Opinie o Gramark Zakłady Dziewiarskie Zenona Kwiecień w Wiączyń Dolny

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Gramark Zakłady Dziewiarskie Zenona Kwiecień. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Gramark Zakłady Dziewiarskie Zenona Kwiecień o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gramark Zakłady Dziewiarskie Zenona Kwiecień w Wiączyń Dolny

a czy objaśnicie mi z jakich przyczyn należy się z dala trzymać? o jakie traktowane mogło komuś kiedyś tu chodzić i czy to do dziś występuje? chłopaki potrzebuje sobie dorobić, atmosfera będzie teraz normalnie do wytrzymania? jakieś zmiany w kasie były wprowadzane od nowego roku? chcę widzieć czy jest sens się zgłaszać?

Ewa Nowy wpis

Czy dalej płacą tutaj najniższą krajową? mimo Wszystko chciałabym jeszcze doprecyzować aktualną atmosferę, w opiniach widzę że ludzie nie za bardzo ją chwalili... do dziś pracują tutaj te same osoby? można dowiedzieć ile w sumie ich jest i jak tutaj przyjmują nowych?

Były Nowy wpis
@Ewa

Trzymać się jak najdalej od tego miejsca i ludzi tam pracujących, ludzie tam się nie dorobicie a traktowanie ludzi (usunięte przez administratora)

Adam Nowy wpis

Nie polecam,a wręcz odradzam pracę w tej firmie. Nie dość,że pracownicy TYRAJĄ za najniższą krajową a wypłaty dostają w ratach,to podejście do pracownika jest na poziomie mniejszym niż zero. Nie wspomnę o umowach.Brak pojęcia o współczesnym handlu. Lata świetności tej firmy skończyły się za czasów PRL-U. Zero inwestycji,brak rozwoju. Lepiej brać kuroniówkę niż tam pracować. Za bramą tej firmy nie obowiązuje żaden kodeks pracy tylko kodeks pracodawcy.

Arek

Mam zamiar aplikować więc może ktoś podpowie jak przebiega w firmie rekrutacja i czy teraz są jakieś prowadzone?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Gramark Zakłady Dziewiarskie Zenona Kwiecień? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Halina

Szkoda mowic- to zaklad jak za czasow PRL-u. Gdyby handlowy rzeczywiscie pracowal, to zaklad by prosperowal. Jakby nikomu nie zalezalo na sprzedazy. Podejscie do pracownika niedzisiejsze. Wstyd, pracodawco....

Hanna

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Dość dawno pialiście, jak zarobki w firmie przedstawiają się?

ola

slabo Moje sugestie dla "GRAMARK" Zakłady Dziewiarskie (usunięte przez administratora) wystarczy aby szefostwo pracowało

Paulina

Szkoda że nie można przyznać pół gwiazdki!!! Przestroga dla zaczynających u nich pracę domagać się umowy o pracę przekraczając próg firmy nie podejmować pracy bez umowy inaczej będzie to praca bez jakiej kolwiek zapłaty. Oszuści Pan i Pani Kierownik.

Zyga
@Paulina

"Kierownik" nie którzy ludzie nie nadają się na to stanowisko. Panie siedzące w biurze nie znają przepisów dotyczących Urzędu Pracy. Pracownik przychodzący z innego urzędu niż dana firma jest zarejestrowana, miasta nie potrzebuje skierowania z Urzędu Pracy Proszę te śliczne panie siedzące za biurkiem do szkolić

Zostaw merytoryczną opinię o Gramark Zakłady Dziewiarskie Zenona Kwiecień - Wiączyń Dolny

• Jak się pracuje w Gramark Zakłady Dziewiarskie Zenona Kwiecień?

Zobacz opinie na temat firmy Gramark Zakłady Dziewiarskie Zenona Kwiecień tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Gramark Zakłady Dziewiarskie Zenona Kwiecień
  • 50A