Opinie o Pol-Aqua S.A. w Piaseczno

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Pol-Aqua S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Pol-Aqua S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pol-Aqua S.A. w Piaseczno

Oracownik operator

Nie polecam tej firmy nikomu nie jestem zadowolony z kadry oddzialu Kołobrzeg gdzyz jak bylo duzo frontow pracy to mi przedluzyli umowe a teraz na koniec kontraktu podziekowali mi za prace mialem śmieszne zarobki bo mialem 21 z brutto i tez placili tylko za pierwsze 13 godz przepracowane bo mowili ze nie moga wiecej wpisac

Ilona
@Oracownik operator

Trzeba jednak powiedzieć, że 21 brutto nie należy już do tych najniższych stawek, ale wynagrodzenie jest oczywiście kwestią indywidualną. Nie ukrywam, iż nieco bardziej zaciekawiła mnie sprawa związana z umową. Sam wspomniałeś o skończonym kontrakcie, a więc firma Pol-Aqua miała prawo Ci go nie przedłużyć. A powiedz, jak długo konkretnie sprawowałeś swoje obowiązki jako Operator w tym przedsiębiorstwie?

Pracownik 111
@Oracownik operator

Po prostu lubią od tak Kogoś ....wyautować Znajdzie się nowy 'do dojeżdżania"

@Pracownik 111

Pracowałeś w tej firmie? Widzę że podzielasz opinię użytkownika "Oracownik operator", może napiszesz coś więcej na temat pracy w tym miejscu? Co w przypadku gdy pracowało się dłużej niż 13 godzin? Jak były wypłacane nadgodziny? Ciekawią mnie te kwestie, może powiesz coś więcej na ten temat?

Wyz o7

Nie polecam Tej Firmy NIKOMU!! Składanie "ofiaty' to podstawa pracy w tej firmie jako zwykły operator jak i podwykonawca. Na A2'Pan Golisz ...ciekawe nazwisko samo przez siebie przemawia Pozdrawiam Panie Golisz

Transport&Kruszywa&Logistyka
@Wyz o7

Dla mnie firma Ok, jak się pilnuje dokumentacji jest wszystko Ok Miła atmosfera nigdy nie miałem z nimi problemu współpracuję z nimi około 2 lat co do Pana Golisza BARDZO W PORZĄDKU człowiek!!! Pozdrawiam.

Maciej
@Transport&Kruszywa&Logistyka

Przypominam Ci, że to publiczne forum i nie wolno na nim podawać danych osobowych innych osób. To dobrze, że Twoja współpraca z firmą przebiega dobrze i jesteś z niej zadowolony. Czy mógłbyś wyjaśnić na czym polega? Jesteś pracownikiem, czy posiadasz firmę zewnętrzną i tylko co jakiś czas masz kontakty z Pol-Aqua? Każdy szczegół, który dodasz będzie istotny dla potencjalnych kandydatów do pracy, więc zachęcam Cię, żebyś odpowiedział.

Andreas

Wg mnie to firma niepoważna. Umówiłem się z dniem 1.VI na podjęcie pracy w okolicach Kołobrzegu jako operator. Wszystko ustalone, cv wysłane, rozmowy z kierownikiem budowy,logistykiem. Miałem otrzymać mailowo skierowanie na badania. Tymczasem nagle kontakt się urwał. Uważam, że powinni chociaż jak najszybciej poinformować, że znaleźli już bardziej odpowiedniego kandydata bądź sprawa jest nieaktualna. A tak zrezygnowałem z trzech innych ofert i zostałem "na lodzie" - czyli bez pracy. I muszę ponownie zacząć poszukiwania.

W&MOl

Byłem dzisiaj na budowie A2 dyrekcja nie potrafi rozmawiać z podwykonawcami w sprawie kontraktu przy dzisiejszym niedobrze siły roboczej robią łaskę że zlecą wykonanie prac. Nie potrafią nawet zaproponować kawy przy rozmowach w sprawach kontraktu. Nie polecam tej firmy z resztą widnieje sporo wpisów w sieci że są oni nie solidni względem podwykonawców. Dziś wyśmiałem Pana Dyrektora S I wróciłem do rozmów z inną poważną firmą w sprawie prac.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pol-Aqua S.A.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Zastanawiam się nad pracą w Centrali w Wólce Kozadowskiej. Możecie coś powiedzieć o atmosferze pracy, benefitach, premiach? Będę wdzięczny za szczere info.

quń

pozdrawiam cały nadzór i firmę pol aqua - przesyłają wykonawcy którzy do tej pory nie zostali wypłaceni za budowę New Hill Park ponad 2 lata. Dziekujemy kierowniku Bartosiak...

Siedlce
@quń

Dla mnie na kontrakcie modernizacji linii PKP-PLK Siedlce Międzyrzec Podlaski nie wypacili ponad 30tys.

@Siedlce

Mam być podwykonawcą, czy może Pan coś więcej podpowiedzieć, nim nawiąże współpracę? Podaję e-mail: martinez-801@wp.pl

ewakika
@Marcin

Dzień dobry, to musi Pan zostać zgłoszony do inwestora i mieć z tą firmą dobrą umowę, ale tyle jest pracy w Polsce i lepiej współpracować ze swoimi, ta firma egzystuje jeszcze bo (usunięte przez administratora)Polaków pozdrawiam

Złoty

Pracowników już z przerw (usunięte przez administratora). Przy budowie S6 kierownictwo zabrało przerwę o 10 i zrobili tylko jedną o 13.

Bogdan
@Złoty

Znasz może powody tego, dlaczego została zredukowana jedna z przerw dla pracowników, którzy pracują przy budowie trasy S6? Ma to związek z przyspieszeniem planowanego ukończenia prac na tym odcinku, czy może jest zupełnie inny powód, dla którego tak się stało? Odpowiedz, proszę.

Zlotamyśl
@Bogdan

bo nic nie robili tylko gadali.

Bogdan
@Zlotamyśl

Rozumiem. Wiesz może, na kiedy planowane jest oddanie trasy S6 przez firmę Pol-Aqua? Może jesteś w stanie mniej więcej przewidzieć, czy termin oddania zostanie dotrzymany, czy raczej będzie on przesunięty? Będę wdzięczny za Twoją dalszą aktywność.

@Złoty

Mogę mieć kontrakt z tą firmą, czy możesz coś podpowiedzieć, jak tam jest. Podaję namiar: martinez-801@wp.pl

traktat

firma bardzo nie wiarygodna w płatnościach za wykonane dla nich usługi w zeszłym roku organizowałem im przyjęcie wigilijne z płatnością terminową 7 dni , zapłacili po trzecim wezwaniu do zapłaty z miesięcznym opóźnieniem, w tym roku też próbowali kręcić od samego początku na co nie przystałem i wreszcie zrezygnowali przestrzegam restauratorów przed tą firmą i współpracującą firmą hiszpańską, nie dajcie się omamić Moje sugestie dla Pol-Aqua S.A.: płacić terminowo za wykonane usługi

ewakika
@traktat

Tak, to (usunięte przez administratora)firma, dziwię się, że jeszcze egzystuje w Polsce i okrada Polaków a jeszcze sąsiadów zagranicznych, wywalić do Hiszpanii niech okradają swoją ziemie a nie Polskę, gdzie prawo polskie, to już trwa tak długo, zmienili status z spółki akcyjnej na z.o.o aby nie odpowiadać i dalej się nic nie dzieje Moje sugestie: wywalić do Hiszpanii, niech okradają Hiszpanów a nie Polskie firmy

Nitrodox

Były pracownik. Polecam firmę wypłata zawsze na czas pracowałem 4 latka jako kierowca . Płatne wszystko jak w umowie nadgodziny . Fakt na obecną chwilę to słabe stawki godzinowa. Swoim pracownikom zawsze wypłacana przed 10 Pozdrawiam

@Nitrodox

Powiedz proszę, czy pracodawca oferuje dodatki do podstawowego wynagrodzenia? Chodzi mi tu o premie finansowe lub benefity pozapłacowe. Interesuje mnie też czy atmosfera w Pol-Aqua jest sprzyjająca pracy.

Kika
@Nitrodox

To czego tam nie zostałeś jak tak dobrze płacą?

@Kika

Czy Ty również miałeś okazję współpracować z Pol-Aqua? Jeśli tak to zachęcam Cię do wyrażenia opinii o pracy w tej firmie. Tylko merytoryczna i rozwinięta wypowiedź będzie wnosić coś do dyskusji i będzie w stanie komuś pomóc.

PBW

Moje sugestie dla Pol-Aqua S.A.: Hiszpanie pracujący w tej firmie mają straszne podejście do pracowników a do Polskiego prawa jeszcze gorsze po prostu go nie przestrzegają. Wymuszają łamanie przepisów przez Podwładnych niezastosowanie się do ich głupich pomysłów grozi banicją. Nie polecam odradzam a wie co mówię spędziłem tam parę ładnych lat. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Niech wyslę hiszpanów owce dlaej wypasać w hiszpani

Kika
@PBW

dokładnie, mieli by wrócić do Hiszpanii i tam okradać swoich a nie Polaków, dziwię się, że jeszcze taka złodziejska firma tyle czasu funkcjonuje w Polsce bezkarnie

Patrycja

@Martom, ja niestety nie odpowiem Ci na to pytanie, ale na stronie firmy jest informacja, że jeśli w zakładce Kariera nie znalazłeś interesującego ogłoszenia wśród aktualnych ofert pracy, to możesz pozostawić swoje CV w bazie kandydatów. Koniecznie daj znać jaką decyzję podjąłeś.

Patrycja

@Gutek, wiele jest dostępnych ofert pracy na stronie internetowej firmy: http://www.polaqua.pl/Kariera Tam na pewno znajdziesz więcej potrzebnych informacji. Powiedz, jakie stanowisko Cię interesuje?

Martom
@Patrycja

Witam, Czy poszukują Państwo obecnie cieśli szalunkowych w okolicach Warszawy?

Dawid

Słyszałem, że firma ma dobre opinie więc nie przesadzajcie z tym narzekaniem.

Przykładowy

Firmę polecam ciekawe inwestycje, ludzie jak wszędzie różni i podłużni. Pracy dużo, jak dobrze trafisz to nauczysz się roboty, poznasz ludzi i fachu, a jak źle trafisz to trzeba zmienić bo nic nie pomoże. Praca w branży nie należy do miłych i sympatycznych. Odpowiedzialność duża za pieniądze życie ludzi. Zbiórka charakterów z ciemnej gwiazdy (Czarnej dziury), wiec dyscyplina też wskazana tak więc na miękko to tylko do Pani w kadrach żeby na liście w pierwszych rzędach szeregowała do premii. Pamiętać trzeba nigdzie nie jest wspaniale . Moim zdaniem firma działa z zasadami logiki -(zazwyczaj:). Ps. ja już nie pracuje bo źle trafiłem.

Patrycja

@Jo czyli Twoje doświadczenia mówią, że w Pol-Aqua S.A. można szybko awansować? Czy opisujesz swój osobisty przykład, czy takich osób, które szybko wspinały się w szczebelkach kariery wyżej, jest tu więcej? @ja czyli jak rozumiem, nie są to do końca "legalne" źródła informacji?

Patrycja

@ja jesteś bądź może też byłeś pracownikiem Pol-Aqua S.A.? Dlaczego uważasz, że powinno unikać się firmy? Dla potencjalnych pracowników to bardzo ważny sygnał - możesz napisać jakieś szczegóły? @Kika a możesz napisać, skąd znasz dane, które przedstawiasz? Czy sytuacja ta już się wyjaśniła?

@Patrycja

nie mogę bo mogą mnie oskarżyć. Generalnie jest to banda (usunięte przez administratora) najwyższych lotów

Patrycja

Firma deklaruje, że możliwy jest tu awans wewnętrzny. Czy są zatrudnieni w Pol-Aqua wieloletni pracownicy? Obecnie staje się to coraz częściej zadawanym pytaniem na rynku pracy. Nadal jest wiele pracowników, którzy poszukują stałego zatrudnienia z możliwością budowania kariery zawodowej.

Jo
@Patrycja

Wsrod inz. awansuje się szybko. Jestes ogarnięty, zrobisz uprawnienia i puszczaja Cię na kierownika robot.

Jakie zarobki na stanowiskach kierowniczych na budowie?

Nie
@Gość

H

Czy firma normalnie funkcjonuje?

unikać

Zostaw merytoryczną opinię o Pol-Aqua S.A. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Pol-Aqua S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Pol-Aqua S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pol-Aqua S.A.?

Pol-Aqua S.A.