Opinie o Formacja w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Formacja. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Formacja o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Formacja w Zabrze

praca

Warunki pracy w tej firmie są dosyć znośne, praca też nie skomplikowana, jeżeli chodzi o traktowanie pracowników też w porządku. Terminowość wypłat nie narzekam . No cóż firemka ochrony jakich wiele więc nie będę się czepiał.

P&S

Praca Super, atmosfera super, szefostwo super, wynagrodzenia zawsze na czas. POLECAM !!!!!

on

Zgadzam się. Jestem także bardzo zadowolony. Extra atmosfera...---)

rekrut

jestem ciekawy jak wygląda praca w ochronie w tej firmie jeśli ktoś ma takie informacje i może się nimi podzielić to bardzo proszę. 

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
brawo

Formacja przejmuje nowe obiekty do ochrony w wielu miastach. na śląska, i woj. mazowieckiego też kujawsko pomorskiego słyszałem tez o Poznaniu. Pracuję w tej firmie piąty rok i da się wytrzymać jest zapewniona praca i co najważniejsze firma płaci 

ochraniarz formacji

Jestem bardzo zadowolony z pracy. Mundury buty są ok. Mam fjnego Szefa - zawsze można sie dogadc 

Bardzo dobrze mi sie współpracuje z firmą Formacja w zabrzu eu sp. z o.o. sp. k 

Eramont

W tej firmie panuje dobra atmosfera, słyszałem że przymierzają się do konsolidacji z dużą firmą ochrony z kapitałem no wiecie kapitałem zachodnim, będę dalej ich obserwował 

Medium

CZASAMI NEGATYWNYCH OPINI UZYWA SIE JAKO PERNAMENTNY SPOSOB WPLYWANIA NA WYNIKI SPRZEDAZOWE DANEJ FIRMY JEST TO SKUTECZNY SRODEK WALKI NA RYNKU PRODUKCJI TROCHE MNIEJ SKUTECZNY JESLI CHODZI O USLUGI ALE ZAWSZE "MOZNA" ZALOZYC PSELDO STRONE I PODSZYC SIE POD DANA FIRME I PRODUKOWAC CO SIE CHCE NA ZAMOWIENIE

kaptur

ROBOT 2017-09-21 07:51 Pracuję w Formacji już dość długo, i nie mogę narzekać miła atmosfera, dobre wynagrodzenie i fajna praca. Dlatego nie rozumiem skąd te złe opinie. 

Janek
@kaptur

Płacą ładnie. u nas kierownik spoko i dogadać sie zawsze da. do tego zmiany spoko i kasa bez spoznień itp. nie wiem, co chcesz wiedzieć jeszcze? To wejde tu i powiem ci jak powiesz 

Janek

Tadziu
@Janek

Od trzech lat pracuję w ochronie w formacji i nie mogę narzekać, zanim się zatrudniłem też sie naczytałem bzdur w necie, ale rzeczywistość okazała się inna. firma jest ok, daje możliwości 

optymistyczny
@Janek

Sporo co się pisało o formacji jest wyssane z palca. Pracuję w firmie od 3 lat i wygląda to inaczej. Jak w każdej pracy bywają lepsze i gorsze rozwiązania, ale bilans raczej pozytywny. Firma spora, kasa pewna i na czas. Dla mnie spoko 

spełniony
@kaptur

Jak na te firme pewne warunki sa spelnione - wynagrodzenie na czas, na niektórych obiektach dość dobre warunki socjalne, pełne skladki, umundurowanie na początku słabiutko, po dostawie wszystko wymienione na nowe. Co tu więcej można oczekiwać w ochronie 

spełniony

Edward
@optymistyczny

Ja też słyszałem trochę złego o formacji, ale przekonał mnie kumpel, który pracuje dla nich od trzech lat. Zaaplikowałem i dostałem robotę. wiele z pośród informacji to były ploty albo bzdury totalne. Praca spoko warunki też polecam 

Jani

alojka 2017-06-18 17:23 czy ktoś tam dalej na klimasa pracuje, z tzw pracowników umysłowych? bo jak zwykle nie odpowiadają telefony i nie odpowiadaja na listy! (usunięte przez administratora)

Lubelskie

Lublina, chodzi o region Lublina, województwo lubelskie!

rzeszów

Jeszcze raz napiszę, że solid mnie nie interesuje, tu jest forum na temat firmy formacja!

Białystok

od rzeczy!

NIUJORK
@Białystok

do rzeczy

Joanna

@cześć jedyną podstawą do usunięcia wpisu jest jego niezgodność z regulaminem. Każdy ma prawo do złożenia bezpłatnej reklamacji, jednak decyzja o jej rozpatrzeniu należy wyłącznie do administratora portalu. Serwis nie oferuje możliwości płatnego usuwania wpisów. Nieregulaminowy wpis zostanie usunięty bezpłatnie, jednak wyłącznie jeśli narusza zasady regulaminu. Więcej informacji na ten temat można uzyskać zapoznając się z jego treścią: http://www.gowork.pl/regulamin

Danusia
@Joanna

Nikt tu nikogo nie obraża. Tylko wymieniamy się opiniami i komentarzami, jakie są zarobki, jaki jest kontakt z firmą, itp, itd.

zatrudniony
@Danusia

Ja po wstepnej rozmowie telefonicznej dostałem całkiem sensowne informacje. Nie widzę braku w profesjonalizmie. Widzę tutaj troszkę hejtu ale brak konkretnych sytuacji. Jak na razie podejscie do "zasobu" jest ok. Zresztą jak maja was traktować? Jak święte krowy? Myslicie ze beda sie nad Wami rozczulać? Przeciez wiadomo ze chodzi o zysk. No chyba ze ktoś szuka niańki. Zobaczę jak moja sytuacja sie rozwinie i bede dawał znać. 

ROBOT

poszukuję pracy

Nie moderujcie i nie usuwajcie komentarzy. Proszę. Chciałbym się dowiedzieć jak się pracuje w firmie formacja?

cześć

Wolę pracować w innej firmie ochroniarskiej, np: solid, s.o.s. czy innej, ale na pewno nie w formacji. A negatywne komentarze o formacji o czymś świadczą.

Agnieszka Agata Karina Basia

W SOLIDZIE jest na dzisiaj 2427 komentarzy. Tam dopiero się wyprawia i tam to dopiero szkoda ludzi

@Agnieszka Agata Karina Basia

Do Leszek Agata No widzisz kto rano wstaje temu Pan Bóg daje

cześć
@Agnieszka Agata Karina Basia

No dzisiaj jest 499.

Leszek Agat

Z ponad 1700 komentarzy zostało tylko 511!

@$¥
@Leszek Agat

435 komentarze.

@$#
@@$¥

400!

Marek z Zabrza

Popieram moze jakos razem?

Zostaw merytoryczną opinię o Formacja - Zabrze

• Jak się pracuje w Formacja?

Zobacz opinie na temat firmy Formacja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Formacja?

Kandydaci do pracy w Formacja napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Formacja