ICR Tarfil

Kraków

Opinie o ICR Tarfil

Krzysztof

Pracowałem jako przedstawiciel regionalny na Polskę północną,było nie najgorzej.

Adam

Wiesz co, zadzwoń do nich, albo wyślij maila i powiedz o co chodzi

Magda

Hej Nie mam opinii na temat tego pracodawcy. Napiszę tylko, że też zostalam zaproszona na rozmowę.. I jak otrzymalas tę pracę??

RoxyRox

Podnoszę temat! Zostałam zaproszona na rozmowę rekrutacyjną do tej firmy i zależy mi na opinii osób, które tam pracowały bądź pracują. Czy to jest pracodawca warty uwagi? Uczciwy? Jaka jest atmosfera w firmie? I oczywiście, czy w tej firmie można dobrze zarobić?

MATEO

OCENA BARDZO DOBRA.

Zostaw opinię o ICR Tarfil - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ICR Tarfil