Green Factory Sp. z o. o.

Opinie o Green Factory Sp. z o. o.

system premiowania pracownikow zalezy od przerobu i jakosci tych sałat lecz towar dostarczony z włoch,hiszapani jest zgnity lub marnej jakosci to tez cierpia na tym pracownicy bo jest duży odpad a odpad to kasa w plecy

mieletrymingwszystko

Omijać szeroki łukiem ten zakład!!!! Wszystkie negatywne komentarze poprzedników są niestety prawdą. Nie szanują ludzi, potrafią z rana dzwonić i zmienić Ci godzinę przyjścia do pracy… zero szacunku i życzliwości dla drugiej osoby. Idziesz do pracy i nie wiesz czy będzie 8 godz czy 12 godzin… Brygadziści potrafią przyjść i powiedzieć, że już na dzisiaj koniec pracy i idziesz do domu, nie interesuje ich że przyjechałaś z kimś innym i nie masz jak wrócić do domu…. W Grafiku zmiany z dnia na dzień wprowadzane przez Piotr I. (swoją drogą gościa który już niejednej osobie załatwił wylot z pracy) nie możesz mieć nic życia prywatnego, nic zaplanowanego nawet w swoim wolnym czasie, bo nie wiesz czy na jutro nie zwiększą dodatkowo produkcji i nawet z wolnego dnia Cię ściągną do pracy….. Zero kompetencji z strony rządzących. Nie polecam nikomu. Dla tych którzy jeszcze wątpią w szczerość ludzi piszących tutaj, może bardziej trafi do nich argument że w firmy sami odeszli już kierownik produkcji, kierownik magazynu, a i dyrektor rezygnuje z pracy. Komedia to mało powiedziane, gorzej niż w PRlu, zarządzanie firmą jest na poziomie pola z tymi ich sałatami:)

@mieletrymingwszystko

no masz racje Piort I tak ustawia grafik ze nie ma ludzi do pracy a pózniej leci do "ala" kierownicza Łukasza i mu dpue liże -melduje że nie ma komu robić .co do HR agencja pracy to jedno wielkie lenistwo i niekompetencja ale o tym napiszemy pózniej

Antycebulorz

Firma to kraina cebuli. Wykorzystywanie, kradzież nadgodzin, hamstwo biura (zwłaszcza dział kad). Praca po 12 h to standard a właściciel burak z okolokolic stolicy. Omijać szerokim łukiem.

aaa

ludzie weżcie sie do pracy a jak sie nie podoba to do Amazona autobus Was zawiezie za darmo i obiad dostaniecie za złotówke żeby Wam te krzykliwe mordki zamknąc :)

Pakowacz

rozmowa byla przeprowadzona profesjonalnie, wyjasnione warunki pracy i wszystko co jej dotyczy. Jestem bardzo zadowolona.

Nie zadawalam pytan poniewaz wszystko co chcialabym sie dowiedziec zostalo wczesniej powiedziane i wyjasnione.

skoro tak wam zle, brygadzisci waM nie odpowiadaja, godziny pracy i twierdzicie ze jest zle to nikt was na sile nie trzyma. W kazdej chwili mozecie sie zwolnic, tyle firm dookola. Piszecie bzdetyty a sami moze na codzien w tylki wchodzicie brygadzistom itp. Niech kazdy patrzy na siebie, robi to co do jego obowiazkow nalezy a nie patrzy co robia inni. Kazdy pracuje na siebie. Piszecie imionami, nazwiskami o innych a strach wam nie pozwala napisac w nicku swojego nazwiska. Kazdy madry anonimowo. Jak kogos cos "boli", wyjasnia sie to w 4 oczy a nie obmawia na forum.

FLOUPAK 12

o i niedawno respirstor kupili i powiesili u góry na korytarzu gdzie mało kto chodzi (chyba że biurowi)bo reszta pracuje na trymingu ,miele pakowaniu i floupaku a to jest daleko od respiratora. znowu kupa smiechu

tryming

najlepszy jest pakiet ''ala socialny'' bo aby go dostać musisz jako pracownik okazać się zarobkami żony lub męża. INWIGILACJA na całego .co do cholery ich obchodzą dochody współmałżonka.jak jest pakiet socialny to na pracownika.social nie jest uzależniony od zarobków w rodzinie. ta agencja co ludzi zatrudnia to jakaś farsa.nie są wogóle obeznani w wty co robią.....

tak sie pracuje w gf niepruszewo.grafik na tydzien poniedziałek wolne.wtorek praca12 sroda wolne czwartek wolne piątek praca12 sobota praca12 niedziela praca12 (12 to godziny pracy) zmiany tylko w dni od pon-piątek

chetny

Mógłby mi ktos powiedziec jak wyglada praca we Wróblewskim zakladzie GF? ogolnie jak sie tam pracuje

Ludzie weźcie si (usunięte przez administratora) za robote, zajmijcie się swoim życiem prywatny (usunięte przez administratora) się od innych, dajcie im swiety spokój!

zapamiętaj jedną podstawową rzecz że tu się pisze prawde i nic innego.prawda niekiedy jest bolesna.a to boli

tryming

z tego zakładu powinni na zbity pysk wywalić po 1 łukasza 2 piotra 3 basie 4 hanie.p 5 anie.w i szymona no i fotografa.

tryming

tutaj piszą samą prawde kto chce sprawdzić to proszę lecz i tak potwierdzi to samo byli i aktualni pracownicy PISZĄ prawde. lecz pod te pozytywne opinie podszywają się te ''ala brygadzisci, operatorzy i kierowniczek.w tej firmie jest gorzej niż żle

o basi siostrze elizy

tryming

ta wasza Basia (usunięte przez administratora) umie nie pisz takich bzdur .co do jej stażu następne kłamstwo(podpisujesz się Wiesia , a żadna Wiesia nie pracuje w tej zakłamanej firmie)ja pracuje dłużej niż ona .basia się zatrudniła jakoś na koniec lipca więc nie piszcie bzdur.

@tryming

MASZ racje szybko należy się ulotnic z tego burdelu.

ukhrainieć

Robi się coraz gorzej w tej firmie. Czas uciekać...

@ukhrainieć

JAK MOŻNA 5 NIEDZIEL POD RZĄD PRACOWAĆ .GDZIE MOJE RODZINNE ŻYCIE? DZIECI JUŻ MNIE NIE POZNAJĄ!

Wiesia

Basia R.(Ratajszczak)umie uruchomić maszynę i przestańcie w końcu ją oczerniać.Jest jednym z najlepszych pracowników Green Factory.Może ma jakieś odchyły ale jest super.Ma najdłuższy staż w tej pracy.

tryming

tu nikt nikogo nie oczernia.ludzie -pracownicy piszą prawde o tych nierobach ale docenią ludzi gdy nawet Ukraincy ich oleją . co do pracownicy nr 1 Basi to prawda że maszyny nie potrafi uruchomić na trymingu bo po instrukcje obsługi leci do góry do przełorzonych.jest jeszcze jedna. pani Hania P biurowe zakłamane zero

Weźcie sie ludzie zajmijcie swoim zyciem i nie obrażajcie ludzi, którzy na to nie zasłużyli!!! Gówno niech Was interesuje życie Pana kierownika...to WYŁĄCZNIE JEGO sprawa... co Wy macie do "Pana fotografa" niech robi co mu się nie podoba, ważne żeby maszyny były sprawne....a każdy brygadzista pracuje na miarę swych mozliwości, daje z siebie wszystko...a że stanowisko zobowiązuje to niestety na życie prywatne może miec wtedy nie wiele czasu i to z własnego wyboru- więc co Wam do tego??? A oczernianie ludzi z imienia i nazwiska (B.R) to już szczyt chamstwa...bardzo pracowita, sumienna osoba a jakiś lewus potrafi ją oczerniać!!! Jak Wam coś nie pasuje to do kierownictwa a nie tu wszystkie żale wylewacie, a w pracy "dobra mina do zlej gry" !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Green Factory Sp. z o. o. - Zdunowo

• Jak się pracuje w Green Factory Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Green Factory Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Green Factory Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Green Factory Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Green Factory Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Green Factory Sp. z o. o.