Opinie o Green Factory Holding sp. z o.o.

Dominika

@ja takich rzeczy dowiesz się pewnie na rozmowie, ponieważ to zależy od doświadczenia i innych czynników, pewnie nie wszyscy na tym stanowisku zarabiają tak samo, a w ofercie pracy rzadko umieszczają takie informacje. @kjkiukjk skąd takie zdanie na temat tej firmy?jakieś złe doświadczenia?

ja

Jakie pieniądze ma pracownik biurowy?

andrew

@michał na pewno warto przyjść w miarę przygotowanym. Wiedzieć, czym się dokładniej zajmuje firma, umieć odpowiedzieć na takie typowe rekrutacyjne pytania

okazaku

nie warto nawet próbowac, zimno, mokro, straszna presja za wszystko zabieraja premie a z podstawy nie jesteś w stanie wyżyć

kjkiukjk

fatalnie odpuść sobie.

JAAAAAA

Chciałem się zapytać o prace na stanowisku Lidera w Niepruszewie. Jakie zarobki i po ile godzin pracują bo słyszałam różne opinie.

JAAAAAA

Jaš

Witam,dzisiaj będę na rozmowie w błoniu na stanowisko asystent ds. transportu Możecie coś napisać na temat tego staniwiska , będę wdzięczny :) Pozdrawiam

miły

Szukają Lidera lub Brygadzisty do pracy w Niepruszewie. Zwolnili kogoś z tego stanowiska czy sam odszedł? W jakich godzinach pracuje się w tej firmie?

...

dla tego siedzi na nockach wiwcej mozliwosci,wspolczuje partnerom.Jesli mowimy o tych samych osobach

Informatyk

Mam pytanie bo widziałem że w Załuskach szukają informatyka. Poprzedni odszedł czy go zwolnili czy potrzebny drugi? Na jakie pieniądze może liczyć informatyk?

abc

@jeszcze obecny 08.07.2015 18:59
jestem ciekawa kiedy się sprawa posypie,laleczce się wydaję że wszyscy są ślepi

takie rzeczy zawsze wychodza

asta la vista baby

w niepruszewie jest bida z pracownikami bo nawet na kuroniu się ogłaszaja.... niech tedwa durnie co ludzi okłamywali a pózniej pozwalniali to niech se tera napierdalają.Gdy sie im mówiło jak należy zrobic niektóre rzeczy to nie bo my sa robole a oni pany to se niech cwaniaczki dwa łukasz i piotr naginają bo tam to już chyba 3/4 województwa się przewineło a OPINIA NEGATYWNA O WYZYSKU I NIESZANOWANIU PRACOWNIKA poszła w świat

ŁON

Czernik zapomniałeś jeszcze, że w Zakroczymiu poszukiwanie są osoby na Pracownik Produkcji

na

daj se spokój za mojej 3 miesięcznej kadencji zatrudnili z 20 ukraińców , odeszło z 10 , 5 polaków z produkcj , 3 operatorów itp . Rotacja duża

aaaa

daj se spoko z tym durnym załadem....

Ciekawski

pracownik produkcji

Ciekawski

Ok dużo już poczytałem:) Mam pytanie jak wypadają zmiany ( nie pytam czy po 8 godzin bo to rozumiem bajka) na którą I zmiana a na którą II, Ciekawi mnie Niepruszewo

ssss
@Ciekawski 12.06.2015 19:32

a kim chcesz być pracownik produkcji,magazynier,operator,brygadzista.bo to ważne ,gdyż każdy chodzi inaczej

mieletrymingwszystko

jak można pracować bez brygadzisty???????

pracownik - 2015

i niedziela pracujaca a tych cwaniaków dwóch nie nyło w pracy

magazynier ogłoszenie w lokalnej prasie że potrzebują .praca od pon-niedz pięć dni w tygodniu czyli sobota ,niedziela pracująćą tradycja w niepruszewie brak słów

była sobie MAJÓWKA ale nie na grilu tylko w niepruszewie w pracy pech i porażka

ZDUNOWO. Praca jako praca nie jes zla, tylko te godziny sa meczace...12h to minimum, a czasem nawet wiecej...po 8 godzinach czlowiek normalnie by funkcjonowal. Praca w swieta to jakas porazka, sami niech sobie zapier***,ale niestety ludzie musza gdzies pracowac...wiec daja sie ponizac... Nie polecam tam pracy, chyba ze chcesz nie miec zycia prywatnego

za nadgodziny płacą co 4 miesiące bo jak nie mAco robić i idziesz wczesniej do domu to ci zabierają nadgodziny aby tylko NIEZAPŁACIĆ!!!!!

gość

.... ciekawe co by było gdyby doszło do wypadku ?czy tak samo byś pisał/ła? i tu nie ma znaczenia jaki kolwiek procent promila .Jest to zakład pracy są tam maszyny taka osoba stwarza zagrożenie dla wszystkich w tym i dla Ciebie jeśli tam pracujesz.

KuDziadkowi

Nie ma to jak zwolnić jednego z najlepiej pracujacych męzczyzn na produkcji (3 lata) w Zdunowie za 0,1 mg alkoholu. Czy to jest dużo? nie. taka zawartość alkoholu nie musi być koniecznie po wódce lub piwie,ale przecież dyrektor musiało pokazać swoja moc i wszechładze.... a teraz człowieku po 50 szukaj sobie pracy... czemu nie mozna było dać jakieś nagany? zabrania premii lub cos? gdzie ostatnia szansa? życze powodzenia skoro "góra" ma takie podejście , najlepiej dać teraz jakiś świeżych którzy beda sie kręcić bez celu... może wraz z przebudowa firmy coś sie zmieni... może. a teraz o HR... tylko sie zmienia nazwa pośrednika aby uniknąc kosztów a umowy zazwyczaj śmieciówki lub na czas okreslony. system pracy dobowy praktycznie 12 h to standard.

mieletrymingwszystko

a niech tak uczciwie Łukasz napisze ilu osobom (dobrym pracownikom ) załatwił wrotki z tego zakładu???? może nawet z lizusem Piotrem z Grodziska który tak bardzo pomaga. to maże wtedy pracownicy przestana pisać o kierowniku bez kwalifikacji.......

Przestancie najezdzac na kierownika,co wam do tego co i z kim robi po pracy?!Jak to mowia "Szanuj szefa swegi, bo mozesz miec gorszego". Swoja droga niektorym przydalby sie naganiacz z batem, moze wtedy by docenili to co maja teraz A praca nie jest zla, za lezenie to nigdzie nie placa

KuDziadkowi
@pracownik 17.04.2015 11:02

jak kuba bogu tak bug kubie .ilu osobom łukasz zaszkodził w tej smętnej fiirmie no to ludzie piszą niema się co dziwić ze go oczerniaja dobrze mu tak.. jak zaczynał swa kariere to nie umiał operatorom własciwych parametrów przekazac tylko musieli sami kombinować a był na nauce pod warszawą i tam poznawał obsługe i ustawienia TO MA BYĆ KIEROWNIK ? A na fajki sam chodzi co po chwile a ludzi do roboty goni...........

A nie uwazasz ze to kazdego indywidualna sprawa, z kim, jak uklada sobie zycie? Nikomu z Nas nic do tego. Ide do pracy, robie co mnie nalezy i wracam do domu do swojego zycia. Nie interesuje sie zyciem innych i to rowniez powinno tyczyc sie Ciebie. Takie zdania zachowaj dla siebie. To forum o pisaniu na temat firmy a nie osob tam pracujacych. Zastanow sie, nie pokazuj publicznie swojej głupoty!!!!

asdfg
@pracownik 16.04.2015 22:22

osoby pracujące to firma .

Ktos duzo narzeka na prace a interesuje sie zyciem prywatnym pracownikow. Moze zatrudnij sie w gazecie, tam lubia pisac pierdy i interesowac sie tym co niepowinni. Zajmij sie swoim zyciem, chyba ze jest tak nudne ze zazdroscisz innym zycia prywatnego.

jeszcze jestem
@asta la vista baby 08.07.2015 21:59
kariere sie robi za dawanie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

rozumiem ale ona ma dzieci jakis bezpiecznik musi byćalle jak na barze sie pracowało to coś zostaję

Barney
@ABCD 16.04.2015 21:33
moje życie jest ciekawe lecz bzykać urzywaną laske z dwoma dziecmi odpowiedz sobie sam...

idz do szkoly! pisze sie uzywaną z dwojką dzieci

Nikt nie pracuje w firmie na czarno, wynagrodzenie jest tak jak na umowie. Wszystko jest odprowadzane od rzeczywistej zarobionej kwoty.

kieronik

dzis byłem i kupiłem piekne złote cacko dla mojej a... chyba sie bedzie podobać kingkros

@kieronik 12.04.2015 20:59

czy to mowa o kierowniku? chyba zakochany

ciekawy

Szanowni Państwo, czy pracują tam ludzie na czarno? czy wypłata wynagrodzenia to jest to co na umowie?

i znowórz kolejna sobota w syf-pracy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] trza nowa szkać

ABCD

barney już nie pracuje a ja jeszcze tak więc blondyno to ty nie pisz bzdur .a na marginesie to raczej co piszą to prawda

Pracownik :-)

Barney opamiętaj sie, po co wypisujesz takie kłamstwa!Może najwyższy czas wziąc się do roboty nygusie śmierdzący....

history

do masz racje te wszystkie negatywne opinie to prawda najprawdziwsza prawda....

history

biuro hr i cała hania to jedno wielkie zero nawet podstawowych dokumentów nie potrafi skompletować i przekazać dalej .poza swoją ładną figurą i uśmiechem(fałszywym)nic ta osoba nie reprezentuje.porzałowania godna...

obiektywny

do >pracownik< i >aaa< po waszych komentarzach widać że nie dacie nic złego powiedzieć na zakład, nie jesteście z kadr,rodziny czy znajomi tych którzy wykorzystują ludzi? przecież to prawda że ludzie tam harują po kilkanaście godzin świątek,piątek i niedziele na śmieciową umowę,a może się mylę jak i większość tu komentujących?

asdfg

W tej firmie możesz pracować 5 lat i nagle dowiesz się że już nie jesteś potrzebny i od jutra nie masz przedłużonej umowy

VIP 47 OLA

bida nastała bo już nawet na sprzątaczke biorą dziewczyny z trymingu...szacunek dla pań sprzątających:)

VIP 47 OLA

ciekawe jak długo se popracuje nowy dyrektorek z lublina ????????????

wiesia

właściciel??? to dopiero gość, jest całym złem tej firmy, gdyby poszedł do biedronki położył głowę na wadze do warzenia warzyw i owoców to z automatu wyskoczyłaby etykieta na buraka :) nie szanuje ludzi zarówno Polaków jaki i Ukraińców patrzy z każdego wycisnąć 150% jego możliwości. jak można tak wykorzystywać ludzi???? już dawno tą firmą powinna się zająć Inspekcja Pracy.... pojawili się nawet kiedyś ale i tam poszła koperta....

VIP 47 OLA

TO PIEKNIE OPISANA POLSKA FIRMA KTÓRA ZYSKU NIE DAJE niech se policza transport frize rucoli ,radicio escarola i roszpunka z europy zachodniej +przerób +zusy+kredyty+ dzierzawe za włoski maszyny na które Rytela nie stać duże odpady i mega opłaty stałe a sprzedarz daje nam minus więć odpowiedzcie sobie sami...............

system premiowania pracownikow zalezy od przerobu i jakosci tych sałat lecz towar dostarczony z włoch,hiszapani jest zgnity lub marnej jakosci to tez cierpia na tym pracownicy bo jest duży odpad a odpad to kasa w plecy

mieletrymingwszystko

Omijać szeroki łukiem ten zakład!!!! Wszystkie negatywne komentarze poprzedników są niestety prawdą. Nie szanują ludzi, potrafią z rana dzwonić i zmienić Ci godzinę przyjścia do pracy… zero szacunku i życzliwości dla drugiej osoby. Idziesz do pracy i nie wiesz czy będzie 8 godz czy 12 godzin… Brygadziści potrafią przyjść i powiedzieć, że już na dzisiaj koniec pracy i idziesz do domu, nie interesuje ich że przyjechałaś z kimś innym i nie masz jak wrócić do domu…. W Grafiku zmiany z dnia na dzień wprowadzane przez Piotr I. (swoją drogą gościa który już niejednej osobie załatwił wylot z pracy) nie możesz mieć nic życia prywatnego, nic zaplanowanego nawet w swoim wolnym czasie, bo nie wiesz czy na jutro nie zwiększą dodatkowo produkcji i nawet z wolnego dnia Cię ściągną do pracy….. Zero kompetencji z strony rządzących. Nie polecam nikomu. Dla tych którzy jeszcze wątpią w szczerość ludzi piszących tutaj, może bardziej trafi do nich argument że w firmy sami odeszli już kierownik produkcji, kierownik magazynu, a i dyrektor rezygnuje z pracy. Komedia to mało powiedziane, gorzej niż w PRlu, zarządzanie firmą jest na poziomie pola z tymi ich sałatami:)

tryming
@mieletrymingwszystko 08.03.2015 21:47

no masz racje Piort I tak ustawia grafik ze nie ma ludzi do pracy a pózniej leci do "ala" kierownicza Łukasza i mu dpue liże -melduje że nie ma komu robić .co do HR agencja pracy to jedno wielkie lenistwo i niekompetencja ale o tym napiszemy pózniej

Antycebulorz

Firma to kraina cebuli. Wykorzystywanie, kradzież nadgodzin, hamstwo biura (zwłaszcza dział kad). Praca po 12 h to standard a właściciel burak z okolokolic stolicy. Omijać szerokim łukiem.

aaa

ludzie weżcie sie do pracy a jak sie nie podoba to do Amazona autobus Was zawiezie za darmo i obiad dostaniecie za złotówke żeby Wam te krzykliwe mordki zamknąc :)

skoro tak wam zle, brygadzisci waM nie odpowiadaja, godziny pracy i twierdzicie ze jest zle to nikt was na sile nie trzyma. W kazdej chwili mozecie sie zwolnic, tyle firm dookola. Piszecie bzdetyty a sami moze na codzien w tylki wchodzicie brygadzistom itp. Niech kazdy patrzy na siebie, robi to co do jego obowiazkow nalezy a nie patrzy co robia inni. Kazdy pracuje na siebie. Piszecie imionami, nazwiskami o innych a strach wam nie pozwala napisac w nicku swojego nazwiska. Kazdy madry anonimowo. Jak kogos cos "boli", wyjasnia sie to w 4 oczy a nie obmawia na forum.

FLOUPAK 12

o i niedawno respirstor kupili i powiesili u góry na korytarzu gdzie mało kto chodzi (chyba że biurowi)bo reszta pracuje na trymingu ,miele pakowaniu i floupaku a to jest daleko od respiratora. znowu kupa smiechu

tryming

najlepszy jest pakiet ''ala socialny'' bo aby go dostać musisz jako pracownik okazać się zarobkami żony lub męża. INWIGILACJA na całego .co do cholery ich obchodzą dochody współmałżonka.jak jest pakiet socialny to na pracownika.social nie jest uzależniony od zarobków w rodzinie. ta agencja co ludzi zatrudnia to jakaś farsa.nie są wogóle obeznani w wty co robią.....

Zostaw opinię o Green Factory Holding sp. z o.o. - Zdunowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Green Factory Holding sp. z o.o.