ICR TARFIL

Gdańsk

Opinie o ICR TARFIL

marko

Trochę mnie to martwi, że na pytanie kolegi nikt nie odpowiedział przez 5 lat, przecież icr tarfil działa i co jakiś czas poszukuje przedstawicieli handlowych. Teraz na rejon wielkopolski oraz do Krakowa. Napisali, że oferują atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników (stałe+premia), umowę o pracę oraz samochód służbowy. ciekawe, czy warto.

przyszły PH

witam was. mam pytanko jaki klimat panuje w tej firmie? czy sa osoby kompetentne na swoich stanowiskach ? jak jest na rynku z tym towarem? obecnie pracuje w firmie zajmująca sie makaronami i jest porażka moze jakies newsy o ICR TARFIL

Zostaw opinię o ICR TARFIL - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ICR TARFIL