Bmti

Pruszków

Bmti

Opinie o Bmti

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Iwona

BMTI prowadzi działalność w branży Sprzedaż maszyn budowlanych, natomiast w Pruszkowie znajduje się główna siedziba firmy. Czy w takim razie można również poszukiwać pracy w pionie administracyjno-biurowym firmy?

Posiadacie jakieś informacje związane z Bmti? Dajcie znać, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Wasza opinia może okazać się bardzo pomocna.

cyk

nie zapowiada się na takie ogólne poszukiwania pracowników.. może BMTI szuka jakoś po znajomych albo w lokalnej prasie pruszkowskiej :)

Szukasz pracy?

Pracownik28

Witam. Firma ma charakter [usunięte przez moderatora]. Pracę wykonuje się w 12 godzinnym systemie pracy. Wypracowane nadgodziny nie są zapłacone, ew. można je odebrać jako dni wolne. Pracownik jest traktowany przedmiotowo. Można z nim zrobić wszystko i do wszystkiego zmusić. Bardzo istotną sprawą jest posiadanie krewnych lub bliskich kolegów na wysokich stanowiskach, wtedy może się tam popracuje. Jeśli jesteś z ogłoszenia możesz liczyć na upokorzenie i [usunięte przez moderatora]. Jedyną formą motywacji pracownika jest jego nie ukaranie :). Premie, podwyżki, inne dodatki są nieosiągalne. Kodeks pracy nie obowiązuje. Musisz pogodzić się z upokorzeniami i manipulacjami wykonywanymi na Twojej osobie. Jeśli nie zapłacisz kar za uszkodzone narzędzia, będziesz miał fart. Praca jest bardzo ciężka, wykonujesz ją pod ogromną presją i w stresie. Odradzam, lub proponuję zapisać się od razu do psychologa :)

Firma o kumoterskim działaniu. Kolesiostwo i [usunięte przez moderatora] na każdym miejscu. Człowieka poniża się na maxa. A o swoje prawa nie dobijesz się wcale. Masz robić na pełnych obrotach świątek , piątek i niedzielę. Nadmiar godzin odbierzesz na swój wniosek by nie otrzymać to co wypracowałeś.

Zostaw opinię o Bmti - Pruszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bmti