Opinie o OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o. w Warszawa

Rysiu

Ludzie, Narzekać każdy umie. Jestem w Omedze od 3ch miesięcy - prawda - praca jest inna od typowej - i dopiero w styczniu dostałem pierwszą wypłatę. Omega zajmuje się odszkodowaniami i windykacją - jak ma wypłacić pieniądze, skoro kancelaria sama nie dostała wynagrodzenia od sprawy a poniosła koszty prawnika? W momencie gdy klient dostaje odszkodowanie - wszyscy dostają pieniądze, przyznam, że nie małe a bardzo satysfakcjonujące wynagrodzenie - fakt, że prowizyjne, ale duże. Dodatkowo został wprowadzony system zaliczek i stałych premii. Jeśli nie chcesz na prawdę pracować, bo tutaj trzeba pracować, idź na kasę do tesco, opieprzaj się i zarabiaj tysiąc miesięcznie. Pozdrawiam

Expert

heh... a mnie zastanawia, że ludzie, którzy zwyczajnie nie poradzili sobie, nie sprawdzili się w tej firmie, po odejściu z niej tak bardzo plują jadem... jak to często podkreślają "pro publico bono"... mam dziwne wrażenie, że to tutaj tkwi problem... przy okazji Panie Ex-... z tego co pamiętam to jest portal bezpłatny, więc spiskowe teorie dziejów (typu Kaczyński) kreowane tutaj jakoś nie mają za bardzo zastosowania... Panu również życzę uczciwości zawodowej... albo przynajmniej cywilnej odwagi do przyznania się do porażki...

LIDER RYNKU ODSZKODWAŃ

A ja nie słyszłem, lecz widziałem w sumie kilkuset zadowolonych przedstawicieli na szkoleniach ogólnopolskich, które są organizowane systematycznie. rozumiem, że kilku osobom strasznie przeszkadza bardzo dynamiczny rozwój firmy. jest to zrozumiałe, tylko dlaczego szkodzicie tym, którzy pracują obecnie. Życzę wszystkim komentatorom trochę wiecej dobrej woli w Nowym Roku.

dobra firma-polecam

Ja pracuje dopiero miesiąc, dwa tygodnie temu przesłałem trzy umowy odszkodowawcze- obrażenia ciała w wyniku wypadku i za każdą juz otrzymałem pieniądze, po 200zł zaliczki z każdej sprawy.Wiem, że nie jest to łatwy temat pozyskać klientów na odszkodowania, ale jeżeli ma sie odpowiednią motywacje do pracy,traktuje się takie zajęcie permanentnie, to można zarobić niezłą kasę.(usunięte przez administratora)Nie ma się co łudzić.Zapraszam innych agentów do wyrażenia swojej opinii. (usunięte przez administratora)

Szymon
@dobra firma-polecam

Hejka miałem doświadczenie z omega i nie polecam szybko zmieniłem na codex i jest super polecam pracuje już rok

Doradca Klienta

Kontakt telefoniczny, następnie rozmowa kwalifikacyjna w Kancelarii. Po kilku dniach telefon z wynikiem rekrutacji

Osoba przeprowadzająca rekrutację była dobrze przygotowana, rekruter doskonale pamiętał co było zawarte w moim CV, nie czytał mi go, odnosił się do cv z pamięci - miło. Standardowe pytania dot. doświadczenia zawodowego, wykształcenia, kursów, oczekiwań zarobkowych, były też podchwytliwe pytania nt. poprzedniego pracodawcy (zapewne by sprawdzić czy zdradzę jakieś poufne informacje). Rozmowa na poziomie, już na etapie rozmowy jasno przedstawione oczekiwania wobec pracownika

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Rafał Pietrzynski

Pracowałem już w Euco, Votum, ale od trzech miesięcy pracuję w Omega Kancelarie Prawne, przekazałem kilka spraw i okazuje sie, że mam już pierwsze wypłaty wynagrodzenia. np za sprawę śmierć członka rodziny otrzymali od firmy ubezpieczeniowej 140- tys.zł niezły wynik. Wszystkim szukajacym pracy w branży odszkodowawczej gorąco polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 349 ocen.

OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o.