UNI-ART firma prywatna W.Malik

Katowice

Opinie o UNI-ART firma prywatna W.Malik

Iwona

Jesteś pracownikiem UNI-ART? Chętnie poznamy Twoje doświadczenia z pracy w firmie. Czy w ostatnim czasie zaszły w niej jakieś zmiany?

staszeko

wydaje mi się, ze na początku jak do nich idziesz to jest normalna umowa zlecenie, ale spokojnie potem po okresie próbnym mozna liczyć na wiecej jednak.

BE

Nie polecam pracy w tej firmie. Wykorzystują ludzi, obrażają nawet wulgarnie sam właściciel nie mówiąc już o jego żonie. Zatrudniają najlepiej niepełnosprawnych wtedy na umowę o pracę, żeby zgarnąć więcej pieniędzy z PFRON-u ,a inni to tylko umowa zlecenie albo o dzieło. Pracownicy dla nich to debile i wierzcie mi wiem co mówię, brak jakichkolwiek zahamowań. Żal mi tylko tych ludzi niepełnosprawnych a szczególnie tych ze stopniem znacznym z zaburzeniami umysłowymi bo traktują ich gorzej niż zwierzęta.

szczesliwa

Ja akurat pracowałam w firmie syna pana W.Malika który myśli że dając umowy pracownikom i zabierając im godziny wypracowane i pieniądze myśli że daleko zajedzie z tymi środkami jakie mają i z takim poszanowaniem dla pracowników jakie mają nie wróżę mi powodzenia przykro mi panie Krzysztofie to nie pokój 311AB.

zyga

firma kiepska nastawiona na wyzysk pracowników szczególnie niepełnosprawnych a zarządzana przez miernych pełnosprawnych ,opinia że na czas są wypłaty to nie łaska a obowiązek- ostrożnie,wykorzystają i zwolnią

Bea74

Byłam miło zaskoczona, fajna firma, bardzo dobra atmosfera... Polecam!

próbka

przy próbie zatrudnienia obiecano -umowe zlecenie i 8zł brutto.Przepracowałam 23 godz.i oznajmiono zemi nie zapłaca ,zal mi pracodawcy pewnie mu brakuje na czynsz i musi dozbierac

pracuś

Wypłata na czas tylko jaka z miesiąca na miesiąc coraz mniejsza pomniejszana przez pracodawcę bez powiadamiania pracowników.

ta firma mało płaci nie szanuje dobrego pracownika

Exire sp. z o.o.

Jest to profesjonalna firma i bardzo mili pracownicy. Wyceny z dnia na dzień, bardzo dobre maszyny i środki. Można na nich polegać. Polecam Uni-Art W. Malik z Katowic.

pracownica

Nie do końca zgadzam się z poprzednimi opiniami. Pracuję tu od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Wypłatę zawsze miałam na czas.

Zostaw opinię o UNI-ART firma prywatna W.Malik - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UNI-ART firma prywatna W.Malik