Opinie o OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o. w Warszawa

Omega

Zapraszam wszystkich zainteresowanych współpracą do wysyłania zapytań na moją skrzynkę e-mail: odszkodowania.omega@poczta.pl Szczerze doradzę i wyjaśnię. Poszukuję osób z całej Polski, bez wzgędu na wiek i wykształcenie.

dżej

Jak długo trwa oczekiwanie na prowizję?

marzena

Witam ja dopiero zaczynam w tej branży i chce sie dowiedzieć jak wy wszyscy pozyskujecie klijentów bo mi brak pomysłów pomocy

ach
@marzena

klientów nie klijentów...pani...hmmm...mecenas

lutek

strasznie niepewne czasy nastały skoro trzeba się uczyć żyć zarabiając jedynie na prowizjach t (usunięte przez administratora)

Doradca Klienta

Kontakt telefoniczny, następnie rozmowa kwalifikacyjna w Kancelarii. Po kilku dniach telefon z wynikiem rekrutacji

Osoba przeprowadzająca rekrutację była dobrze przygotowana, rekruter doskonale pamiętał co było zawarte w moim CV, nie czytał mi go, odnosił się do cv z pamięci - miło. Standardowe pytania dot. doświadczenia zawodowego, wykształcenia, kursów, oczekiwań zarobkowych, były też podchwytliwe pytania nt. poprzedniego pracodawcy (zapewne by sprawdzić czy zdradzę jakieś poufne informacje). Rozmowa na poziomie, już na etapie rozmowy jasno przedstawione oczekiwania wobec pracownika

logo firmy Serwisant rowerowy
monisia

Szkoda w takim razie, teraz widac na rynku tendencję, do wynagrodzeń czysto prowizyjnych (usunięte przez administratora)

mietek

Jeśli chciałbym się zatrudnić w tej firmie to ile początkowo dostanę kasy? Będę wdzięczny za informacje

Kocia

Witam, doszło do pewnych zdarzeń, gdzie winny był jeden z pracownikow tej Kancelarii, ale oczywiscie tak kompetenta osoba nie poniosla zadnych konsekwencji( chodzi tutaj zwlaszcza o sporządzanie umów, odpowiedzialność poniósł zwykly pracownik bez wykształcenia prawniczego). Prezes posiada wiele "twarzy" dla jednych jest mily dla drugich jest oschły. Zastanówcie sie nad praca w tej Kancelarii. A jesli chodzi o miesieczne rozliczenia to niemam zastrzezen.

WTDK

Jak wygląda praca na stanowisku Windykator Terenowy , a jak na stanowisku Doradca Klienta ? Czy firma oferuje narzędzia do pracy(m.in. samochód sł.) i podstawę ?

były współpracownik

berna - 2012-11-26 11:40:35 Byłam osobiście na rowmowie kwalifikacyjnej w tej firme. Pierwsze wrażenie fajne, siedziba w centrum Warszawy, firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Bardzo miły prezes... i na tym miłe wrażenie się kończy. Aplikowałam na stanowisko Asystentki Biura - oczywiście na rozmowie okazało się, że praca na zasadzie przynieś podaj pozamiataj. Warto wspomnieć w zakres obowiązków asystentki biura wchodzi sprzątanie kancelari przy czym asystentka ma się wyróżniać eleganckim wyglądem/ubiorem. A wynagrodzenie przez pierwszy rok to aż .......... 1400 zł :)!!! i ważne jest również żeby była to osoba z dużym doświadczeniem i wykształceniem. 1400 zł przerażające, bo najniższa krajowa jest niewiele niższa :) Praca w takiej kancelarii to oczywiście Państwa wybór ja opisałam tylko swoje odczuciaCzyli (usunięte przez administratora) asystentka też zrezygnowała??? Czemu???

Anna2345

Nie zgadzam się z tymi opiniami. Pracuje w Omega Kancelarie Prawne i wypłatę zawsze dostaje na czas. A praca coż, nietypowa ale jak najbardziej opłacalna.

gość

proszę o kontakt w sprawie współpracy.(usunięte przez administratora) bardzo dobra kancelaria. pozdrawiam.

Iwona

Wychodzę z założenia że polemiki tego typu nie mają większego sensu. W większości przypadków nie biorę w nich udziału.ciekawa jestem jak do Twojej wersji odniósłby się (usunięte przez administratora)? Trzeba wysluchać dwóch stron aby mieć jakiś zarys sytuacji. Wiadomo że każdy będzie bronił swojej wersji. Sztuka jest natomiast pokornie przyznać się do błędu i powiedzieć przepraszam .natomiast wyciaganie na forum pewnych sytuacji jest bardzo nieetyczne. Osobiście przekonałam się że (usunięte przez administratora) stać na zachowanie które dziś jest bardzo niepopularne uwazane za słabośc a jednak ma wielka sile i wartość.

Nie wiem, nie wiem. Znałem firmę od początku jej dziejów. Współpracowałem z nią, tak jak mój kolega. Niestety klienci nie do końca zadowoleni, a współpracownicy jeszcze bardziej. Być może od ostatniego roku coś się zmieniło, bo urwał mi się kontakt. Jak nie patrząc, jest to jednak firma jedna z czołowych na rynku. Te najlepsze też nie są doskonałe, a czasem potrafią zwalić najprostsze sprawy. Trzeba pamiętać jedno, co nauczyło mnie we współpracy z takimi firmami: SZANUJĄ raczej tylko tych, co kasę im przynoszą. Resztę samemu można sobie dopowiedzieć!

Iwona Giermańska

Jestem zmuszona przez Oude Mana ponownie zabrać głos na forum ponieważ podaje On w watpliwosc istnienie mojej skromnej osoby. Otóz jestem jak najbardziej realna osoba i moge ta opinie wypowiedziec osobiscie. Moja opinia o Prezesie Omegi jest jak najbardziej miarodajna i odzwierciedlajaca moje szczere odczucia.nieetyczne jest rzucanie oszczerstw na nikogo ani też nie należy nikomu przypisywac złych pobudek.Mam nadzieję ze autor weźmie sobie do serca te słowa a jeśli będzie chciał osobiście mnie zweryfikowac jak to ujał to jestem gotowa podać swój numer telefonu.Pozdrawiam serdecznie.

Iwona Giermańska

Chciałabym zamiescić osobista refleksje o frmie Omega.Prezesem jest (usunięte przez administratora)który zrobił na mnie ogromnie dobre wrazenie.jestem niesamowicie zaskoczona postawa Pana Prezesa ktory pomógł mi i okazał sie wyrozumiałym czlowiekiem. Poznalam wielu prezesów i dyrektorow (usunięte przez administratora) nalezy do ginacego gatunku skromnych zyczliwych osob majacych ten tytul przed nazwiskiem.

marek

po dwóch miesiącach pracy możesz renegocjować warunki . Czyli większy % za sprawe wieksza podstawa i zwrot za paliwo.Jak pokazesz ze sie starasz to auto sluzbowe.

maja

warunki takie:podstawa 1750 zł plus 15 % od sprawy.

L.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych pracą :) [usunięte przez moderatora]

Jaś

Witam. Rozpatruję ofertę pracy w owej firmie czy może ktoś mi napisać jaka sytuacja tam panuje? Pan Prezes wydaje się ok, ale po przeczytaniu waszych wypowiedzi głęboko się zastanawiam czy naprawdę tam nie płacą? Proszę o wyczerpującą informację. Dziękuję (usunięte przez administratora)

marek

witam! Korzystałem z usług ich przedstawiciela - pana (usunięte przez administratora) w Starachowicach. Pełen profesjonalizm, sprawa załatwiona w 2,5 miesiąca, samemu próbowałem odzyskać odszkodowanie, jednak mnie zbywano, oddałem to w ręce Kancelarii i odzyskano dla mnie spore pieniądze.

Zostaw merytoryczną opinię o OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 349 ocen.

OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o.