Opinie o Pol-Aqua S.A. w Piaseczno

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Pol-Aqua S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Pol-Aqua S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pol-Aqua S.A. w Piaseczno

Olek

Miałem zamiar aplikować ale zaniepokoiłem się tymi wpisami.

Kika

Dzień dobry, tylko nie do POL AQUA, to hiszpańska firma, gdzie dyrektor Vidal Garcia nie dotrzymuje ustaleń wyrównań finasowych ustnych a nawet pisemnych. Jest oszust. Czeską firmę naciągnęli na 113 643 euro.Już ich znają w Polskie firmy z niesolidności, tak wybrali się oszukiwać do sąsiadów. Ta firma powinna być zlikwidowana. Kłamią, nie dotrzymują ustaleń, nawet zmienili status z spółki akcyjnej na z o o aby nie odpowiadać finansowo. Kika

przewoźnik

Zdecydowanie nie polecam współpracy!!!!Płatności po terminie( 30.12.2017)w dalszym ciągu nie uregulowane.Nikt nic nie wie,odsyła do kolejnej osoby która niby jest w temacie i tak w kółko.Pan logistyk mija się z prawdą i za każdym razem udaje zdziwionego że płatność nie wyszła.

Patrycja

@MarDud zdecydowałeś się w końcu na podpisanie umowy z Pol-Aqua S.A.? Możesz opowiedzieć, jak Ci się pracuje przez te kilka pierwszych miesięcy? To kluczowe opinie dla forumowiczów przeszukujących forum w poszukiwaniu ofert pracy.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pol-Aqua S.A.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
MarDud

Witam, Zostałem przyjęty do tej firmy na operatora WMB, papierów jeszcze nie podpisałem bo cały czas się waham . Ma ktoś informację jak to wygląda, czy opłaca się iść do tej firmy ?

xyz

Warto sie dowiedzieć przed podpisaniem papierów , czy będą płacili tak samo jak przy budowie LK1 Koluszki - Częstochowa ( przy remontach linii kolejowych jako konsorcjum Dradagos , Vias , Polaqua ). Sprawy do dzisiaj są w sądach lub polscy podwykonawcy z powodu braku płatności zmuszeni byli ogłosić upadłość.

Seba

Napiszcie cos o wynagrodzeniach. Dla spawaczy.Monterów

pokrzywdzony

Pol Aqua to banda złodziei!! żeby nie zapłacić należnych pieniędzy wykorzystują inspektora BHP! Wydaje mu się, że jak generał Patton może policzkować kiedy chce licząc na to, że człowiek przywali mu w trąbę i będą mogli zwolnić dyscyplinarnie.

swiezak

nie polecam kretactwo kombinacje umowy na miesiac mobbing przez pseudo kierownika gnojenie wpajanie ci ze jestes pluskwa a na twoje miejsce jest 100 osob innych itp oni nie zwalniaja oni sprzedaja swoich niewolnikow

Kokeszko

nie nażekajcie Pol-Aqua jak na te czasy jest bardzo dobra firmą wyplata na czas nawet da sie z niej wyżyc i jeszcze zostanie i super ludzie zatrudnilem sie tylko na wakacie a zostalem dwa lata tak bylo fajnie super ekipa tylu fajnych ludzi poznalem Pana Jacka ktory przez telefon wytlumaczym jak panewki zmienic Pana Binladena ktory mnie nauczyl jak zyc Pana Mamuta z ktorym wodke pilem Pana Janka erotomanka ile za humus brac pozdrawiam cala ekipe Gryciaków Pikalaka Lipka Leona Iwanskiego Laskowskich Pancerza Sarzyskiego i Janka stanczyka Diabla Redla Krokodyli Mysliwego Palikota i Zdzicha obszarpa :) zostal bym jeszcze ale pacholek hiszpanski Drarzek mnie zwolnil

pandoktor

"Budowa zbiornika przeciwpowodziowego Racibórz dolny na rzece Odrze", przekręt, w firmie Pol-aqua nikt nie ma pojęcia o robocie, co mało zostawiają podwykonawców bez pieniędzy. A najgorszy kierownik to J.Jac...

maniek
@pandoktor

Witam wszystkich Czy moze mi ktos powiedziec czy na dzien dzisiejszy jest zapotrzebowanie na kierowcow w Polaqua i jakie proponuja warunki i pieniadze

borek
@maniek

Witam wszystkich . Jak do tej pory było zapotrzebowanie na kierowców. Ale z tego co mi wiadomo to już nie przyjmują z tego względu że idzie zima . Ale w nowym roku na wiosne na pewno będą przyjęcia

był

brak perspektyw choruj bo jak wrócisz do pracy to cię zwolnią[ słowa kierownika ,,młodego wilka''] i tyle młode wilki oszuści ludzi mają za 0 obiecują obniżki płac od nowego roku i nowe angaże a jeśli nie pasuje to do widzenia bo na wasze miejsce jest 55

Reks

na internecie cichutko, nie wiem, czy to oznacza, że mają tyle zlecen, że pracownicy nie mają czasu pisać, czy nie mają zleceń więc nie ma o czym pisać..

Gibo

Orientujecie się jak obecnie z ofertami pracy u nich? Szukam czegoś w budowlance, ale nie chciałbym się wpakować w coś czego będę żałował.

piotr

pozdrawiam wszystkich na forum ,nie wiem czy pamiętacie czasy (usunięte przez administartora) człowiek dusza wszystko do sprzetu załatwił,potem pan(usunięte przez administartora) bardzo dobry kierownik i strateg,ale cóz zostają w firmie niudaczniki z opola ,wazeliniarze,ogólnie brak wiedzy i dbałosc o swoje interesy,pozdrawiam były mechanik

ex

zawsze najpierw szuka się pracowników wśród "sprawdzonych" osób. tak było jest i pewnie długo będzie. funkcyjni są zazwyczaj z polecenia. fizyczni .. jak nie ma kim wykonać pracy robi się nabór ale to rzadkość. ogólnie wszędzie ciężko się dostać bez poparcia. chcąc znaleźć pracę jako pracownik fizyczny szukaj jej na budowie wśród kierownictwa bo tam wiedzą kogo im potrzeba .. nie w biurze. wnioski o zatrudnienie pracownika idą zawsze z budowy!! ps. w budowlance nie ma teraz stabilności więc nie myśl o kredycie na mieszkanie które spłacisz u jednego pracodawcy.

ex

na stronie internetowej zawsze jest dużo pięknych frazesów i PA nie jest wyjątkiem. Jak masz ambicje i jesteś w stanie udowodnić swoją "przydatność" to oczywiście że zostaniesz wyróżniony. Czy pójdzie za tym kasa?? Nie liczył bym na to. Jak jesteś potrzebny to na rękach będą Ciebie nosić. Jak skończy się Twoja rola ... do odstrzału bo koszty. Korporacja tym się rządzi!!! KASA się liczy!

FDIPA
@ex

Dragados czy Pol Aqua wszystko jedno starzy oficerowie WSI. W Raciborzu mają wały przeciwpowodziowe do rozbiórki. hahahhahah

ex

nie wiem jak jest teraz ale pewnie (usunięte przez administratora)zresztą wcześniej też tak było. mało kto miał na stałe. może jedynie ci ze "starej" gwardii. ogólnie (usunięte przez administratora) gdzie bez tabelki nic nie załatwisz a jak załatwisz umowę a i robotę wykonasz to odbierasz telefony bo faktury są niezapłacone.

ex

nic się nie stanie. po prostu za jakiś czas dojdą do wniosku że się należy rozstać. jeżeli się nie wyrabiasz z robotą w ciągu 8h należy zostać dłużej a skoro tego nie robisz widać że nie zależy Tobie na pracy.

gniot

masz racje i jeszcze nie płacą nikomu na tej budowie , uciekać kto żyw

Zostaw merytoryczną opinię o Pol-Aqua S.A. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Pol-Aqua S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Pol-Aqua S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pol-Aqua S.A.?

Pol-Aqua S.A.