PRT

Gdańsk

Opinie o PRT

bebe
użytkownik zarejestrowany

a to takie firmy jak właśnie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych S.A to w ogóle proponują jakiekolwiek staże? no wiem skoro firma zapewnia budowę sieci transmisyjnych i abonenckich to do takiej roboty jednak pewnie trzeba już zawodowców moim zdaniem

maciek
użytkownik zarejestrowany

też czekam na to aż ktoś w końcu napisze coś sensownego, ale nie wiem już czy naprawde coś chce zrobić czy nie za bardzo.. bo chciałbym mieć jakieś większe doświadczenie w temacie, ale nie wiem czy by mnie zatrudnili, bo nie mam jakiegoś wielkiego doswiadczenia tak naprawde, wiec nie mam pewności jednak.

tulio
użytkownik zarejestrowany

chyba wszędzie indziej... ale już dobra bez czepialstw. Niestey , rzeczywiście masz rację , że ciężko po za goworkiem znaleźć jakiekolwiek informacjeo o tym jak pracuje się w Prt. Może jednak po tym dłuższym przestoju ktoś z Was jest w stanie napisać kilka słów o tym jak wyglądają tu warunki zatrudnienia?

gutek - 2011-02-04 11:42:59 ma ktoś jakieś namiary gdzie [usunięte przez moderatora] ulokował kasę lub cokolwiek posiada?? jak coś proszę pisać funnydanny@go2.pl Posiada dlugi i wierzycieli. Przyszedl kryzys, podjal nietrafione decyzje. To sie przy braku doswiadczenia zdaza. Szkoda, bedzie mu nielekko.

gutek

ma ktoś jakieś namiary gdzie[usunięte przez moderatora] ulokował kasę lub cokolwiek posiada?? jak coś proszę pisać funnydanny@go2.pl

były pracownik

PRT [usunięte przez moderatora] już jest na giełdzie wierzytelności. [usunięte przez moderatora]/

[usunięte przez moderatora] totalnie sie przejechał sposobem prowadzenia interesów - jakoś to bedzie. [usunięte przez moderatora] ma ogromne długi. Jednak częśc pieniedzy które nalezały się pracownikom ulokował kupując działki i remontując poddasze na słonecznej w Olivie. Mam nadzieje że uda się odzyskac to co nasze z jego inwestycji po dobroci. Panowie cisnijmy [usunięte przez moderatora], niech ma nauczke, ja nie odpuszcze !!! - lekcja życia [usunięte przez moderatora] sie należy.

anonim - 2010-11-04 18:24:50 oszukany - 2010-11-04 16:46:12 [usunięte przez moderatora] Mam nadzieję że[usunięte przez moderatora] zdąży oddać mi kasę zanim pójdzie siedzieć [usunięte przez moderatora]. popieram w 100% jestem jednym z wielu wyrolowanych. A na Osowej on dalej jakieś klocki kręci jak szukacie chłopaki kancelarii która prowadzi już 3 sprawy przeciwko [usunięte przez moderatora] to podbijcie funnydanny@go2.pl

oszukany - 2010-11-04 16:46:12 [usunięte przez moderatora] Mam nadzieję że[usunięte przez moderatora] zdąży oddać mi kasę zanim pójdzie siedzieć[usunięte przez moderatora] popieram w 100% jestem jednym z wielu wyrolowanych. A na Osowej on dalej jakieś klocki kręci

oszukany

[usunięte przez moderatora] Mam nadzieję że [usunięte przez moderatora] zdąży oddać mi kasę zanim pójdzie siedzieć[usunięte przez moderatora]

niewolnik

jak ktoś lubi bajki i chce pracować za darmo to polecam

Było było ale się zmyło niesmak i brak kasy pozostał

blaszka

Cała prawda .[usunięte przez moderatora] Cały czas się ślizgał aż się pośliznął.w sądzie spraw ma bardzo wiele.

tirarara

Firma [usunięte przez moderatora] na szczęscie już nie istnieje [usunięte przez moderatora] Ogólnie nie polecam i nie róbcie z nim interesów. Ani nie pracujcie dla niego no chyba że lubicie ciągać się po sądach.

Zostaw opinię o PRT - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRT