Opinie o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

Stary ochroniarz

Pracuje kilka lat a ktoś kto dopiero zaczyna pracę w Gwarancie na start dostaje taką stawkę jak ja... ŻENADA dodam że nie jestem jakimś ochroniarzem który przychodzi sobie do pracy po to żeby przesiedzieć prawie całą służbę na monitoringu patrząc w tel i opowiadać bajki pt MI NIE KRADNĄ XD

Koko
@Stary ochroniarz

Widzisz jak Cię (usunięte przez administratora)? Idzie się opierniczają i zarabiają tyle samo. Tu nie płacą za wyniki A za listę obecności. Obudź się.

Anetka
@Stary ochroniarz

To znaczy jaką? Bo się rozpisali wszyscy o tych ujęciach i czy je trzeba mieć, czy nie. A ja czatuję, żeby ktoś w końcu napisał o stawkach, jakie są za godzinę.

Pan soczek

Czy mogą zwolnić za brak ujęć ludzi którzy ukradli?

Fakt
@Pan soczek

Raczej cię nie zwolnią chyba że będą ci kradli dość często a Ty będziesz leciał w kulki.

@Fakt

I można to jakoś udowodnić? A ile kasy jest za ujęcie jednej osoby?

Nie ma premii za ujęcia i w umowie zlecenia nie ma zapisu o tym że masz dokonywać ujęć sprawców kradzieży, jest napisane że masz zapobiegać kradzieżą na terenie sklepu.

@Adam

Dokładnie tak jak kolega napisał jesteś po to w pracy by zapobiegać kradzieży Jeśli ci ucieknie złodziej nie zauważysz zgłaszasz do przełożonego

@Adam

A na umowie o pracę już ta premia za ujęcia występuję, czy to jakieś plotki i w ogóle takiego rodzaju premii nie ma? A jakakolwiek premia u nich jest, czy dają samą podstawę?

Macha

Nie ma premi za ujęcia możesz pobrać z firmy RMUA i tam będziesz miał wszystko jeśli ci wyjdzie więcej no to coś tam dołożyli

Macha

RMUA inaczej pasek pracownika Gdzie jest opisane ile masz wynagrodzenia ile składek za ubezpieczenie ci pobierają Ile masz płatne za pranie Itd

@Macha

Ja mam cały czas umowę zlecenia, dostanę taki pasek?

@Adam

Musisz zadzwonić do firmy Myślę że tak że dostaniesz ale lepiej zadzwonić

Ciekawski
@Macha

Ja bym bardzo prosił, żeby mi na RMUA wskazać pozycję "płatne za pranie". Z góry dziękuję.

Ciekawski

To chyba tylko w umowach o pracę, bo przy umowach zlecenie pozycja taka nie występuje, choć też wszystko jest dokładnie wyszczególnione. Pozdrawiam

@Ciekawski

W razie nie jasności zadzwoń do firmy w poniedziałek i zapytaj ile masz płacone za pranie Powinni ci odpowiedzieć bez problemu Pozdrawiam

Freddie229
@Ciekawski

Mam pytanie, bo u mnie kierownik wymaga ujęć/udaremnień, czyli wyników, a ja mam mało w porównaniu do kolegów z innych sklepów jeżeli chodzi o wyniki z całego miesiąca. To czy za to mogą mnie zwolnić?

Carbon
@Freddie229

Nie,nie zwolnią i przypominam wszystkim że na umowie zlecenia nie ma zwolnień jest rozwiązanie umowy albo wypowiedzenie.

@Freddie229

(usunięte przez administratora)umowy kierownik i tyle nie ma prawa od ciebie wymagać każdy ma inny sklep jednym miesiącu ty będziesz miał 10 ujęć a ktoś 4 np Z takim kierownikiem bym poszedł do osoby wyżej i wyjaśnił nie ma prawa wymagać tym bardziej że masz ujęcia i to się liczy

Macha

Jak weźmiesz pasek to tam będzie napisane wynagrodzenie+ premia ale nie ma czegoś takiego premia za ujęcia nikt cię nie zwolni bo ci (usunięte przez administratora) uciekł każdemu się zdarza zgłaszasz do przełożonego i tyle masz prawo do toalety masz prawo do zjedzenia nie jesteś w tym czasie na monitoringu

Macha

Nie ma kasy za ujęcia masz przełożonego zapytaj chyba że nie masz odwagi rozmawiać z nim od tego go masz by rozmawiać Nie ma kasy za ujęcia masz wynagrodzenie za pracę w tym również premie Na umowie o pracę czy aneksie jest wynagrodzenie+nagroda Tak było na Śląsku może u ciebie jest inaczej

Smerfik

Profitów żadnych, choć myślę że KRO w jakiś sposób.na to patrzy że się przykładasz do roboty i ma podstawy żeby gościa nie zwolnić, jeśli źle myślę wyprowadź mnie z błędu.

Stary ochroniarz
@Smerfik

KRO to ma cie gdzieś... Kierownictwo to tylko dużo gada żebyś żył na wyspie zwanej kiedyś awansuje...

Macha

Rób swoje i nie myśl że musisz w każdy dzień przebywaj na sali sprzedaży zobacz segregatorze tam masz opisane będziesz chciał ująć to ci się nie uda nic na siłę

Mega Łapacz

Częściej siedź na monitoringu, można łatwo farmic ujęcia na gazetach, często babcie wkładają programy tv między bezpłatna gazete.

@Smerfik

No ale na jakiej podstawie stwierdzają, że ktoś się przykłada? No i pytanie jakie podstawy mają do zwolnień, czego nie wolno robić?

Macha

Na jakiej podstawie stwierdzają że się przykładasz Masz wyniki ujęcia udaremnienia jesteś na sali sprzedaży co personel to uwielbia nie ma skarg na ciebie nie drzemiesz interesujesz się robotą nie personelem Będziesz spał Personel to widzi co robisz podpadniesz menedżerce pozamiatane

Ochroniarz

Wie ktoś może jaka stawkę ma rewizja ??

Pracownik Ochrony

Kierownik konkretny to ten, co o nim pisali A. K. Normalne pytanie, normalna odpowiedź. Głupoty piszą, konkretna stawka , Ludzki facet bez owijania w bawełnę.

Skomplikowane procedury , ale do ogarnięcia.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Ciekawy

Wiatam czy ktoś ma jakieś info na temat tego że lidl będzie zmniejszał liczbę godzin na sklepach i rezygnował z ochrony?

Bartas

Siemanko. Czy ktoś kto pracuje lub pracował w centrum dystrybucyjnym Lidl Jankowice może się wypowiedzieć na temat tej pracy? Pytam, bo widzę, że od długiego czasu szukają tam ludzi i chyba nie ma chętnych.

Xxxx

Witam ,wie ktoś może ile rewizja dostaje na godzinę czy wyplaty na miesiąc? Bo z tego co wiem oni mają stała stawkę beż względu na godziny czy się mylę?

Janusz

Ile godzin pracuje sie w ciqgu miesiąca w Poznaniu?

@Janusz

To zależy od miesiąca dodatkowe godziny to +32 Jeśli mamy 160 godzin np maju to możemy zrobić 32 dodatkowe Maksymalnie w miesiącu 184 godzin to zależy od miesiąca ile dni wolnych od pracy dotyczy świąt Myślę że to dotyczy wszędzie nie tylko Poznania

Fakty
@Macha

Maksymalnie to możesz robić godzin ile chcesz np 250. W każdym miesiącu robi się nadgodziny.

@Fakty

To fajnie że tak dużo U mnie na sklepie jak robiłem było maksymalnie 208 godzin w tym 32 godziny nadgodziny Poznań to poznan

@Fakty

Gdzie robisz 250 godzin napewno nie w sklepie Maksymalnie możesz zrobić 208 godzin razem z nadgodzinami +32 I nic więcej Tak było Jest I zostanie

Czy w Agencja Ochrony Mienia i Osób Gwarant Sp zo.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Ochroniarz

Ciekawe czy w tym roku będą bony na święta w grudniu tak jak to miało miejsce w poprzednim roku, słyszałem od pracowników że nie, ale może to po prostu po złości.

Wera
@Ochroniarz

Cześć, a na ile te bony? Jakaś fajna suma? Inne benefity jak tu wyglądają? :) Skorzystam już z okazji i podpytam cię, wiesz może jakie warunki mają tu osoby, które sprzątają? Czaje się na takie stanowisko.

nie ma to jak praca stróża

W Gwarancie na obiekcie Brenntag możesz mieć godzin do oporu. Kto inny jest na służbie kto inny na grafiku. Jest to zakład pracy, nie ma żadnych ujęć, w nocy jest jeden na portierni zamykam się na noc od środka , bramę na klucz i dobranoc.

Emil
@nie ma to jak praca stróża

To firma zezwala na pracę nawet po godzinach? Ja w branży już trochę robię i zawsze na styk człowiek te godziny dostawał. To tu jest opcja trochę kasy zarobić? Weź coś przybliż bardziej. No i czy też śmieciówki, jeżeli chodzi o umowy?

Obiektywny obserwator

Jak czytam to tu są komentarze o ochronie, ja chcę napisać o sprzątaniu ! Odkąd pamiętam w Górze Kalwarii na obiekcie Brenntag było wiele firm sprzątających, ale nigdy nie było tak brudno jak teraz. Wszystkiemu winna jest pani Sylwia (usunięte przez administratora) ,Ona liczy tylko swoją kasę ludziom nie zawsze płaci. Ogólnie nie interesują się obiektem .

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Agencja Ochrony Mienia i Osób Gwarant Sp zo.o. na stanowisku sprzątanie? 10 lipca pojawiły się ich ogłoszenia na Praca.gov.pl.

Znurzony pracą w firmie

Witam. Szanowni pracownicy Gwarant Poznań widzę że mamy obgadane co nam się nie podoba w firmie, "a że płacę za mało" "a że to umowa świeciowa" i w ogóle "dużo godzin" . Chciałbym was się zapytać jak radzicie sobie z wszechobecną nudą w pracy, pewnie część z was zaczyna pracę od porannej kawy albo porannego papierosa spoko, ale gdy już wszystkie płytki mamy policzone i wiemy gdzie co leży, że gdy się zapyta nas klient gdzie coś znaleźć to wiemy gdzie to jest, ale przed nami cały dzień.. wiadomo monitoring monitoringiem firma nie robi żadnych szkoleń z udoskonalenia obsługi kamer na jakie zachowania klientów szczególnie zwracać uwagę gdy kradną itd lepiej posłać grupę kontrolną i niech sprawdzę jak pracownik pracuje.. ja sam już jestem znudzony dlatego pytam was bardziej doświadczonych a może kreatywnych co robicie w tej prócz stania przy alkoholu, może być taki mały opis. Pozdrawiam

Moim zdaniem wprowadzenie koszulek polo to nie jest dobry wybór, ochrona poważniej i męsko wygląda w koszulach a nie jak pracownik fizyczny Lidla w polówkach, chociaż wyglądają trochę jak te z netto tylko zamiast netto pisze ochrona.

Koko

No i dobrze że dali koszulki, siedź na sklepie w koszuli z długim rękawem w lato przy temperaturze +34 na przykład przy awarii klimatyzacji

Prawdziwy Polak

Praca w ochronie jest mega nie wdzięczna umowy śmieciowe minimalne stawki co miesiąc nadgodziny , wychodzisz z pracy masz porysowany samochód ... mega nie polecam

@Prawdziwy Polak

Nie polecasz bo masz samochód porysowany no to mnie rozwaliłes Umowę o pracę masz Stawka jest dobra Nadgodziny maksymalnie 32

Prawdziwy polak

Umowy o pracę nie mam, stawka jest minimalna 22.80 zł brutto

Janusz
@Prawdziwy polak

Rozumiem ze pracujesz na zleceniu. Nadgodziny też masz płatne 22 zł brutto? Ile godzin w miesiącu ci wychodzi? Razem z tymi dodatkowymi? Z 200?

Prawdziwy polak
@Janusz

W miesiącu pracuje 176h albo 184h stawkę mam 22.80 zł brutto nie ma wyższej stawki za nadgodziny liczba godzin razy stawka i to wszystko.

Gryyzlyy

Czy po zwolnieniu dostanę za przepracowany miesiąc wypłatę?

Jakiś tam
@Gryyzlyy

Jak przepracowałeś choćby 1 godzinę, to wypłata będzie.

Ciekawy

Witam czy lidl podniósł stawkę gwarantowi z 40 zł brutto za h? Jak tak to na ile

Macha

Chciałem wam przekazać informacje bo niewiem czy wiecie Jeśli się ktoś z was spóźni a może inaczej wejdzie na sklep o 6:00 będzie to traktowane jako spóźnienie jako że firma nie uznaje spóźnień 6:10 :6:15 Tylko co 30 min Więc jeśli będziecie o 6:00 lub 6:05 nie wpisujecie spóźnienie lub zaczynacie pracę 6:05 Tylko 6:30 Tak jak przypadku personelu gdzie się odbijają Łezką Jest to (usunięte przez administratora) Może się tak zdarzyć że będziecie 6:00 i dostaniecie podpis to też zależne od sklepu

@Macha

Tak zgadza się to już jest od dawna ale bardzo nie podoba mi się to jak pracuje się np do 22 i w załączniku masz tak wpisane a nie raz pracujesz do 22:05 albo 22:10 i kto mi za to zpalaci? Wpisać że byłem do 22:30 mogę jak zostaje do 22:15

@Adam

Mi chodziło o początek czas zaczęcia pracy na Śląsku się zmieniło od 1 kwietnia i jest 10-22 dajcie znać jak pracujecie w jakich godzinach Pozdrawiam

Ciekawy

Jestem ciekaw, bo skoro nie trzeba mieć ujęć, to dlaczego tak wielu pracowników zostaje zwolnionych właśnie z powodu ich braku?

Alicja
@Ciekawy

o jakich "ujeciach" mowisz? bo nie rozumiem co trzeba miec i czego firma wymaga ? Nie jestem z firmy, interesuję się pracą

Profesor
@Alicja

Ujęcia to zatrzymania osób które kradną towar na terenie sklepu.Osoby które są zatrudnione na umowe zlecenia nie muszą mieć ujęć ale mają zapobiegać kradzieżą.

@Ciekawy

Jesteś po to w pracy by mieć efekty w postaci ujęć robotem nie jesteś firma i kierownictwo sklepu od ciebie tego wymaga Zwolnienie z pracy jak nie ma się ujęć raczej mało realne napewno jest rozmowa a potem się decyzję podejmuje

@Profesor

Kto ci powiedział że na zlecenie nie trzeba mieć ujęć ? Z tym się nie zgodzę i na umowę o pracę i na zlecenie tak samo robi się wyniki Błędne info masz

Zostaw merytoryczną opinię o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Poznań

• Jak się pracuje w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 108.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 13 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ