SKF Polska S.A.

Opinie o SKF Polska S.A.

Krzychu

Praca jak to praca obsluga maszyn zarobki bardzo dobre jestem zadowolony podwladni jak i pracownicy sa jak to w kazdej robocie, (usunięte przez administratora)fotki pracownikom robi i bardzo dobrze pracowac nie obijac sie

PD.

Czterobrygadówka nie pasuje to bedziecie robic system sześciodniowy jest oplacalny bardziej dla pracownika.

Out law

Podejście kierownictwa,godne pogardy w rozmowie. Skoro władza bruraczy,to ma to samo, merytoryczna kwestia zostaje zbijania na i nny tor, oczywiście na inny...i jesteś winny, czegoś,czego nawet nie zrobiłeś. Tajemnica władzy.

Zadowolony z rozmowy

Byłem ostatnio na rozmowie o pracę na stanowisko specjalisty ds. marketingu. Bardzo pozytywna rozmowa, konstruktywnie i z dużą kulturą. Zaoferowane zostało mi 4300 zł na rękę na start w ramach 3 miesięcznej umowy ale udało mi się dostać lepsza ofertę w innej firmie i dzień później zrezygnowałem z rekrutacji w SKF. Ogólnie, tak źle widzę nie ma z płacą tutaj więc nie rozumiem niektórych tutaj ludzi. Dali mi jedna z większych ofert. Pozdrawiam

@Zadowolony z rozmowy

No to niewiem co się zmieniło bo ja po 20 latach pracy dla Skf nie mam 4000zl na rękę , a pracuję na produkcji na 3 zmiany.

Jaaaaa

A ja po 2 latach mam 4500 na walkach nie wiem o co ci chodzi

@Jaaaaa

Chyba na 4 brygadach jesteś na tych wałkach 4500(usunięte przez administratora)

Zadowolony z rozmowy
@Tomek

Praca umysłowa jest zawsze wyżej wyceniana ( nie mówię że jestem lepszy a Ty gorszy tylko tak jest na świecie). Nikt z łaski Ci nie podniesie pensji jak nie wywalczysz sobie tego.

Ściema
@Zadowolony z rozmowy

Kolega mówi o stanowisku w Warszawie ponieważ takiego działu i stanowiska nie ma w Fabryce w Poznaniu

WW
@Zadowolony z rozmowy

tak - stanowiska biurowe mają zawsze więcej , ale 70% to pracownicy bezpośredniej produkcji. Ze stażem 10 lat może kilka osób ma 4000+ netto bez 4bryg. i nocek.

@Jaaaaa

Ciekawe gdzie

@Tomek

Gozdzinówka na 4 brygady, jeżeli już .,to wtedy można. Kiedy szef produkcji mówi,że nie opłaca się nadgodzin brać, kiedy dłuższy miesiąc???

nastawiacz

jak cię boli to mogłeś się zgłosić na nastawiacza tylko co ty potrafisz ustawić

Klocek
@WW

Jak ci nowi nastawiacze?

@Klocek

Gdzie ci nowi ustawiacze

Stanisław

A tokarski 6 wrzecionowe są nabijało się 6 grubych prętów pracowałem na nich

Sól w oku

Zobaczymy co (usunięte przez administratora)potrafi, jeszcze się komuś odbije ten komentarz ciężkim kacem,jak będzie musiał (usunięte przez administratora) za niego,tyle (usunięte przez administratora)

@Klocek

Prawda jest taka, że gymela idzie. Co raz więcej się odrzuca,na wzrokowej klapa się nie domyka w czerwonym. Ale spływ jest,słupki na zielono. Nikt nic nie wie,czeski film. Takiego (usunięte przez administratora),to jeszcze nie było. Tyle

To nastawiaczem

Inżynier Utrzymania Ruchu

Rozmowa wideo z managerem działu, bez wsparcia kogokolwiek z pionu HR. Dodatkowo, manager miał wyłączoną kamerę, co dawało poczucie dyskomfortu.

Managera interesowała właściwie tylko jedna kwestia - czy mam doświadczenie w pracy w kuźni. Mimo tego, że każde z wymienionych w ofercie wymagań, pokrywało się z moim dotychczasowym doświadczeniem zawodowym, Managera interesowała kwestia tej kuźni... Po negatywnej odpowiedzi, rozmowa się posypała, pan stracił entuzjazm, w 15 minut opowiedział o strukturze, o zadaniach dla inżyniera i gdyby nie moje pytania, rozmowa w zasadzie by się zakończyła. Jeżeli doświadczenie w pracy na kuźni jest takie istotne, to należałoby o tym wspomnieć w ogłoszeniu. Gdybym na taką rozmowę zaplanował dzień wolny, to chyba popłakałam się z rozpaczy...

Pl

Trzeba pisać do (usunięte przez administratora)to jest jedyny straszak na tych buców .

Pd
@Pl

Właśnie tak to jest szef naszej fabryki można pisać po angielsku napewno się go boją

@Pl

Dawaj,piszemy

Out law

Jeżeli można,to trzeba działać,ale(usunięte przez administratora)jak samemu... Totalna olewka i może się oczy otworzą. 4 brygady,kto to wymyślił ,na18 linii 7 stoi,3 kazali odpalić,a nawet podór nie mają.kupa śmiechu.

JoTamNieWiem

Linie koyo jeden operator na cztery maszyny, wcch jeden operator na cały kanał, mtf-y jeden operator na trzy maszyny. Co robi wstępna? Fotele jak leżanki w Ciechocinku, jedna maszynka i zero wstawiania, szoszony w telefonikach osiem godzin, słuchawki muzyczka. Wszystko to na rannej zmianie i nikt nie widzi problemu. Wałki niezgodne, brudne, surowe, pomieszane puszczane są dalej. No bo kiedy sprawdzić parametry jak to trzeba odłożyć telefon i wstać. Następna kwestii schodzenie do szatni. Stary pracownik dostaję po gaciach bo 13:59 kierował się w stronę szatni, a w tym samym momencie pełno szoszonków już stoi na schodach po prysznicu gotowi do odbicia przepustki. Pan i władca hali problemu nie widzi.

Wkur...2
@JoTamNieWiem

Muszą siedzieć na krzesłach bo im je"podpiedziela" tak jak na wcch i reszcie. Najlepsi są (usunięte przez administratora), ciągle narzekają jak ich coś boli, a liderzy tego słuchają i dają lżejsza robotę. Im nikt nie zwraca uwagi jak siedzą na telefonie

Baryla
@Wkur...2

(usunięte przez administratora)to banda a te w kitkach co łażą to nic nie widzą??

Baryla

(usunięte przez administratora) to tobie możemy dać (usunięte przez administratora)!!

Salcesonik

Lepiej się za pilnowanie swojego kraju zabierz bo za chwilę go nie będzie

Igor
@JoTamNieWiem

Mam pytanie dla pracowników ,Czy w firmie jest premia roczna,

@Wkur...2

Zapraszamy,jak dostaniesz trochę kilometrów inaczej będziesz gadał

Myślący...

A kierownictwo siedzi...czyta...i zastanawia się czy w tym zakladzie juz ludzie pracują czy (usunięte przez administratora) donoszące na siebie nawzajem...milej lektury...

OMG
@Myślący...

Dokładnie!

@Myślący...

Kireownictwo,dobre sobie,pajace na gómowych żyłkach enie prezes,banda złodziei, oraz kutasiorrzy

PD.

(usunięte przez administratora) obstawił się swoim ludźmi z tokarskiej.

Nałożnica Kadafiego
@PD.

(usunięte przez administratora)jest nie do ruszenia. Gdyby był,już dawno by wyleciał. Albo jest świetnym wazeliniarzem albo sam ma haki na kogoś. Przecież ten gościu to mógłby byc komendantem (usunięte przez administratora) niemieckiego,idealny kandydat.

@Nałożnica Kadafiego

Już był na wylocie

Nikt ważny
@Ewa

Miałem już więcej nie pisać. Ale jeśli chcecie żeby był wynik waszego pisania to piszcie na stronie która jest na polityce SKF . Jeśli będzie dużo wpisów zacznie się dziać. Biadolenie na go worku nic nie daje!!!!!!! Zacznijcie pisać na potęgę

PD

(usunięte przez administratora)musi odejść.

Tamarra

(usunięte przez administratora)załatwić w końcu...(usunięte przez administratora). Napewno leży do góry bebechem i się z was śmieje. Penga leci od pół roku haha

Zyga

Związki i ci pseudo związkowcy to już dawno powinni być za bramą!!!

To prawda

To jest prawda!!! Ten facet jest tak bezczelny że przerasta To jego inteligencję jak wszystkich z solidarności niby związków I co na wybory wybrać tych nieudaczników Mówię dość ludzie opamiętajcie się!!!

Bolek boleslaw

Małpy robią małpie figle...niech Pan spojrzy na pawiana co za małpa proszę pana...tyle w temacie kuła.....

Pół kilo mielonego

Nowa szatnia porażka, kałuża w kilku miejscach. Nic nie uszczelnione,a jeszcze szafek nie ma. Ciekawe jak będę miał się przebrać kiedy na łeb kapie?

Kuzniarki poziome
@Pół kilo mielonego

Gdzie taka dobra szatnia z natryskiem?

@Pół kilo mielonego

Dobrze że tylko na łeb, a nie tak jak było w lipcu. Kto zapłaci za zniszczone rzeczy?

Pół kilo mielonego

Nigdy nie pracowalem w tak prężnie wzbijająccej się na firmamenty firmie, tylko dla niektórych. Kierownik-premia 5000 za papier,asystenci premnia,.robol 2dni L4 po premii,urlop też. Kto tu rządzi ?

Kazik
@Pół kilo mielonego

Firma ma do perfekcji opanowany system kar i nagan dla robola! Niestety tylko kar, bo system premiowania dotyczy wyłącznie kadry zarządzającej ( premie kwartalne, roczne itd)

3 dni na L4 i po premii? Serio, jen*ne agencji

Ktoś

Dobre masz racje

Dyzio
@Ktoś

A co tam było że tak szybko usunęli?

Pół kilo mielonego

Zaiste trzeba oddać hołd pomysłodawcy przerw śniadaniowych na wcch,ukry podbijają sobie normy,ale po (usunięte przez administratora)? Każdy dział ma przerwę śniadaniową,ale okazuje się, że nie. Stołówka , która jest budowana,to tylko chyba dla biurowych pracowników,bo robol nie zdążył, takiego (usunięte przez administratora) nie było .

MfuckAll

Pracuje od wielu lat i jestem bardzo zadowolony. Nie jestem ani specjalnie inteligentny ani pracowity, ale zdarzyło się i dostałem szansę rozwoju zawodowego. Jestem już dosyć wysoko w hierarchii mimo, ze tak naprawde niewiele umiem i podstawowe rzeczy czesto sa dla mnie zupelnie niezrozumiale. Szef jest z mojej pracy zadowolony, bo cały czas przytakuje mu na zebraniach i robię wyniki. Okazuje sie, ze w ten sposob mozna calkiem wysoko zajsc w strukturach. Brakuje mi wiedzy i samodzielnosci, ale nadrabiam bezwzgednym pozluszenstwem i calkowitym oddaniem. Tak bardzo cenie sobie prace , ze zaakceptuje nawet najgłupszy pomysl mojego byle tylko nie podpasc. Czasem jestem juz znudzony moja praca, ciagłe wyciskanie podleglych i słuchanie o podwyżce to jedyne co mi pozostalo do zrobienia, bo reszte obowiazk. Jak sie tak nudze w pracy to czasem nachodzi mnie mysl, zeby moze zmienic prace na taka gdzie faktycznie bede robil cokolwiek pozytecznego, ale zaraz uswiadamiam sobie, ze tak naprawde do niczego sie nie nadaje. I tak juz od ladnych paru lat jestem managerem w korporacji i uprzykrzam zycie wszystkim w około. Okazuje sie, ze jak sie chce to mozna osiagnac w zyciu sukces nawet jezeli nie jest się specjalnie bystrym. Polecam robotę każdemu jak chce coś w życiu osiągnąć. 10 k raczej nikt nie płaci teraz zwykłemu. Jak nie umiesz czytać drobnym druczkiem twoja sprawa.

Janek

Kolejny wypadek w firmie? Nie ma tygodnia żeby kogoś karetka nie zabrała. Ciekawe co na to władze koncernu. Bo lokalni liderzy mają (usunięte przez administratora) na odcięte palce i (usunięte przez administratora) głowy.

PD
@Janek

Nie ma lepszej firmy jest przodownikiem w Wypadkach i Reklamacjach może czas na zmiany.

na spoko

Czytam i czytam opinie- jedno jest pewne - nie biorą się z kosmosu. Ewidentnie słaba kadra zarządzająca. Kultura organizacji słaba - wynik słabego zarządzania - no jasno to każdy widzi... Ale ryba psuje się od głowy ... i tu jest odpowiedź. Czy zarząd tego nie widzi ? Brakuje im oczu ? toniemy panowie i panie a oni dumnie stoją na pokładzie i pokazują palcem co masz robić. Masz robić nie myśleć - powszechnie znane to... Zakład dryfuje jak łódź bez kapitana - na tym statku managerowie gaszą pożary aby wyłącznie utrzymać posadki za niemałe pieniądze. Strach ich orężem - kij i marchewka. Firmy rozwijające skończyły z tym w latach 90' - nie tu.

Nikt ważny
@na spoko

Tu się zgodzę i to na całej linii. Najgorsze jest to że z szlifierskiej odchodzi ktoś co daje wydziałowi mnóstwo wartości dodanej . Nawet nikt nie próbuje go zatrzymać to jest chore . Już takich ludzi jest niewiele i kiepsko to widzę dalszą egzystencję wydziału pd2 . Ryczeć się chce . Tyle miałem do powiedzenia i nie widzę sensu dalszego pisania bo tutaj nikt z zarządzających nie zagląda . Przykre ale szczere

Eryk
@na spoko

Powiem tak , pracowałem w firmie Skf ,kasa bardzo mała jak na takom firme z tradycjami i z takim starzem na rynku i z opiniami , kiedyś firma Skf była w Wielkopolsce 2 firmom która dobrze płaciła ale było trudno się dostać, ale jak się dostałem to się bardzo zawiodłem z opini ludzi którzy pracowali i polecali mi tom firmę,obecnie pracuje w firmie Amazon i na start dostałem tyle co w Skf na 1.5 miesiąca pracy, i bardziej spokojna praca .pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o SKF Polska S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w SKF Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy SKF Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 371.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SKF Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 340, z czego 114 to opinie pozytywne, 81 to opinie negatywne, a 145 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SKF Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w SKF Polska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SKF Polska S.A.