Opinie o Składowski Budownictwo Włodzimierz Składowski w Piaseczno

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Składowski Budownictwo Włodzimierz Składowski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Składowski Budownictwo Włodzimierz Składowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Składowski Budownictwo Włodzimierz Składowski w Piaseczno

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Jakie wartości są cenione w Składowski Budownictwo Włodzimierz Składowski?

Cypis Nowy wpis

Omijać z daleka - po kilku latach od położenia, kostka straciła stabilność (mała kostka granitowa na posypce bez chudego betonu); Włodzimierz Składowski przyjechał, obiecał że naprawi w ramach reklamacji i przestał odbierać telefony. Po kilku dniach zablokował mój numer.

martrans3

Broń Boże współpracować z tą firmą chyba że weźmiesz kasę z góry bo inaczej jej się nie doczekasz i nie odbierzesz.

@martrans3

Potwierdzam. Jak dasz zaliczkę, zapomnij o niej bo już nie odzyskasz. Rozważam pozew do sądu, ale potrzeba więcej pokrzywdzonych.

marek Nowy wpis
@Aro1

Chętnie to zrobię aby (usunięte przez administratora) nauczyć rozumu mój adres marek@transport-serwis.pl

(usunięte przez administratora) ,jak można tak prowadzić firmę Szkoda ,ze nie zainteresuje się nim Urząd Skarbowy i Policja wraz z prokuratorem Pobrał zaliczkę 7000 zł i tyle go widziałem Ale łach zapomniał ,ze jeszcze są sądy i właśnie złożyłem do Sądu pozew na tego oszusta

@Marek

Ja tez składam pozew. O mnie tez zapomniał na kwotę ponad 16000 zł. Łach to najłagodniejsze dla niego.

Mirosław
@Aro1

O rany, kwota faktycznie porażająca... Współczuję... I co, złożyłeś ten pozew tak jak wspominałeś? Jestem ciekaw jak się sprawa zakończy

Mariusz Nowy wpis
@Mirosław

Również proszę o informacje osoby poszkodowane.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Składowski Budownictwo Włodzimierz Składowski? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Gumi

Proszę o kontakt mój adres meilowy jest poniżej ,jest nas coraz więcej poszkodowanych razem coś więcej zdziałamy ????.bo niedość ze (usunięte przez administratora) to jeszcze mnie policją straszy pajac.

@Gumi

Napisałem do Pana na mail. Ta firma do dziś (usunięte przez administratora) Zgłosiłem jego działalność na policję - "mydli oczy" wszystkim.

Witam. Uważajcie na Typa bo straszny oszust.Nie płaci za towary i (usunięte przez administratora) jak tylko może. Ostrzegam wszystkich planującym z Nim jaką kolwiek współprace.

Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie, bo jak na razie nie ma wieści od obecnych i byłych pracowników odnośnie firmy Składowski Budownictwo Włodzimierz Składowski w miejscowości Piaseczno.

martrans3

Gdybym miał napisać o właścicielu firmy to administrator musiał by wykreślić wszystko co bym napisał o tym typie nic nie były by poprawne do publikacji , (usunięte przez administratora) , kłamca , kręcioł to bardzo miłe słowa co chciałbym napisać o tym nie uczciwym człowieku. Proszę go o to by nie straszył mnie policją bo ona jest dla nas pokrzywdzonych przez tego trutnia [to jest słowo bardzo zdrobniałe dla tego typka] i najgorsze jest to że tacy ludzie prowadzą poprawne interesy [chmmm] i nikt im tego nie zabrania by (usunięte przez administratora)pracowników i pod wykonawców.

Bartek

Człowiek zatrudnia ludzi na czarno, nie płaci na czas, nie wywiązuje się z umów - po wykonaniu fuszerki, nie odbiera telefonu. Szkoda czasu i pieniędzy.

Marcinek

@Kierownik Budowy u Składowskie ojj naprawde nie ma takich podstaw ?

Czy pracodawca Składowski Budownictwo Włodzimierz Składowski motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Kierownik Budowy u Składowskie

Co ty, zapomnij. nawet wody nie potrafi kupić, a o rękawiczki muszą się pracownicy prosić, i czekać tygodniami bo chłop nie ogarnia

Czy Składowski Budownictwo Włodzimierz Składowski oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Kierownik Budowy u Składowskie

Jak masz szczęście to dostaniesz umowę o pracę, jak nie to robisz na czarno. Uważaj przy przedłużaniu, kłamie aby zyskać na czasie lub żeby zapomnieć o umowie.

Kierownik Budowy u Składowskie

Witam. Słuchajcie zwykły (usunięte przez administratora) Nie wypłacił pensji, a Ukraińców (usunięte przez administratora) jeszcze bardziej. Jak się zwalniają to zmienia wynagrodzenie godzinowe z 20 zł na godzinę na 15 zł na godzinę. Nie odbiera telefonów. Kłamie i (usunięte przez administratora) aby zyskać na czasie. Zostawił mnie bez pieniędzy na czynsz, a chłopakowi na święta w grudniu nie wypłacił ani złotówki, chłopak nie miał DOSŁOWNIE ANI ZŁOTÓWKI NA JEDZENIE. Jak mu kanapki dałem to jadł jakby nigdy nic nie jadł. Jak tak można. Odradzam każdemu pracę dla tego człowieka. Nawet ludzie dla których był podwykonawcą, mówią że szkoda czas tracić dla niego.

roboty ziemne

Zwykły (usunięte przez administratora) Nie płaci podwykonawncom, nie odbiera telefonów.

Gumi
@roboty ziemne

Prosze o kontakt mnie tez (usunięte przez administratora) . malaka11@wp.pl

nika

firma nie solidna nie płaci faktur na czas a z właścicielem nie ma kontaktu nie odbiera telefonów

Zostaw merytoryczną opinię o Składowski Budownictwo Włodzimierz Składowski - Piaseczno

• Jak się pracuje w Składowski Budownictwo Włodzimierz Składowski?

Zobacz opinie na temat firmy Składowski Budownictwo Włodzimierz Składowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Składowski Budownictwo Włodzimierz Składowski?

Składowski Budownictwo Włodzimierz Składowski
  • Zaleśna 8