ICR Tarfil

Opinie o ICR Tarfil

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Dawno nikt z Was nie pozostawił merytorycznej opinii o ICR Tarfil jako pracodawcy. Czy zaszły w firmie jakieś istotne zmiany, ważne z perspektywy osób tam pracujących, o których możecie napisać na forum?

TakNie

Piotrek
 Opinia

Ja również pracowałem przez ok. 5 lat jako przedstawiciel na Polskę północną i byłem zadowolony. Mogę polecić tego pracodawcę.

Tak8Nie

Opinia

Jak wypowiecie się na temat związany z zarobkami w ICR Tarfil? Czy od czasu dodania ostatniej opinii pensje w przedsiębiorstwie zmieniły się?

TakNie

Krzysztof
 Opinia

Pracowałem jako przedstawiciel regionalny na Polskę północną,było nie najgorzej.

Tak11Nie

Adam
 Opinia

Wiesz co, zadzwoń do nich, albo wyślij maila i powiedz o co chodzi

Tak7Nie

Magda
 Opinia

Hej Nie mam opinii na temat tego pracodawcy. Napiszę tylko, że też zostalam zaproszona na rozmowę.. I jak otrzymalas tę pracę??

Tak5Nie

RoxyRox
 Opinia

Podnoszę temat! Zostałam zaproszona na rozmowę rekrutacyjną do tej firmy i zależy mi na opinii osób, które tam pracowały bądź pracują. Czy to jest pracodawca warty uwagi? Uczciwy? Jaka jest atmosfera w firmie? I oczywiście, czy w tej firmie można dobrze zarobić?

Tak3Nie

MATEO

OCENA BARDZO DOBRA.

Tak8Nie

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o ICR Tarfil - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ICR Tarfil

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.