SKF Polska S.A.

Opinie o SKF Polska S.A.

FRANC MAURER

Zrobili (usunięte przez administratora) ze wszystkich co nie podpisali aneksów w kwietniu,a teraz (usunięte przez administratora) lecą na nadgodziny bez żadnego szacunku dla siebie

@FRANC MAURER

Tobie nikt nie każe biegać, nadgodziny nie są przymusowe. Ja chodzę bo są dobrze płatne, Tobie nic do mojego portfela.

@Aśka

Zero szacunku dla siebie odprowadzajcie składki do związku dalej i się poniżajcie

@Pd

Szacunek do siebie? Przypominam, że jeszcze nie tak dawno był obowiązkowy sześciodniowy system pracy, więc się ciesz, że (usunięte przez administratora) przed TV z piwskiem w ręku i nie narzekaj, (usunięte przez administratora).

@Pd

Kiedyś to byli mężczyźni, teraz to takie (usunięte przez administratora) jak Ty bez wojska, którym ciągle w (usunięte przez administratora) źle

@Aśka

Faktycznie z 6 dni zrobili 7 (usunięte przez administratora)

@Pd

Zastanawiam się jakim cudem dostałeś pracę, ba ukończyłeś szkole. Czy pracujesz 7 dni w tygodniu czy 5?? Czterobrygadowka to dalej system pracy 5 dniówek!!

@Aśka

Jak ktoś jest pazerny na kasę to (usunięte przez administratora)z pod siebie by zjadł ty jesteś tego przypadkiem znikam z tego forum.

Przepraszam przykładem.

@Pd

Chcesz dobrze zarabiać, a nie chcesz pracować... Gdzie tu logika? Na wszystko Ci (usunięte przez administratora) Czterobrygadowka źle, 5 dni pracy źle, nadgodziny źle, bank godzin źle, jeżeli chcesz brać pieniądze za nic to idź na bezrobocie i na zasiłki się zapisz, a nie ciągle narzekasz. Zastanów się nad sobą, bo daleko z takim podejściem nie zajdzie, ba nigdzie. P.S pracy w Poznaniu jest na tyle dużo, że jak jedna nie pasuje zmieniasz na inną i ot po problemie, skończy się Twoje narzekanie. Dziw, że jeszcze tego nie zrobiłeś, przecież w tej firmie są same minusy (Twoje słowa).

Yogi
@Aśka

W 4 brygadowce pracuje się 7dni pod rząd i dwa dni przerwy ( praktycznie to jeden bo ten pierwszy to trzeba odespać nockę). Wiec gdzie tu 5 dni pracy ?? Nie wiesz , nie masz pojęcia nie wypowiadaj się!!!

@Aśka

Z matematyki miałaś chyba sześć ha ha jeśli siedem to dla ciebie pięć

Izy
@Aśka

Czy jak w czterobrygadowym systemie pracy zaczynam w poniedziałek rano i kończę w następny poniedziałek rano ( 2xrano,2xpp,3xnocka) to rozumiem ze to 5 dniówek razem. Hahaha . Chyba w związkach jesteś bo u nich tez najpierw walczymy o 300zl a potem jest 75zl haha

@Kobieta

Jakie są typy 4 brygadowki? Odpowiem za Ciebie. -rożne. Nawet jeśli pracujesz 7 dni to masz 2 i pół dnia wolnego tyle przepisowo się należy po 3 nocnych zmianach, do edukuj się :) łatwo wypowiadać się o mojej matematyce i nie rozumieć sensu wypowiedzi. P.S. ty z polskiego na pewno miałaś szóstkę, z ortografii :)

@Aśka

Kobieto skończyłaś chociaż szkole podstawowa? Umiesz czytać ze zrozumieniem? Pracujemy 7 dni pod rząd potem 1,5 dnia wolnego i znowu 7 dni pracy. Nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz !!

@Aśka

Pracując 7 dni mamy dwa dni a nie dwa i pół z czego jeden dzień przesypiasz po siedmiu dniach pracy

@Kobieta

Cofnij się do swojej wypowiedzi gdzie pisałaś może pisałeś że po nockach jest dwa i pół dnia żegnam (usunięte przez administratora)

@Aśka

To Ty pracujesz w firmie ,i niewiesz jaki mamy system brygadowy czy Ty widziałaś jak wygląda hala produkcyjna? Napewno siedzisz w biurze i się mądrujesz.

Asia
@Zuza

Bo to napewno jedna z biurowych „gwiazdek” , które nie maja o niczym pojęcia tylko siedzą i kawusie popijają z paczkami. A jedyne co im(usunięte przez administratora)

@Asia

Zdecydowanie związkowa i z biura, te teorie spiskowe bawią mnie za każdym razem jak je czytam. Mijacie się z powołaniem

A#ś
@Pd

Tak się nagadliscie na związki jakie to one niedobre i taka mała podwyżkę podpisali a cały czas jesteście zwiazkowcami . Wczoraj koledzy na hali że związków śmiali się z tych odważnych co grozili wypisaniem.. Ponoć wypisało się 23 osoby.. Śmieją się z nas..

Agata
@Aśka

2.5 dnia wolnego jest raz w miesiącu gdy po 7 dniach pracy mamy pt so Nd wolne. W innym wypadku jest to 1.5 dnia.

@Agata

I tak za dużo wolnego na tej Czterobrygadówce robić i nie stękać....

Lisek

Na związki? A w tym zakładzie sa jakieś związki,? Bo ja myślę że to banda darmozjadow i towarzystwo wzajemnej adoracji które dawno powinno być przegonione za brame!!

BODZIU

Z tej strony (usunięte przez administratora) nie muszę pisać bo mam odwagę powiedzieć głośno co mnie boli .Nie tak jak takie (usunięte przez administratora) jak Ty

Nikt ważny

To nie jest wybielenie ale tylko w taki sposób ktoś zwraca uwagę na to co tu jest napisane. Były ankiety i inne (usunięte przez administratora)a nic się nie działo. Podpisywaliśmy politykę firmy po co ???? Pytam się po co jak i tak jak się wprost powie co się nie podoba to Helmans nie zwraca uwagi. Co musi się stać aby zareagowali !!!!!!;

@Nikt ważny

A co to jest ? Jeżeli piszę się imię pracownika chyba że chcesz się przypodobać swojemu pryncypałowi.

Sól w oku
@Lisek

Jakie związki,(usunięte przez administratora)? Ale,jeżeli trzeba pomóc,to niestety...

PD

To co się dzieje na szlifierskiej to nigdy nie było tak źle

Wałeczek

Pracuje 15 lat jeszcze takiego bałaganu nie było

Inżynier Utrzymania Ruchu

Rozmowa wideo z managerem działu, bez wsparcia kogokolwiek z pionu HR. Dodatkowo, manager miał wyłączoną kamerę, co dawało poczucie dyskomfortu.

Managera interesowała właściwie tylko jedna kwestia - czy mam doświadczenie w pracy w kuźni. Mimo tego, że każde z wymienionych w ofercie wymagań, pokrywało się z moim dotychczasowym doświadczeniem zawodowym, Managera interesowała kwestia tej kuźni... Po negatywnej odpowiedzi, rozmowa się posypała, pan stracił entuzjazm, w 15 minut opowiedział o strukturze, o zadaniach dla inżyniera i gdyby nie moje pytania, rozmowa w zasadzie by się zakończyła. Jeżeli doświadczenie w pracy na kuźni jest takie istotne, to należałoby o tym wspomnieć w ogłoszeniu. Gdybym na taką rozmowę zaplanował dzień wolny, to chyba popłakałam się z rozpaczy...

PD

Interesuj się Mte a nie Klejarkami bo (usunięte przez administratora) jedziesz a kanał z reklamacji nie wychodzi p.D.

Szymon
@PD

Te klejarki to w ramach odprawy powinni dostać odpowiedzialni za ich zakup! Bo jedyne gdzie one się nadają to na złom! Stoją i tylko miejsce zajmują. Jak można kupić i odebrać maszyny które zupełnie się tu nie nadają! To samo znakowania która zakupiono by nie trzeba było odpowiednio ustawiać „ jedynek” z noczami na taśmie tylko by laser sam je wykrywał. No i laser znakuje wszystkie tylko nie te co miał!

Były

W Szwecji to może bardziej by ich zainteresowały te wszystkie fantastyczne inwestycje typu klejarki, znakowaniu itd. Wszystko stoi blisko rok czasu i pewnie jeszcze długo postoi. A gdzie są odpowiedzialni za to?

@Były

Inwestycje odpowiedzialny opiera się o barierki i siedzi w telefonie L.

Były

Nie pracuję już w tej firmie i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy. Fatalne stosunki w pracy, niedobrana kadra rządzi miernota i ciemnota. Tak, ten zakład nie miał szczęścia do kadry jeszcze te związki...jak dobrze że już mnie tam nie ma. Płacą średnio, szału nie ma.

Emil

I co od 1.11 czterybrygaduwka?(usunięte przez administratora)

@Emil

Naucz się pisać Czterobrygadówka

@Emil

Ale gdzie?na jakim wydziale i kanale..?

aaaa

pozdrawiam pania H z tokarskiej

Pip

Menadżer od siedmiu boleści co chodzi po wydziale iskrzynie kopie bo trochę krzywo stoją mowa M.W kwitując słowami co to(usunięte przez administratora) jest.Na kolejówce zabrał ludziom premie i wyparł się powiedział że to nie jego macha

Marian
@Pip

Dokładnie tak było, na jego wyraźne polecenie zabrano ludzia premie a na spotkaniu z pracownikami wszystkiego się wyparł i udawał ze nie wie o co chodzi i ze to nie on .

PD

Skąd ten nowy lider ze szlifierskiej przyszedł?

@PD

Na szlifierską przyszedł z tokarskiej szkoła M .M po mału nastąpi koniec panowania M.M i jego ludzi. Szwecjia wszystko będzie wiedziała co w tej firmie się dzieje i o zwolnionym Liderze też

Zyga
@Dyzio

Wodę ze odciętych od premi Fdi i innych przywilejów które mieli za czasów byłego liderka cały czas (usunięte przez administratora) boli bo teraz musza wsiąść się za robotę i skończyły się układy. Radzą jak najszybciej sobie wbić do głów ze on nie wróci !!!

@Zyga

Dziwne że za byłego Liderka spływy były większe jak teraz i nie było nadgodzin tak jak teraz

Piszę się wziąć ha ha

Zyga
@Dyzio

Spływy były ale chyba premi dla niego i jego przydupasow!!

@Zyga

Gdzie ty kończyłeś szkołe ?

Pd

Moim liderem akurat nie był żle trafiłeś

@PD

Co wy chcecie gościu do nie dawna kremy w Nivei robił. Co on może wiedzieć o łożyskach. A o traktowanie ludzi z szacunkiem to z domu się wynosi.

Alicja w krainie czarow
@Nikt ważny

Facet nie musi się znać ani na łożyskach ani na technologia produkcji, od tego są konstruktor i technolog. On ma przede wszystkim zarządzać i organizować produkcję na kanale/wydziale. A wiedza odnośnie łożysk przyjdzie z czasem.

@Alicja w krainie czarow

Dobrze napisane organizować a nie zwalać swoje obowiązki na ludzi z produkcji

@Alicja w krainie czarow

Tu nie chodzi o lidera tylko o tego wyżej czyli M.W

@Alicja w krainie czarow

Na łożyskach trzeba się znać!!!!! Pierwszy lepszy nie ogarnie tego . Był już jeden taki pierwszy lepszy jako interim i tak samo był bałagan jak teraz . Ludzie czy wy nie widzicie, że na robocie trzeba się znać a nie udawać, że się zna !!!!! Wiecie co szkoda słów to trzeba mieć to coś a jeden i drugi ( M.W) są jak pozoranci a to dobrze nie wróży dla wydziału. Żal mi ludzi, którzy muszą ich znosić.

Pp
@Dyzio

Na tokarskiej zarządzał pakownia..Tam nikogo nie gonił.. Kobiety pracowały 5 godzin a resztę na paletach przesiedziały i tak jest do dzisiaj a na szlifierskiej chce ludzi wykończyć !!!

@Pp

Obecnie chce wszystkich karać i zwalniac! Ja proponuje żeby tak właśnie zrobili, niech wszystkich zwolnią i sami wraz z Marcinem W wejdą na maszyny, wtedy wszystko pójdzie jak z nut!

Op
@Pp

Pakownia ma tak do dzisiaj..Na początku zmiany 40 minut przerwy na wypicie kawy zaś kolejna przerwa na paletach i o 4 koniec pracy..Siedzą i śpią aż głowy im lecą ba wszystkie strony..My zaś musimy (usunięte przez administratora) normy..Ale tego nikt nie widzi..

@Dyzio

Niedługo dojdzie do tego że ludzie nie wytrzymają i zatrzymają maszyny i poprostu pójdą do domu . Ile można znosić ciągle krytyczne uwagi w tonie nieprzystojącym liderowi. Lider ma dawać przykład zachwań itp. Na pakowni nie dawał rady A teraz ma 3 kanały i całkiem nie wie co robi. Skupia się na jednym T4 a pozostałe ? Jak długo będzie to trwało? Do momentu gdzie wydział zostanie bez ludzi , którzy coś potrafią. Już niedługo odchodzi człowiek, który swoją wiedzą pomagał całemu wydziałowi. Bez niego będzie naprawdę ciężko. Ale może ktoś wrescie przejrzy na oczy że jednak coś jest nie tak

em

Niewłaściwie zrozumienie swoich obowiązków przez dozór

Szlif

Widzę że tę społeczność tworzy grupa desperatów i frustratów, którym jest źle że muszą pracować żeby coś w zamian dostać.. Śmieszni jesteście bo wylewacie żale anonimowo a w twarz nikt nie pójdzie i nic nie powie.. Jak wam tak źle to kasa w Biedronce bądź innej stonce zaprasza. Pozdro dla małego procenta normalnych.

@Szlif

Wyobraź Sobie że głośno wypowiedziane swoje zdanie w 70% skutkowało by zwonieniem prędzej czy później

Covid 2021

Medicover sport któryś raz z kolei nie mogę wejść na różne obiekty,spowrotem multisport

Nicki

A ja się zastanawiam... Jak komuś praca nie odpowiada to czemu jej nie zmieni? Potraficie tylko narzekać :) nikt was na siłę nie trzyma. Nie, nie jestem wazeliniarzem. Pozdrawiam :)

@Nicki

Czy słyszałeś kiedykolwiek o szacunku do ludzi .Nie chodzi tu o pracę tylko normalnym traktowaniu ludzi z produkcji dokładają coraz więcej obowiązków które powinien wykonywać lider kanału.

PD

Skąd ten nowy lider ze szlifierskiej przyszedł?

PL

Bardzo dobrze zrobiłeś inni też powinni napisać co się dzieje na wydziale produkcji łożysk u pseudo menedżera M.W, produkcja o 1/3 mniejsz i jest ok dlaczego jeszcze za to nie bekną.

Asia
@PL

Nie wiem jak sytuacja wyglada na całej szlifierskiej ale T4 plan w minionym miesiącu wyrobiło! Wiec pewnie pan M.W jeszcze premie przytulił :) . A jak pan K zostanie prezesem to dopiero z Wami pojadą!

@PL

Ludzie się boją. Gadać potrafią ale tylko między sobą. Nikt nie ma tyle odwagi aby powiedzieć co na prawdę tu się dzieje. Wywalili jedynego lidera, który ogarniał a na jego miejsce jest koleś nie mający pojęcia o specyfice wydziału. Ciągle czegoś brakuje - jak nie pierscieni to komponentów. NIKT TEGO NIE WIDZI !!!!!! Ciekawe jak oni to rozliczają!!!!!!!

Dog

Masz rację! Jeszcze nie słyszałem żeby jakiś (usunięte przez administratora)nie dostał urlopu na ślub córki :P

Analityczny

Po rozmowie rekrutacyjnej, mimo że dostałem zapewnienie od Pani z HR o informacji zwrotnej, niestety zero odzewu. Mało profesjonalne, więc nie polecam składać na stanowiska do tej firmy.

Baryła1

Cieszmy się premiami i wysługami, bo chcą je nam sprzątnąć z przed nosa. Związki na bank nic z tym nie zrobią.

@Baryła1

Tu masz rację znowu dostaną pod stołem i będzie wszystko Ok

Baryla
@Baryła1

Jakie związki? Czy są tu jakieś związki? To co tu funkcjonuje to jakaś kpina i nieporozumienie które ze związkami nie ma nic wspólnego! A w kwesji ze nic nie zrobią to akurat się mylisz, podpiszą w podskokach !!!

Pustynik
@Baryła1

Prezesikowi nie podobają się odprawy emerytalne bo płaci za to że ludzie się zwalniają, inne dodatki to chciał by wliczyć w stawkę, takie jak wysługa czy coś bo jak chorujemy to wszystko się płaci mniej nie tylko podstawę.

3RG500
@Pustynik

Wysługę lat masz płaconą za przepracowane godziny więc jak jesteś na L4 czy urlopie to wysługi za te dni nie masz płacone.

Sandra
@Baryła1

Słyszeliście jakie nam firma „paczuszki „ szykuje? Parasolka, piłeczka antystresowa i słoik dżemu ?? Ktoś kto to wymyślił kpi z pracowników i z zakładu bo robi z niego jeszcze większe pośmiewisko niż jest obecnie.

Pukni się w głowę
@Sandra

Kto Ci takich głupot nagadał? Nie żaden słoik dżemu a paczka słodyczy za 100.

XYZ

PD to zmień firmę jak Ci SKF nie odpowiada i tyle w temacie.

Sandra
@Pukni się w głowę

A założymy się ze będą dżemy? To są kpiny, żeby piłeczki antystresowe ludzia kupować , kompromitacja goni kompromitacje, trzeba było lepiej ludzia dać po te 160zl czy ile tam wyliczyli na pracownika a nie takie bzdury kupować. No chyba ze to jakis Wasz znajomy Chińczyk robi:):)

@XYZ

Jak zaproponują obniżenie pensji też będziesz bronić tych cwaniaków.Chyba że siedzisz blisko korytka to zmienia Twoje poglądy

@XYZ

Wynika z tego że pracujesz na 3 zmiany lub 4 brygady, wpis to mówi chyba jesteś z tej bandy związkowej co na wszystko się zgadzają

nikt ważny
@Baryła1

po co te wszystkie słowa ? po prostu złóżcie wypowiedzenia i problem z głowy !!! umiecie tylko tutaj pisać, a jak przychodzi to konkretów to chowacie się za plecami kolegów. Ludzie obudzcie się a nie pier….cie od rzeczy !!!

Baryła 1
@nikt ważny

A Ty pewnie ze związków jesteś? Ludzie się obudzili! I co z tym potencjałem zrobiły te związkowe (usunięte przez administratora)

Benek emeryt
@Sandra

Piłeczka antystresowa i te gadżety to kpina naprawdę z ludzi którzy pracują na produkcji ,Co w ludzie z tej firmy zrobiliście to się w głowie nie mieści , cały ten biurowiec do wymiany odrazu i zamias odprawy po dzemiku z za bramę. .

On

Czy ktoś wie co się dzieje pod firmą że policja stoi i niedawno tez kogos zatrzymali czy mamy kogoś w firmie co ma konflikt z prawem bo od lat nie widziałam policji pod firmą

@On

Przyjechali po mataczy z biura

Ozy
@On

Po związkowców przyjechali!!

Walek
@Ozy

Niech te związki wyniosą z zakładu zanim podpiszą likwidację wyslug,odpraw i socjalu..Wszystko znowu odbywa się w tajemnicy .Na ten zakład brak słów!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o SKF Polska S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w SKF Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy SKF Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 371.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SKF Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 340, z czego 114 to opinie pozytywne, 81 to opinie negatywne, a 145 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SKF Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w SKF Polska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SKF Polska S.A.