Opinie o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

Były pracownik Gwarantu

Witam ja jak czytam nie które komentarze to trudno mi uwierzyć czy wszyscy pracują lub pracowali w Gwarancję Poznań ja do tej Firmy serio nie mam żadnych zastrzeżeń wręcz przeciwnie solidna uczciwa firma ja po zaledwie miesiącu czasu pracy na zlecenie i gdzie podkreślę za ten miesiąc miałem odciągnięte wszystkie składki zdrowotne i emerytalne dostałem umowę o pracę na pełny etat na 5 lat wszystkie pieniądze były wypłacane na czas a nawet przed czasem premia za ujęcia nadgodziny jeśli tak owe były na innym obiekcie wypłacane ani złotówki nie wydawałem na to żeby na inny obiekt się dostać bo mój szef Pan (usunięte przez administratora) woził mnie służbowym autem na dany obiekt niekiedy na Górny Śląsk i przywoził prosto pod dom umundurowanie pełne nie odpłatne jak na tamte czasy a było to dobrych parę lat temu to pieniądze były bardzo wporządku żadna najniższa krajowa czy coś z nadgodzinam tam 12 nadgodzin szło spokojnie zarobić te 2200 netto co w porównaniu z innymi chodzby słynnym Argusem z Biedronki to wogole przepaść osoba mojego szefa zawsze miło go bendę wspominał normalny facet uśmiechnięty z żartem można było z chłopem pogadać jak z kolegą dyrektor Pan Michał O. Także pamiętam jak przyjechał na kontrolę raz to wypiliśmy kawę parę pytań zadał ale to normalne podziękował że mam wiedzę że miło że tacy ludzie pracują u niego pełna kultura przede wszystkim zawsze jak był problem z którymś z kierowników to mój szef szybko załatwiał temat i wcale to nie jest prawdą że urlop czy L4 równało się że zwoleniem byłem dwa razy przez 4 lata na l4 i mój szef jeszcze dzwonił pytał się o zdrowie co i jak zaległy urlop albo był wypłacany albo np siedziałem sobie pół miesiąca w domu kto inny był na obiekcie z grafikiem też był bardzo elastyczny akurat w piątki chodziłem grać w siatkówkę i nigdy nie było problemu żeby dostać wolne czy coś także no niewiem gdzie nie którzy pracowali ja wspominam tą firmę pozytywnie i tylko temu zakończyła się nasza współpraca że Lidl w którym pracowałem niestety przeszedł w inną spółkę a tą spółkę przejoł Securitas notabene też bardzo solidna firma ale tak jak mówię ja do gwarantu nie mam nic

@Były pracownik Gwarantu

Chłopie zmień dilera albo daj mi do niego namiar.

Obserwator
@Były pracownik Gwarantu

A po tym wszystkim spadł meteoryt i wymarły dinozaury.

@Były pracownik Gwarantu

Ja dalej pracuje już 13 rąk lecieć i wszystkie co piszesz to prawdą. Ja pracuję na Śląsku i też mam zajebistego kro kiedyś Krzysztof.R teraz Kamil,G i też jest ok urlop L4 i tak dalej bez obawy że mnie zwolnią jak pracujesz już długo i robisz swoję z dobrze z kierownikiem. To będzie ok.

Ochroniarz

W tej firmie najlepiej nie mieć życia prywatnego tylko pracować 6 dni po 16h. Kierownik nawet grafiku nie potrafi ułożyć!!!

@Ochroniarz

16 godzin co 2 dzień przyjacielu. A jak chcesz mieć mniej to niema problemu jeśli masz zlecenie bo jeśli umowę o pracę to etat 168 gdzie min musisz wyrobić to 14-15 dni w miesiącu gdzie tu 6 dni pod rząd.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Agencja Ochrony Mienia i Osób Gwarant Sp zo.o. odbywa się również w języku angielskim?

rafal

i japońskim

Raperr

Z tego co wiem to tylko po polsku i obcokrajowców nie przyjmują.

Domyślam się, że agencja ochrony mienia i osób Gwarant zatrudnia również osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności, poprawcie mnie proszę, jeżeli się mylę. Czy rzeczywiście oferują zatrudnienie dla osób z niepełnosprawnością? I jaką grupę należy mieć, żeby dostać pracę, jeżeli tak?

raf
@Ewa

nie zatrudniają

D***d
@raf

Wręcz dyskryminują niestety takiego pracownika

@Ewa

Mylisz się przyjmują tylko sprawnych.

Pracownik Ochrony

Kierownik konkretny to ten, co o nim pisali A. K. Normalne pytanie, normalna odpowiedź. Głupoty piszą, konkretna stawka , Ludzki facet bez owijania w bawełnę.

Skomplikowane procedury , ale do ogarnięcia.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Sivy

Pracuję ósmy miesiąc w Gwarant dostałem propozycję pracy w Ma Donaldzie na nocki jedyne dobre to że umowa o pracę tylko stawki nie najlepsze. W Gwarant pensja jest spoko tylko ta zakichana umowa zlecenie ciężko z urlopem nie wspomnę jak człowiek zachoruję. Teraz się zastanawiam iść do maca i mieć mniejszą pensję czy zostać w Gwarant i nie skorzystać z urlopu.

gtr
@Sivy

zawsze możesz samemu opłacać składki chorobowe - wtedy masz chorobowe. Zapytaj się KRO to Ci powie

@gtr

W gwarancie nie wolno chorować

poznaniak
@Ochroniarz

Więc można przyjść do pracy będąc chorym? Nieporozumienie.

@poznaniak

Musisz mieć zastępstwo jak nikt Cię nie zastąpi i godzinki będą nie wyrobione to zaraz ci podziękują

@Sivy

Jak masz spoko kro i efekty w ujęciach to poproś o umowę ja dostałem ale przez to że pracuje już 12 lat a dopiero od 2018 umowa na stałe najpierw 2 lata zlecenie potem na czas określony i już na stałe. Jak jest spoko kro to załatwisz.

Wielki kierowniczki z Lidla oczekują że pracownik ochrony będzie się im prosił o podpisanie załącznika do faktury... Niektórzy ludzie mają bardzo wysokie mniemanie o sobie

Dokładnie tak jest.

Obecny pracownik

Powiem krótko. Na lidlu 17zl na reke na godzine. Duzo, malo? Sami ocencie. Mi tam pasuje za prace ktora musze robic. Kierownictwo jest ok. Godziny w miesoacu do ugadania. Zus placa, umowa zlecenie tylko ale z gory mialem nakreslona sytuacje co i jak. Ja tu zostane na dluzej.

Bob
@Obecny pracownik

Stawka 17 netto jaki rejon jakie miasto??? Nie wciskaj kitów.

@Bob

Na Śląsku tyle jest

Apka79

Cześć! Czy ktoś może powiedzieć coś o warunkach pracy personelu biurowego? Aktualnie szukają sekretarki.

Gucio

Rejon Bydgoszcz to porażka awansować mogą tylko osoby z miast Toruń /Bydgoszcz. Kierownictwo jest zakłamane na potęgę, pamiętają o człowieku tylko jak trzeba wyrabiać godzinki na sklepach. NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE.

Maja
@Gucio

Czemu tylko z takich miast mogą awansować? O co chodzi? :)

Koko

Stawki na poziomie 15 zł, minimalna to 14, ciekawe kiedy pracownicy zaczną uciekać z tej firmy? Która firma pierwsza podniesie stawki to wygra.

@Koko

Teraz jest 19.70 brutto a 13.53 netto za te pieniądze można sobie co najwyżej przyjść i posiedzieć w telefonie niech kradną... Pozdrawiam tych którzy się wykazują XD

do tego stosują segregację zdr
@Ochroniarz

do tego stosują segregację zdrowotną, ale na piśmie nie dadzą Ci przyczyny zwolnienia. Tylko ustnie....

ochroniarz
@do tego stosują segregację zdr

Zwalniają za brak szprycy?

Maja
@Koko

Złotówka przebitki, niesamowita firma :D

Roberto

Czy w grudniu wypłata szybciej?

@Roberto

Tak ja dzisiaj miałem

Rejon Bydgoszcz

Witam panowie czy wszyscy dostali dzisiaj wypłatę za grudzień?

Ochroniarz

Nie pozdrawiam ochroniarzy którzy zajmują się pracami dla Lidla tj podstawianie koszyków otwieranie zamykanie sklepu itd Jeżeli ktoś takie rzeczy to jest frajerem i to podwójnym!!!

Jak długo czekaliście na odzew z Agencja Ochrony Mienia i Osób Gwarant Sp zo.o.? Oddzwaniają zawsze?

2 dni

Mistrz

Widzę że Gwarant idzie w politykę zatrudniania młodych uczących się dlatego że mają całą pensje brutto na rękę. Tylko ciekawe kto będzie pracować w weekendy???

H666

Bardzo polecam tę Firmę, KRO bardzo sympatyczny i wyrozumiały, praca w lidlu to (usunięte przez administratora) przygoda. Firma wypłacalna na czas, Fajna atmosfera, nie każda praca w markecie musi być "(usunięte przez administratora)". Jak się pracuję dobrze to i Firma dostrzega efekty :). Wszystko jest kwestią przyzwyczajenia :).

@H666

Widać że podał to Kro ????????????

Durotan
@H666

Taa firma dostrzega efekty... XD dostaniesz podwyżkę 23 gr brutto XD

pencus

Nie polecam, kolega w Lidlu pracuje miesiąc bez umowy, jak chcieli mnie zatrudnić to powiedziałem że bez podpisania umowy nie przyjdę to teraz od miesiąca cisza.

Bażant76

Pracowałem w Gwarancie 6 lat, od tego czasu ani razu nie miałem zgrzytu z pracownikami Lidla bądź Gwarantu. Luźna atmosfera, nikt nikogo nie gonił, robisz swoje, to i doświadczenia są większe. Ogólnie to firmę bardzo Polecam.

Bodygard

Ta firma to (usunięte przez administratora) totalne kierownictwo ma człowieka za nic zależy im tylko na wyrabianiu godzin na sklepach

Ochroniarz

Umowa o pracę to jedno wielkie kłamstwo firma ma gdzieś wasze wykazywanie się.

Zostaw merytoryczną opinię o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Poznań

• Jak się pracuje w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 13 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ