Opinie o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

Ogółem to nie polecam chyba że na chwilę dorobić i to tyle. Praca to 90 procent stania na sklepie i patrzenia czy ktoś nie kradnie. Logiczne? Tak, tylko przez 9/12h to idzie oszaleć plus godziny pracy są tak rozjechane że człowiek jak ma coś więcej w życiu do robienia to może sobie pomarzyć lub co gorsza popaść w jakąś depresję a później zapijać wieczory alkoholem. Wszystko w tej firmie takie sztywne i jakby na pokaz ale jak bym tam pracował dłużej niż parę miesięcy to też bym zapewne taki się stał. Co do grup mobilnych to iksde. Panowie myślą że służą w co najmniej w GROM. Już konwojenci z prawdziwego zdarzenia są o wiele bardziej lepsi pod względem zachowania. Panowie z grupy to też chyba grupę mają ale taka dla niepełnosprawnych bo potrafią dużo rzeczy poprzekręcać haha Pracownicy Lidla to wisienka na torcie. Rozumiem że mają zapierdziel a jedna osoba to pełni pięć funkcji ale nie trzeba między sobą spiskować od razu. Z pierwszego rzutu oka jest wszystko ok ale nawet najmilsza załoga Lidl będzie trącić jadem. Najbardziej uważajcie na kierowników zmiany bo ci myślą czasami że są szefami Lidla xD no i nie warto z nimi rozmawiać, nawet witać się z nimi nie opłaca bo i tak będą was traktować jak gorszy sort mimo że nie potrafią złożyć poprawnie zdania a pracują tam tylko dlatego że nie wiedzą co ze sobą zrobić po ukończonych studiach z geodezji :P Się znalazł z innego obiektu ochroniarz który postanowił że będzie na mnie donosił, dosłownie przychodził codziennie po pracy, robił małe zakupy i obserwował czy mnie nie ma na sali. Dwa razy na mnie doniósł do KRO a później jak sam mu nagadałem to przestał przychodzić także walić dupoliza. Poza tym to: Zero szkoleń oprócz tego wyjaśniającego zajęcia i obowiązki ochraniacza. Brak perspektyw na awans. Brak premii za ujęcia. A tak ogółem to za to wszystko otrzymujecie 17zł netto na godzinie XD

Macha

Kiedyś było gorzej pracowało się 6-22 myślę że zmiany są na lepsze mają podnieść stawkę godzinową napewno jeśli się przyjmiesz będziesz mieć umowę zlecenie na początek, myślę że warto spróbować

Szczypior

Znalazłem te robotę przez przypadek, jest to kawałek od domu więc stwierdziłem że się zatrudnię. Praca nie wymagająca i nawet szympans sobie poradzi, przyjść policzyć, dopilnować, być czujnym i iść do domu. Ludzi z mojego lidla jednych znam dobrze innych mniej dobrze, dogadujemy się w miarę możliwości dobrze, stawka 14zł netto nie zadowala jak się pracowało w Niemczech, Ale jeśli chodzi o wymagania i obowiązki to naprawdę dobra stawka. Przeczytałem każdy wpis opinii na temat GWARANTA i ja nie wiem jak to miało by wyglądać, za spacer po sklepie i siedzenie na dupie przy monitoringu chcecie 15-16-17zł? W dupach ewidentnie się poprzewracało, skoro tak się cenicie i ta praca nie jest w waszym zakresie zarobokowym to dlaczego nie pracujecie gdzieś indziej gdzie lepiej płacą? Ano dlatego że nikt nie przyjmie lesera któremu się nic nie chce i nie zapłaci mu 16zł za to że sobie posiedzi. Szczypior zemnie bo nie wyglądam jak goryl który pilnuje dyskoteki ale za to jestem spostrzegawczy i w miarę możliwości zwinny. To się liczy. Praca przyjemna, i nawet kawa za Free Hah.

Kenek
@Szczypior

Hey wszystkim chciałem wam q skrócie napisać jak zostałem potraktowany dość nie dawno w tej firmie Pracuje od miesiąc Maneger sklepu jest dla mnie bardzo nie miły Nie znając człowieka wmawia sobie zdanie o kimś tylko dlatego bo jeździ BMW ,,hehehe ,, Druga sprawa to zostałem (usunięte przez administratora) na godzinach Zaplacono mi niespełna 17 zł na godzinę Wina okazało się że nie wypełniłem jednego z pitu hahaha ???? To narazie tak to wygląda Przy następnym w Pizie zdradzę nazwiska kierowników tej zabawy

Biedny

Gdzie najlepiej się zachaczyć zanim Gwarant straci Lidl czy lepiej czekać na nową agencję Jak sądzicie?

@Gangsta

I tu się mylisz twoja wypowiedź była 2022 r mamy 2023 r i są podwyżki więc ponad 3 tys zł jest

Iwona Nowy wpis

Witam. Czy do ochrony zatrudniane są również kobiety?? Zastanawiam się jeszcze nad kwestią awansów bo niżej ktoś z was o tym wspomniał. Jakie wyżej stanowiska można zająć?

@Anonim

Widzę, że z Ciebie typowa maruda :) 1. Po pierwsze Twoim zadaniem nie jest chodzenie jak policjant po sklepie i patrzenie co się dzieje, bo Ty nie masz złodziei płoszyć, lecz ich łapać, także dobre 90% czasu powinieneś siedzieć przed monitoringiem i obserwować co się dzieje = reagować w pilnej sytuacji. 2. Co do stawki to kwestia wyborna, ponieważ jeśli Twój KRO widzi zaangażowanie, ujęcia, współpracę na linii KRO czy też grupa mobilna to stawki mogą ulegać zmianie, sam jestem tego przykładem. Nie wystarczy ubrać mundur na zmianę i już być Panem danego obiektu. 3. Pracownicy Lidla to kwestia sporna, ponieważ osobiście mam dobre relacje z pracownikami, wiadomo, każdy ma swoje zadania i obowiązki, lecz wrzucanie wszystkich do jednego worka to troszkę nie fair, gdyż osobiście nawet po zmianie menadżera sklepu mam np właśnie z Nim/Nią bardzo dobre relacje, nie wspomnę o zastępcach czy też normalnych pracownikach. 4. A jak się nie podoba, to może minąłeś się z powołaniem. Jeśli stawka nie odpowiada, praca nie odpowiada to po co się męczyć? Myślę, że ktoś na Twoje miejsce na pewno się znajdzie, a zapewniam, bo sam miewałem wielu zmienników - znajdą się tacy, co docenia tą pracę bardziej niż Ty :) Sumując: być może co region to inne obyczaje, lecz np osobiście nie uważam tej firmy za coś zlego, wręcz przeciwnie, lecz tj wspomnialem - daj coś od siebie, a nie tylko wymagaj. A zapomniałem - opcje awansu i rozwoju są, gdyż pracuje w firmie 5 lat i dwukrotnie miałem już możliwość awansu z opcją wskoczenia do grupy mobilnej czy też wyrobienia sobie pracownika ochrony z kwalifikacjami :)

Macha

Punkt 1 pamiętaj że personel danego sklepu też ma coś do powiedzenia i może nanieść że jesteś więcej na kamerach niż na sklepie Opcja awansu przepracowałem 15 lat i żadnego awansu nie było a znałem takich którzy po roku mieli awans do grupy oczywiście po znajomości Punkt 2 stawki macie dobre i będą lepsze Warunki jakie są każdy widzi 10-12 h i do domu Zamiany też możliwe za zgodą kro Bony paczki na święta Jak ja robiłem było gorzej naprawdę Teraz coś macie z tego dnia Dzień jak co dzień nie jak kiedyś promocje i heja sklep trzeba obstawić albo jak był withen torebki Wypłaty do 10 tego a nie raz 7-8 już były swoje zrobicie i macie koniec A komu się ta praca nie podoba niech zrezygnuje Tyle z mojej strony powodzenia wszystkim

@Macha

To ja nie wiem w jakiej placówce Ty pracowałeś, skoro: 1. KRO wymaga jasno, że Twoim miejscem pracy jest monitoring w głównej mierze, oczywiście możesz wyjść na sklep, nie jest to zabronione. 2. Personel sklepu wręcz chciałby, żeby się siedział w 100% przed monitoringiem, ponieważ zdecydowanie więcej wiesz co się dzieje. 3. Godziny? Norma miesięczna, ale nikt nie mówi, że to ma być 10-12h, bo jeśli są zmiennicy to można pracować 50/50 dzień po dniu, gdyż KRO nie ma nic przeciwko. 4. Stawki to kwestia indywidualna, termin płacy zawsze jak trzeba. 5. Awans - dyscyplina + pokazanie coś sobą, ujęcie raz na boski rok + staż pracy nie zrobi z nikogo dyrektora. Być może pracowałeś dawno w tej firmie, lecz to się zmieniło od dobrych kilku lat, a 5 lat już tutaj za mną. Może też kwestia rejonu, po prostu opisuje własny obszar.

Macha

Ja się z tobą zgadzam chodź trochę ale na temat siedzenia przed kamerami czy bycie na sklepie już nie U mnie było że każdym sklepie co byłem kierownictwo wymagało bycie na sklepie być widocznym Oczywiście nie tak że trzeba było Personel ma swoje gadanie wiesz mi nie jedno przeżyłem z nimi i zamiast zostawić misje mi(usunięte przez administratora) ploszyli go Oczywiście na każdym rejonie jest inaczej

Stary pracownik
@Anonim

Ach jak ja to znam, gdyby pracownicy Lidla traktowali ochroniarza jak człowieka, nie oni muszą traktować jak kogoś gorszego sortu, jak robisz ujęcia to jesteś chwalony.. i a tak to już nie, wieczne dokuczanie, o byle co i cięgle obgadywanie na słuchawkach. Najlepiej mieć (usunięte przez administratora), jak pracownicy ochrony z biedronki.

Beny
@Anonim

Prawda,tyle lat już tam pracuję i nigdy za ujęcia nie dostałem nawet małej premii..

@Beny

Ja tam też długo robię i można dostać za wyniki.

Widać że pisał to jakiś '' PROMOTOR '' z grupy albo Kro, taa miałeś wspaniale relacje z pracownikami Lida a z menadżerem pewnie jadłeś śniadania obiady XD. Zacznijmy od tego że na umowie zlecenia nie trzeba mieć ujęć, chyba nie przeczytałeś umowy ze zrozumieniem.

@Anonim

Piszesz, że godziny pracy są bardzo rozjechane. W takim razie, w jakich godzinach się tutaj pracuje? Od której do której? Jeśli możesz, to wspomnij też, ile dni się pracuje i ile później ma się wolnego, w sensie jaki jest grafik

Godziny pracy są różne np 12-22,8-20 itd w miesiącu masz np 10 dni wolnego. Nie polecam Ci zatrudniać się w tej firmie.

@Adam

Nie polecasz tylko przez te rozjechane godziny czy coś jeszcze jest na rzeczy? Sam nie wiem co myśleć, troche sprzeczne informacje tu są, np. o tym ucinaniu premii. Jedni pisza że ucinają, drudzy ze nie.. dałbyś radę się wypowiedzieć w tym temacie?

Macha Nowy wpis

Jak chcesz 200 godzin to je dostaniesz godziny pracy są zazwyczaj do 22 przeważnie piątek i sobota 10-22 lub 12-22 pozostałe dni 6-18 ogółem ja polecam firmę Jest monitoring można trochę pochodzić po sklepie robić tak by było dobrze szkolenie też masz jak nie wiesz czegoś napewno ktoś ci powie z kierownictwa też zależy jakiego masz kierownika jak chcesz RMUA zawsze dostaniesz wystarczy zadzwonić do kadr i wyślą na emaila

Macha Nowy wpis

Czy za brak ujęć w 2024 można zostać zwolnionym, wiem że w umowie nie ma nic o ujęciach jednak Rejonowi wyraźnie chcą tych ujęć.

Stary ochroniarz

Firma chce ujęć? Gwarant niech zacznie dawać premię za ujęcia to raz, dwa Lidl zmniejsza liczbę godzin na obiektach a co za tym idzie zmniejszają się dochody dla Gwaranta , Lidl płaci 40 zł za h brutto , na ochronę jest coraz więcej skarg typu nic nie robią a towar wynoszą na potęgę , tak naprawdę Lidl zrobił bardzo dużo w tym kierunku aby ułatwić drogę osobą dokonującym kradzieży , a ochroniarzowi utrudnić do maksimum , pracownicy Lidla traktują ochronę bardzo źle , ogólnie radzę wszystkim zacząć szukać innej pracy i nie robić żadnych zakupów w Lidlu , niech ten głupio mądry personel robi za ochronę . Kierownictwo jest samo sobie winne nie robili nic w tym kierunku żeby zatrzymać chłopaków którzy się wykazywali. Mam nadzieję że Lidl zerwie współpracę z Gwarantem na każdym rejonie

@Stary ochroniarz

To ile h miesięcznie się pracuje, skoro liczba godzin jest zmniejszana? Można nadal liczyć na cały etat? Daj znać, bo szukam pracy, w której przerobię te minimum 160h miesięcznie...

Fakty

180h i jesteś sam na obiekcie, na innych sklepach robią 2 osoby ale mają 152h na głowę

Stary Pracownik

Rejon wielkopolska: Czy mieliście już może pensje za styczeń? U mnie nadal brak, a jak u Was?

Pracownik Ochrony

Kierownik konkretny to ten, co o nim pisali A. K. Normalne pytanie, normalna odpowiedź. Głupoty piszą, konkretna stawka , Ludzki facet bez owijania w bawełnę.

Skomplikowane procedury , ale do ogarnięcia.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Pisaliście o tych wypłatach, że są w okolicy 10, a jak się przyjmę teraz to już załapię na podwyżkę? O ile były jakieś razem z tymi krajowymi, powiedzcie właśnie. W lipcu 2022 było jakieś ogłoszenie, ale też nie wejdę orientacyjnie, bo mi pokazuje, że już nie ma tej oferty niestety :(

John Rambo

Od 1 stycznia 2024r minimalna stawka godz. to 27.70 brutto

@John Rambo

To wiadomo, nie sztuka wyguglać, nawet że netto to około 25 zł godzina. Chodzi o to czy Wy tyle na ochronie tutaj macie? I nic więcej już?

Kapral John

Pracowałem w Gwarancie kilka lat. Przygody z tą firmą nie wspominam ani dobrze ani źle. Moje kierownictwo dużo obiecywało, ale potrafili motywować i można było się zawsze dogadać. Praca może i w miare łatwa ale stresu sporo. Dużym minusem są pracownicy Lidla którzy ochrone traktują jak gorszy sort. Spokojności!

@Kapral John

Gorszy sort to mało powiedziane, pracownicy Lidla wszystkim się interesują gdzie mieszkasz sam czy z mamą ile jej dajesz na życie co jesz co pijesz... A jak masz lepszy samochód od nich to już pozamiatane, notorycznie obgadują i plotkują na słuchawkach.

Renata
@Anonim

Czyli atmosfera jednym słowem leży? :/ To chyba już od ludzi zależy, pracowałam na kasie w konkurencyjnym sklepie, i nigdy czegoś takiego nie było. Mąż chce się przyjąć właśnie do ochrony, oprócz tego obgadywania możesz napisać coś ciekawego o pracy? Zadowolony z wynagrodzenia? Jest umowa o prace już na start? :) Da się w firmie zahaczyć na dłużej?

@Renata

Tak to wszystko zależy od ludzi, na start ma umowę zlecenia z pełnym zusuem oprócz składki chorobowej, praca na dwie zmaniy, płacone jest na h. Ogólnie przyjść do pracy zrobić swoje i iść do domu.

Bartosz
@Anonim

Czemu nie masz składki chorobowej? To znaczy że nie masz płatnego L4? W jakich godzinach masz zmiany? To znaczy do której najpóźniej w robocie?

Nie mam płatnego l4 praca na dwie zmiany 6-14 i 14-22

Obserwator
@Bartosz

Wnioskujesz do Gwaranta o opłacanie składki chorobowej i już masz płatne każde L4, oczywiście przez okres zwolnienia 80 %

@Ochroniarz

Bardzo fajna zmiana ???? Pewnie więcej masz na 14 do 22 :-)

pokrzywdzona / Monika/
@Bartosz

Gwarant w Górze Kalwarii zatrudnia na czarno, kasa do ręki tak ,że ani urlopu ani chorobowego.(Opisałem sprzątanie) ochrona to inna działka.

Czarek
@Ochroniarz

Da radę się dogadać jakoś, aby mieć więcej porannych zmian, czy tu po równo raczej dzielą? Pisano tutaj o tym, że kierownictwo potrafiło motywować. Chce wrócić do tej kwestii i zapytać w jaki sposób ta motywacja wyglądała? Sam myślę o aplikacji.

@Czarek

Jak będziesz dokonywać ujęć sprawców kradzieży to będziesz dostawał aneksy z podwyżkami np 21 gr brutto do stawki godzinowej XD. Zmiany są dzielone pół na pół jeden tydzień na rano drugi na popo.

Łucja
@Fakty

Serio? 21 groszy brutto? Są jakieś inne, "Trochę" wyższe podwyżki? Lub perspektywy na premie?

Fakt

Serio sam taki aneks dostałem za 8 ujęć w miesiącu

@Fakt

Ja nie dodawałem takich aneksòw zoro motywacji z strony firmy liczba ujęć z miesiąca na miesiąc spada u mnie

Obserwator
@pokrzywdzona / Monika/

W Górze Kalwarii to już naprawdę wszystko na głowie. Kierownik w Opolu a tu hulaj dusza można wypić co prawda jak się wyda to za bramę ale za dwa miesiące jesteś z powrotem bo nie ma komu sprzątać. Bywa że pracujemy za darmo bo nie wiadomo czy Gwarant nie wypłacił , czy komornik zabrał ? Dla obu firm Brenntag jak i dla Gwaranta najważniejsze że (usunięte przez administratora) objął władzę bo znów(usunięte przez administratora)

Wstyd większy od pieniędzy
@pokrzywdzona / Monika/

Jest jeszcze gorzej ,potrafią nie zapłacić obiecują jutro w środę w lato a pieniędzy nie ma , doświadczyłam to na własnej osobie. A wszystkiemu winna p Sylwia w myśl powiedzenia " nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi ! Firma zewnętrzna która płaci za godziny zlecenia jest z Wrocławia firma Gwarant z Opola nawet Państwowa inspekcja Pracy jest bezradna !

@Fakty

Praca od poniedziałku do piątku? Czy weekend też wchodzi w grę? Jeśli tak, to czy jest lepiej wypłacany? Daj znać.

Fakty

Nie ma lepiej płatnej pracy w soboty i niedziele, praca jest prawie w każdą sobotę.

Agencja Ochrony Mienia i Osób Gwarant Sp zo.o. wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na Praca.gov.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako sprzątanie.

ochroniarz technoB.

Co tu mówić januszex, obiecują złote góry a dają najnizsza stawke, umowa ''smieciowa'' zlecenie, brak l4, nie mozna chorowac ( chorowac ), pracownicy Lidla to juz wiadomo w kazdej placowce inaczej u mnie to byly osoby co sami siebie co chwile obgadywaly i (usunięte przez administratora)konfiturki, stres wyzysk, kak i kak!

Leon

Czy w grudniu będzie wypłata wcześniejsza? Pamiętam, że dwa lata temu wypłata była 30.12 zamiast w styczniu?

@Leon

Wypłata jest każdego miesiąca do10 więc napewno będzie w styczniu

Madzia

Chciałam wejść w ogłoszenie pracownik utrzymania czystości (ok, dopiero teraz popatrzyłam, że to lipiec 2022, ale chociaż myślałam, że poczytam i sie zorientuje co i jak....) a tam już treść zniknęła i wszystko. "Nie znaleziono propozycji pracy" tak mi się wyswietla. To nie szukają już? Czy może nie na pełen etat? Jakby chcieli na część dorywczo to ja też jestem chętna.

Kamieni kupa

Ludzie uciekajcie z tej ochrony poniewaz to jest najwieksze (usunięte przez administratora)jakie może być słabe zarobki umowa śmieciowka no ludzie hieny.

Stray ochroniarz

Gwarant i Lidl to niech się cieszą że ktoś przychodzi do tej pracy za te pieniądze na tych warunkach. Lidl tak naprawdę robi wszystko w tym kierunku aby ułatwić drogę (usunięte przez administratora) a ochroniarzowi utrudnić na maksa. Ogólnie to trzeba mieć podejście tego typu gwarant udaje że płaci a ja udaje że pracuje i tyle, po nowym roku żegnam się z tą dziadowską firmą o swoim awansie to już od 4 lat słyszę.

Stary ochroniarz

Firma nie daje umowy o pracę bo zleceniówka jest bardzo wygodna dla firmy. Na legitymacji macie nr służbowy jest to liczba ludzi jaka przebiła się przez tą dziadowską firmę. Więc przestań tutaj czarować wszystkich jaka ta firma jest super i wogóle...

@Stary ochroniarz

Ja nie czaruje nie ma czegoś takiego Zleceniowka jest wygodna niechce ci się załatwić z osobą wyżej poprostu narzekasz Nie podoba się znajdź inną i lepszą ???? Niewiem jakiego masz KRO gdyby u mnie w regionie tak było odrazu była by osobą wyżej nad KRO Skoro firma daje umowę o pracę no to daje i nie ma dyskusji A jeśli nie umiesz wziąsc za język KRO no to zrezygnuj z pracy tyle ..

Pracownik Wielkopolska

Do pracowników Lidla wpłynęła informacja, że w tym roku otrzymają kolejny raz bony świąteczne na wysokość 1000zl. Czy dla Nas, pracowników ochrony również w tym roku uda się na coś takiego załapać? Czy ktoś coś może wie? :)

@Pracownik Wielkopolska

Tak będą bony dla ochrony oraz paczki świąteczne dla dzieci

Macha

To kierownictwo załatwia bony oraz paczki a kto musi wiedzieć z personelu że ochrona znów ma bony ? To są sprawy ochrony najlepiej się nieodzywac i tyle Ochrona wykonuje swoje obowiązki i nie ma prawa informować personel że są kolejki lub zamykać sklep Ochrona ma swoje obowiązki

@Macha

Otóż to, im mniej wiedzą, tym lepiej śpią. Lecz to z pewnością też kwestia rejonu i sklepu, gdyż u mnie np sama menadżer sklepu jest za tym, aby ochrona otrzymała bony tj przez ostatnie lata, ponieważ też jesteśmy częścią pracowników. Zatem co sklep to obyczaj. A to już potwierdzone, że my pracownicy również się załapiemy czy tylko domniemania? Osobiście na tą chwilę brak informacji od mojego KRO.

@Ochroniarz Wielkopolska

Paradoks polega na tym że większość pracowników Lidla żyje tylko plotami i o tobie chcieli by wiedzieć wszystko, ale ty masz się kompletnie niczym nie interesować... O sobie nic ci nie powiedzą.

Ochroniarz Wielkopolska

Kwestia taka, że KRO powinien poinformować Cię o sytuacji, ponieważ nr telefonu musi zostać przypisany do aplikacji LIDL, więc czekanie na grudzień nic nie da, powinno się zostać właśnie poinformowanym wcześniej. Ogólnie rejon wielkopolski cisza na tą chwilę, a pytałem kilku znajomych. A u Was?

Tomo

Będą kupony 1000 zł już pewne info

@Tomo

Tak, zgadza się. Również dziś zostałem poinformowany, ale dziękuję Ci także za informację :) miłego dnia :)

Tak będę kupony na 1000 zł w aplikacji Lidl plus od 6 grudnia Na Śląsku będą

Koko

Ja to bym nie powiedział że kupony na 1000 złotych są symboliczne. Gwarant sam powinien coś sypnąć.

Macha

I prawdopodobnie 200 zł bon trzeba dopłacić 50 zł 100 zł bon trzeba dopłacić 30 zł Będzie wiadomo jak zostaną aktywne bony

@Koko

Gwarant nic nie da od siebie bony jak i paczki można zawdzięczać lidlowi Coś trąbią o dużych podwyżkach ale to żadna nowość podwyżki mają być od 1 /01/2024

@Macha

Wiesz może ile procent te podwyżki? Dla wszystkch pracowników i ochrony też? A co zwykle jest w paczkach dla dzieci? Tylko słodycze czy zabawki też?

Macha

Paczkach na święta z Lidla zazwyczaj są słodycze

Masz na myśli te ustawowe podwyżki? od 1 stycznia stawka 27.70 brutto

Macha

Zadzwoń do kadr chłopie i nie rób sobie problemu ???? Tak ci wyjaśnią poproś o pasek czy jakoś to się tam nazywa będziesz miał wypisane jeśli masz umowę o pracy taki pasek dostaniesz jeśli masz zlecenie tego niewiem Od tego masz kadry by coś takiego wyjaśnić Lub zgłoś do przełożonego on też ci może pomóc

Szczypior

Prawda
@Szczypior

Przodownik pracy z Ciebie "kolego". Jeśli chcesz liczyć towar za kogoś (pracownika sklepu) to życzę powodzenia. Dzięki takim osobom jak Ty, uczy się dziadostwa zarówno kierowników sklepu jak i pracowników sklepu, w do dadatku jeszcze przyprowadzanie wózków dla kasjerek, dokonywanie napraw i sprzątanie sklepu? Żal mi takich ludzi jak Ty, na prawdę żal.... Przez takie zachowania praca w ochronie schodzi na psy i to mocno....

szef
@Szczypior

zgadza się 14 zł to dużo ja mam od pracownika 40 ale muszę mieć wszystko na głowie market do mnie składa skargi nie do niego mogę dać pracownikowi te 18 albo 19 netto ale po co jak mam nadmiar ludzi...

@szef

Zacznij płacić jakieś poważne pieniądze to nie będziesz musiał wysłuchiwać skarg

Raperr
@Szczypior

W pełni się zgadzam trochę trochę pracuje 13 rok lecieć umowa o pracę i mam 17 netto na godzinę.

Bonus
@Szczypior

Ja pracuję w Lidlu w Bytomiu, Chorzowie,Gliwicach, Katowicach, Rudzie Śląskiej. I pracownicy na mnie narzekali. A najczęściej dziewczyny przeszkadzało i jak przychodzę ubrany do pracy. Zastanawiam się co je to interesuje. Mój szef mnie przenosił na różne sklepy. Ponieważ czasami coś zawsze któremuś pracownikowi Lidla. A na każdym sklepie liczę alkohol 10 rodzaji alkoholu te najdroższe. I czasami na wieczór źle policzyłem to się ze mnie śmiała że mam się nauczyć liczyć. Tak samo mój kolega źle policzył to ona do mnie czy my umimy liczyć? Lub mamy kupić nowy telefon. I też jedna z dziewczyn mówiła nam żebyśmy od czasu do czasu worki ze śmieciami wynieśliśmy na magazyn i wyciągaliśmy naczynia z zmywarki

Weteran
@Szczypior

Widzę że ten Gwarant to taki sam wyzyskiwacz jak Lidl!!! 14zł netto buchchacha tak jak tu piszesz tylko totalne beztalencia i nieroby pchają się na taką pracę w Gwarancie , u góry trzepią kokosy a na dole mają średnio rozwinięte małpy które coś tam zauważą i się cieszą bo dostaną banana.Powiem ci chłopie "trzeba mieć swój honor i eliminować z rynku takich pracodawców " . A Ten (usunięte przez administratora) jak Lidl wykorzystuje tylko tych najniższych w hierarchii wystarczy tylko podesłać tam inspektora pracy który nie weźmie w kopertę i piękny mit o Lidlu upadnie!!!!! Na szkolenia muszą jeździć za swoje swoim środkiem transportu tak jak w delegację do innego sklepu a Lidl płaci oczywiście im kilometrówkę lecz stawki mają chyba z przed 15 lat kiedy paliwo było po 3 zł. Ponadto rżną ich na godzinach jak diabli , zwalają winę na kasjerów jak się im kasa nie zgadza w sejfach i kasach po zmianie ( w tym tylko że zamiast liczyć kasę ręcznie lub na liczarkach to je wazą a system sobie ) kobiety dźwigają dużo więcej niżeli przewiduje to prawo pracy w Polsce, kasjerka na głównej kasie nie ma prawa z niej zejsć przez 8 godzin ( no chyba że już nadciąga sytuacja kryzysowa lub któraś koleżanka się zlituje lub kolega) . Przez słuchawki starzy pracownicy i kierownictwo serwują (usunięte przez administratora)względem nowych ( a już nie wspomnę o obgadywaniu klientów że "popatrz jak ta się wymalowała " , "a ten w sandałach widziałaś".

Stary ochroniarz

100% racji, dziewczyny z Lidla to mogą sobie rządzić swoimi gaciami a nie wami. Ludzie z Lidla są sami sobie winni najpierw dają sobie wchodzić na głowę a potem wielki płacz i pretensje że muszą robić za 3 osoby. Zero pomocy dla personelu, dasz im palec pociągną całą rękę a podziękowanie będzie takie że jeszcze was podpie...lą do KRO albo grupy nic nie robi tylko w tel siedzi , pamiętam jak dziś sytuację tego typu jedna z najmądrzejszych zms nie sprawdziła dostawy NF tylko odznaczyła na kartce że dostawa się zgadza okazało się że brakuje palety NF za ponad 10 tyś zł, oczywiście nikt z personelu mnie o tym nie poinformował. Od razu wszędzie na sklepie widziała samych złodziei, notorycznie wtrącała się w moją pracę żądając ujęć po jej sugestiach , miała wielkie pretensję i sapy że wczoraj jak mnie nie było w pracy whiskey ukradli ... Co mnie to obchodzi co się dzieję kiedy mnie nie ma w pracy??? przyjechała grupa sprawdziliśmy monitoring okazało się że niczego nie ukradli, mówię temu średnio rozwiniętemu umysłowo orangutanowi że niczego nie ukradli, mieli taki zamiar ale odpuścili i wyszli ze sklepu ,a ona na to z krzykiem ale wódkę ukradli bo klientka widziała XD no ale zawsze jest ktoś albo coś nigdy nie personel ...

@Stary ochroniarz

Taką historia była w Gliwicach personel się wtrąca w ochronę tak nie powinno być dogadywanie że (usunięte przez administratora) na sklepie itd

Kenek
@Szczypior

Widzę ze można aplikować. Wymagane jest pozwolenie na broń czy nie trzeba mieć ? Jak wyglada sprawa z umundurowaniem? Dostanę nowy? W poprzedniej firmie miałem taką sytuacje ze dostałem po kimś.. Do ochrony jakich obiektów jeszcze delegują oprócz lidla ?

Stary ochroniarz

Nie trzeba mieć pozwolenia na broń z umundurowaniem jest loteria ale powinieneś dostać nowy, Gwarant z tego co mi wiadomo ma tylko obiekty Lidla.

Chętny

Hej czy warto na obecną chwilę podjąć pracę w Gwarant? Po ile godzin dziennie się pracuje? Mieszkam w Gdańsku

W Wielkopolsce max 12H dziennie, liczba dni roboczych w miesiącu x 8 = max liczba godzin do wyrobienia w skali miesiąca, ani godziny więcej, niestety.

Kiedyś tak nie było, teraz pracuje się 176h,180h,184h w miesiącu mi to pasuje nie samą robotą człowiek żyje... A jak ktoś narzeka na małą pensje to PRETENSJE DO PAŃSTWA!

@Adam

Ja osobiście też lubię taki system, po prostu mówię jak jest, po prostu do wyrobienia określona wg kalendarza maksymalna ilość godzin w ciągu miesiąca i tyle :)

@Adam

Nie do Państwa ochrona była jest i będzie nisko opłacana minimalną musisz dostać

Ochroniarz

Czy to prawda, że zwalniają ochroniarzy tam gdzie wychodzą dobrze inwentaryzację? rejon Bydgoszcz itd.

Kark
@Ochroniarz

Z tego co mi wiadomo Lidl zmniejsza liczbę godzin na obiektach na których dobrze wyszła inwentaryzacja,oczywiście pracownicy Lidla sobie to przypisują. Na zebraniach w BS(biuro sprzedaży) kablowanie na ochronę jest na potęgę,ochrona nic nie robi tylko w telefonach siedzi , ludzie pracujący w tych sklepach nie cofną się przed niczym ZAWSZE JEST KTOŚ ALBO COŚ NIGDY NIE PERSONEL!!! Dobrze wszystkim radzę zgłaszać do KRO(kierownik rejonu ochrony) wszystkie ich przewinienia, nie szukajcie na sklepie koleżanek i kolegów bo ich nie znajdziecie.Zero jakiejkolwiek pomocy dla personelu, nikt wam tego nie doceni.

@Ochroniarz

Nie nie zwalniają zobaczę co będzie po trzeciej inwentaryzacji

Stary ochroniarz

Witam panowie pochwalcie się czy na obiektach na których pracujecie Lidl zmniejszył wam liczbę godzin

@Stary ochroniarz

Na moim obiekcie godziny pasują wydaje mi się że im więcej ujęć i notatek to dokładają godzin nie ma ujęć i notatek godziny ujmują

Biedny

Machida
@Biedny

Myślę że takie coś może nastąpić za 2, 3 lata. Przyjdzie inna firma i też będą umowy śmieciowe za minimalną stawkę.

Jurek
@Machida

Raczej zmiany będą szybciutko. Ale nowi pewnie też zapłacą grosze i pewnie też po inwentaryzacji zwalniać będą po inwentaryzacjach.

@Jurek

Ochrona na sklepie jest tylko po to żeby ubezpieczyciel wypłacił ubezpieczenie ...Jak można oczekiwać że jeden ochroniarz upilnuje cały sklep ??? Trzeba być durniem kapuścianym żeby tak myśleć.

@Ochroniarz

A nie ma do pomocy jakiegoś sprzętu, kamer? Jak to stanowisko tam wygląda, czy aż taką podzielną uwagę trzeba mieć, żeby to wszystko tam ogarnąć sobie? Daj znać coś więcej.

@Jurek

Zmiany już miały być dawno, ale Gwarant dobrze się trzyma z lidlem bo wiedzą że nawet jak przyjdzie inna firma to pracownicy się dalej utrzymają na stolku

Rejon Bydgoszcz to DRAMAT
@Koko

Gwarant i Lidl niech się wogóle cieszą że ktoś przychodzi za te pieniądze na umowie śmieciowej do pracy za 180h masz 2671 zł netto to jest dramat. Pozdrawiam tych którzy poważnie podchodzą do tej pracy...

Karol
@Koko

Zmiany będą już przez lidla przyklepane. Znowu zwolnią wszystkich mobilków będą nowi i wymienią tych co mają mało ujęć a duże straty na markecie.

@Rejon Bydgoszcz to DRAMAT

Obawiam się że pan koko mówi o rejonie Bydgoszcz bo na Śląsku na umowie o pracy jest minimum 3000 tys zł firma dobrze platna ale pomału robi błędy czy to dostarczeniu ubrań czy w czymś innym.

tek
@Karol

hah, ciekawy jestem skąd masz takie informacje? w PRG dochodzą kolejne mobilne zespoły, więc jakoś nie chce mi się wierzyć, że zaraz Gwarant nie bedzie mial Lidli

@tek

Zgadzam się z Karolem tyle lat na rynku co maja ujęcia do zwolnień nikt nikogo nie zwolni to nie te czasy co kiedyś były ok ludzie to nie roboty U mnie się 16 h pracuje i stawka jest 18 na godz Do tego bony na święta w aplikacji Lidl plus i chyba paczki świąteczne więc nienarzekajcie

Karol
@Macha

Widać że komentarz pisze KRS Obiecujesz złote góry. Ile trzeba robić po 16h żeby było 3000? (usunięte przez administratora) i dwa metry mułu A wszędzie jest coraz więcej mobilnych grup przecież kradzieże przed świętami wzrosły o blisko 30% Tylko co po nowym roku?

@Macha

Paczki i kupony w aplikacji dostaliśmy od LIDLA a nie Gwaranta .Firma nie daje premii na święta za ujęcia kompletnie nic.Ta firma to (usunięte przez administratora) TOTALNE!!!

Długosz
@Macha

We wrocku też słychać o zmianach przez zbyt duże straty podobno.

Np Sklep pojemność 1200 cm 2

Ziomal
@Rejon Bydgoszcz to DRAMAT

wiesz jak ktoś myśli to zarobi od 3000zł do 4500zł, wystarczy być młody a jak jesteś stary i płacisz podatek dochodowy to co musiałeś robić w żyicu że jesteśw takim miejscu żeby być ochroniarzem na sklepie nie pozdrawiam

@Ziomal

No tak 28 lat to już stary człowiek...XD

Gangsta
@Ziomal

Nigdy tam nie zarobisz 3 koła,musialbyc być na sklepie dziennie po 14h.Nie opłaca się tam pracować szkoda życia na tą pseudo-firme

Gangsta
@Biedny

Uciekaj z tej PSEUDO FIRMY jak najdalej radzę Ci to.

@Gangsta

ale to prócz podstawy niczego się nie dostanie już czy jak? od nich premii nie ale od firmy gdzie się jest? paczki podobno lidl daje

@Ochroniarz

A gdzie pisze że masz upilnować cały sklep ? Zobacz w umowie jak masz napisane Nie słyszałem że ochrona pilnuje sklepu myślałem że przeciwdziała kradzieży

@Gangsta

Zostaw merytoryczną opinię o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Poznań

• Jak się pracuje w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 108.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 13 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ