Opinie o Formacja w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Formacja. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Formacja o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Formacja w Zabrze

Gabi

Aktualnie formacja poszukuje pracowników poprzez agencję WORK POINT. Zachęcają podjęciem współpracy oferując w miarę dobre wynagrodzenie, 

kasia

o to prawda. internet, fb i komórki trzeba wyłączyć. w pracy się pracuje a nie siedzi ma necie.

Sonia

każdy orze, jak może. każdy sobie rzepke skrobie. nikt nie jest idealny. jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.

Boze

Ta pesełdo Magda wypisuje pozytywne opinie i do niej tez się dobiorą !!!

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
senteks

Podniesienie minimalnego wynagrodzenia w 2018 r. do 2100 zł i stawki godzinowej do 13,7 zł - takie rozwiązania przyjęła we wtorek Rada Ministrów. 2100 brutto to około 1530 netto (czyli na rękę). Sami sobie odpowiedzcie czy to były podwyżki? 

Przeglądałam forum przed wysłaniem CV, miałam wątpliwości. Obiecałam sobie, że jak mnie zatrudnią udzielę się na forum. Pracuje już drugi miesiąc. Powiem jedno - kto chce pracować uczciwie to pracuje. Atmosfera jest bardzo OK. A że się w pracy robi wszystko by mało pracować i za to są kwasy to się wcale nie dziwię, że nie macie stosowanych zarobków. Jakoś inni zarabiają, jakoś się ludzie utrzymują w pracy. Czemu Wy się nie zwolnicie skoro tak źle? Mam wrażenie, że ktoś po szkole Wam obiecał, że będzie super gładko ? No coż na pewne rzeczy trzeba zapracować. Dla nowych pracowników szukających pracę!!! Portal ten jest OK i daje pogląd z grubsza na tematy zatrudnień i warunków pracy. Aktualnie to miejsce dla tego pracodawcy jest urządzone jako anonimowe pole bitwy. Boicie się, że jak napiszecie do listydoM jakąś sugestię anonimową to Was zwolni a jednocześnie mówicie, że taki zły pracodawca. Przecież to się kupy nie trzyma. A teraz hejt za 3...2...1.... 

Wanda

Czy ktoś może z pracowników mi powiedzieć jak wygląda w firmie sprawa z socialem. Z tego co widzę są/mają być 13stki. A jakieś multisport/ok system na silownie, opieka lekarska dodatkowa czy coś podobnego jest dla pracowników? Jak to wygląda? 

Toruń

Dzięki info od znajomych aplikowałem do formacji; dostałem całkiem niezłe warunki płacowe i się kreci.

Gorzóe

Słyszałem, że ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Czy mógłby ktoś podzielić się wiedzą o atmosferze w pracy. Czy do podstawowej pensji są w firmie dodatki typu socjalnego? Bardzo mało piszecie a dobrze jest coś wiedzieć od pracowników.

Ula

Jeżeli ma Pan czas proszę iść do biura na rozmowę Prezesa to fajny gość i już wielu ludziom pomógł dostosować ich uciążliwość zdrowotną do wykonywanej pracy 

Ksiega

Basia 2016-10-16 09:56 Potwierdzam. W 100% te negatywne opinie to sama prawda.

cóż

Jak dbasz, tak masz. było się uczyć albo pracować ciężko i piąć do góry. a teraz siedzisz na ochronie, nie chce Ci się pracować i jeszcze narzekasz na zarobki. na budowie zarobisz więcej, tylko uwaga: zrobić też będzie trzeba więcej. nikt za darmo płacić Ci nie będzie ;) 

Gienio

Fajna praca. Przyzwoita płaca. Formacja posiada wieloletnie doświadczenie w zapewnianiu bezpieczeństwa chroniąc blisko 70 obiektów w branży budowlanej. Spółka ochrania obiekty od etapu budowy – do oddania ich do użytku i nie żadko w trakcie ich funkcjonowania 

Wrocław

A ja pracuję w wrocławiu i też mi się nie zdazylo sie nigdy zeby do 10 pieniedzy na koncie nie bylo,nie wiem jak wy macie przypadki ale ja nie narzekam jak narazie na wyplacalnosc firmy

Pracuje na warszawie i nie zdazylo sie nigdy zeby do 10 pieniedzy na koncie nie bylo,nie wiem jak wy macie przypadki ale ja nie narzekam jak narazie na wyplacalnosc firmy 

gorol

Witajcie pracownicy formacji czy macie stawki 18 brutto na umowie zlecenie czy umowa dzieło za 130 zł. Pytam bo jestem zainteresowany podjęciem pracy w Waszej firmie. Mnie interesuje tylko umowa zlecenie i najlepiej przelew na konto . Tak robią szanujące się firmy. Proszę o odpowiedz. 

Najnizsza wyplata 2700 netto, najwyzsza 3500 netto, ilość setek zależna od miesiąca i grafiku. Do jakiego oddziału chcesz sie MAGDA zatrudnić? Nie prościej zadzwonic do formacji która sie tym zajmuje i zadać również proste im pytanie?

Dostałem zaproszenie na rozmowę do formacji w Zabrzu. Interesuje mnie, czy trzeba tam robić nadgodziny i czy jest przerwa na śniadanie, bo z mojego poprzedniego doświadczenia w poprzedniej firmie wynika, że bywa z tym różnie. Oczywiście chodzi o pracę na stanowisku pracownik ochrony.Dzięki 

cóż!

Gienia

Witam serdecznie. Co do firmy i samej atmosfery. Zależy kto gdzie i na jakie miasto i ochraniany zakład trafi. Pracowałem z naprawdę świetnymi kierownikami ochrony. Podejście, 100% kultury 

Zostaw merytoryczną opinię o Formacja - Zabrze

• Jak się pracuje w Formacja?

Zobacz opinie na temat firmy Formacja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Formacja?

Kandydaci do pracy w Formacja napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Formacja