TUiR GWARANT S.A.

Gdańsk

Opinie o TUiR GWARANT S.A.

Słowa kojarzące się z TUiR GWARANT S.A. , profesjonalna, rozwojowa, ciekawa: Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrą Atmosfera i ludzie tam pracujący są dobrzy Od jakiej stawki można negocjować pensję? po przepracowanym okresie Najbardziej podobało mi się w TUiR GWARANT S.A.: możliwośc rozwoju, nowe doświadczenia w zakresie ubezpieczeń finansowych, decyzyjność Najbardziej nie podobało mi się w TUiR GWARANT S.A.: to, ze upadł

Zostaw opinię o TUiR GWARANT S.A. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TUiR GWARANT S.A.