SKF Polska S.A.

Opinie o SKF Polska S.A.

Nina

A czy Michel wie jak szybko są usówane komentarze.Czego się boicie

@Nina

Jak patrzy na twoją pisownie to ma dość wszystkiego. Naucz sie ortografii.

Bardzo dziekuję w imieniu emerytów za naprawdę udany festyn pracowniczy.Moglismy sie spotkać ze znajomymi i miło spędzić czas.Atmosfera i organizacja a także jedzenie na najwyższym poziomie.Do zobaczenia za rok ;)

Baryła
@Marek

Wypad związkowcu co masz do gadania!!!!@

@Marek

Nadszedł czas ostatecznej próby , jak dzisiaj podpiszemy aneksy to następnym krokiem będzie zabranie nam premii i wysługi, i co wtedy? Tez podpiszecie ???

Bhp
@Marek

Czy za Twoich czasów był w firmie (usunięte przez administratora)

Wkurwiony

Jak piszesz o sobie to TAK WYPAD ZWIĄZKI

Wkurwiony

Brawo

Beata
@Wkurwiony

W obecnej sytuacji aż chce się zaśpiewać „ jeszcze jeden”!!

Srednia

Masz rację

Inżynier Utrzymania Ruchu

Rozmowa wideo z managerem działu, bez wsparcia kogokolwiek z pionu HR. Dodatkowo, manager miał wyłączoną kamerę, co dawało poczucie dyskomfortu.

Managera interesowała właściwie tylko jedna kwestia - czy mam doświadczenie w pracy w kuźni. Mimo tego, że każde z wymienionych w ofercie wymagań, pokrywało się z moim dotychczasowym doświadczeniem zawodowym, Managera interesowała kwestia tej kuźni... Po negatywnej odpowiedzi, rozmowa się posypała, pan stracił entuzjazm, w 15 minut opowiedział o strukturze, o zadaniach dla inżyniera i gdyby nie moje pytania, rozmowa w zasadzie by się zakończyła. Jeżeli doświadczenie w pracy na kuźni jest takie istotne, to należałoby o tym wspomnieć w ogłoszeniu. Gdybym na taką rozmowę zaplanował dzień wolny, to chyba popłakałam się z rozpaczy...

Stasiu Rysiu

Ty za to jesteś bystra Grażyna!! Co za złotówkę sprzedała by wszystko i wszystkich

Fu

Większość stali przerabianej w Poznaniu pochodzi z ruskiej huty Oskol. Bez tej stali możecie zamykać fabryczkę

@Fu

I być może tak się stanie , bo będzie odgórny zakaz na stal z ruskich.

Ktos
@Fu

Stal już nie jest brana z Rosji, tylko z Niemiec i Czech

Stefan
@Ktos

Ciekawe i pewnie przywożą są ruskie tiry które jeszcze pare dni temu stały pod brama

Prosty

Nie (usunięte przez administratora) tylko świadomi ludzie, nie ma dobrych i złych bomb. Nie można rozpętać wojny w imię pokoju. Musicie to zrozumieć. Od dawna jesteście pod kontrolą telewizora, nie macie własnego zdania tylko zdanie które wam wpojono.

Sól w oku

Poczekaj na stal

Pracownik baryła

Dzień dobry MAM PYTANIE JEDNO? CO TEN (usunięte przez administratora) ha ha ha PAN ROBI ?? CHODZI NA WIADOMEJ LINI I CO OŚLEPNIE? ŁAZI ZE SPUSZCZONYM ŁBEM NIECH MA CHOĆ TROCHĘ SZACUNKU DLA SAMEGO SIEBIE? JAK TO JEST ŻE JEST ZATRUDNIONY NA 1/2 ETATU NIC NIE ROBI I NIC ZROBIŁ ZWIĄZKI ZAWODOWE UPADŁE(usunięte przez administratora)

Stasiu Rysiu

Obaj Panowie Przewodniczący tych pseudo organizacji związkowych to już dawno nie powinni tego zakładu oglądać!

Sasza

Oni razem to powinni już być za bramą!! Teraz latał do Solarisa się lansować jaki on on bojownik o prawa pracownika. A u siebie w zakładzie po cichaczu podpisał co mu podsunęli. Bo po co się wychylać i tracić swoje interesiki na terenie fabryki. Zreszta całe te związki zawodowe to już dawno upadły bo co powiedzieć skoro przewodniczący ogólnopolski to były Zomowiec który w stanie wojennym jeździł pacyfikować strajki.

Toja

Tutaj widzę że jest ściana płaczu.

Tamarra

Pseudozwiązkowca sztucznie podtrzymują przy życiu...byle go ochronić..będzie sobie spacerował(usunięte przez administratora) palcem nie kiwnie druga połowa w biurze u góry i co?i się z nas śmieje 10k na lape za nic...a tobie 250zł o spier. .jhaha

RUSSIA BAN

Na listach odbiorców stali z Rosji jest firma SKF. Czy zakład respektuje i nie wspiera AGRESJI NA UKRAINIE - ogólnoświatowy bojkot towarów z Rosji ?

Lalala

Dzięki Ci chojny zarządzie za te 250 brutto ...tego się nikt nie spodziewał ze tak nas docenicie w tym roku nooo

Jaaaaa
@Lalala

Mogli nic nie dać więc i tak dobrze

ZW
@Lalala

Mialo byc mnie w tym roku walczyliśmy jak sie dało. Pozdrawiam i do przyszlego roku.

Nikt ważny

No to znowu pseudo związkowy podpisali podwyżki za naszymi plecami, w Solarisie to walczy o 800 zł a u siebie w zakładzie po cichu podpisał 250zl brutto. lub 5%. Taczka i za bramę z nimi!

Solo

Dobrze to tu już było i będzie tylko gorzej.

@Solo

Zgadza się, będzie gorzej. (usunięte przez administratora) pozbywa się ludzi twierdząc, że to góra kazała. To lider decyduje kogo zwolnić a komu przedłużyć lub nie umowę. Koleś nie umie nawet człowiekowi, któremu wręcza obiegówke powiedzieć prawdy prosto w oczy. To świadczy o człowieku. (usunięte przez administratora) - nie to nie lider to zwykły tchórz. Nie powinien ludźmi kierować. Nie powierzyłbym mu nawet kierowania pchłami. Razem(usunięte przez administratora) powinni oglądać zakład z parkingu. Kadry wyjdźcie do ludzi na pd2 i wysłuchajcie co mają do powiedzenia !!!!! Dowiecie się dużo ważnych informacji

Bogus
@Nikt ważny

Za robotę się wez człowieku a nie wieczne pretensje. Jak coś się nie podoba to możesz się zwolnić. Kierownictwo na wydziale działa bardzo dobrze i podejmuje zawsze słuszne decyzje dla naszego i zakładu dobra!! Warunki do pracy są bardzo dobre a Menadzer dla o nas niczym ojciec najlepszy!

Nikt
@Nikt ważny

Ten lider ma za duże poparcie więc kadry nie wyjdą do ludzi.

@Bogus

Bierz mniej albo zmień dilera !!!!!!

Jan
@Nikt ważny

@Nikt ważny od dawna obserwuje Pana poczyniania tutaj w internecie. Myśli Pan że jest anonimowy? Otóż nie(usunięte przez administratora) miałem wątpliwa przyjemność pracować z Panem przez lata. Gdy skończył się układ na wydziale to mina zrzedła co? Idź Pan mącić wodę w swoim obecnym miejscu pracy a nie tutaj.

Jarzabek
@Nikt

Czasem aż oczy bolą patrzec jak się przemęczają dla naszej firmy, ciagle pracują, wszystkiego przypilnują a jeszcze inni, niektórzy wbijają im szpilki, to nie ludzie to Wilki!! To mówiłem ja Jarząbek szlifierz drugiej kategorii.

Lala
@Jan

Pani(usunięte przez administratora)proszę się nie udzielać

@Jan

Ktoś tu mówi o anonimowości ? Zapraszam do ujawnienia się . Nigdy nie pisałem anonimowo wszyscy wiedzieli kto pisze ale widzę że wreszcie góra zainteresowała się . Janie cały czas piszę prawdę i nie jest moim celem okłamywanie ludzi ani mydlenie im oczu . Proponuję zrobić to samo .

Zadnej podwyżki w tyn roku trzeba spłacić inwestycje na T_4

@PL

A jakie w ostatnim roku były inwestycje na T4??

Depo

Słychać coś o podwyżkach płac w tym roku?

Zosia
@Depo

Tak słuchać. Nie będzie ich w tym roku!! Firmy nie stać!

Jablonka
@Depo

Nie będzie. Dlaczego mają być ? Nie musi być podwyżek co roku. Pod względem plac jesteśmy jedni z lepszych i najnwytzej płatnych pracodawców w rejonie

Izy
@Jablonka

Oczywiście ze nie musi być podwyżek, dlaczego w takim razie dla kadry „zarządzającej” są premie od wyrobienia , zysku , dlaczego są nowe samochody? Sadzać po błędach jakie robisz w pisowni to raczej nic więcej jak podstawówka nie skończyłaś, w związku z czym raczej do tej kadry nie należysz.

Dudus

(usunięte przez administratora) nie dajmy się znowu wyje..ć w tym roku ...inflacja już ponad 9 proc ,i żaden procent poniżej tego nie powinien wchodzić w grę..plus oczywiście mapa kompetencji ...żeby nie skończyło się na 3 procent..jak żyć???szoszony na Ukrainę bronić ojczyzny papa

Ada
@Dudus

Będzie 1,5 % po czym heroicznie walczący związkowcy załatwia 2 % i ogłoszą sukces!!!

Kaska
@Dudus

Podobno związki startują od 8 procent w negocjacjach.

Bolo
@Kaska

Jeśli ktoś po tym co ci pozoranci odstawili w zeszłym roku wierzy w jakieś działania związków do musi być delikatnie mówiąc mocno naiwny. Oni mogą starować nawet od 20% a skończy się jak zawsze na max 1,5

Sól w oku
@Dudus

(usunięte przez administratora),wierz mi ja tam mamm swoje zdanie,to już na wylocie jesteś ,albo jesteś ,albo dla nich

Jablonka
@Dudus

(usunięte przez administratora)ty się ciesz że nasz robotę za taką kasę. Jak ci się nie podoba to złóż poaier 3 miesiace i mozesz iszc gdzie dają więcej. W czym problem

Związkowcy

Nie martwcie się.Niedlugo się tym zajmiemy.Wypijemy kawkę i zrobimy porzadek.Bedą podwyzki i bedzie normalne traktowanie... bedzie pieknie zobaczycie.

Bogdan
@Związkowcy

(usunięte przez administratora), na czele z tym głównym(usunięte przez administratora)który jedyne czego broni to własnych interesów i układów to już w tym zakładzie dawno nie powinno być!!!! Oj przepraszam teraz walczy o podwyżki w Solarisie.

Pracownick

Chora Firma chorzy Ludzie... Ukraińcy zarabiają więcej od nas. Kierownictwo wymaga od nas wiecej niż od Ukraińców a Firma pluje nam w twarz co miesiąc przy wypłacie. Zero szacunku dla pracowników z 20, 30 i większym starzem... a ludzie zamiast się jednoczyć opluwaja się na necie. A kierownictwo czyta i się smieje...

Juka
@Pracownick

Dokładnie. Więcej zarabiają i się śmieją. I się nauczyli że najlepiej nic nie umieć nic nie wiedzieć

@Pracownick

Nikt cie tu nie trzyma za ciebie będzie mnogo z Ukrainy.

Adaś

Podwyżki pewnie jak co roku. Szału nie będzie

Szukam pracy - jakie zarobki

Cześć interesuje mnie praca na zakładzie - może coś na wózku widłowym, albo na magazynie narzędzi ile mogę tam zarobić, czytając wpisy informację są różne, dajcie znać naprawdę liczę na pomoc.

@Szukam pracy - jakie zarobki

Daj sobie spokój i szukaj innego zakładu. Nie znam Ciebie ale najgorszemu wrogowi nawet pracy nie poleciałbym w skfie. Sorry taka jest prawda

Grzegorz
@Nikt ważny

@Nikt ważny Ty ale musisz być gamoń. Piszesz same najgorsze rzeczy o SKFie a nie masz odwagi zmienić pracy? Facet pyta o pracę a Ty nic tylko swoje żale wylewasz. Napisz co Ci się nie podoba albo zamilcz. Do @szukam pracy... Zależy co potrafisz i co chcesz robić. Praca jak praca. Szczególnie trudna nie jest. Zarobki nie najlepsze. Możesz dorobić w nadgodzinach/nockach.

@Grzegorz

Już nie pracuje w skfie. Pracowalem bardzo długo, przeżyłem wielu prezesów, managerów, liderów. Nie wiem kim ty jesteś w skfie ale nie pracownikiem produkcji bo (usunięte przez administratora) nie wiesz o czym mówisz!!!!! Jesteś pewnie (usunięte przez administratora)kierownictwa!! Od początków(usunięte przez administratora) ta firmą zaczyna usychać. Dlatego się zwolniłem. Podam przykład Nie mają odwagi zwolnić gościa który ludzi traktuje jak (usunięte przez administratora) i aby chronić swoją (usunięte przez administratora) szuka kozów ofiarnych. Następny przykład :(usunięte przez administratora)sam nie bierze swoich błędów na siebie tylko zawsze winni są operatorzy czy to normalne działania światowego lidera na rynku ??? Parodia zarządzania i całej tej firmy

Asia
@Nikt ważny

100% racji jeśli chodzi o tego gościa.Odegrano wielkie przedstawienie z przesłuchaniami pracowników, którzy laurki raczej mu nie wystawili i co? Ano nic , zero jakichkolwiek konsekwencji, z tego co wiem to temat zamieciony po raz kolejny pod dywan, mało tego jeszcze nowy samochód mu dali :) :) :). A apropo tych prywatno- służbowych samochodów, czy one są przeznaczone również do użytkowania przez dzieci posiadajacych je pracowników???

@Asia

Jestem nie do ruszenia a auto chodzi super rodzina tez bardzo zadowolona z auta i nie tylko pozdrowionka :))

@PL

To jest do czasu ???? A ten czas już się kończy.

NO TEN TAMTEN
@Nikt ważny

Sam się nazywasz "nikim ważnym" stąd moje pytanie, krytykujesz wszystko i wszystkich a zrobiłeś cokolwiek oprócz pracy na jednej maszynie przez 20 lat i zdziwiony jesteś, że ktoś ma lepiej i zarabia więcej? Ps, Twój najwiekszy wróg siedzi na stołku, zarabia gruby hajs bo mial jakieś cele i ambicje w przeciwieństwie do Ciebie.

@NO TEN TAMTEN

W przeciwieństwie do ciebie w skfie byłem na każdym dziale i różnych stanowiskach więc wiem o czym mówię. Krytykuje, ponieważ nikt nie ma tyle odwagi aby gościa potraktować jak on traktuje swoich ludzi. Sam byłem na przesłuchaniu w kadrach i powiedziałem wszystko co mnie razi w oczy. Wszyscy jesteście ślepi z białego domku. W innej firmie gościu miałby już założoną sprawę w sądzie o (usunięte przez administratora) ale u nas zamiata się pod dywan. Ludzie mają już dosyć i to widać jak spada morale. Tak jak będziecie postępować sami staniecie na maszynach. Tego wam życzę z całego serca

Gol
@NO TEN TAMTEN

Jakie ambicje? W innej firmie z tą wiedzę został by brygadzistą i nic więcej ,mówi że zna robotę bo pracował na kuźni tam się jedzie na ciuty ciut w jedną ciut w drugą

Pd

Czy to prawda, że z pd11 zwalniają się trzy osoby? Co się tam dzieje?

Elżbieta
@Pd

trzy osoby z tego samego stanowiska? wie ktoś może z jakiego powodu?

Tadi

Ludzi uciekają z firmy ,jak z Tytanika

Jola
@Elżbieta

Z jakiego stanowiska się zwalniają?

@Jola

Najmądrzejsza zostanie liderką Wagnera! Ciekawe czy będzie potrafiła zmierzyć sztuki...

Zawisza

Napisze instrukcje jak zmierzyć i da rade

Przeor
@Pd

A tam jeszcze ktoś normalny zarządza tym działem?

Zostaw merytoryczną opinię o SKF Polska S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w SKF Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy SKF Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 371.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SKF Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 340, z czego 114 to opinie pozytywne, 81 to opinie negatywne, a 145 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SKF Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w SKF Polska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SKF Polska S.A.