SKF Polska S.A.

Opinie o SKF Polska S.A.

"Zdenerwowany"

Co złego jest w wyrażeniach takich jak (usunięte przez administratora) napisane w języku niemieckim?? Bo nie rozumiem dlaczego z moich komentarzy zostały usunięte te słowa.

Barylka
@"Zdenerwowany"

Jesteś (usunięte przez administratora)czy udajesz???

Barylka
@"Zdenerwowany"

Gdzie są związki??? Co ?? Niezależne co ?? Brak informacji no cóż tylko toczki i na bruk . Dzięki za wasze wsparcie a w nawiasie to Już Wasze koniec jest bliski jak szczury się ukrywacie (usunięte przez administratora) i nie podpisywać beż zgody załogi Rozumiecie PANOWIE !!!

Pd
@Barylka

Ty chyba jesteś z białego domku napewno nie sprodukcji zapraszam na wydziały daje ci tydzień nocek i Cię niema ioczywiste że za stawkę taką jaką mają ludzie na produkcji

Przeor
@Pd

Oczywiście że Baryłka jest z białego domku. To (usunięte przez administratora)pierwszej klasy, dobrze go znacie.

Out law

Jak głęboka jest kieszeń zwwiązków?

Nic

Pół kilo mielomego

Mapa kompetencji z zeszłego roku, kiedy nie było podwyżki??

Inżynier Utrzymania Ruchu

Rozmowa wideo z managerem działu, bez wsparcia kogokolwiek z pionu HR. Dodatkowo, manager miał wyłączoną kamerę, co dawało poczucie dyskomfortu.

Managera interesowała właściwie tylko jedna kwestia - czy mam doświadczenie w pracy w kuźni. Mimo tego, że każde z wymienionych w ofercie wymagań, pokrywało się z moim dotychczasowym doświadczeniem zawodowym, Managera interesowała kwestia tej kuźni... Po negatywnej odpowiedzi, rozmowa się posypała, pan stracił entuzjazm, w 15 minut opowiedział o strukturze, o zadaniach dla inżyniera i gdyby nie moje pytania, rozmowa w zasadzie by się zakończyła. Jeżeli doświadczenie w pracy na kuźni jest takie istotne, to należałoby o tym wspomnieć w ogłoszeniu. Gdybym na taką rozmowę zaplanował dzień wolny, to chyba popłakałam się z rozpaczy...

Pół kilo mielomego

Kadencja ptfu prezesa chyba dobiega końca i ciśnie,by wydoić jak najwięcej i gira z tąd

"Zdenerwowany"

Panie prezesie! SKF POZNAŃ TO NIE (usunięte przez administratora) W (usunięte przez administratora)! SKF POZNAŃ TO FABRYKA I MIEJSCIE PRACY! PRACOWNICY PRODUKCYJNI TO NIE WIĘŹNIOWIE! PRACOWNICY TO FILAR TEJ FIRMY! NIE PRZYCHODZIMY DO PRACY Z PRZYMUSU! PRZYCHODZIMY ŻEBY ZAROBIĆ NA ŻYCIE NASZE I NASZYCH RODZIN! PRACUJE SIĘ ŻEBY ZARABIAĆ A NIE DOFINANSOWYWAĆ BUFET DLA BIUROWYCH! BO PRACOWNICY FIZYCZNI I TAK NIE BĘDĄ MIELI ANI CZASU NA KORZYSTANIE Z BUFETU, A TYM BARDZIEJ NIE STAĆ NAS NA TO! CENY GALOPUJĄ! PRODUKCJA IDZIE PEŁNĄ PARĄ! PRACUJEMY CIRAZ WIĘCEJ! ZARABIAMY CORAZ MNIDJ! PRACUJEMY W SOBOTY NIBY NA BANK GODZIN, A TE GODZINY I TAK PÓŹNIEJ ZNIKAJA! ROZLICZANIE ROCZNE GODZIN TO JAWNE (usunięte przez administratora) Panie prezesie to co Pan wyprawia z pracownikami to kpina! BRAKUJE JUŻ TYLKO WIELKIEGO NAPISU NA BRAMIE "(usunięte przez administratora)"

Szkoda gadać
@"Zdenerwowany"

Z procentami się napewno nie pomylił tylko że myślał o swoich zarobkach. Mam wrażenie,podejrzewam że nie tylko ja , od kiedy zaczęła dochodzić do koryta młoda gwardia czyli(usunięte przez administratora) i inni jest coraz gorzej. Tak samo kwestia wizytacji samej góry że Szwecji. Co to daje? Nic kompletnie nic. Wiedzą że będzie BigBoss już tydzień, dwa wcześniej lub jeszcze lepiej. Jest czas żeby wszystko było zrobione na tip top. A jak już pojedzie wszystko wraca do normy. Tak jak sprawa tych wszystkich masek , odległości itp. Ostatnio na wałkach w tym tygodniu odbyło się szkolenie przed audytem na jednej stołówce razem blisko 20 osób przez 30 minut. Od Nas wymagają a sami nie przestrzegają. Co tu dużo pisać poprostu " Szkoda gadać ". I tym akcentem kończę i życzę Wszystkim produkcyjnym udanego weekendu. Pozdrawiam

Lalunia
@"Zdenerwowany"

Dobrze że wcześniej przeczytałam wpis zanim moderator go okroił. Tak trzymać!!!!

Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz

Przeor
@Marcin

Ale pluje bo mu pozwalacie

"Zdenerwowany"

Ta firma to już powoli jakąś kpina! Pseudo prezes ciągle tylko pierniczy "kryzys". Produkcja idzie pełna parą! Pracujemy w soboty "niby" na bank godzin a później te godziny same gdzieś znikają! Jawne (usunięte przez administratora) Podwyżki w zeszłym roku nie było, a w tym roku 0,5% co daje 9 czy 10 zł miesięcznie. 1% zamiast podwyżki to na dofinansowanie bufetu z którego i tak nikt z produkcji nie skorzysta, czyli zamiast naszych podwyżek prezes dofinansuje bufet dla biurowych! To jest jakaś farsa! Pracujemy coraz więcej za coraz mniej. A jeszcze prezes najchętniej zlikwidowałby dodatek za wysługę lat oraz jubileusze! Ten gość rządzący firma chyba się pomylił! On chyba myśli że to czasy historyczne! SKF TO FIRMA A NIE (usunięte przez administratora)! PRZYCHODZIMY DO PRACY ŻEBY ZARABIAĆ NA UTRZYMANIE, A NIE NA ROBOTY PRZYMUSOWE ZA CHLEB I WODĘ! BARKUJE TYLKO ŻEBY NA BRAMIE KTOŚ POWIESIL NAPIS "(usunięte przez administratora)"

Pół kilo mielonego

Doszły mnie słuchy, że her ptfu prezes pytał się na zebraniu,po co ta premia wogule,jak się targa takie siano,to się nie dziwię. Podpisywana dziś mapa kompetencji z zeszłego roku,to też niezła akcja.Żeby (usunięte przez administratora) w papierach nie było ,bo panika. (usunięte przez administratora) jaka mapa,skoro podwyżki no było,farsa goni farsę i to po naszych garbach .Tyle

@Pół kilo mielonego

Jaka mapa kompetencji na walkach jest ocena za nazwisko w tabeli koleżeństwa a nie umiejętności prawa ręka(usunięte przez administratora) coś wie na ten temat

Lalunia

Święte słowa.

Doda

Jeszcze dziewczyn z klatki nie pszeprosił

Fasola
@Doda

Nie przeprosiłem i nie przeproszę i tak minie nikt tu nie ruszy !!!

Ehhh :(

Ceny idą w górę, paliwo zaraz 5.50/l, rachunki same się nie zapłacą a Ty dla dobra firmy pizgasz soboty, niedziele do banku bo roboty po pachy i co? Chcesz podwyżki? Ciesz się, 0,5% plus za kompetencje 1%, żarty żarty żarty... drugi rok.. czy w tej firmie związki zawodowe są tylko na papierze? Wytłumaczy ktoś mojej rodzinie, że chodzisz do pracy piątki soboty niedzielę i przynosisz ledwo 3k????? Przecież to absurd

Szkoda gadać
@Ehhh :(

Ludzie powoli już mają dość tego co się dzieje w firmie. Wymagania jak zawsze wysokie lecz pensja wiadomo mizerna. Co do związków to obecne rozmowy z pracodawcą to jest ich być albo nie być. Mam dobrego znajomego na wałkach i tam duża większość się wypiszę że związków jak tylko podpiszą znów jakiś durny system-bank godzin. A firma niech się nie zdziwi jak powoli ludzie i to nie tylko ci z krótkim stażem zaczną się zwalniać. Jakim bym nie był optymistą to nic dobrego Nas już chyba w tej firmie nie spotka.

@Szkoda gadać

Dokładnie masz w 100% racje, ta firma z każdym rokiem schodzi na psy, i to na każdej płaszczyźnie. Zarobki nie dość ze niskie to jeszcze żadnych widoków na ich zmianę, a wymagania coraz większe, dobrze ze jeszcze pampersow nie karza nosic przy maszynie bo wydajność spada z każdym wyjściem do kibla! System pracy wymyślony nie z uwagi na kryzys, pandemie czy z innego powodu tylko po to by z robola wydoić ile się da i to najlepiej za darmo!! Czy jak zakład przez rok rozliczeniowy obraca wypracowanymi przez ludzi pieniędzmi i zarabia to wypłaci nam je z odsetkami? Ciekawe czy jak pójdę do np enei i im powiem ze teraz będę korzystał z prądu a zapłacę im za rok to się zgodzą? Na szlifierskiej dwa kanały ruszają od maja na 4 brygady, ciekawe tylko czy będzie kim te brygady obsadzić,zobaczymy ilu z tych co teraz przyszli do tego maja zostanie jak zobaczą co tu jest za (usunięte przez administratora)

Pl

Ta firma zaczęła iść na (usunięte przez administratora) jak zaczęli rządzić karierowicze nie mających pojęcia o produkcji.Ludzie szanujcie się bo nas zajadą

Joe Bidet

GoWork niczym wszystkie lewackie portale usuwa większość komentarzy pokazujących obłudę u (usunięte przez administratora) zarządzających tą firmą. Szkoda czasu na te forum.

Maniek

A gdzie jest Pan Gumiżelki.

@Maniek

W Zairze e-bolę łapie.

ŁowcaKapibar

Firma stroi sobie żarty z kandydatów na stanowiska, po rozmowie telefonicznej byłem bardzo pozytywnie nastawiony do pracy w firmie i faktycznie chciałem podjąć tam prace, po przyjściu na rozmowę okazało się, że wszystko co pani powiedziała mi przez telefon (usunięte przez administratora) Zdecydowanie nie polecam

@ŁowcaKapibar

Agencyjni,na co liczycie?Wy tylko macie zastąpić ludzi,którzy są na wolnym z "banku godzin".

@ŁowcaKapibar

Agencyjni,Wy macie tylko zastąpić tych co są na wolnym z "banku godzin".

@ŁowcaKapibar

I to jest cala prawda o tym przybytku biedy,nędzy i rozpaczy.

Łowcakapibar
@Smród na hali

Jeśli na serio pytasz na co liczyłem to na to że zostałem potraktowany poważnie i jeśli pani przez telefon mówi mi że będę zarabiał x miesięcznie to nie chce przyjść na rozmowę i dowiedzieć się że ten x miesięcznie jednak 800 złotych mniej wynosi, przecież to istny żart straciłem tylko swój czas przychodząc do tej firmy, który mogłem przeznaczyć chociażby na stanie lepiej bym wtedy na tym wyszedł

@Łowcakapibar

Pracę znalazłem jedna zmiana od 8 do 16, no i na rękę 3400

Łowcakapibar
@Tomek

I co w związku z tym faktem mam zrobić?

@Tomek

Gdzie?????

szlifierz

Panie (usunięte przez administratora) dlaczego u Pana na wydziale jest tuszowana sprawa nękania pracowników .Przez tego Pana płakały 3 kobiety a jeden młody się zwolnił nie chcemy tego gościa na kanale na wydziale on powinien załatwiać już obiegówkę Sprawa może oprzeć się o biały domek w tedy nie będzie tak miło

Gosc
@szlifierz

Ten Pan już od wielu lat słynie ze szczególnego (usunięte przez administratora) i wulgarności w stosunku do młodych pracowników i kobiet . Fakt ten jest od dawna znany wszystkim na wydziale i zapewne przełożonym również i nikt z tym nic nie robi, mało tego pracownica która głośniej podniosła ta sprawę została w „ nagrodę „ przeniesiona na inny wydział a jemu włos z głowy nie spadł, facet czuje się bezkarny a wręcz daje mu się przyzwolenie na takie praktyki. To są te słynne standardy SKF??!

Dzidek
@Gosc

No cóż, temat rzeka... Nie od dziś wiadomo jaki stosunek do ludzi ma ten pracownik. Osoba na jego miejscu powinna wykazywać chociaż minimum empatii w relacjach międzyludzkich. Ten Pan zapewne nie rozumie nawet tego słowa, więc nie ma nawet o czym mówić. Szkoda tylko, że cierpią na tym inne osoby, a znając życie sprawa rozejdzie się po kościach i "karawana" pójdzie dalej...

Tokarz
@Dzidek

Jeśli sprawa zostanie na wydziale zamieciona pod dywan to należy iść prosto do Prezesa albo zgłosić do Inspekcji pracy!!

Gocha
@szlifierz

Mam nadzieje pracownicy całego kanału zostana zostaną zapytani o to jak współpracuje bądź współpracowało im się z tym Panem. Polecam szczególnie zapytać o to(usunięte przez administratora) poniżanych, obrażanych i wyśmiewanych od blisko 4lat.

Zuza Duża
@Tokarz

Lepiej PIP

@Gocha

Na wałkach nie lepiej. Jedna liderka wyżywa się na sumiennych pracownikach od kilku lat. Kłótnie niesamowite. Już kilka razy zmieniała zastępujące ją podczas nieobecności. Standardowo nikt nic nie wie.... jej najlepszy kolega z operacji końcowych na nocce to potrafi kilka godzin przesiedzieć rozwalony na dwóch krzesłach. Ale wszystko gra bo kartę odbija paręnaście minut po skończeniu zmiany...

Pracownicy (usunięte przez administratora) to góra musi się dostosować patrząc na zwykłych pracowników to już dawno powinien być zakład pracy chronionej

Pozytywnie Nastawiona

A ja jestem bardzo zadowolona jest dużo przyjemności najj.To Weekend popołudnie...

Karola

Rozmowa jest w języku polskim?

@Karola

Nie twoim ukra

Knypek
@Karola

Tak. a co chcesz tam iść do pracy? Wow

FRANC MAURER

Ciekawe z tymi podwyżkami 2020 nie gorszy od 2019 i powinno być minimum 10% gwarantowane, a nie ochłapy.

@FRANC MAURER

Dokładnie,tym bardziej ze podobno cała kadra zarządzająca wypłaciła sobie duże premie z tytułu wyrobienia za 2020 rok.

Krzychu
@FRANC MAURER

Nie interesuję nas żadne 0,5% ani 3%4%6%8%mninmum 10%, Brzemo, S..... jesteśmy z tobom, robole kuznia..

Zigi

Dokładnie , na obecne związki to nie ma raczej co liczyć , podskakują,podskakują a skończy się jak zawsze „ nic nie mogliśmy zrobić , postawili nas pod ściana” , od 10 lat u Pana przewodniczącego z solidarności ta sama śpiewka, odejdź człowieku jak masz chociaż resztki honoru, może przyjdą tacy co coś będą mogli zrobić! A jak nie to won z takimi związkami , powołać Incjatywe pracownicza tak jak zrobili w VW gdzie solidarność tak jak u nas tez nic nie robiła. Miarka się przebrała i nadszedł czas się postawić a nie ciagle dawać kopać po (usunięte przez administratora) może trzeba przerwać produkcje jak nie da się inaczej , nikogo i tak nie zwolnią bo gdzie takich idiotów znajda co im w soboty za darmo robią, a ilość zamówień jest ponoć tak duża ze to oni maja dużo więcej do stracenia a nie zwykły robol co 3tys dostaje. Ludzie obudźcie się wreszcie !!!!

Konfederacja
@Zigi

A co za problem wypisać się z związków .Przecież to pracownicy SKF ich utrzymują.Wypisać się i założyć nowe .

Pracownik baryła
@Zigi

Masz rację kolego jakie związki ha ha .Podobno jeden z tych "związkowców" na spotkaniu z załogą z tego co słyszałem 15 osób zarzekał się że ponad 10 % A tego pana z Solidarności było brak i tyle co do plucia nam w twarz . Zrzuta na taczki dla tych panów i ich pomagierów ?

Jezus z lazaretu
@Konfederacja

W rzeczy samej. Krzyk na forum ale jeden i drugi matoł nie rozumie,że związki istnieją tylko dzięki członkom i ich składkom.

Zostaw merytoryczną opinię o SKF Polska S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w SKF Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy SKF Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 371.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SKF Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 340, z czego 114 to opinie pozytywne, 81 to opinie negatywne, a 145 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SKF Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w SKF Polska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SKF Polska S.A.