Opinie o MSI Polska Sp z o. o. w Bielany Wrocławskie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy MSI Polska Sp z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w MSI Polska Sp z o. o. o rekrutacji.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MSI Polska Sp z o. o. w Bielany Wrocławskie

kolo

Może ktoś napisać coś o pracy magazyniera w tej firmie?Zarobki, atmosfera...?

snooz

Wkoncu po wielomiesiecznym okresie wysylania CV zaprosili mnie na rozmowe, coprawda chcialem naprawiac laptopy a wezwali na inne stanowisko... hajs ok 2tys na reke i mieli dac znac, wkoncu odpowiedzieli ze wzieli kogo innego... takze teraz robie u konkurencji z branzy u ktorej szalu nie ma ale oby do wyjazdu poza PL!!!

plok

Szukali niedawano na pracuj.pl na kontrolera jakosci, wyslalem cv i dalej (usunięte przez administratora) wiec ja nie wiem czy szukaja 1 gora 5 osob, czy wsadzaja byle kogo czy znajomka, czy dostaja setki cv i nie ma szans sie przebic pomimo ze mam pewne dopswiadczenie w tej branzy.... skoro nie chca moze u konkurencji sie uda, tylko ze reszta placi chyba mniej z tego co sie orientuje :]

tomek

no chyba warto. kurcze nawet jak ci coś nie pójdzie i nie będziesz tam pracował na stałe to przynajmniej jakiegoś dos,wiadczenia podłpaiesz życiowego no i na tle tez kariery takiej bardziej zawodowej, zawsze czegoś się dowiesz nowego, dla mnie byłoby to na plus niezaleznie od stażu pracy późniejszego tam.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie MSI Polska Sp z o. o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
albert

Hej, nie wiecie, czy jest szansa na dostanie sie do pracy w MSI Polska? do tej pory korzystałem z ich podzespołów komputerowych jako użytkownik, a teraz jak czytam co chwilę o ich nowych produktach, sukcesach to zastanawiam się, czy byłaby możliwość podjęcia u nich pracy. Co myślicie? W ogóle warto próbować?

Marko

MSI to bardzo znana firma, ich logo jest bardzo rozpoznawalne wsród graczy komputerowych, pewnie dbaja o pracowników.

mr x

Wlasnie czytam i zastanawiam sie czy tam nie isc do pracy, spodziewam sie kolchozu ale chce to pzretrwac tylko dla wpisu w cv bo na zawsze na pewno tam nie wytrzymam :] warto sobie (usunięte przez administratora) zawracac ta praca? i jeszcze tyle jechac na bielany, niby za 1600 netto?....

Byly praktykant

Dajcie sobie spokoj z ta firma. Bylem na praktyce, nic sie nie nauczyłem bo nie ma od kogo. No chyba ze praca na magazynie, pakowanie, liczenie i inne pierdoły. Szkoda zachodu. Ta firma i ludzie ktorzy nią zarzadzaja to jedna wielka PORAŻKA. Zwłaszcza Kierownik żulik i ten drugi z serwisu co tanczy jak mu żółtek zagra. [usunięte przez administratora]

Tomb Raider:)

W tej firmie to możesz oczekiwać pracy magazynowej:):):) Zmień miejsce praktyki - może gdzie indziej dowiesz się więcej niż, jak pakować lapki do wysyłki:)

Praktykant

WIe może ktoś co robi praktykant w firmie msi gdyz dostale sie na praktyke i chcialbym sie dowiedziec czego sie moge tam spodziewac

xxx

Ta polepszyło, haha.Ta firma to jeden wielki żart.Stacza się po równi pochyłej w dół:-). Zresztą inaczej być nie może skoro firma zarządza zespół nieudaczników nie mających żadnego pojęcia o działaniu serwisu. Pozdro dla kumatych.

byly pracownik

A co tam w MSI slychac? Kto tam teraz władze sprawuje i kto pracuje jeszcze ze starej repairskiej:)?? Polepszylo sie cos??

oftadzam

Witam.firma nie słynie z kompetencji ludzi na stanowiskach którym przewraca się w pustych główkach. Dużo konfidentów, za mała premie 100 płn brutto strzelają z ucha i liżą cztery litery..Co po niektórzy rzucają kłody pod nogi.nie maja kasy na premie a stać ich na nowe wozy. nie polecam totalne dnoo.zarobki tez śmieszne jak na IT

sanczo panczo

praca w tej firmie to jeden wielki żart :D każdy kto kocha użerać się z lamusami bez matury na stanowiskach zarządzających to drzwi stoją otworem . 1800pln brutto plus śmieszne premie nie dają motywacji do pracy , nie wspominając o ciągłych problemach z ludźmi którzy przerzucali ryż łopatami a teraz udają znawców IT :D niestety nie da się przeskoczyć progressu od ryżu do IT :D ogólnie polecam sadomasohistom. Jeżeli chodzi o atmosferę w pracy to jest genialna ale tylko między pracownikami niestety,........ Było super kiedy byli ogarnięci ludzie w tej firmie......takowych to ze świecą szukać :)

ex-pracownik

Pracowałem w MSI w czasach, kiedy ta firma stawiała pierwsze kroki. To był piękny czas - niesamowici ludzie, wspaniała ekipa. Widziałem jej rozwój i zmiany, które z czasem obracały się na niekorzyść pracowników. Pojawiło się kolesiowanie za sprawą ekipy z innego serwisu - wtajemniczeni wiedzą o co chodzi. Tajwańskie kierownictwo nie wiedziało co tam się wyprawia. Wały szły ostro - krzysiu i adaś to główni aktorzy tego teatru - mobbing i przekręty na pieniążkach. Chłopaki już tam nie pracują, bo robią "porządki" w innej dużej firmie - żenua. Teraz to już nie moja bajka - to co dała mi firma, to wspaniałe znajomości z ludźmi, którzy tam pracowali i wiedza, która procentuje.

obecny pracownik

MSI w Polsce dzieli się na dwa departamenty; sprzedawcy i serwis. Obydwa mają wspólne działy kadr i finansów. W departamencie serwisu jest 2 menedżerów i 6 kierowników z czego bezpośrednio zwiazanych z serwisem jest ich 4 i maja pod sobą 7 team liderów. Zarobki są zróżnicowane i składaja się z pensji podstawowej, zależnej od stanowiska i trzech premii; frekwencyjna 200PLN, akordowa z fizycznie wyrobionych sztuk( dla serwisantów nieograniczona, dla testerów maks 600PLN) i uznaniowa za współpracę 100PLN. Dwie pierwsze premie zależą tylko i wyłacznie od samego pracownika natomiast za współpracę przyklepuje kierownik i team leader. Premia frekwencyjna 200PLN jest naliczana automatycznie przez system i jak sama nazwa wskazuje, jest uzależniona od obecności. Spóźnienie sie po raz trzeci powyzej 5 minut, chorowanie i wzięcie urlopu na żądanie kasuje tą premię automatycznie i żaden kierownik nie ma możliwości jej zabrać. Urlopy planowane nie mają wpływu na premię. W departamencie serwisu pracuje około 170 osób. Jest regulamin pracy jak i kodeks pracy więc chyba zasady są jasne. Pracowałem juz u kliku pracodawców i ten jest jednym z lepszych a skoro ktoś narzeka to chyba jeszcze nie dostał w kość w pracy i ma małe doświadczenie zawodowe. Zdażają się sytacje sporne ale nie słyszałem o większych problemach. Można zarobić całkiem niezłe pieniadze ale trzeba też cos sobą prezentować i mieć nie tylko papier skończonej szkoły ale i wiedzę. Wymagana wiedza zależy od stanowiska ale na wszystkie jest wymagane logiczne myślenie potrzebne przy diagnozowaniu usterek. Praca jest od godziny 8:30 do 17:00 ( w tym 50 minut przerw). Nie jest to czas idelany ale trwają negocjacje zmiany i przesunięcia startu godzine wczesniej. Minusem jest dojazd; jak ktoś nie ma auta to ma utrudniony transport z Wrocławia, wyskakujące nadgodziny ( wprawdzie płatne 150% lub 200% w zależności od dnia), trochę ciasne pomiesczenia socjalne i praca na akord aby dotrzymać terminy. Plusem jest w miarę doby fundusz socjalny i mozliwości wykorzystania go( zajęcia sportowe, opieka medyczna, imprezy firmowe itd) i posiłek płacony przez pracodawcę przy nadgodzinach.

najważniejsze żeby mieć wykształcenie niższe niż kierownik, bo w przeciwnym razie prędzej czy później znajdzie się jakiś paragraf z regulaminu zakładu :/

~kolo

A kierownik zawsze wolał młodych i głupich ...Całe szczęście, że już tam nie pracuje bo humorki to gość ma nieliche.

J.rrr

Co z tymi godzinami pracy? Jak tam się pracuje? Odpowie ktoś w końcu na te pytania? I ile na początek zgarnia pracownik kontroli jakości? Z góry dzięki za odpowiedź!

ppp

Robiłem tam pare lat i te 200zl to nie koniecznie za niespoznianie sie ale tez za wyrobienie normy i humorki kierownika.

Zostaw merytoryczną opinię o MSI Polska Sp z o. o. - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w MSI Polska Sp z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy MSI Polska Sp z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

MSI Polska Sp z o. o.