TOYA Systemy Komputerowe Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o TOYA Systemy Komputerowe Sp. z o.o.

Breżniew

Nie polecam jako klient,czysta chińska masówka partacze jakich mało,szczególnie P.Wiśniewski z serwisu chroń nas Panie przed takimi firmami i specjalistami

oho

Umowa zawsze jest respektowana, ale najwazniejsze jest u nich to, że oprócz podstawy zarobków zawsze jest jeszcze szansa na jakieś benefity do zatrudnienia.

Znacie firmę TOYA Systemy Komputerowe Sp. z o.o. od podszewki? Wiecie jaka atmosfera panuje między pracownikami, jaki charakter ma szef i czy dobrze płaci? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o TOYA Systemy Komputerowe Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TOYA Systemy Komputerowe Sp. z o.o.