, a zdjec to sobie niech porobi na wycieczczkach a nie po zakladzie gdzie tylko coś znajdzie...

Zostaw merytoryczną opinię o Green Factory Sp. z o. o. - Zdunowo

• Jak się pracuje w Green Factory Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Green Factory Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Green Factory Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Green Factory Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Green Factory Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Green Factory Sp. z o. o.