SKF Polska S.A.

Opinie o SKF Polska S.A.

Jojo

Ja bym się przyjrzał pracownika na selektorach. Siedzą i nic nie robią. Podejdą sobie czasem do maszyn i tyłe. Jak jakaś śrubka się oblizuje to wołają mechaników i maszyna stoi bo wielką awaria. Za robotę by się mendy wzięły.

@Jojo

Człowieku to sie zamien z chlopakami z selektorów, to nie jest takie hop siup jak napisałeś ze siedza i nic nie robia tylko sobie dosypują, trzeba(usunięte przez administratora) 3 osoby jedna osoba obsługuje wszystkie selektory male jak i koja to ma co robić i sie nadzwigac a dwoch siedzi na jamnikach wiec nie (usunięte przez administratora)Głupot tylko jak jesteś taki cwany to idz chociaz na jeden dzień tam lub na noc i zobaczysz jaka jest rzeczywistość na selektorach. A później sie wypowiadaj odnośnie selektorów. A nie wspomne jeszcze o tym ze trzeba pozwozic od kobiet walki po zwrokowej plus zawieść pod maszyny palety i posztaplowac takze nie wypowiadaj sie ze nic nie robia

No tak, siedzieć na jamniku ,8h z czego większość czasu na telefonie. Hahahahahaha. W łapach nosić te skrzynki a nie paleciakami wozić. Jak się nie potrafi pracować to trzeba ściemniać. Nie raz widziałem jak pracownik siedział przy biurku ze słuchawkami w uszach i oglądał sobie film na telefonie. Praca marzenie

To wez i sam je dygaj po 25 lub po 30 kg jedna skrzynkę a jest ich nie raz cała sterta także wez sam sobie je dygaj, plus pewnie mowa o panu "s" jak przy biurku siedzial z telefonem lub pan "G" ale nie każda brygada siedzi i sobie ogląda filmy na jamniku jak jest zapotrzebowanie i ida bluboxy to np trzeba odwarzac po 50kg i dźwigać te pojemniki z walkami to ciekawe czy ty bys chcial to robic ale nie raz jest normalne zapotrzebowanie gdzie ida na jamniku w skrzynki normalne to juz zarzalenie do Pana Menagera i do reszty zarządu firmy którzy wprowadzili jamniki a słuchać muzyki na słuchawkach chyba mozna to nie grzech prawda?

Lala

Gdzie ry kończyłeś szkołę?

Lysy

Można słuchać. Ale fakt jest taki, że oglądają filmy i mają wywalone i nikt z tym nic nie robi. (usunięte przez administratora)ma brata wyżej i jest głaskany przez kierownika, a dziewczyny ze wzrokowej boją się go o cokolwiek poprosić, bo jemu nie wolno przeszkadzać jak ogląda film! A (usunięte przez administratora) to pan związany ze śliwkami?

@Lala

Pewnie tam gdzie "ry"

Pan z
@Lysy

Ale ściema, czepiacie się. Nikt was nie zmusza pracować. Niektórzy w tej firmie pracują ponad 20-lat i mają biegać jak agencyjni? I tak szacunek dla chłopaków że wytrzymują to, bo co chwilę muszą kogoś szkolić dodatkowo, a za to nie ma kasy. I jeszcze patrzeć i pilnować jak Ukraińcy robią. Zajmijcie się swoimi sprawami

Rowerzysta
@Lysy

Dokładnie, rządzi się jak kierownik. Sam całą zmianę (usunięte przez administratora)nic nie robi oprócz palenia elektronika a innymi dyryguje. Potrafi tylko gadać, a innymi się wysługuje i każe im (usunięte przez administratora) 10 razy więcej. Lepiej było kiedy siedział na l4. Przynajmniej nie zajmował krzesła. Sam by trochę porobił na pakowni, ale lepiej siedzieć i baki zbijać na selektorach.

Zxr
@Rowerzysta

Zrob mu zdjecie z epapierosem wyslij do kadr i do zwolnienia !!! Ponoc tak mozna !!

Rowerzysta

Hahaha tak inteligentny inaczej;) to się zgodzę. Ale fakt, musiałby pewnie długo ćwiczyć żeby opanować umiejętność operowania smartfonem i efajka jednocześnie. Duże brawa

Koki

Na jakie zarobki można liczyć na tokarskiej jako operator?

Pl
@Koki

Człowieku nie pchaj się tam ta firma to porażka

Sławol
@Koki

8-12tys

sekcja marketingu
@Sławol

... brutto w 3 miesiące z premią i dodatkami zmianowymi ;)

Jarosław

Solaris strajkuje , zakład przyniósł rekordowe zyski tylko z pracownikami nie chce się podzielić, ale tam związki maja „jaja”. Skf tez notuje rekordowe zyski , majstrowie, managerowie i reszta świty premie od zysku pewnie sobie wypłacili i to nie małe a co z robolem ?? Zobaczymy jakie podwyżki zostaną zaproponowane i co na to nasi nieudacznicy związkowi.

Zbyszek z Bogdańca
@Jarosław

proszę nie porównywać związków z VW czy Solarisa do pseudo związkowców z nasze firmy. Bo jest to jak porównanie maluszka do ferrari :)

Xyz
@Zbyszek z Bogdańca

To prawda, tylko jedno mnie ciekawi jak to jest ze przewodniczącemu naszej zakladowej „S” będącemu jednocześnie w Prezydium Zarządu Solidarność Wielkopolska oraz Szefem Sekcji Krajowej „metalowcy”nie przeszkadza wspierać strajkujących w Solarisie a jak trzeba zrobić coś dla pracowników u nas w zakładzie to górę biorą własne „interesy” ??

Bogdan
@Zbyszek z Bogdańca

Akurat w VW to Związek solidarność działał dokładnie jak u nas „ tzn nie robił nic” działać zaczął jak im się grunt pod nogami palił kiedy w VW pojawiła się „incjatywa pracownicza” i ludzie zaczęli się tam masowo zapisywać.

Paat

Jak wyglada praca kobiet na produkcji? Jest ciężko ? Na ile zmian się pracuje??

Inżynier Utrzymania Ruchu

Rozmowa wideo z managerem działu, bez wsparcia kogokolwiek z pionu HR. Dodatkowo, manager miał wyłączoną kamerę, co dawało poczucie dyskomfortu.

Managera interesowała właściwie tylko jedna kwestia - czy mam doświadczenie w pracy w kuźni. Mimo tego, że każde z wymienionych w ofercie wymagań, pokrywało się z moim dotychczasowym doświadczeniem zawodowym, Managera interesowała kwestia tej kuźni... Po negatywnej odpowiedzi, rozmowa się posypała, pan stracił entuzjazm, w 15 minut opowiedział o strukturze, o zadaniach dla inżyniera i gdyby nie moje pytania, rozmowa w zasadzie by się zakończyła. Jeżeli doświadczenie w pracy na kuźni jest takie istotne, to należałoby o tym wspomnieć w ogłoszeniu. Gdybym na taką rozmowę zaplanował dzień wolny, to chyba popłakałam się z rozpaczy...

Bodziu

(usunięte przez administratora)szykują posadę w bialym domku wypad z nim za bramę.

km

pracowałem w tym (usunięte przez administratora) 22 lata o 22 za dużo

Stefan
@km

Ha, ha, ale tekst. Co ci się konkretenie nie podobało bo z twojej wypowiedzi wychodzi, że wszystko. Jak z wypłatami? Też słabe?

young

Słabe, słabe.

Lutamina

Co jest z wami...dawać wpisy

Stefan
@Lutamina

No właśnie. też bym chciał dowiedzieć coś aktualnego. Chce wysłać CV ale warto wcześniej zasięgnąć języka, nie? Jakbyś miał info odnośnie zarobków na początek to pisz śmiało.

Lola
@Stefan

Pieniążki słabe jak na 3 zmiany ,znajdziesz lepszom prace za lepsze pieniążki ja tak zrobiłam i jestem bardzo zadowolona ,

Jurek
@Stefan

Wypłaty na poziomie 2500- 3000. Mało.

Miłosny wydział nam się zrobił na szlifierskiej

Edzia

To miłość ojcowska, jak do córki i nic więcej!!

Waldek

Praca i placa jest bardzo dobra dla tych co chca pracowac po paru miesiacach zostajesz liderem i zarabiasz 5-7k dostajesz bonusy i kartki firma zajebista 4brygady praca na piecu łożyska fajna

Bodziu
@Waldek

Opinie proszę pisać na trzeźwo a nie w stanie skrajnego upojenia alkoholowego.

Elżbieta
@Bodziu

a co, może tak nie jest? rozumiem, że nie zgadzasz się z tym co napisał @Waldek? to podziel się swoimi doświadczeniami . . .

Nowyj
@Waldek

Potwierdzam...zarabiam dobrze i dobrze mi z tym...WAM NIE ;) Trzeba sie bylo pracowac uczciwie jak my.Niedlugo bedziem nas wiecej niz wy na wydziale.

Xx
@Waldek

Cos w tym jest. Sa ludzie w tej firmie ktorym zalezalo na robocie. Zrobili studia i grzeja cieple posadki

Hania

W jakim systemie się pracuje ? 3 zmiany pon-pt czy system 4 brygadowy?

Aktualność
Szanowni Państwo,

serdecznie witamy wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl poszukujących informacji o SKF Polska S.A..

Fundamentami naszej specjalizacji są projektowanie, konstruowanie i wytwarzanie łożysk, uszczelnień oraz systemów smarowania. Ponadto świadczymy usługi oceny eksploatacyjnej kondycji maszyn, utrzymania ruchu zorientowanego na niezawodność, a także regeneracji i przebudowy.

Bardzo nas cieszy zainteresowanie firmą SKF, dlatego zapraszamy do konstruktywnej dyskusji na forum oraz wyrażania swojej opinii. Wszystkich zainteresowanych obecnych pracowników SKF Polska S.A. zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu z Obszarem Personalnym.
Pracujący

Czytam i normalnie konstruktywnie napiszę (usunięte przez administratora) No kto go zadtrudnił łazi po produkcji i co i co nikt nie wie a on sam jest przykładem . Wydawania pieniędzy Ja tu jestem i jestem i sam nie wiem bo jestem od czegoś tam ???

Baryła

Gdzie można no wiecie w kuchni tak na raz za 1800 no dobra za 1500

Baryła

Ha ha ha zaznaczamy że rekrutacja w języku ukraińskim . Młodzi rodowici Polacy jak zobaczą światowego lidera to tak (usunięte przez administratora) że tylko ciuchy zostają w szatni nawet brak wspomnienia po nich.

Baryla

Nie

Niewarto
@Baryla

Nie pracuje w tej firmie wysłałem CV na produkcje co usłyszałem, że za 4 brygadówkę proponują ok 3400 zł BRUTTO. To jest po prostu chore,niepoważne na produkcji można palce stracić jak nie życie praca w ciężkich warunkach i jak to łagodnie określono w ogłoszeniu w temperaturze dodatniej. Podziękowałem zmarnowałem czas -nie jedzcie tam dopóki nie podadzą konkretnej kwoty. Jaką trzeba być firmą, żeby teraz za 4 brygadówkę proponować właściwie to prawie minimalną gdzie można spokojnie dostać pracę w poznaniu w lidlu 4000-4300 brutto i mieć palce. Przyjmują na ulicy grunwaldzkiej koło stadionu jak dobrze pamiętam bez doświadczenia na 12 miesiecy jedyne co tam człowieka może przygnieść to papier toaletowy. Zawiodłem się bo co niektórzy wypisywali tu kwoty o wiele wyższe.

@Pracujący

No to chyba ten młodszy co łazi po szatniach

@Niewarto

Można w SKF wolą tych że wschodu

Tymczasowy

Widziałem, że wywieszono kartki o bonach na święta. Teraz moje pytanie, jestem pracownikiem agencyjnym od roku prawie. Do SkF mam przejść niedługo. Czy agencyjnym firma coś wypłaci? Czy będzie tak jak w wakacje rzucone 300zl?

@Tymczasowy

Ochłapy dostaniesz za dużo nie licz.

Bodzio
@Tymczasowy

Agencyjni dostaną uścisk dłoni i pisemne życzenia od prezesa!

Wkur...2

Dokładnie, jak byłeś na l4 4 dni to nic nie dostaniesz, w okresie od sierpnia - październik. Jeśli brałeś uz lub nie przychodziłeś do roboty i miałem bezpłatny urlop to dostaniesz. Śmiech na sali. Ciekawe czy pod zgłoszenie do PIP to się kwalifikuje. Zabieranie premi za l4 w czasach kiedy państwo nalega żeby pracownik do pracy przychodził zdrowy.

@Wkur...2

No właśnie, czy to moja wina że zachorowałem?

Wkur...2
@Wkurwiony

Tak, było nie chorować, robol nie może zachorować. Co innego pracownika z umową z SKF, może być cały rok na l4 i dostanie Sodexo 1200 i do wypłaty 1000. Jak inaczej nazwać to? Strzałem(usunięte przez administratora) od pracodawcy. Masz robić to samo co zatrudnieni na etacie, obowiązują cię te same zasady. A jesteś traktowany gorzej. Zgloszenie do PiP poszlo

Potwierdzam byłem prxy tym akurat przyszedłem na zmianę swoją a(usunięte przez administratora) w ten sposób powiedział

Na jakie zarobki można liczyć na tokarni?

Na jakim?

Zdradzony

A jej imię zaczyna się na...?

W kontroli?

Stiwen Sigal

Wraz z końcem roku 2021 inflacja wyniosła 8,6% czyli rozumiem że tyle te nieudolne związki nam załatwią ? Czy znowu zostaniemy na sucho wygrzmiceni i będzie 3% ???

Bodzio
@Stiwen Sigal

Jak możesz obrażać nasze Związki? To wspaniali ludzie walczący o nasze dobro a Pan przewodniczący to święty człowiek!!!!

Coś więcej O kim mowa

Nałożnica Kadafiego

Wiadomo...od dawna

km

pracowałem 25 lat na stacji chłodziw B26 i B41 oraz systemach na 4 zmiany .WIELKA PORAŻKA

@km

To po co pracowałeś tam ćwierć wieku?

Pyra

W tym roku też rozmowy płacowe będą w kwietniu?????

JOJO

JAK WYGLĄDA PRACA NA WAŁKACH ?

Walek
@JOJO

Praca na walkach polega na obsłudze maszyn bądź kontroli wzrokowej wałeczka..Polecam pracę w tej firmie..Zarobki dobre i duzo bonusów..Np teraz na święta pieniążki świąteczne do tego karta podarunkowa na 1200zl i mile zaskoczenie w postaci wigilii jaką nam firma przygotowała..Mało która firma tak dba o pracowników..POLECAM

Pd
@Walek

Czy Ty się dobrze czujesz? Chyba ta wigilia Ci zaszkodziła

@JOJO
@Walek

BARDZO POZYTYWNA OPINIA JEŚLI TAK JEST JAK PISZESZ TO JEST NIEBO A ZIEMIA W PORÓWNANIU DO PRACY KTÓRĄ OBECNIE WYKONUJĘ. PRACUJĘ NA 1 ZMIANĘ A JAK WYGLĄDA PRACA W SKF ? 2 ZMIANY CZY 3 ?

Każdy zarabia na ile chce sie mu pracowac. Dla przykladu ja mam 5.5k czasem 6.5k na 4 brygady do tego dostaje bonusy i bony 200 i tak od 3 lat. Kto chce pracowac to ma (usunięte przez administratora)to super gość

Bogdan
@Marek

Dostajesz bonusy i bony za kapowanie na innych !!

Zostaw merytoryczną opinię o SKF Polska S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w SKF Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy SKF Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 371.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SKF Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 340, z czego 114 to opinie pozytywne, 81 to opinie negatywne, a 145 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SKF Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w SKF Polska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SKF Polska S.A.