Opinie o Centrum Developer Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Centrum Developer Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Centrum Developer Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Developer Sp. z o.o. w Sosnowiec

Tomasz Nowy wpis

Czy zmieniło się coś w firmie, warto teraz aplikować? Mam spore doświadczenie, podpowie mi ktoś?

Anna Nowy wpis

Pracowałam w firmie Centrum Developer dobrych parę lat temu. Nie wiem jak sytuacja wygląda obecnie, natomiast ja mogę wypowiadać się w samych superlatywach. Miła atmosfera pracy, świetny zespół oraz przełożeni. Moim szefem był wówczas Pan (usunięte przez administratora), którego oceniam na wysokim poziomie. Pan (usunięte przez administratora)również pracował wtedy w moim oddziale i uczciwie mogę stwierdzić, że nie miałam do niego większych zastrzeżeń. Zresztą wówczas miałam szczęście pracować w bardzo zgranym zespole. Obecnie prowadzę własną firmę, a doświadczenie zdobyte w CD, mogę wykorzystywać na swoim polu zawodowym. Pozdrawiam całą kadrę Centrum Developer. Bardzo miłe wspominam ten czas.

Edyta Nowy wpis

Pracowałam w tej firmie jakiś czas temu. Ale miałam okazje poznać pana RH. Pan ma doświadczenie w tej pracy, bo zaczynał jako urzędnik w ZUS... Ogólnie to umie robić tylko "wrażenie obytego". Właśnie za moich czasów dorobił się stanowiska "kełownika" i tak zostało. Jak widać idą kolejne lata a pan H sobie siedzi na stanowisku i nic go nie ruszy. Na marketingu się nie zna, na PR się nie zna... na niczym się nie zna. Dziś pracuje w innej firmie i na stanowisku równym z panem RH i wiecie jak je zdobyłam wiedzą czyli czymś czego panu RH brak. A co do pensji pan RH ma wysoka o jakiej inni mogą tam pomarzyć i wypłacaną w całości na czas. Pan RH tylko czeka aż za niego zrobi się pracę i... myśli że jak ma żonę w drogówce na policji to może wszystko... A i świetnie RH idzie donoszenie - to jego broń przeciw ludziom mocniejszym od niego...

vbghj Nowy wpis

chyba się wyklarowala @dino, bo moim zdaniem gdyby było inaczej, to forum aż by huczało od tego typu informacji. A tu nie huczy :P A ja mam pytanie jak się pracuje w Centrum Developer? na jakie wynagrodzenie można liczyć? prośba o info w tym temacie.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
Firma windykacyjna Rezidum

odzyskamy dług od tej firmy,rozliczenie na podstawie samej prowizji - Firma windykacyjna Rezidum

Rezidum

Osoby zainteresowane odzyskaniem pieniędzy od tej spółki bez ponoszenia kosztów zachęcam do kontaktu ,telefon(usunięte przez administratora)

ROSSE

RH to miał ciekawą politykę wobec mnie. Wodził mnie po tych apartamentach a potem pytał się mnie co ja bym powiedziała w takiej czy takiej sytuacji :) Robił mi jakieś testy na konkretne sytuacje licząc na moje błyskotliwe wypowiedzi. Poszedł na urlop, prezes mnie wysłał samochodem do klienta a na następny dzień jak on się o tym dowiedział to zrobił się czerwony jak burak i od razu do dyrektora że ja to taka, sraka, owaka. Wiesz RH ma średnie wykształcenie. W tej firmie udało mu się nie wiem jakim sposobem i teraz broni tego miejsca jak niepodległości bo drugiego takiego by już nie znalazł. Szkoda gadać. Jest to firma, którą najgorzej wspominam w swojej karierze.

ROSSE

PS. Myślę, że wtedy zatrudniono mnie do tego marketingu nie po to abym pracowała, tylko po to aby 1) wyciągnąć ode mnie jakieś informacje 2) kupić od nich mieszkanie (na rozmowie kwalifikacyjnej wspomniałam, że będę chciała takie nabyć w niedalekiej przyszłości) Jednak raz że mieszkania mi się nie podobały u nich a dwa że drogie Za cenę 1 pokoju z kuchnią u nich kupiłam sobie 3 pokoje z osobną łazienką i WC i dużym balkonem na rynku wtórnym, wyremontowałam na glancuś i na jednym z najlepszych osiedli w Sosnowcu i jeszcze mi reszta została. Oni tam małe balkoniki "tarasami" nazywają. Dobra mniejsza z tym. O ile o gustach się nie dyskutuje bo o ile mnie się te mieszkania nie podobały, to ktoś inny może być zauroczony nimi (inaczej nabywców by nie mieli) o tyle firmy jako potencjalnego pracodawcy nie polecam.

ROSSE

Ja pracowałam tam 3 tygodnie właśnie w dziale marketingu. Ja miałam dobre doświadczenie w marketingu i wykształcenie (PR, reklame, komunikacje, socjologie, dziennikarstwo) a Pan RH tylko woził mnie po tych apartamentach i nic z tego nie wynikało. Myślę, że był bardzo zazdrosny o wykształcenie i ogólnie bał się o swoje 4 litery bo jak on poszedł pierwszy dzień na urlop a ja byłam pewna siebie i od razu wsiadłam w samochód służbowy i chciałam jechać rozmawiać z klientem to jak przyszedł to od razu poleciał do szefa mu zapierniczyć głupot a ten (nie wiem już jak taką głupotę nazwać) od razu mnie zwolnił stwierdzając że się do tego nie nadaję. Jak RH usłyszał, że zostałam zwolniona to na jego twarzy zawitała taka mina, że nie dało się ukryć że się po prostu z tego powodu bardzo cieszy. Nikomu nie polecam tej firmy. 1) nie potrafią docenić pracownika 2) donosicielstwo 3) marna polityka firmy i marketing (mówię to jako specjalista) 4) apartamenty które sprzedają też mi się nie podobają - domki mają dużo pokoi ale te pokoiki to takie małe klitki ... (to samo z mieszkaniami) - nie kupiłabym czegoś takiego za takie duże pieniądze. Ale to tylko moja opinia na temat wyglądu tych "apartamentów".

było minęło

O tej firmie nic dobrego powiedzieć się nie da... A o Panu H. tym bardziej. Taki z niego marketingowiec jak z koziej d... trąba. A sprzedawca jeszcze "lepszy". On lubi poniżać... A zarząd - oczy przymyka bo w końcu ktoś im donosi - jak nie któraś z sióstr to pan H. :) Ja na szczęście już tam nie pracuję :)

Spokojny

Witam,aby nie krytykować zarządu bo to by się należało powiem krótko, omijacie firmę dalekim łukiem. Pracownicy którzy tam pracowali od 2012 roku w 90 % prowadzą sprawy sądowe. Musicie zwracać uwagę na osoby ( Prezesów) bo tam spółek i spółeczek pootwieranych, Prezesi oczywiście mają rozdzielność majątkową i śmieją się ludzią w twarz. Żenada jednym słowem.

malfoj

Na żadne, ja przepracowałem kilka miesięcy i zwiałem. Wypłaty brak (aktualnie sprawa w sądzie pracy i komornik), sprzętu i stanowiska jakiegokolwiek brak. Chcesz dobrej pracy szukaj ale nie u nich. Oni bawią się w firmę a nie ją prowadzą. A Pan (usunięte przez administratora). to już nic dodać nic ująć - leser klasa A premium, donosiciel, maszynka do wykańczania ludzi - byłem świadkiem wielu sytuacji z nim w roli głównej jak poniżał pracowników. Cóż jaka firma taki obraz odrapanych liter na zewnątrz :)

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Developer Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Developer Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Centrum Developer Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Developer Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Plonów 21
    41-200 Sosnowiec

Centrum Developer Sp. z o.o.