Opinie o OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o. w Warszawa

Maniolek

Omega Kancelarie Prawne komuś weszły w drogę i zabierają klientów dlatego niektórzy próbują ich zdyskredytować.

Zuzanna

@Szymon Wątek ten służy do zostawiania opinii tylko na temat firmy Omega. Bardzo proszę o zostawianie komentarzy dotyczących innych w firm w odpowiednich wątkach. Chętnie natomiast dowiemy się więcej o Twoim doświadczeniu z pracy w Omega oraz dlaczego nie poleciłbyś innym tej firmy. Ważne jest żeby pamiętać, że to co sprawia że Tobie nie odpowiada praca, dla innych osób może nie mieć aż takiego znaczenia. Dlatego też warto pisać konkretnie, co takiego w firmie się dzieje.

Monia

Omega Kancelarie Prawne - zawsze obronią się swoją pracą

Andrzej Młyński

Omega jest ok, szybko realizacją sprawy , wypłacają w terminie. Wszystkim gorąco polecam.

Nilsen
@Andrzej Młyński

Nieprawda

Doradca Klienta

Kontakt telefoniczny, następnie rozmowa kwalifikacyjna w Kancelarii. Po kilku dniach telefon z wynikiem rekrutacji

Osoba przeprowadzająca rekrutację była dobrze przygotowana, rekruter doskonale pamiętał co było zawarte w moim CV, nie czytał mi go, odnosił się do cv z pamięci - miło. Standardowe pytania dot. doświadczenia zawodowego, wykształcenia, kursów, oczekiwań zarobkowych, były też podchwytliwe pytania nt. poprzedniego pracodawcy (zapewne by sprawdzić czy zdradzę jakieś poufne informacje). Rozmowa na poziomie, już na etapie rozmowy jasno przedstawione oczekiwania wobec pracownika

Zuzanna

@andre mógłbyś powiedzieć coś więcej o Twoich wrażeniach z pracy w firmie? Długo pracowałeś w Omega Kancelarie Prawne?

andre

Bardzo słaba kancelaria, brak porządku w papierach. Nie polecam!

Zuzanna

Widzieliście aktualną ofertę pracy na stanowisko sekretarki? Pracował ktoś w tym charakterze w firmie Omega Kancelarie Prawne? Co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia i atmosferze w firmie?

Megaluz

Człowieku nie przejmuj się tymi wpisami. Idź na rozmowę i musisz sam się zorientować czy to Ci pasuje. Trzeba wypytać o wszystko, chociaż firma solidna ale zawsze trzeba się przygotować. Pamiętaj, że wszystkie ustalenia muszą być na papierze wówczas jesteś zabezpieczona na najgorsze

troll

daj adres blogu kolego z chęcią zobaczę co tam słychać na temat Omegi bo tutaj cały czas prawdziwe posty są usuwane

nick

Wpisz w google i znajdziesz.

Mecierewicz

Jedno wam mogę napisać i zaufajcie źródło pewne i bardzo wiarygodne a mianowicie mecenasi Omega Kancelarie w Siedlcach, Białej i Warszawie czyli centralach firmy zarabiają wiele tysięcy zł .... Bez urazy mgr prawa, administracja itp osoby szczególnie te bez doświadczenia przynoszą firmie 1500 zł to mają 1500 zł. Reasumując zacznij od 1500 idź na aplikacje zostań radcą i zarabiaj 1500 x ...kilka szkoda stękać lepiej się rozwijać.

Hm, co do wynagrodzenia- ciekawe jak szybko usłyszysz, że takiej rozmowy nie było - powodzenia

Ciągła rekrutacja i wymiana pracowników jest dowodem, że pracodawca jest dobry? pracowałam, były pracownik ma rację. Nie polecam.

KAORA

Czy istnieje w wynagrodzeniu podstawa w tej kancelarii czy same prowizje?Chodzi mi o dział windykacji??

Zapraszam do współpracy wszystkich aktualnych i byłych współpracowników Kancelarii Omega, bardzo wysokie prowizje, zaliczki do 2000 zł. Łódź i okolice. Interesuje Cię współpraca wyślij imię i nazwisko, miasto oraz nr telefonu na adres: twoje.finanse.lodz@wp.pl

mity

Poszukują kogoś na stanowisko doradcy klienta. Oferują: Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne;Szkolenia przygotowujące do pracy na stanowisku;Jasno sprecyzowaną ścieżkę kariery;Możliwość współpracy w oparciu o umowę zlecenie lub umowę agencyjną;Szansę doskonalenia zawodowego w oparciu o najlepsze prakty. Czy ktoś przyjemność pracować tam i mógłby napisać jak to wyglada w praktyce? Warto aplikować?

byłypracownik

Pracowałam w Kancelarii Omega długo. Jak każdy miałam gorsze i lepsze chwile, ale nie żałuje. Zdobyłam niezbędne doświadczenie zawodowe, które pozwoliło mi na rozwinięcie dalszej kariery.

realistka

A cóż to za tandetne bzdury ...słuchajcie jak się chce zarobić to trzeba uczciwie pracować a nie wymyślać problemy sobie i pracodawcom ...czy to w Omedze czy innej firmie zamiast skupiać się nad problemami trzeba je rozwiązywać i uczciwie pracować!!!

agent

Zgodnie z umową, jeśli Kancelarii nie uda się uzyskać odszkodowania przedstawiciel nie zwraca zaliczki. A praca specyficzna, bo dotyka specyficznej i trudnej materii jaką są wypadki. Często to są zadośćuczynienia za śmierć najbliższych, czyli temat bardzo bolesny i emocjonujący.

agent

Współpracuję z Omegą już od jakiegoś czasu. Współpraca układa się dobrze. Z tym brakiem pieniędzy nie do końca jest tak. Owszem na wypłatę pieniędzy trzeba poczekać, aż kancelaria wygra sprawę, ale mają system zaliczek i można dostać część pieniędzy przed. Poza tym zwracają pieniądza za paliwo. Praca specyficzne ale fajna.

dżej

Po 4 miesięcznej pracy pierwsz zlecenia zaczęły powoli dochodzić do skutku. Trwa to naprawde długo i niestety byłem zmuszony zrezygnować z kancelarii, bo musiałem z czegoś żyć... Poza tym, praca naprawdę fajna, ale pieniędzy nie widać bardzo długo.

Zostaw merytoryczną opinię o OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 349 ocen.

OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o.