SKF Polska S.A.

Opinie o SKF Polska S.A.

Ona

Chciałam zapytać czy schodzenie z kanału T4 obowiazuje wszystkich o 22:00 czy (usunięte przez administratora)ma inne przywileje 21:30 juz w szatni co dzień. Miłego popołudnia.

Jaa
@Ona

A ty Grażyna nie możesz zejść też szybciej czy jesteś kamera szefa typowy polak

@Jaa

A od czego to zależy kto kiedy schodzi itp?

Grażyna
@Marta

Jak przychodzisz często na nocki w stanie wskazującym to wtedy wcześniej urywasz się proste.

@Grażyna

Ale ty jesteś (usunięte przez administratora)

@Grażyna

Masz na to dowód ? bo jak nie to można cię namierzyć i oskarżyć o pomówienie

Szczesliwy

Nie ma co polecac i wprowadzac w blad ze praca jest fajna przyjemna bo nie jest jak ktos na szybko potrzebuje zatrudnienia to tak ale pracujac tu trzeba juz szukac dalej bo oprocz wyplaty na czas to szalu nie ma .no na oplaty starczy

Xxx

Pracownicy zimnego walcowania są traktowani przez lidera gożej niż psy. W tygodniu odsyłani na inne kanały a w weekend zastępowani ludźmi z piecy bez kompetencji

Tokarz
@Xxx

Zawsze można zmienić pracę nikt was tu nie trzyma...

@Xxx

Przestań pisać głupoty.. Ja uważam że mamy jednego z lepszych liderów jaki mógł się trafić.. Ja jestem bardzo zadowolony..A skoro to że lider każe ci popracować uważasz za złe traktowanie to sorry..w końcu zaczął zimne walcowanie traktować jak pozostałych pracowników a nie jak aniołki.. Szkoda ze nie narzekaliście jak tyle miesięcy kombinował żebyście pracę mieli i płacone za 4 brygadowke pomimo że weekendy siedzieliście w domu..więc przestań narzekać na najlepszego lidera z wszystkich wydziałów...

Ninja
@Tokarz

Dokladnie jak cos jest nie tak to (usunięte przez administratora)a przelozeni niech sie glowia jak wykonac plan jak ludzi coraz mniej a pacany zostana a walczyc to mozna ale o siebie a nie w imieniu innych

Mam pytanie do osób zarządzających w „ białym domku” , czy lider kanału wraz z managerem może dowolnie i w każdej chwil zmieniać pracownikom grafik. Na kanale T4 dwukrotnie doszło do sytuacji w której pracowników pracujących w systemie 6 dniowym poinformowano o zmianie (wolnej sobocie) w trakcie danego tygodnia ( środa) a pracownikom ktorzy w poniedziałek lub wtorek mieli zgodnie z grafikiem wolne kazano wypisać na sobotę urlop! Czy to jest zgodne z przepisami, bo PIP mówi ze nie? Gdzie są związki w tym zakładzie????

@Marcin

Ale czekaj moment, Wolnej sobocie? To są też pracujące?

Zw.
@Marcin

Pip ma tu nic do powiedzenia tylko zarządzający.

@Zw.

Pip ma dużo do powiedzenia wystarczy oficjalnie zgłosić a urlopy szybko by zwrócili.

@Marcin

Jakie związki,jaki BHP , tu jest dalej (usunięte przez administratora) i kolesiostwo

Sól w oku
@Out law

Taki audit powinien być co miesiąc,żeby wymieszać w (usunięte przez administratora) ,robol da sobie radę, akwarium nie.

NoCompromise
@Zw.

dokładnie PIP działa w ramach obowiązującego kodeksu. Nie jest roszczeniowe tylko działa jak policja - pilnuje przestrzegania kodeksu pracy. Sprawdza tylko rozbieżności. Działa jako organ państwowy więc w interesie państwa - służy ochronie zasobów pracowniczych - pracujesz płacisz podatki ( dajesz zyski do skarbówki). Tak samo zakład pracy - duży - to zyski dla skarbówki. Im więcej zarobi zakład tym większe zyski skarbówki. Skarbówka nie ma interesu by utrudniać pracę i ingerować w sprawy zakładów i ich politykę zarządzania jak płacą składki i podatki. Czy rząd robi wszystko by ułatwić życie obywatelowi ? a PIP to organ państwowy - obecnie jest PIS więc kto ma kontrolę nad PIP ? Sam nie zadbasz o siebie i kolegę który czuje się poszkodowany moralnie czy psychicznie to może być tylko gorzej .... Pieniądz to podstawowa motywacja każdej firmy - zgodzisz się robić za najniższą krajową ok - nikt ci nie zabroni - ale wykażesz swoją prawdziwa wartość ? powinieneś ...

Gosc
@NoCompromise

Czemu miał służyć ten wywód bez składu i ładu? Co autor chciał nam przekazać za myśl ?? Państwowa inspekcja pracy działa na podstawie ustawy a nie żadnego kodeksu, nie bardzo rozumiem tez co znaczy ze „ nie jest roszczeniowa” Oczywiście ze Skarbówki jako organu finansowego nie interesuje forma zarządzania w danej firmie, natomiast to to jak są płacone podatki i składki interesuje ich już raczej napewno. Nie wiem kim jesteś ale raczej nic ponad podstawówkę nie skończyłeś lub nie skończyłaś.

Inżynier Utrzymania Ruchu

Rozmowa wideo z managerem działu, bez wsparcia kogokolwiek z pionu HR. Dodatkowo, manager miał wyłączoną kamerę, co dawało poczucie dyskomfortu.

Managera interesowała właściwie tylko jedna kwestia - czy mam doświadczenie w pracy w kuźni. Mimo tego, że każde z wymienionych w ofercie wymagań, pokrywało się z moim dotychczasowym doświadczeniem zawodowym, Managera interesowała kwestia tej kuźni... Po negatywnej odpowiedzi, rozmowa się posypała, pan stracił entuzjazm, w 15 minut opowiedział o strukturze, o zadaniach dla inżyniera i gdyby nie moje pytania, rozmowa w zasadzie by się zakończyła. Jeżeli doświadczenie w pracy na kuźni jest takie istotne, to należałoby o tym wspomnieć w ogłoszeniu. Gdybym na taką rozmowę zaplanował dzień wolny, to chyba popłakałam się z rozpaczy...

Więcej Ukrainy

Jak tam pracownicy zadowoleni po 3% podwyżce ?

Baryła

Tak

Tak jest
@Więcej Ukrainy

Koledzy że wschodu dostali po 500 zł. brutto już za kwiecień to 13%, rynce opadają i co dalej żeby pracownicy nie dostali 1zł do godziny brutto na te dwa lata-każdy sobie odpowie na to pytanie.

Asia
@Tak jest

Pracownik produkcyjny nigdy nie był szanowany i nigdy nikt się z nim nie liczył ale to co się obecnie dzieje w tej firmie przekroczyło wszelkie granice, dla tych pseudo menagerow, kierowników , i innych „zarządzających” premie, nowe samochody ( ciekawe swoją droga za ile zostały wykupione te stare), stołówka w której będą przesiadywać w godzinach pracy na obiadkach, kawusiach i innych pogaduchach a głupi robol niech na to wszystko zasuwa za grosze a w każda sobotę za darmo! ( ciekawe jakie jeszcze niespodzianki nam szykują przy rozliczeniu tego całego banku godzin) Ludzie obudźcie się wreszcie , bo jak nie teraz to już nigdy!!!

Miki
@Więcej Ukrainy

Jakie 3 procent chyba nie czytasz komunikatów, związki nic nie podpisały to jest tylko co dyro chce Ci dać.

Mięso drobiowe z jelenia
@Więcej Ukrainy

Dziś w fabryce dużo gadali o opiniach na gowork więc wchodzę by przeczytać i co widzę... Jakiś nudziarzy którzy narzekają na wszystko. Latem za gorąco, zimąza zimno itd. Strajki, pisanie w 3 osobie świadczy o wielkim "bulu". A podsumowaniem było wtrącenie wziamnki i PIS(jakby to w ogóle miało znaczenie). Wszędzie wszystko wiedzą, na szlifierskiej to, na tokarskiej tamto a na kuźni to już w ogóle. Ale nie mają odwagi za grosz by cokolwiek zrobić. Jedynie wyrzygać się pod anonimowym nickiem. Ot bohater????. Owszem może i zarobki nie są wygórowane ale są średnio rynkowe. Wszędzie gdzie dają więcej nie ma mowy o fajeczkach, kawkach itp. Więc pomyśl bohaterze zanim kupisz 16 piw w Lidlu za kartę Sodexo którą dostałeś czemu więcej nie zarobiłeś.

Baryła
@Mięso drobiowe z jelenia

Odezwał się nieanonimowy piszący pod nickiem(usunięte przez administratora)Kartę Sodexo, to 99% ludzi z tej firmy widziało tylko w grudniu i to tylko dlatego, że należało się to nam jak psu zupa, po tym jak przez cały ubiegły rok byliśmy waleni w rogi na każdej płaszczyźnie. Więc zamilcz klakierze!

Ktosiu
@Mięso drobiowe z jelenia

Nie macie co robić w tym biurowcu tylko wypisywać takie bzdury?

Nałożnica Kadafiego
@Ktosiu

Niestety nie, pasjans nam się znudził a 8h jakoś musi zlecieć.

Produkcja
@Mięso drobiowe z jelenia

Czytam Twój komentarz i wnioskuję, że jesteś osobą z biura bądź białego domku i bardzo Ci wygodnie na stanowisku. Zapraszam na produkcję, popracuj z miesiąc na tzc za te grosze to zrozumiesz co piszczy w trawie, drugi rok beż podwyżki.

Ktosiu
@Nałożnica Kadafiego

No to już niedługo będziecie mogli wyskoczyć na kawusie i ploteczki do powstającej stołówki, albo wyskoczyć w teren nowym Q5

Produkcyjna
@Ktosiu

Kantyna to będzie ale dla zarządu chyba :( ciekawe kto się zdecyduje na prowadzenie tej restauracji jak my marne grosze zarabiamy a do posiłków na pewno nam nie dopłacą. Kto tam będzie jadł? Dlaczego związki nic z tym nie robią?

Były Acc
@Asia

Żaden pracownik nie jest doceniany, nie tylko fizyczny, uciekać ludzie bo tu (usunięte przez administratora)

Wincy ich,wincy

Out law

Czy ktoś posprząta nową szszatnię ,bo zabić się można przez ten wylew chłodziwa. BHP POZIOM 0.,%

Alex

Na PW znowu tworzą się kliki i tylko kolesiostwo jest ok,praca się nie liczy tylko spacerki przez 4-5 godzin na zmianę i nikt tego nie widzi.

Xx
@Alex

Nowe kierownictwo nie widzi w tym nic dziwnego...

Pl

Jak nie rozwalom kliki nic się nie zmieni

Hel.
@Pl

Zapomnij zadnych zmian w tym kierunku.

Zyga
@Hel.

Trzeba pisac, pisac i jeszcze raz pisac do Goeteborga o tym co tu się wyczynia, aż w końcu ktoś się zainteresuje tym towarzystwem wzajemnej adoracji.

B
@Zyga

Prosze pisac zapraszam po dlugopis do biura.

Zuza
@B

Nie trzeba długopisów jet droga elektroniczna. Co myślenie boli?

Zyga
@B

Ok . Do którego biura przyjść??

witam ponownie,nie napiszę na jakim dziale pracowałem żeby nikomu nie robić pod górkę.Po tygodniu pracy miałem ochotę dać sobie spokój,ale byłem ciekawy wypłaty.Jeśli chodzi o szkolenie stanowiskowe tego ewidentnie brak,bardziej liczy się to żeby zrobić dzienną normę,szkoliłem się sam a raczej chodziłem do innych pracowników po instrukcję co jak robić bo lider wolał uskuteczniać popierdółkę z innymi niż wytłumaczyć nowemu jak obsługiwać maszynę czy wypełniać bezsensową papierologię XR czy FIRST OFFy to robiłem na czuja.Po jakimś czasie lider liderów sprawdzał "POZIOM KOMPETENCJI" bo firma tego oczekuję,ale jak można sprawdzać poziom kompetencji nowego pracownika skoro jego wiedza jest zdobyta na podstawie domysłów a nie przekazywanej wiedzy przez doświadczonego pracownika.Pierwsza wypłata 3400 zł na konto,kolejne wypłaty 3600 zł na konto z dodatkami za popołudniówki i nocki,więcej nigdy nie dostałem więc postanowiłem szukać innej pracy i znalazłem za 3300/3500 zł na konto,dwie zmiany,bez żadnych dodatków.Do samej pracy idzie się przyzwyczaić do starszych pracowników którzy na dzień dobry robią wszystko żeby Ciebie zniechęcić też,ale do popołudniówek w sobotę czy nocek z soboty na niedzielę już nie i to za 3600 zł na konto.

XYZ
@były pracownik

To nie miałeś tak źle w SKF. Ja mam może 200 zł więcej i muszę jeszcze pomagać takim nowym pracownika jak Ty. Gdzie tu logika??

Lipka
@XYZ

No to musisz iść do kierownika a nie tutaj wypowiadać

Tadi
@XYZ

No właśnie popieram XYZ ,ja po 12 lata pracy w SKF mam takom wypłatę jak kolega, oczywiście bez dodatków , bo na dotatki musiałem zapracować .

Jest oferta pracy na kuźnię wałków? Czy warto?

Zuza
@Nowy

Straszny ? Raczej mściwy

PL

Nikt sie nie odważy nawet ten co nadaje na (usunięte przez administratora) Dub.

Op

Z tego co wiem sprawa zgłoszona do związków i.byla rozmowa z menadżerem szlifierskiej.. Serce się kroi jak się widzi.placzace dziewczyny które nie dość że mają ciężka pracę to jeszcze są poniżane przez lidera..Ale menago jak zwykle daje liderkowi przyzwolenie a on gnębi pracowników..

Op
@Op

Nikt ich tu na siłę nie trzyma jest wiele innych prac. Pozdrawiam

Bobek

Zostaje PIP bo inaczej nic nie da się zrobić

Bolo
@Op

Nadchodzi w firmie wiary zmian, jedna istotna już nastąpiła a w przyszłym tygodniu następne , wiec może nowy szef zrobi w końcu porządek z kolesiostwem i ludźmi pokroju menagera i lidera ze szlifierskiej.

@Op

CZY TY JESTEŚ NORMALNY???

Lider
@Bolo

Nie ma takiej opcji i nie bedzie. Dyscyplina na pierwszym miejscu.

Bodzio
@Lider

Za dyscyplinę to ktoś w tym biurze powinien się wsiąść a nie ze menager leży na krześle ze prawie oparcie się łamie,ciagle na papierosku ale przecież jemu wolno!

Król
@Bodzio

Co wolno mi to nie tobie zmr.

Teresa
@PL

A czemu nikt się nie odważy? Ten lider jest tak straszny?

Dddd

Nie tylko biorą się za kierownictwo widzę na wałeczkach liderki też są pod lupą,jedna spadła teraz czas na drugą wydziałową plotkarę ponoć tak o niej mówią

Ryszard
@Dddd

A to, co właśnie robisz to nie plotki? Udzielacie się tu równo na forum, w pracy równie ochoczo wyrażacie to samo, co tutaj wypisujecie? Może napisz coś o warunkach pracy i finansowych, bo jakie panują w firmie relacje między ludźmi to widać.

Xxxx
@Ryszard

A ty co się tak oburzyłeś tym wpisem kto wie czy sam nie zbierasz pierdół po działach i na papierosku opowiadasz głupoty znalazł się obrońca uciśnionych widocznie coś w tym prawdy jest.A finanse no cóż jak chcesz z kimś na ten temat pogadać to zapraszam do biura

@Ryszard

Jak wiecie jakie są relacje to dlaczego zamiatacie wszystko pod dywan. Przykład lider kanału załoga.

Xxxx
@Kobieta

Widzę że panie ze wzrokowej mają stanowczo za mało pracy zawsze można podnieść normy i będzie mniej czasu na plotki i domysły co do relacji przełożonych w razie jakichkolwiek pytań i wyjaśnień co do zaistniałej sytuacji ,kierownictwo z chęcią odpowie na wszystkie pytania

LIDER

Bo tak ma być

PD

Lider moze wszystko a ty masz pracowac tyle w temacie żegnam.

@Xxxx

Tu nie chodzi o wałeczki a PL

PL
@Kobieta

PL ma pracowac zeby w koncu czarny kanał wyszedł z reklamacji brak słów.

@PD

Nie da się jakoś dogadać? Przecież każdy jest tylko człowiekiem, chyba można jakoś dojść do porozumienia?

@PL

Co ma wspólnego traktowanie ludzi z reklamacją i brakami

Hold
@Piotr

Ciężka sprawa

Czytając niektóre wpisy to aż żal czytać,proponuję spotkać się za bramą i to sobie wyjaśnić a nie płakać w necie. Pracowałem jakiś czas w SKF ale .... resztę dla potencjalnych nowych pracowników napiszę w późniejszym terminie. Pozdrawiam piękną kobietkę z którą się mijałem na nieszawskiej po mojej nocce ;)

Covid3333

Kiedy wracamy do stawek godzinowych

Lala5

Zawsze tam gdzie dużo kobiet w jednym gnieździe pierdołów od chuchu. Ta która poleciała słusznie poleciała. Jeszcze jedna i na razie spokój będzie. Nie wiadomo jak długo....

Bodo

Pytanie do administratora , w którym punkcie został naruszony regulamin forum, ze po kilku dniach został usunięty wpis „ gdzie są pieniądze za złom”? Czy tez niewygodne dla niektórych osób komentarze są usuwane na życzenie firmy? Proszę o odpowiedz??

MML
@Bodo

Nie interesuje się pracuj sumiennie .

Trump

Za dużo szczegółów podano w opinii co nie trudno się domyśleć o jaką osobę się rozchodzi , administracja powinna usunąć wpis

@Bodo

Kiedyś firma za braki i złom rozliczała się z pracownikami. Kradli ,ale się dzielili sianem,teraz tylko sobie rozliczają

Bodo
@Out law

Chyba nie za bardzo rozumiesz kogo miał na myśli ktoś kto pytał „gdzie są pieniądze za braki”

Beata

Jak to gdzie ?? W kieszeni!

Lila

Gdzie są związkowcy? pocą się na wydziałach

Lolek

A co się stało na wałkach

Gocha

To się zwolni po co tam siedzisz

NN

To się zwolnij ha ha.

Zostaw merytoryczną opinię o SKF Polska S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w SKF Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy SKF Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 371.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SKF Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 340, z czego 114 to opinie pozytywne, 81 to opinie negatywne, a 145 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SKF Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w SKF Polska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SKF Polska S.A.