Agencja Ochrony Mienia i Osób Gwarant Sp zo.o.

Poznań

Opinie o Agencja Ochrony Mienia i Osób Gwarant Sp zo.o.

roman k

WITAM.chciałem się zapytać was bo od stycznia wybieram się do lidla jako ochroniarz i mam takie pytanie,piszecie,ze pracujecie nawet po kilkanaście godzin, to znaczy,że jest tylko jeden ochroniarz na całej zmianie?,myślałem,że jest dwóch jak jeden patrzy w monitoring to drugi chodzi po sklepie czy wychodzi na fajke lub do kibla gdzieś tak jest? jak to wygląda?

@Prometeusz 12.12.2017 15:01
Wszystko zależy od rejonu i od sklepu. Czasem jest nas nawet trzech

gdzieś widział trzech na zmianie na obiekcie Lidl

oral miedzyboxami
@roman k 08.12.2017 23:32

no niestety jesteś sam na zmianie i do tego przyjmujesz dostawy,trochę na kamerze trochę na sklepie jesz przed monitorem szybkie siku i papieros nie spotkałem jeszcze dwóch ochroniarzy na zmianie ze względu na oszczędności lidla na to nie stać ma być tanio i dobrze a to ,że ktoś pisze,żę trzech to w to nie wierz

Tomek

Witam Wszystkich pracuje W Agencji Ochrony Gwarant Poznań Mam Do Was Pytanie Do którego Każdego. Miesiąca Macie Płatne wynagrodzenie na konto Bankowe Pozdrawiam

@Tomek 06.12.2017 09:08

Do 10-tego

Elpaso

cześć Wszystkim pracuje W Agencji Ochrony Gwarant Poznań Mam Do Was Pytanie Do którego Każdego. Miesiąca Macie Płatne wynagrodzenie na konto Bankowe Pozdrawiam

Spokojny
@Elpaso 06.12.2017 09:04

zawsze o czasie i zgodnie z umową prosze zerknąć do kiedy pracodawca ma obowiązek ją wypłacić :)

Błażej_1993

Pracowałem jakieś 5 miesięcy na umowie zlecenie. Jeśli chodzi o wypłatę - to zawsze na czas, wszystko się zgadzało, często wypłata była nawet wcześniej niż oczekiwałem. Za to wielki plus. Praca nie była ciężka, ale zajmowała dużo czasu. Miesięcznie wychodziło ponad 200 godzin z płacą 8 zł na czysto na godzinę. Pracowało się po 14 godzin dziennie to prawda. Jednak cały czas nie trzeba stać na sklepie... To jest odgórne zalecenie uzgodnione z Lidlem. Z tym staniem na sklepie to różnie bywa. Nie stałem przecież po 14 godzin. Trzeba stać tylko wtedy jak przyjeżdża Dyrektor Lidla lub ktoś z Gwaranta. Szczerze - większość czasu spędzałem na kamerach i dzięki temu dokonałem kilku ujęć. Współpraca z Grupami Kontrolnymi była wyśmienita. Niestety współpraca z Kierownikiem Rejonu Ochrony już nie. Ostatecznie zwolniłem się sam z powodu braku zrozumienia ze strony Kierownika co do dni wolnych i ilości godzin. W firmie podobno z tego co mówili to byli ze mnie zadowoleni. Ale mimo wszystko polecam tę firmę, bo firma naprawdę solidna (wypłaty na czas, wszystkie składki odprowadzone) no a dużo zależy Panowie na jakiego traficie kierownika... Ja nie miałem szczęścia. Gdyby nie to - pracowałbym nadal.

@Błażej_1993 06.11.2016 14:22

Piotr

Płacą ok wypłata na czas tylko dziwne trasy chodzenia po Lidlu i ponad 90% na sklepie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] maja wtedy pole popisu by kraść jak kogoś złapać jak masz wyznaczona trasę chodzenia

@Piotr 11.10.2016 09:55

Paulina

@Mirek rozumiem, że do pracy w Agencja Ochrony Mienia i Osób Gwarant Sp zo.o. nie jest koniecznie wymagane wykształcenie. A jak jest z doświadczeniem, czy ono też jest wymagane? Mógłbyś wypowiedzieć się na ten temat?

gk78

Właściciele firm ochrony zeszmacili ten zawód , jadę widzę na rowrze człowieka ubranego w napis ochrona ,grupa inwalidzka najlepiej bez nogi .Ktoś zapomniał o tym że ochrona oprócz dziwki to najstarszy zawód na świecie . Człowiek ma różne potrzeby jedną z nich jest potrzeba bezpieczeństwa kiedyś goniły nas po świecie dinozaury , istniał ogień ,wiatr i woda człowiek przed tym żywiołami potrzebował ochrony. Ale to już koniec albo początek końca pseudo kierowników ochrony na obiektach wątpliwości jakie ma uprawnienia ochrona takie czy inne. Wystosujemy pismo jedno ale konkretne do zakładów ubezpieczeń ,które finansowo odpowiadają za obiekty na terenie tzw RP .Zmienimy ustawę o ochronie z 97 roku . Grzegorz Krysiak 99-100 Łęczyca ,Błonie 78

Prometeusz
@gk78 17.10.2017 21:28

Gościu wyluzuj, bo Ci żyłka pęknie.

@gk78 17.10.2017 21:28

Nikt nikogo na siłę nie przymusza do pracy w ochronie,jak się nie podoba Grzegorzu wizerunek pracownika ochrony to jest wyłącznie twój problem pozdrawiam.

Mirek

Praca jak praca, jeśli ktoś ma wysokie wykształcenie to powinien jej szukać w innym miejscu!!

@Mirek 05.11.2017 12:23

Nikt nikogo na siłę nie przymusza do pracy w ochronie jak się nie podoba wizerunek ochroniarza to problem piszącego i tyle na dzisiaj

Ochroniarz

Ma ktos kontakt go koordynatora w Elblągu?

Gh

22 dwie godziny na zleceniu

Drdd
@Gh 07.10.2017 00:23
22 dwie godziny na zleceniu

W gwarancie jak masz umowę o prace to Nie masz dodatkowo zlecenia..

Ochron

Panowie a jak wyglądają zarobki na umowach o pracę załóżmy że danego miesiąca mamy 192 godziny z czego 160 z urzędu przypada czyli pełny wymiar a te 22 godziny liczą jako setki czy jak

Ochronaaa

Witam Panowie napiszecie jakie macie stawki godzinowe i z jakiego rejonu?

@Ochronaaa 19.09.2017 15:43
Witam Panowie napiszecie jakie macie stawki godzinowe i z jakiego rejonu?

14 Brutto Szczecin

@CICHY 22.09.2017 11:38
14 Brutto Szczecin

koszalin ma 13.40zł brutto

ZAINTERESOWANY

Jaką jest stawka dla początkującego ochroniarza ? Chodzi o kwotę brutto

@ZAINTERESOWANY 13.09.2017 10:48
Jaką jest stawka dla początkującego ochroniarza ? Chodzi o kwotę brutto

dostajesz 13,40zł brutto umowa lecenie około 200godz miesiecznie to jest 15 dni pracy

Solidny ochroniarz

Pracowalem w securitasie ponad 2 lata na biedronkach. Pracowal ktos moze w gwarancie w lidlu i w sec na biedronce? Chce wrócic na ochrone i do biedronki mnie nie chce przyjac. Czy lidl i biedronka sa podobne?

Witam. Pracowałem na obiekcie Lidl. Prace wspominam bardzo dobrze jednak są pewne mankamenty które rujnują całość. Starałem się pracować rzetelnie. Byłem punktualny, starałem się jak najwięcej przebywać na sklepie, zadbać o ogolne bezpieczeństwo na obiekcie. Niestety, jestem dość spokojnym człowiekiem i w tej pracy to niestety wada. Zostałem obgadany i obsmarowany przez pracowników i kierowniczki Lida przez co mój kierownik nie podjął się zatrudnienia mnie drugi raz. Powodem były kłamstwa ze śpię na monitoringu i to że kilka razy wyszedłem do toalety. Poza tym inne niewłaściwe zachowania pracowników to: wchodzenie z kasetkami bez ochrony, zaniedbywanie dziennych raportów ze sprzedanego towaru, wiele razy musieli robić to za mnie koledzy z ochrony bo kierowniczki nie miały czasu. Ogólnie polecam pracę w tej firmie, jednak zalecilbym zachowanie ostrożności przy pracy z ludźmi z Lidla i zgłaszanie wszystkich ich przewinień do swojego kierownika. Ja tego nie zrobiłem i niestety poniosłem tego konsekwencje. Co do samej pracy nie można narzekać, stawka w miarę rozsądna (jestem studentem więc była wyższa), wpłata zawsze na czas, nie było żadnego problemu co do ustalenia wygodnego dla siebie grafiku, grafik jest luźny, gdy poprosi się o zmiany bądź dni wolne też nie było problemów, kierownik bardzo sumienny i uczciwy. Jak juz wspomnialem uwazalbym na zachowanie pracowników Lidla i zgłaszanie wszystkich uchybień i incydentów do kierownika i informowanie go na bieżąco. Pracowałem w Koszalinie, rok 2016 Pozdrawiam.

@Były pracownik 02.07.2017 00:53

Nie wiem co o tym sądzić ,ale tez pracowałem w Lidlu koszalin i powrócilem po ponad roku do pracy z powrotem i i nie napotkałem na opór chyba coś w tym jest przeanalizuj na spokojnie swoją prace . pozdrawiam koszalin

nowy

@nowy 26.06.2017 22:19

OSOBIŚCIE MIAŁEM NA 800zł o większym w Szczecinie nie słyszałem

nowy
@nowy 26.06.2017 22:19
jakie znacie największe ujęcie w lidlu?

Ostatnio na szkoleniu słyszałem, że w Lidzbarku czy Bartoszycach na 4.800 zł.

Jacek

Czy wiadomo jak wyglada sytuacja w lidlach w zabrzu?

Jacek

Czy wiadomo jak wyglada sytuacja w lidlach w zabrzu?

Janek

Hej panowie ochroniarze. Zdarza wam się coś zajumać z półki, jakąś flaszkę, czy coś innego, czy tak deptacie uczciwie te trzynastki. Ale szczerze....? :)

@Janek 29.05.2017 23:02

A znasz księdza bez grzechu?

Zero pobłażania złodzieją
@OCHRONIARZ 31.05.2017 18:55
A znasz księdza bez grzechu?

Mów za siebie, bo ja mam sumienie czyste a pracuje już ponad 7 lat.

Paulina

@Dra, bardzo dziękuję za Twoją czujność! Jeżeli chcecie wiedzieć co mówią o powyższej firmie znane przedsiębiorstwa, zapraszam do lektury http://www.gwarant.poznan.pl/opinie-klientow/

Paulina

@OCHRONIARZ, bardzo dziękuję za Twoją opinię. Wiedzieliście, że GWARANT jako jedyna firma z opolszczyzny otrzymała kolejną super-gazelę biznesu 2016?

Dra
@Paulina 21.03.2017 14:16

@paulina czy czasem nie pomylilas Gwaranta ? gwarant jest z Wielkopolski. Tu są opinie o Gwarant Poznań.

Paulina

@ochroniarz, a jak oceniasz pracę w Agencja Ochrony Mienia i Osób Gwarant Sp zo.o.?

@Paulina 17.03.2017 15:12

GRAFIK W MIARE ROZSADNY ,OBIEKT STAŁY ROBOTA JAK ROBOTA WYKONUJESZ WEDŁUG ZALECEŃ KRO TO JEST OK .NIE MA WYGÓROWANYCH ZADAŃ ROBISZ TO CO NAJEŻY I JEST SPOKÓJ. NIEMA PRACY BEZ STRESU. POLECAM TYM CO MAJĄ JA...A

ochroniarz
@Paulina 07.03.2017 13:30
Praca w Agencja Ochrony Mienia i Osób Gwarant należy do bardzo stresujących?

taka jest praca w ochronie to nie zabawa w piaskownicy.

Zestresowany
@Paulina 07.03.2017 13:30
Praca w Agencja Ochrony Mienia i Osób Gwarant należy do bardzo stresujących?

Bardzo. Mnie od tych stresów to dydek już nie staje...

Arek76

Witam. Czy moge zarezerwowac sobie konkretny weekend raz w miesiacu w grafiku? Chodzi o to ze mam ustalone przez sad wizyty z corka. Ona mieszka z matka 300 km.

kro

Brawo za tok rozumowania, reszta to kapa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] blada czy jak tam sie to zwie:) juz sie nie dziwie po tym info, ze tak nas postrzegaja burak jestes i tyle, spadaj na drzewo z powazaniem pracownik ochrony od kupy lat:}

gwarant

najlepiej listownie

damianowsanny

witam jak moge sie skontaktować ta firmą?

bronisław

Samo założenie agencji ochrony to pryszcz, ważne sa zlecenia, a na tym rynku raczej cięzko sie jest przebic, chyba, ze jest sie czyimś pociotkiem lub ma sie na kogos jakies haki ale zycze Twojemu kro jak najlepiej, moze akurat wpadnie w jakaś nisze:) A jak akcja ochrony puszek sie Wam podoba?

Radek Przypadek

@Radek Przypadek 14.01.2017 00:05
Mój kierownik ochrony z pod Poznania który pracuje w Gwarancie założył swoją konkurencyjną agencję ochrony .Gwarant jest O.K....

I jak to Radku Przypadku zmieni moje zycie na lepsze? Nie zmieni, wiec mi to lata co robi

Obiektywny Maciej
@bronisław 14.01.2017 00:22

Bronisławie nie pisz głupot , chyba że jesteś osobą o której pisze Radek Przypadek . Czytając twoją wypowiedz z 2017-01-14 00:22:26 i formę zapisu , dotyczy to twojej osoby . Przestań improwizować i podszywać się . Jesteś Kozak przestań udawać . Chętnie u ciebie będę pracował w nowej firmie ochrony .

Janek z LIDLA

A co do inwentaryzacji: ubezpieczyciel nie pokryje strat, jeżeli średnioroczna inwentaryzacja na sklepie nie przekroczy 20.000 zł (dane za 2016 rok). Dlatego trzeba spacerować po sklepie zamiast łapać złodziei dzięki monitoringowi. Lidl nawet na stracie (byle nie duzej) potrafi dobrze jeszcze zarobić.

Chwała Bohaterom

Firma Gwarant nie kwapi się z podwyżkami. Ma być wielkie spotkanie dyrektorów z Zarządem i omawianie oraz ustalanie spraw co do których Zarząd podjął decyzję juz w listopadzie zeszłego roku. Takie bicie piany na pokaz. A dalej wiadomo: Dyrektorzy z poległym bezpośrednio personelem, a na samym końcu KRO z nami szarakami, którzy zapierdzie. .. na ich wszystkich pensje. A powiedzą nam tyle, że podwyżek nie będzie, bo to już wiadomo. A że od stycznia 2017 wszędzie stawki są takie same, to każdy będzie się rozgladal za inną robotą. Jeśli sami nie podniosą stawek o minimum 1 zł za godzinę ponad państwową ustawową stawkę, to sami sobie strzela w kolano, bo nikt już nie będzie się nakazał za kasę która i tak będzie mu się należała. Bo chociaż lubię tą robotę, to wolę pilnować cegieł na budowie i leżeć do góry brzuchem bez ryzyka za te same pieniądze. Teraz się dopiero nasze Dyrektory przekonają "kto i komu chleb rozdaje".

bronisław

I jak tam, macie jakieś nowe informacje?

Jupi

dzisiaj właśnie dzwonili do mnie z securitasa w gwarancie mam umowe zlecenie a securitas zaproponował mi umowe o pracę i jeżeli będą dodatkowe godziny to zlecenie także u mnie na plus ta zmiana :))))))))))))) Także żegnaj gwaranciku już niebawem :) Umowa o prace standard 2 tyś brutto a zlecenie nie będe pisał żeby ktoś z securitasa sie nie zorientował kto pisze bo nie wiem jakie innym proponowali :) ale na zleceniu stawka podobna jak w gwarancie (zależy kto jaką miał)

@Jupi 28.12.2016 09:04

Jaka szkoda że wierzysz w takie rzeczy jakie securitas ci naobiecywał przejć a się zdziwisz.

bronisław

Panowie, jakby nie patrzeć, na pewno nie będzie lepiej, tylko gorzej, niestety

Przemo

zadzwonił do mnie kro ze od marca przejmuje sklepy securitas ciekawe jakie warunki zaoferują :/ Macie informacje czy kro KG przechodzi też?? Bo wsumie tylko ten gosciu mnie tu 3ma bo ze wszystkim idzie sie dogadać jak oczywiście jesteś normalny i nie jesteś płaczkiem i nie próbujesz wciskać kitów. Nie lubie zagłębiaków ale On jest naprawdę w porządku.

Cichy
@Przemo 21.12.2016 20:12

Ale jakie sklepy przejmuje Gustaw

Marci
@Przemo 21.12.2016 20:12

Słyszałem od kolegi z innego sklepu ze ma zostac w gwarancie bo dostanie jakiś inny obszar ale wcale bym się nie zdziwił jak securitas go podkupi

BB

Koniec firmy Gwarant ba terenie Malopolska Śląsk. Wchodzi Secu .

bronisław

pracuje ponad 4 lata, nie narzekam, jaka praca taka płaca, pensja zawsze na czas, brak pasków, ale zawsze jest wiecej niz powinno byc, o co chodzi z przejsciem do securitas?

PO

Witam jestem pracownikiem ochrony z rejonu, który należy pod biuro sprzedaży w Bydgoszczy. Niestety u nas zarząd lidla wymyślił stanie przy wejśćiu (kawach) i z drugiej strony alkoholach całe 13 h to jest śmiech na sali. Może Pan który to wymyślił by spróbował tak postać? Nie wspominając już o tym, że w tym łapią noon food strasznie, gdzie wychodzi to na inwentaryzacjach, ale Lidl szczęśliwy iż nie ukradli trzech kartonów kaw. Ogólnie firm gwarant poznań oceniam bardzo dobrze i mimo wszystko polecam mimo durnych zaleceń lidla dla których gwarant wykonuje usługi z zakresu ochrony.

@PO 12.12.2016 23:44

To i tak masz lepiej, bo ja 13 godzin miałem bardzo rzadko, przeważnie było to 14 godzin. Od 7:00 do 21:00 A jak było mniej godzin czasem to co z tego jak zawsze były to popołudniówki czyli i tak do 21:00. Jeżeli należysz pod BS Bydgoszcz to bezwzględnie stój na sklepie jak przyjeżdża taki dyrektor z Lidla (wysoki, ciemne włosy i ciemne oczy) bo jak chociaż na chwilę (nawet mniej niż 5 minut) rozpoczniesz obserwację na monitoringu, to on już będzie sapał, że masz na sklepie stać. Naprawdę współczuję Ci, że musisz stać 13 godzin na sklepie. Fizycznie to jeszcze jest do wytrzymania, ale psychicznie już nie. I jeszcze ludzie patrzą się zazwyczaj ze zdziwieniem, co się stało, że ochroniarz stoi na sklepie. Miałem tak samo. Na początku stałem nawet po te 14 godzin na sklepie w wyznaczonych sektorach. Zależało mi bardzo na tej pracy, bo potrzebowałem pieniędzy. Wiedziałem, że moja posada to jest fikcja, bo ja stoję na sklepie, a ludzie i tak kradną i wynoszą właśnie szczególnie ciuchy z non-food o których piszesz. Ale ostatnie miesiące w ogóle nie stałem na sklepie, przychodziłem do pracy to zajmowałem się w 90% monitoringiem i dzięki temu dokonałem kilku ujęć. Na sklepie byłem wtedy, gdy przyjeżdżał ten Dyrektor z Lidla. Pracowałbym tam nadal, bo nikt nie miał do mnie żadnych zastrzeżeń, nawet ten mój KRO. Ale nie mogłem się z tym moim KRO porozumieć co do liczby godzin (z miesiąca na miesiąc przybywało godzin) i powiedziałem, że "To jest za dużo godzin jak na jednego człowieka i jak to się nie zmieni to odchodzę" . I tak też się stało. I nie żałuję, że odszedłem. Ale Firmę Gwarant i tak polecam. Bo to nie była ich wina, tylko mojego KRO, że dostawałem tyle godzin.

klijent

W Koszalinie zburzyli Lidla podobno już nic nie zostało na półkach więc po co sklep ma stać.

Pawel

Do tej pory pracowało się ok teraz wymyślili że całe 13 godzi masz stać na sklepie i masz wyznaczona trasę chodzenia jak cie zajdzie grupa kontrolna i zostanie na monitoringu zaraz cię podpiepsza do dyrektora a ten zaraz straszy cię zwolnieniem z pracy poczekajmy do inwentaryzacji bo jak kogoś złapać jak masz chodzić po Lini kas i aleje alkoholowej paranoja ten co to wymyślił to o ochronie nie ma pojęcia

@ochroniarz 25.11.2016 14:41
Masz racje! To jest chore stojąc na sklepie dajesz zna [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gdzie jesteś idealna oka...

Zgadzam się. A najlepszy był mój KRO. On mówił "Jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] widzi, że pan jest na sklepie, to nic nie ukradnie, bo się boi. A jak pana nie ma to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wtedy kradnie, bo pana nie widzi na sklepie to niczego się nie boi". Głupota i paranoja. Przecież każdy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szybciej coś ukradnie, gdy widzi, że ochroniarz stoi sobie przy alkoholu albo chodzi przy kasach. A gdy ochroniarza NIE MA na sklepie - to wtedy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] się boi ukraść, bo wie, że ochrona siedzi na kamerze.

ochroniarz
@Błażej_1993 09.12.2016 13:18

Jeżeli tak mówi KRO to albo jest głupi .albo ma odgórne polecenie. Bo racjonalnie nieda sie wytłumaczyć.

jaskiniowiec

bykowac panowie zero roboty siedziec w kanciapie tylko na papieroska wysoczyc Zywiec Bielsko te tereny

Taki on

@Taki on 23.10.2016 11:52
Maja-tak podwyzki bedą kiedy niewiadomo narazie konczy się na obiecywaniu lecz mysle ze od nowego roku 2017...

Tak zobaczysz podwyżki tak jak i ja tzn jak świnia słońce.

Taki on

Siedz-z tego co wiem u mnie szukają pracownika Gliwice wiecej moge ci podac prywatnie jesli bys chcial pozdrawiam

poldek

panowie nie piszcie głupot grupa kontrolna musi być ,i to są fachowcy którzy ci mogą pomóc ,a dyscyplina pracy musi być ,każdy ich się boi ,Koszalin NAJBARDZIEJ

PRACOWNIK.
@poldek 10.10.2016 13:18

Ale głupi jesteś ! Nie obrażaj KOSZALINA

miko
@PRACOWNIK. 14.10.2016 18:41
Ale głupi jesteś ! Nie obrażaj KOSZALINA

chyba nie każdy ale goście są spoko ,

Rik

No to może tak jak Ziem napisze My mamy dogadamy 9zl netto za godzinę, pracuje ok 198h w miesiącu. 168h etat i 30h nadgodzin. Czyli 198h x 9. Ale etat u nas może być 168h a na kolejny miesiąc może być 178h zależy od długości miesiąca. Lecz to nie ważne masz pensje minimalna czyli 1367zl netto+ tzn nagroda nadgodziny 14-15 zł netto za każdą. Ale tak jak mówił Ziem mamy ugadane 9zl netto za godzinę czyli ten przykładowy 198h x 9zl =1782 zł netto + 10 zł za buty płacone w ratach czyli 120 zł na rok. Pracujemy na zmianę poniedziałek ja 13h pracuje we wtorek kolega a ja mam wolne czasem ja pracuje czwartek i piątek po 13h ale za to mam weekend wolny i co najlepsze mam normalny urlop.

Ziom
@Rik 01.10.2016 11:50

Jak załatwiłeś sprawę zwrotu kasy za buty. Oficjalnie masz to ujęte w umowie ? (masz umowę o pracę, czy umowę zlecenie), czy się jakoś dogadałeś ? Czy są to pieniądze wypłacane osobno, bez podatku czy razem z wypłatą ? Bo ja u siebie gadam o kasie za buty, to sprawy tak jakby nie było

Ziem

U mnie wygląda to tak. Umowa o prace na najniższa krajowa, ale dogadana jest stawka godzinowa u mnie 10,50 netto. Możemy robić 32h nadgodzin czyli np miesiąc ma 168h +32h nadgodzin, co daje 200hx10,50zl.

Rik

9 zł na rękę na umowie o pracę nie zeszłym poniżej 1650 zł z racji nadgodzin za które masz 15 zł z grosza mi masz 1850 zł brutto za etat czyli raz w miesiącu może być 168h raz 168h nie ważne masz stała pensje 1850zl za etat czyli ok 1367 zł + zawsze ok 15 nadgodzin ja 2 razy miałem po 203h i dostałem prawie 1900 zł do ręki ale system pracy to 13h w zamian dzień wolny jeśli o Śląsk chodzi z Panem TG to nasz KRS i jest ok zawsze 4 dni wybieramy sobie wolne nie do ruczenia. Pozdr

bamik

1300zl dostaniesz z 168h

PO

Tak to prawda, że trzeba stać przy wejściu do sklepu 90% czasu. Jednak to zależy od Dyrektora Lidla danego obszaru więc nie w każdej częsci Polski. Miejmy nadzieję, że to zmienią po inwentaryzacjach, gwarantuje, że złapać się nikogo nie da z tej pozycji, jedynie mając ogromne szczęście.

Zostaw opinię o Agencja Ochrony Mienia i Osób Gwarant Sp zo.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ochrony Mienia i Osób Gwarant Sp zo.o.