Kaufland Polska

Cieszyn

Opinie o Kaufland Polska

Agnieszka

Wiedzieliście, że Kaufland zainwestuje w Polsce ponad 700 mln zł? W planach ma nowe placówki i remonty sklepów! Chcecie poznać więcej szczegółów? Zapraszam do lektury: https://www.wiadomoscihandlowe.pl/artykuly/kaufland-zainwestuje-w-polsce-ponad-700-mln-zl-w-p,39550

migotka

weee atrakcyjne wynagrodzenie w twoim osobistym słowniczku co konkretnie oznacza? napisz konkretnie o jakich pieniądzach tutaj mówimy, bo zastanawiam się powaznie nad podjęciem tutaj pracy, z góry dzięki

jxx.

Praca jak praca tylko rąk brak do tej pracy nikt nie rwie się do tej kołchozowej roboty mimo licznych ofert. I w tym problem który daje wiele do myślenia.

jjjjjjjjj

Aplikowałem i myśle teraz jak tam u Was się pracuje obecnie i jak wyglada system rekrutacji nowych osób, a dokładnie z ilu części się składa. Rozmowa rekrutacyjna to zazwyczaj bardzo stresujący moment, dlatego potrzebuje rady i wyjasnienia pewnych kwestii dotyczacej pracy w tej firmie pomozecie dziekuje za odpowiedzi

leo

Wiem o kim mówisz daremna .Ha,ha . pracowałam z nią na dziale.Szkoda komentować,ale rację masz na 100 %. Pozdrowienia.

agulkaa

Widzieliście już jaką pracę zaproponowało KAUFLAND? Zerknijcie proszę was i skomentujecie czy warto się w to angażować i co o tym sądzicie. Każda opinia będzie dla mnie na wagę złota. Firma Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje osób z Bielska-Białej i okolic na stanowisko koordynat... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5733956?keywords=&region=

Daremna

Dla mnie Pani Dyrektor była w porządku. Ale chyba wszyscy mają zastrzeżenia do pewnej drobnej PANI KIEROWNIK która nie szanuje współpracowników. Nie powinna być kierownikiem. Kim ona jest żeby poniżać pracowników przed klientem.Na dodatek mąci między pracownikami żeby ich skłócić.Tylko się jej nie uda . Przykre bo skrzywdziła wiele fajnych , dobrych i ciepłych pracowników.f

nina

Nie mam nic do dyrekcji .Pozdrawiam :-)

wik

sprzedawczyni na dziale miesnym blondynka w okularach chyba p.malgorzata.Jest mila kreatywna dla klijentow zawsze pilnuje kolejki zeby nikt sie niepchal..a te inne panie niby w pracy podchodza do klijenta z wielka łaska.

greganc

masakra jeśli chodzi o uczciwość kasjerek-dzisiaj kilka minut po 8.00, [usunięte przez moderatora] w wieku ok. 30 lat, pracująca na kasie swoje mięsne zakupy w tym sklepie dobiła do mojego paragonu i okradła mnie na kwotę 20zł, trzeba bardzo się pilnować bo te [usunięte przez moderatora] kradną klientów na potęgę-życie nic je nie kosztuje, skoro za ich zakupy płacą kupujący tam ludzie, bedę ten cholerny hipermarket omijał szerokim łukiem i innym też to radzę, pozdrawiam tych, którzy zostali tam okradzeni przez pracowników, mój [usunięte przez moderatora]

olasek

Bez nadzieje stresują ludzi wymagają[usunięte przez moderatora] wie czego za tak mała kasę

spped

nie polecam szczerze. dyrektorka to by najpierw jakieś wykształcenie zdobyła jesli chce zarzadzać firmą, ogólny bałagan pensje smiesznea na stołkach kompletnie niekompetentni ludzie!

st

praca w kafloku w Cieszynie to jakas pomyłka... dyrektorka to [usunięte przez moderatora], a na samej hali ponad 30 stopni w ciepłe dni bo klimatyzacji się nie opłaca włączać... nie polecam tego miejsca do pracy ani na zakupy!!!

Słowa kojarzące się z KAUFLAND solidna,, stresująca, wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... średni. Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .ogólnie pozytywnie nastawieni Od jakiej stawki można negocjować pensję?... Najbardziej podobało mi się w KAUFLAND :możliwość dopasowania godzin pracy Najbardziej nie podobało mi się w KAUFLAND :...

Zostaw opinię o Kaufland Polska - Cieszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaufland Polska