Opinie o Grupa Brokerska Quantum Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Grupa Brokerska Quantum Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Grupa Brokerska Quantum Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Brokerska Quantum Sp. z o.o. w Łódź

DaWaK

Rekrutacja zakończona. Nie przeszedłem dalej a byłem przekonany, że dobrze wypadłem. Wymagania bardzo duże. Czy rekrutacja na działu szkód komunikacyjnych będzie jeszcze kiedyś kontynuowana? Chciałbym jeszcze raz spróbować.

wpsk

Rekrutacja jest długotrwała i szczegółowa. Mają spore oczekiwania od kandydatów. tak jak wskazują w treści ogłoszenia zakres obowiązków jest duży. Nie udało mi się przejść do kolejnego etapu rekrutacji. Wolałbym rekrutację standardową a nie telefoniczną.

wkol

Jak aktualnie wygląda rekrutacja? Aplikacje można składać przez Państwa stronę internetową? Czy i w jakim wymiarze odbywają się szkolenia merytoryczne z ubezpieczeń?

Ksenior
@wkol

Rekrutacja nadal trwa zgodnie z naszymi ogłoszeniami. Aplikacja oczywiście należy składać przez nasza stronę internetową. Każdy z naszych nowych pracowników zostaje przeszkolony merytorycznie do pracy, w zależności od potrzeb.

Bartez
@wkol

Witam, A czy można byłoby zapytać na jakie zarobki może liczyć ewentualny kandydat do pracy , mam doświadczenie w sprzedaży w jednej z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce i myślę aplikować.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Grupa Brokerska Quantum Sp. z o.o.?

2006KK

raczej potoczny , lecz biznesowy będzie dodatkowym atutem :)

Aplikowałeś na stanowisko Broker ubezpieczeniowy oferowane przez firmę Grupa Brokerska Quantum Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
wm

Profesjonalna i miła obsługa. Niezależnie od problemu zawsze znajdą rozwiązanie. Pracownicy Quantum muszą lubić swoją pracę bo bardzo angażują się i są pomocni. Polecam

Quantum jest bardzo dobrym pracodawcą- zarówno w kontekście możliwości rozwoju zawodowego w branży ubezpieczeniowej jak i bardzo dobrych warunków zatrudnienia. Praca jest wymagająca i pod presją czasu, co stanowi normę dla tej branży. Zespół stanowią wykształceni i doświadczeni ludzie, od których można się wiele nauczyć. Atmosfera w pracy jest bardzo dobra, biuro także bardzo ładne. W przypadku posiadania doświadczenia w branży i zdania egzaminu brokerskiego warunki płacowe są bardzo atrakcyjne. Powodem rezygnacji z pracy przeze mnie, były przyczyny niezależne od pracodawcy. Polecam aplikować do tej firmy.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Grupa Brokerska Quantum Sp. z o.o.?

1234kk

Jak w większości firm. Będziesz pracowity, zaangażowany , sumienny. Może uda ci się jeszcze znaleźć swoich klientów , wtedy firma doceni to, zależy też od stanowiska jakie zajmujesz. Łatwiej jest pod tym względem w dziale sprzedaży i likwidacji szkód, lecz wszędzie jest możliwość na awans.

mks

Dobre miejsce do pracy. Jeśli jesteś osobą energiczną, ambitną, komunikatywną i nastawioną na rozwój w branży ubezpieczeniowej to może być miejsce dla Ciebie. Branża korporacyjna ale podejście do pracownika indywidualne. Trudno się dostać bo mają spore wymagania od kandydatów.

Teresa
@mks

Ja o egzamin brokerski chciałam podpytać. Co jeśli kandydat go nie ma, ale jest chętny do przystąpienia? Jak to wszystko wtedy przebiega z rekrutacją w Quantum?

@mks
@Teresa

Dajemy możliwość przystąpienia do egzaminu, najczęściej po roku pracy. Oczywiście służmy pomocą i materiami do przygotowania się.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Grupa Brokerska Quantum Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

last852

zależy na jakie stanowisko aplikujesz i jakie czynnosci bedzie wykonywać. W firmie jest auto jedno na parkingu z którego w razie potrzeby można korzystać.

Ada

Jak ciężko się dostać?

k123K
@Ada

zależy na jakie stanowisko się aplikuje i jak przebiegnie rozmowa kwalifikacyjna.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

k123k

Pierwsza umowa jest na okres próbny 3 miesięczny.

Dawid

Firma ma dobre opinie i myślę aplikować. A jak przebiega rekrutacja, trudno dostać się?

@Dawid

Firma jedna z lepszych na rynku, wiele idzie się nauczyć ale jest to odpowiednio wynagradzane. Jeśli masz coś do zaoferowania to z aplikacją trudności pewnie nie będzie.

1234kk
@Dawid

zapraszamy serdecznie . Rekrutacja jest 2 stopniowa. Najpierw rozmowa z pracownikiem z działu HR , jak przejdziesz pozytywnie , spotkanie z prezesem . Fajny zespół młodych i zaangażowanych ludzi jest w majątku i we flotach .

Sławomir
@1234kk

Czy pracownik z działu HR sprawdza w jakiś sposób naszą wiedzę i umiejętności? Mam tu na myśli przeprowadzenie ewentualnego testu bądź innego praktycznego zadania. Ciekawi mnie, czy trzeba jakoś specjalnie przygotowywać się do rozmowy kwalifikacyjnej do pracy w firmie Grupa Brokerska Quantum.

01kk
@Sławomir

Raczej nie ma testów na rozmowie kwalifikacyjnej. Na pewno jest przeprowadzona rozmowa , mogą zdarzyć się pytania ogólne. Zależy na jakie stanowisko....

K19k

praca w Quantum jest dla osób , które chcą się rozwinąć i czegoś nauczyć . Atmosfera jest w porządku. To nie kropo , gdzie ludzie traktowani są bezosobowo. Jest to firma w której wszyscy współpracują ze sobą i nie ma podziałów.

Karokarolena

Praca w Grupie Brokerskie Quantum to wyzwanie - jeśli je podejmiesz to z pewnością wyjdziesz na plus. To praca wymagająca więc jeśli chcesz się lenić i przesiedzieć 8h nic nie robiąc to nie jest miejsce dla Ciebie. Osobiście bardzo polecam, praca daje mi dużo satysfakcji, zarobki są w porządku, atmosfera przyjemna dzięki sympatycznym i pomocnym ludziom.

Karol
@Karokarolena

Piszesz, że praca jest wymagająca. Czy mogłabyś przybliżyć swoje zadania i obowiązki w firmie? Fajnie, że jesteś zadowolona z atmosfery. Masz rację, praca wśród serdecznych ludzi i przyjaznego otoczenia jest bardzo motywująca dla pracownika. Pracodawca obecnie rekrutuje na stanowisko broker ubezpieczeniowy/ asystent brokera. Oferuje: zatrudnienie na umowę o pracę, nowoczesne standardy pracy, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, udział w licznych szkoleniach. Czy zainteresowała Was ta oferta i będziecie składać CV?

Niski 23

Komentarz zbyteczny nie szanują pracownika

Henry

Jeśli ktoś nie boi się pracy i wykonuje swoje obowiązki dobrze to nie znajdzie lepszego miejsca.

Karol

Grupa Brokerska Quantum działa w branży ubezpieczeń. Podzielcie się z nami swoimi wrażeniami związanymi z rekrutacją lub współpracą. Być może wiecie jakie warunki firma ta oferuje swoim pracownikom? Wasze opinie mogą pomoc innym użytkownikom w podjęciu decyzji dotyczącej rekrutacji lub zatrudnienia.

świeżak35

Muszę przyznać ,iż praca w Quantum nie jest łatwa. Wymaga dobrej organizacji pracy, podzielności uwagi, ustalenia sobie priorytetów, szybkiego działania, otwartego umysłu, nowych rozwiązań, odpowiedzialności w działaniu. Nie da się tu nudzić, zawsze jest coś do zrobienia, ciekawe tematy, nowe wyzwania zawsze mnie mobilizują, prowokują do poszukiwania odmiennej drogi w działaniu.

nick

Pracodawca wymagający, praca pod presją czasu, ale naprawdę można się dużo nauczyć i zdobyć wiedzę z różnych obszarów ubezpieczeń. Stawiają na rozwój.

michał

a co ma panowanie nad nerwami do tego stanowiska ?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Brokerska Quantum Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Grupa Brokerska Quantum Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Brokerska Quantum Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Brokerska Quantum Sp. z o.o.?

Grupa Brokerska Quantum Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Prezydenta Gabriela Narutowicza 48
    90-135 Łódź

Grupa Brokerska Quantum Sp. z o.o.