Opinie o Meble Adrian Marzena Kowarik w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Meble Adrian Marzena Kowarik. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Meble Adrian Marzena Kowarik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meble Adrian Marzena Kowarik w Łódź

Edward Nowy wpis

Czytałem to i nadal nie rozumiem o co poszło ... i po co te nerwy? Z tego, co inni piszą o firmie, to meble mają dobre, obsługa też była chwalona. Może nigdy nie mieli do czynienia z właścicielką, że takie pozytywy wypisali? Kto się orientuje, czy jak tam pojadę kupić fotel bujany, to nie zostanę zrugany? Ktoś jeszcze się z podobnymi scenami w tym sklepie spotkał?

Włodek Nowy wpis
@Edward

:) przy kawce podyskutujemy jak piec mógł by dynamiczniej działać

Jatoja2a Nowy wpis

Niecałe 6 tygodni temu odwiedziliśmy salon meblowy Adrian tam spotkaliśmy się z bardzo miłą uprzejmą i życzliwą Sprzedawczynią. Pojechaliśmy z Żoną po stół a dzięki Pani doradztwu wyszliśmy z zamówieniem na stół i 4 krzesła. Życzę każdemu Szefowi takiej Pani w roli sprzedawcy !! :) Po 5tygodniach oczekiwania postanowiliśmy zadzwonić do Szefowej sklepu aby dowiedzieć się kiedy otrzymamy zamówienie? Pani powiedziała , że oddzwoni jak się wszystkiego dowie. Tego samego dnia zadzwoniła, że dziwnym zbiegiem okoliczności wszystko jest gotowe i już mogą dostarczyć zamówienie. Po zapytaniu o wniesienie. Szefowa stwierdziła że kosztuje 70zł ....( 2 piętro) postanowiliśmy sami wnieść. Umówiliśmy się na przywiezienie od ok 9 do 10.30. O 10.30 Pani dzwoni że SYN niedługo przywiezie stół. Reasumując ok 2400 zł zamówienie + wniesienie dla Syna 70zl.... Makabra !!!! Gdy Pani zadzwoniła zasugerowałem, że pieniążki dam dopiero po wniesieniu stołu i rozpakowaniu i wtedy się zaczęło.... Szefowa wpadła w furię krzyczała do słuchawki na mnie, że nie ma takiej opcji, że stół i krzesła mam rozpakować na dworze i sprawdzić i zapłacić synowi pieniądze. Płace tyle kasy i mam meble narażać na warunki pogodowe typu deszcz ? Ktoś tu chyba przegina .... pSzefowa sklepu jeszcze mi powiedziała że ona zna mój plan, że ja specjalnie swoje nowe meble poobijany na klatce a później będę szukał rozszczeń..... Pozostawię to bez komentarza..... Aaaaaa i jeszcze mi Pani wypomniała że krzesła mi pół darmo sprzedaję bo tylko 10zl ma zarobku na krześle.... Zdenerwowaliśmy się z Żoną i powiedzieliśmy Pani że jeżeli tak mało ma zarobku to my weźmiemy tylko stół, żeby nie traciła na nas pieniędzy po czym Pani rzuciła słuchawką... Po chwili zadzwoniła z informacją że mam przyjechać po zwrot pieniędzy. Pojechałem od razu. Gdy wszedłem do sklepu powiedziałem po co przyjechałem Pani znowu wpadła w histerię, wrzeszczała na mnie jakimi to my nie jesteśmy klientami itd powiedziała mi że nie powinna mi zwracać pieniędzy ale to zrobi po czym sięgnęła do portfela i "JAK PSU " wyrzucała mi banknot po banknocie na stół :/ . Z Takim zachowaniem jeszcze nigdy się nie spotkałem. Ja stwierdziłem że nie będę się już denerwował zgarnąłem pieniążki i pożyczyłem Pani Miłego dnia. Ta jak to usłyszała to dopiero się rozwśwcieczyła i po moim wyjściu tak trzasnęła drzwiami że myślałem że szyby wylecą.... Kulturą osobistą Pani Szefowa nie grzeszy... Może meble mają dobre ale takim zachowaniem Szefa do Klienta to za dużo nie zyskają. Szkoda bo podobno ta branża sporo ucierpiała przez pandemię ale konkurencja w Łodzi jest duża... Następnego dnia Sprzedawczyni zadzwoniła i przepraszała w imieniu swoim choć nic nie zrobiła i Szefowej i prosiła, żebyśmy przyjechali i wzięli ten stół, że jest piękny itd. Pojechał bym naprawdę bo zależało nam bardzo na stole i krzesłach ale po takim potraktowaniu przez telefon i jak byłem osobiście to W żadnym wypadku nie pojadę. Będę szukał innej firmy... Tej firmy największemu Wrogowi nie polecam !!!! Pani Szefowo sklepu niech się Pani ogarnie bo takim zachowaniem Klientów Pani nie będzie miała więcej tylko mniej !!!! Jakby znała się Pani na biznesie to by wiedziała Pani, że Klienta trzeba szanować bo to On daje pani pieniądze na chleb i dostatnie życie !!!!

Krzysztof Nowy wpis

Zakupilem kilka mebli tej firmy i jestem bardzo zadowolony z jakosci, montażu i profesjonalnej obsługi. Wszystkie moje oczekiwania zostały spełnione.

Krystyna

Dzień Dobry , jestem od wielu lat klientką p. Marzeny Kowarik . W sklepie przy Sanockiej 39 kupowałam kanapy , stoły , krzesła a ostatnio w lipcu piękną kanapę rogową wykonaną na zamówienie . Jest piękna , funkcjonalna i cala rodzina mi jej zazdrości .Pani Marzena posiada szeroki wybór tkanin obiciowych , każdy z pewnością może znaleźć kolor dla siebie. Polecam wszystkim wizytę w tym sklepie jeśli chcecie Państwo nabyć solidne , dobrze wykonane meble i mieć miłą profesjonalna obsługę Pozdrawiam Krystyna z Łodzi

Zostaw merytoryczną opinię o Meble Adrian Marzena Kowarik - Łódź

Meble Adrian Marzena Kowarik