bmti

Gdańsk

Opinie o bmti

K

Teraz to dopiero jest masakra na tych Kowalach.

J
@K 29.03.2017 16:26
Teraz to dopiero jest masakra na tych Kowalach.

Cześć, dlaczego?

Mon

Mi się wydaje witek że owszem, słabo z zaglądaniem jest, ale też nie ma czego oczekiwać wielkiego, zwłaszcza, że się poprawiło ostatnio, że ludzie mają więcej pracy i są szczęśliwsi to nie narzekają, bo nie mają po co to i mniej piszą jakoś, dobry znak

arek

mam zamiar podjąć pracę w Kowalach,może ktoś mi opowie o warunkach ,stosunkach międzyludzkich,o płacy o wszystkim co jest przydatne dla ,,świeżaka'' podziękowania

Praca nerwowa. Ciągły stres. Zarobki bardzo zróżnicowane - głodowe ( tych więcej) i bardzo wysokie. Pensja wypłacana terminowo i nic pod stołem. Kierownictwo ma wszystko gdzieś - nie zna tematu i zagadnień związanych z pracą. Brak zainteresowania z ich strony. Za wszystko obrywa pracownik. W dużym stopniu panuje kumoterstwo i kolesiostwo wśród kadry zarządzającej.

xxxx

stawki są zróżnicowane ale nie za wysokie atmosfera w pracy nerwowa a czasami nawet nieznośna.Kierownictwo ma wszystko gdzieś a pracownik obrywa za wszystkich.

Zostaw opinię o bmti - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie bmti