SKF Polska S.A.

Opinie o SKF Polska S.A.

PD

Dlaczego nie które wydziały mogą odbywać szkolenie Bhp w godzinach pracy a innym np szlifierska karze się dodatkowo zostawać po godzinach na kolejne5h czyli razem 13h. Ludzie maja tez inne obowiązki. Czy to decyzja odgórna czy podejmowana na wydziale??

My
@PD

Proszę nie patrzeć na inne wydziały Jest taka potrzeba to trzeba zostać dłużej A jak pracujesz swoje godziny i zostajesz jeszcze dłużej bo chcesz pracowac nadgodziny to co na ilość godzin nie zwracasz uwagi.

@My

Jak chce pracować w nadgodzinach to jest to moja decyzja a tu jestem do tego przymuszony,( kodeks pracy mówi ze szkolenie bhp powinno być w miarę możliwości zorganizowane w godzinach pracy)wiec uwaga nie trafiona. Poza tym pytanie brzmiało Czy jesteśmy jedna firma i wszyscy są na takich samych zasadach czy nie i czy to decyzja odgórna czy podejmowana na wydziałach.

Pd
@My

W tej sytuacji zostaje z własnej woli !!! a nie z przymusu????????????

@PD

W godzinach pracy masz pracowac. A szkolenia są po pracy Milego Życzę.

@Monika

Pracodawca nie ma prawa dysponować wolnym czasem pracownika. Proszę nie zastraszac osób które to przeczytają i stwierdza że paniusia z biura "ma racje". PIP chętnie zajmie się przekroczonym czasem pracy.

@Monika

Droga pani jedyne obowiązkowe szkolenie ktore pracownik musi odbyć to szkolenie bhp. Szkolenie to powinno odbyć się możliwie w godzinach pracy a jeśli odbywa się poza nimi powinno być rozliczone jako nadgodziny ( przez wiele lat w Skf tak nie było, za co zreszta chyba PIP ukarał firmę). W żadnym innym szkoleniu które jest wyznaczone poza godzinami pracy pracownik uczestniczyć nie musi.

Tk
@PD

Podpinam się . Traktujmy się wzajemnie równo bez względu na stanowisko i miejsce pracy. Manager albo lider może odbywać szkolenia w trakcie swojej "dniówki" więc inne stanowiska muszą być równo traktowane. Pilnować egzekwowania prawa o równe traktowanie.

Covid

Festyn bardzo fajny ,teraz czekamy na podwyżki zadawalajace.

Ona
@Covid

Teraz Festyn musi sie zwrócić muszą byc ilości najbardziej T1 T4 więc do pracy w systemie.

@Ona

Na T1 to nie długo nie będzie miał kto pracować,, już brakuje 8 ludzi a zwalniają się kolejni, zresztą nie tylko tam. Ale firma problemu nie widzi ze w ślad za tym idą braki materiału dla innych kanałach gdzie czasem materiału nie ma przez kilka zmian bo nie ma komu szlifować na T1. Wspaniałą polityka firmy, która myśli ze na Ukraińcach pociągnie, byle jak naniej płacić!

Pl
@PD

T1 Dostało najlepszego operatora teraz towaru będzie tyle że na T4 mogą myśleć o brygadach.

Marko
@Pl

A kto będzie robił na t4 jak nie mam pracowników jak staży się zwalniają a ci mlodzi nie nadawaja się do niczego nawet posacki dobrze nie umia umyć a gdzie maszynę ustawić !!

N one

Chcialam cos konstruktywnego napisac ale nic nie przychodzi do glowy. Ale na tablicy Walki to mistrzostwo ta kartka A4 z wytluszczonym tekstem. Niby nic ale az tak wiele. A tylko ktos sprobuje to zdjac....

Szoszon

A ja bedem (usunięte przez administratora) za grosze i jeztem scesliwy hahaha

Inżynier Utrzymania Ruchu

Rozmowa wideo z managerem działu, bez wsparcia kogokolwiek z pionu HR. Dodatkowo, manager miał wyłączoną kamerę, co dawało poczucie dyskomfortu.

Managera interesowała właściwie tylko jedna kwestia - czy mam doświadczenie w pracy w kuźni. Mimo tego, że każde z wymienionych w ofercie wymagań, pokrywało się z moim dotychczasowym doświadczeniem zawodowym, Managera interesowała kwestia tej kuźni... Po negatywnej odpowiedzi, rozmowa się posypała, pan stracił entuzjazm, w 15 minut opowiedział o strukturze, o zadaniach dla inżyniera i gdyby nie moje pytania, rozmowa w zasadzie by się zakończyła. Jeżeli doświadczenie w pracy na kuźni jest takie istotne, to należałoby o tym wspomnieć w ogłoszeniu. Gdybym na taką rozmowę zaplanował dzień wolny, to chyba popłakałam się z rozpaczy...

Kuznia

Dlaczego firma nie widzi problemow na kuzni, jedna kobieta tak pomiata cala kuznia, nie mowiac, Ze mobinguje wszystkich. Ludzie odchodzą przez nia ale nikt tego nie widzi czy nie chce widziec? To teoche smutne, ze dorosli mezczyzni, kowale boja sie kobiety, ktora praktycznie nie ma wiedzy i bierze wszystko krzykiem…

Kowal
@Kuznia

Kto odszedl nazelowany lider bez szkoły? wszyscy się ciesza

Kowal wg.
@Kuznia

Brak tobie odwagi powiedzieć te kłamliwe oszczerstwa prosto w oczy, domyślamy się z jakiego kanału jesteś trochę ostatnio was ruszyli do roboty wy lesery i wam nic nie pasuje, dawno nie było takiego lidera kanału jak ta osoba jak masz problem ze trzeba pracować to bądź następną osobą która się zwolni. Skrzywdzić anonimowo słowami jest prosto - do zobaczenia przy okazji.

Hytry

8 k dla każdego w vw.można?a nam się śmieją w ryj

Andy
@Hytry

Dokładnie. A sami sobie potężne premie wypłaca od zysku!!

@Andy

Wszystkie lata sobie wypłacają premie samochody karty kredytowe na święta na wakacje ale jak ci się nie podoba to zmień pracę a nie płaczesz na forum

Andy
@Jaa

No nie podoba mi się to bo na zyski i sukces pracują wszyscy pracownicy a w podziale tych zysków uczestniczy już tylko pewna grupka! Gdyby w tym zakładzie istniały prawdziwe związki zawodowe a nie coś co zamiast dbać o interesy pracowników jedyne czego broni to własnych przywilejów to mogło by być zupełnie inaczej. ( a tak na marginesie to wiesz co to są znaki interpunkcyjne? )

@Andy

To fakt gdyby były związki?ale niestety nasze pseudo związki nic nie zrobią.W zeszłym roku dostali koperty do podziału między sobą i tak zakończyła się rozmowy o podwyżkach.Nasi koledzy z produkcji co uczestniczą w rozmowach wrócili zadowoleni bo oni też dostali np na samochód,jeden dostał stanowisko i jak mają nie podpisywać tego co prezes podsunie a zaś głupie tłumaczenia że oni się nie zgadzali.a średnio po 20 tys.dostali.tylko nam pracującym na to wszystko nic się nie należy..

Lalamidoo

Co z sierpniowymi rozmowami w kwestii inflacyjnej podwyżki?cisza ..

Ktos

10% to i tak jest dobrze a i tak będziecie narzekać

@Ktos

A Ty umiesz liczyć w chociaż w stopniupodstawowym ? Jeśli ktoś do tej pory dostawał premie 10% a teraz mu to zostanie wliczone w stawkę to ile zyska na tej podwyżce???

@PD

To widzę nie jesteś zadowolony z podwyżki. A ile dają teraz premii? Kasa niezła czy taka sobie?

Wkurwiona

Czy panie z domku białego są tak niesympatyczne tylko dla tego że mają szefa (usunięte przez administratora) Chodzi o P. Niewiem poco ale wam niedam zarobić czy może to szacunek dla zwykłego pracownika nie UKRA bo to jest porażka macie nas w (usunięte przez administratora) zobaczymy jak zabraknie Polaków to się WAM oczy otworzą

Vania

Mam pytanie, czy pracownik fizyczny może wyłączyć maszynę i skoczyć do stołówki na obiad w godzinach pracy tak jak pracownicy biurowi???

Madzia
@Vania

Raczej nie toleruje sie wyłącznie maszyn Biurowi to inny temat mają wiecej wolnego czasu.

@Madzia

Jak mają więcej czasu,to dołożyć im obowiązków ta ja to się robi na produkcji

Ale jesteś upośledzony

S
@Madzia

Biurowi maja więcej czasu?? To W takim razie jest ich tam zdecydowanie za dużo, polowe przekierować do pracy na produkcji bo tu są duże niedobory.

Masha
@Madzia

Czy pracownicy są różnicowani ? Można mieć różne wynagrodzenie wedle kwalifikacji ale traktowanie nie może być różne ... Nie powinno. A tu ot inaczej ? I tak nikt nic tym nie robi ?

Tak możesz to zrobić w 15 minut

Covid

Porcje w kantynie dla dzieciaka nie warto chodzić na jedzenie

Pracuś

No to firma kantynę już ma ale pytanie czy dla pracowników bo nie sądzę że przerwa która jest przeznaczona na śniadanie pokryje spacer w obie strony i konsumpcję posiłku no może jeszcze zejdzie się kilkanaście osób w danej przerwie to dlatego dla pracowników wydziałowych będzie katering w automatach stolowkowych jak to rozumieć czas pokaże.

@Pracuś

To ile masz tej przerwy że nie zdążysz do stołówki i spokojnie zjeść? Jest bardzo oddalona od firmy?

Jajo
@Stefan

10minut na samo dojście plus czas na zamówienie i zjedzenie jak człowiek. Kantyna kosztowała milion złotych, kuchnia wyposażona jak w najdroższych restauracjach. Konkretny przekręt tam poszedł. Albo zarzad chciał "przekupić" pracowników biurowych, bo tylko oni tam będą mogli się stołować.

Elka
@Jajo

Przecież wykończona i wyposażona to ona stała już od dawna i pewnie jeszcze długo by tak stała bo kasa „ wydana” i dopiero jak poszła „ zjebka” z góry dlaczego to nie funkcjonuje to na gwałt zaczęli ja otwierać.

@Elka

Z zewnątrz tak, ale kuchnia i chłodnia dopiero niedawno zostały wykończone, tak samo wszystkie instalacje. I został zakupiony konkretny sprzęt. Zwykli pracownicy będą "dopłacać" do jedzenia pracowników biurowych. Przecież nawet Pani od BHP powiedziała na spotkaniu ze ona tak ciężko pracuje przy komputerze że ja też plecki bola.

puchacz

Przerwa jest za krótka

@Jojo

Jak to dopłacać? To biurowi będą mieć niższe stawki za jedzenie? Nie bardzo chce mi się w to wierzyć.

@Stefan

Nie, ale do każdego posiłku firma "dopłaca" więc zamiast pieniądze przeznaczyć na premie, lub podwyżki to wybudowali kantynę za ponad milion. Dodatkowo firma będzie dopłacać do posiłków, z których głównie będą korzystać tylko biurowi. Już lepsza byłaby opcja karty lunch pass dla pracowników.

LadyWa
@Pracuś

A jak to jedzenie w tej kantynie wogole ? dobre jest ? ktoś jadł ?

Aśka
@LadyWa

Jedzenie smaczne, nie rozumiem tych gorzkich żali, jedzenie za pół darmo przy tej inflacji, która Nas dopadła, a wy dalej narzekacie. Możecie zabrać jedzenie również do domu dla swoich rodzin to dalej źle..

sam
@Stefan

Stawki są takie same dla wszystkich.

Pl

A wydział pana M.W tonie .

Zibi

Wypłaty wam się zgadzaly? Bo dziwnie niskie, pasków nie ma A w kadrach mówią żeby czekać na pasek.

Aleksandra
@Zibi

I co, są w końcu te paski?

Nzxm

O to ta debilna firma która płaci 12 000 brutto za 3 miesiace ? Co pieprzeni szwedzi myślą że my polacy tacy (usunięte przez administratora) jestesmy ?

Lukasz
@Nzxm

Sam jesteś debilny. Spadaj z tego forum i przejdź do obrażania swojej agencji w której zmieniasz pracę co 3 miesiące bo nic więcej nie potrafisz. Stawki nie odbiegają od średniej więc żaden Bridgestone nie da ci więcej. Szczególnie że i tak nic nie potrafisz.

Bodzio
@Lukasz

Stawki nie odbiegają?? To dlaczego nikt nie chce przyjść tu do pracy? Może w biurze z którego piszesz to nie odbiegają, powiem więcej tam są kilkukrotnie zawyżone w stosunku do Waszej pracy!!!

@Lukasz

Może mnie obraziliwe? Stawka jest taka żeby przesiać ludzi, którym chce się pracować. Praca od pon do piątku. Pełno dodatków. Sam pracowałem przez pół roku przez agencję, teraz przez SKF. Te 12tys w miesiąc da się zrobić. Fakt nadgodziny, ale sama praca nie jest uciążliwa. Kierownictwo w porządku. Jak potrzebuje wolnego nie ma problemu. Chce robić nadgodziny nie ma problemu. Duży minus to temp na hali i odzież całkowicie niedostosowana do stanowisk pracy. Kto chce pracować zarobi. Nikt nikogo nie trzyma na siłę. Będziesz się starał to żaden kierownik nic nie powie, nawet pogada i wielu przypadkach pomoże.

Kobieta
@Jojo

Zapraszam na Pl gdzie ten wydział idzie na (usunięte przez administratora) od roku

Madzia
@Kobieta

Najgorszy kanał wraz z zarządzającym.

Ninja

SKF praca jak kazda inna nic dodac nic ujac zaczyna sie robic lipnie to sie zwalniasz i idziesz dalej po co sie napinac i walczyc z wiatrakam .

WW
@Ninja

Jak będziesz tak robił i olewał sprawę to za parę lat masz Morawieckiego z Komornikiem u drzwi. Godność trzeba szanować a brak reakcji to tchórzostwo ...

Ninja
@WW

Czytaj z zrozumieniem

Szczesliwy

Praca w SKF to dar od BOGA....

Out law
@Szczesliwy

No, dla Ukrainy

...

Praca nisko platna system zalezy jaki dzial kuznia to tak jak wszyscy mowia trzeci swiat nie polecam bylem mlodym pracownikiem wiec cie wysylaja gdzie tylko mozna ma zapchaj dziure mimo tego ze pracowalem na innym dziale to wysylali mnie do pracy duzo gorszej bo tam ze wzgledu na warunki jakie sa wiecznie brakuje obsady i pewnie nigdy to sie nie zmieni a ja nie mialem ochoty za te pieniądze tyrac jak wol tylko tyle moge powiedziec o pracy na kozni wiec podjelem kroki typu zmiana pracy .

Wkurwiony

(usunięte przez administratora) Upały na dworze. Sobota 30 Niedziela to tragedia Zapraszam na linie produkcyjne baryłek i być tam przez 30 MINUT!! Nagle szok brak wody do picia taaak nie było wody może mamy pić ciepłą kranuwe. Tego Pani nie widzi? ale brak stoperów to tak . Zapraszam na linie między 4-8 nie spacerek tylko być tam 15 minut(usunięte przez administratora)

Asia
@Wkurwiony

To nie pierwszy wydział gdzie jest taka sytuacja , ze nie ma wody. Najważniejsze ze do klimatyzowanych biur soczki i woda ( gazowana , niegazowana) dojada, a robol niech sobie zorganizuje we własnym zakresie.

A.
@Wkurwiony

Przepraszam jakie 30 gdzie jak co??? A z tego co wiem soków wody jest pod dostatkiem.

Marcin W
@A.

W biurach tak, jest pod dostatkiem!! robolowi woda w butelkach nie przysługuje!!

@A.

Gdzie te soki ??? Jak co ??wyjdziesz (usunięte przez administratora) biurowy na hale na parę godzin to Ci osobiście przyniosę ten soczek (usunięte przez administratora)jak Ci zasadzę krzewy pod soczek

NoCompromise
@Wkurwiony

I tu można się z Tobą zgodzić ale zanim coś napiszesz - przelejesz na karty internetu pomyślałeś jak to działa ? Czy nie lepiej iść wprost powiedzieć co cię boli... Może nikt nie czyta tego - reszta też sflustrowana wyżali się tu i tyle... koło dalej się toczy... Może nie masz odwagi - boisz się ,że to odbije się na tobie co gorsza posłużą się tobą - istnieje ryzyko. Ale nigdy nie załatwisz żadnej sprawy siedząc w ukryciu z telefonem i pisząc swoje żale na internecie. Jeżeli boisz się konfrontacji to znaczy że będzie tak dalej i nie miej pretensji w lipcu sierpniu jak zabraknie wody ! będą inni odważni ale to im wtedy podziękuj a ty zostaniesz tchórzem... Piszecie i piszecie tu - kogo to obchodzi ??? to internet ... tu wszystko się pisze... - Jest źle to walcz ale realnie w rzeczywistości.

@NoCompromise

Jesteś z biura ? Czy może swoją elekwencją chcesz się Tam dostać! (usunięte przez administratora)się znalazł a ty gościu się kiedyś odezwałeś i co załatwiłeś . Nie jestem tchórzem . Kiedy będzie potrzeba to się odezwie a nie jak ty podpuszczać ludzi żeby coś powiedzieli a potem do lidera i .... on ona to powiedziała .(usunięte przez administratora)praca cie zweryfikuje albo (usunięte przez administratora)

Ona

Chciałam zapytać czy schodzenie z kanału T4 obowiazuje wszystkich o 22:00 czy (usunięte przez administratora)ma inne przywileje 21:30 juz w szatni co dzień. Miłego popołudnia.

@Ona

A ty Grażyna nie możesz zejść też szybciej czy jesteś kamera szefa typowy polak

@Jaa

A od czego to zależy kto kiedy schodzi itp?

Grażyna
@Marta

Jak przychodzisz często na nocki w stanie wskazującym to wtedy wcześniej urywasz się proste.

@Grażyna

Ale ty jesteś (usunięte przez administratora)

@Grażyna

Masz na to dowód ? bo jak nie to można cię namierzyć i oskarżyć o pomówienie

Szczesliwy

Nie ma co polecac i wprowadzac w blad ze praca jest fajna przyjemna bo nie jest jak ktos na szybko potrzebuje zatrudnienia to tak ale pracujac tu trzeba juz szukac dalej bo oprocz wyplaty na czas to szalu nie ma .no na oplaty starczy

Zostaw merytoryczną opinię o SKF Polska S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w SKF Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy SKF Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 370.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SKF Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 340, z czego 115 to opinie pozytywne, 81 to opinie negatywne, a 144 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SKF Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w SKF Polska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SKF Polska S.A.