Opinie o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

bady87

Witam. Bardzo miło że odezwał się Pan Michał. Świetnie go wspominam. Bardzo dobry kierownik. Wprawdzie znam go tylko z zastępstw ale nigdy nie narzucał nic nikomu, ani nie przymuszał do przyjścia do pracy za "pięc dziesiąta" bo ktoś nie przyszedł albo nie miał obstawionego obiektu. A tak właśnie robi Kube.. Ten chłop jest w ogóle nie do życia. To co on wyprawia przechodzi ludzkie pojecie. Dość że nic nie zna się na ochronie, to naszym kosztem psuje ludziom prywatne plany i ściąga na ostatni moment albo jak go oleją gdzieś na obiektach. A spróbuj mu odmówić to od razu straszy zwolnieniem. Mamy dość już tego kro, niech się wezmą wreszcie za niego ci z Poznania bo już przesadza ten Kube.. Albo niech go zwolnią albo niech sam odejdzie !

Michał Homa

Witam serdecznie wszystkich byłych i obecnych pracowników Gwaranta ;) O tym forum dowiedziałem się właśnie od Leszka, z którym nadal utrzymujemy kontakt. Przede wszystkim chciałem Wam bardzo podziękować za te słowa dotyczące mojej osoby, które zostały napisane powyżej - mimo, że pracowaliśmy razem kawał dobrego czasu temu to nadal mnie pamiętacie ;) Ja też bardzo dobrze wspominam tamte czasy. Przyznam się, że jak odchodziłem z Firmy to wydawało mi się, że tak dobra, zgrana i wyszkolona ekipa będzie się trzymać na pokładzie tak długo jak będzie tego sama chciała. Ehhh.. przykre to co piszecie - mimo wszystko wierzę, że sobie poradzicie. POZDRO od byłego KRO ;)

solidny_śląsk

pracowałem w firmie gwarant. i za mojej kadencji miałem dwóch kierowników rejonu. pierwszy z nich to Leszek B. a drugi Adam K. Zgadzam sie calkowicie z opiniami że Leszek B. to szef był z prawdziwego zdarzenia. Elokwentny, nie czepiał się jak dobrze pelniles swoje obowiazki. Pilnował pierdol, dokumenty wypelniania itp ale to uszło w tłoku. Z kolej Adam K. to totalna sierota. Bardzo czesto narzekali do mnie kierownicy sklepów na wielu lidlach. Ze nie jest slowny, arogancki, niekompetentny i co najwazeniejsze ze nie umie dobierac ludzi kompletnie, to byl najwazniejszy problem jaki zglaszali kierownicy wielu sklepow. Poza tym jego ubiór na codzien pozostawial wiele do zyczenia. Zero prezencji a przeciez reprezentowal aktywnie gwraanta jako firme zerwnetrzna. Takze w gadce Adam K. to prostak. Brak slownictwa. Masa przeklenstw i inwektyw. Jednym slowem czlowiek dno. Pozdrawiam

radek O.

Hej. Co do najlepszych Kieroników to Leszek B. i to nie podlega dyskusji zadnej. To numer 1. Numer 2 to faktycznie Homa. I szczerze to nie pamiętam żeby ktos jeszcze byl. A jesli pominalem to przepraszam serdecznie. A co do tych złych to podzielam zdanie że Adam K. Nie wiem skąd sie wzial ten grubasek ale naprawde zalosny czlowiek. Chyba obcina kupony od kogos. To jedyny powód zatrudnienia go bo naprawde jest strasznie obciachowy i dziwny. I ta słuchawka w uchu dodatkowo, to jest masakra. Dzięki

Pracownik Ochrony

Kierownik konkretny to ten, co o nim pisali A. K. Normalne pytanie, normalna odpowiedź. Głupoty piszą, konkretna stawka , Ludzki facet bez owijania w bawełnę.

Skomplikowane procedury , ale do ogarnięcia.

logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
info

L.B. pracuje teraz w Securitas dla "Stokrotek" Gwarant stracił na wartości po odejściu starej kadry.Chłopaki nie mogli patrzeć jak ten system upada i woleli sami się zwolnić :),niż siedzieć w bagnie.

robert79

Witajcie. Podtrzymuje opinie co do tego ze najlepszym KRO jest (usunięte przez administratora) I wielka szkoda ze juz nie pracuje. Także Pan Michał Homa był fajnym KRO i tez wielka szkoda ze go już nie ma w gwarancję. A co do najgorszych KRO to absolutnie jest nim Adam Kubela. Bardzo nieudolny czlowiek, nie mający zielonego pojęcia o zatrudnianiu pracowników ochrony pod względem przydatności do tego zawodu. Najlepiej świadczy o tym jakich ludzi ma na sklepie. Same lamy i nieudacznicy w miazdzacej większości stoją na lidlach. Zostało jedynie mu paru ludzi jeszcze z czasów Bechcińskiego ale tych z pewnością też niedługo zwolni. Bo pan Adam najzwyczajniej w świecie nie lubi lepszych od siebie. Ale z drugiej strony nie dziwie się panu Adamowi. Nie ma on zasad żadnych i trzyma się rękami i nogami w tej robocie bo kto go przyjmie gdzie indziej jak on nic nie potrafi. Trafiła mu się ta fucha i będzie się jej trzymał za wszelką cenę i przekonacie sie o tym,bo jest człowiekiem absolutnie bez honoru.

kot

Michał Homa the best KRO :)

pracownik GP

Również uważam,że najlepszym KRO był P Bechciński.Co prawda był wymagający,ale wszytko miał ułożone i wiele można było się od niego nauczyć,której to wiedzy mogli by mu pozazdrościć obecni KRO i GK.Jeśli robiłeś to co do Ciebie należało potrafił docenić i się nie odzywał .Stworzył bardzo dobrą ekipę pracowników z wynikami,której to już nikt nie powtórzy.Można było nawet z nim porozmawiać na rózne tematy.Ciekawe gdzie teraz pracuje ? Obecna kadra to dno-takie porównanie

mikus

Jeśli chodzi o ranking to proponuje uwzględnić nie tylko tych najlepszych ale tez tych najgorszych KRO. Jeśli chodzi o najlepszych to jest to zdecydowanie Pan Leszek Bechciński i długo długo nikt. A jeśli chodzi o najgorszych to są nimi zdecydowanie Kubela i Gadziński.

olo

A może jakiś ranking na najlepszego byłego i obecnego KRO w historii Gwaranta :)

sokołow

Słuchaj Kubela wyjasnij to co trzeba i miej jaja. Powiedz jaka byla prawdziwa historia odwalenia nas. Nikt by ci nie mial za zle od poczatku ale prawda sie liczy. A nie ze ty nas odpierdalasz w takiej ilosci i bez slowa znikasz. tego ludzie ci nie wybacza. Ti musisz wyjasnic, nie ma innej rady, Masz nasze numery. Jak masz naprawde jajce to sie odezwij w ciagu dwoch tygodni a jak ich nie masz to napisz tutaj ze jeste zwykla ciota i ci kazali robic wszystko a ty byles tylko wykonawca egzekucji. i tyle w temacie. To moj email robert19785@interia.pl, jak jestes czlowiekiem odezwij sie nikt tego nie wykorzysta masz nasze slowo, ale pozostan czlowiekiem, jak sie nie odezwiesz to wiadomo kim jestes tak jak powyzej napisali.

mikus

Nikomu sie zle nie zyczy ale Tobie Adaś po stokroć najgorszego (usunięte przez administratora)

Lisu_byłyPO

Tak waldek dokładnie pamiętamy co ten oszust i pomagier orłows..... zrobił nam wszystkim. Wszystkie daty pamiętam i wizyty przed 21. Nie martw się (usunięte przez administratora) Na ciebie przyjdzie kolej niedługo, pamiętaj że ludzka krzywda jaką wyrządziłeś ludziom wróci po dwój a może nawet trójnasób. Adamie K. pamiętaj że "tylko góra z górą się nie schodzą ale człowiek z człowiek zawsze, chociaż ty nie jesteś człowiekiem tylko parszywą świnią. Ale przekaz dla ciebie jest jasny. I to nie grozby tylko chęć rozmowy z tobą zwyczajnie pędraku.

waldek

Witam Panowie. Bardzo dobrze jedziemy z kartoflem z szopienic, dziad pieprzony niech sie nie pokazuje nigdzie. I tak dostanie swoje pozdrowienie. tylko trzeba go zastać na lidlu kiedys. A sie zdziwi ostro ten gruby kapucyn !!

lonek

AD..... nie wysilaj sie . I tak wiemy ze to ty Kubela pajacu zasrany. Daj spokój i nie tlumacz się. I tak cie dorwiemy i sobie pogadamy.

AD.....

Pracuję w firmie 5 lat UOP i UZ , przez ostatnie 5 miesięcy czytam wpisy jestem zwykłym PO. Ale nie mogę uwierzyć ile .......... było zatrudnionych w tej firmie i ilu pracuje. Albo jesteście facetami albo .......... nie podoba się to zmieniam firmę , dupkowate gierki ten kierownik taki ten taki , gk do (usunięte przez administratora) a wywalicie po pace fajek przed sklepem , ja też palę i daję radę , bo brudne buty itp. patrz jak wyglądasz, ujęcia nie ma zdarza się, zle wylegitymowane gk . to taki jesteś tępy, jak jesteś taki super to startuj do konsa..... nie dostają wypłat zwalniają kierowników wolne etaty start super pracownicy . Nie bronię nikogo ten cygan, ten trep ten ma taką koszulę . Walnij się w pierś i przeanalizuj swój ostatni m-c zatrudnienia. BOGOWIE HI HI nie chce się pracować to do irlandi tam jest zielona wyspa.

Pytacz

odpowiedzcie mi głąby, dlaczego piszecie nazwiska w skrótach "Rurań....", "Kub..." etc...??? czy to swoista wasza matoły interpretacja przepisów o ochronie danych osobowych??? :) :) czy po prostu jesteście tak durni, że pisząc tak bawicie się w debilną konspiracje?? Firma rzeczywiście upada zatrudniając takich nieudaczników wylewających swoje żale tu na forum. Ktoś tam wyżej słusznie zauważył, że jesteście bandą ciot...

były ochroniarz

Sory ! ta riposta nie do ciebie tylko do frajera (prawdziwy pracownik lidl)

Lisu_byłyPO

Ja nie miałem nic wspolnego z Rurań... i chodzilo mi o grubasa Kub... i z tego co mi wiadomo tez chyba jezdzi skodą białą.

Tym

pan z białej skody to oczywiście kierownik rurań...

Zostaw merytoryczną opinię o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Poznań

• Jak się pracuje w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 13 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ