MPROJEKT Sp. z o.o.

Opinie o MPROJEKT Sp. z o.o.

kkamykk

Czy można prosić o szczegóły? Ten przedsiębiorca ma remontować SP 77 w Warszawie.

Dariusz

MProjekt jest niesolidną firmą, bazuje na wyzysku podwykonawców, brakuje koordynacji, co skutkuje przekraczaniem terminów realizacji. Kary za nieterminowość oczywiście w 100% przerzucają na podwykonawców...

Paweł

nie polecam tej firmy. Nie płaca podwykonawcą, patrzą jak ich wystawić do wiatru. Pan Michał, który niby coś wie ale nie ma żadnej władzy i jak przychodzi do rozliczeń i otrzymania kasy to już masakra. Ostrzegam przed tą firmą.

Zostaw opinię o MPROJEKT Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MPROJEKT Sp. z o.o.