OPGK Sp. z o. o.

Łódź

Opinie o OPGK Sp. z o. o.

Karolina

Właśnie poszukują na stanowisko NET Developer w Rzeszowie. Czy ktoś wie czy jest możliwość, żeby pracować zdalnie chociaż przez parę dni w tygodniu? Taka informacja może być ważna dla osób aplikujących.

3er

teraz mozna sie starac o prace na kilku stanowisach na przyklad jako tester oprogramowania w Rzeszowie wymagan doświadczenie w automatyzacji testów,znajomość narzędzi wspomagających proces testowania np. Selenium

Jeansowy

Generalnie istnienie tej firmy koncentruje się wokół działania post-komunistycznych akcjonariuszy w kierunku sprzedaży nieruchomości firmy za wszelką cenę... Firma składa się z 3 zakładów produkcyjnych i administracji, która zabiera większość zysków z dumpingowych przetargów... Generalnie zarobki rzęcu 1500 - 1900 to norma...

pasco

OPGK zajmuje się pracami geodezyjnymi a jak wszyscy chyba już wiedzą tego typu prace opłacalne były przed kilkoma laty kiedy na goedetów był wielki bum. W tej chwili geodeci mają bardzo trudno o pracę. Tylko doświadczeni i uznani w środowisku mogą jeszcze liczyć na pewny i porządny zarobek. Reszta...no cóż

dziwczyna

Czy ktoś już z was widział nową ofertę pracy, którą proponuje firma OPGK Sp. z o. o.? Moim zdaniem wygląda to interesująco, ale proszę was o opinie i komentarze. Opis stanowiska: Zarządzanie i nadzór nad realizacją projektów geodezyjnych Odpowiedzialność za realiz... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5689259?keywords=&region=

kowal

Ta głupia baba zniszczyła tą całkiem fajną firmę. Banda chciwych dziadków, pseudowłaścicieli myślała że jak sprzedadzą majątek firmy to wezmą miliony. Dlatego odwołali poprzedniego prezesa i wstawili tą wstrętną babę która nie potrafiła skończyć ani zdobyć żadnej roboty i w ciągu roku doprowadziła do upadłości.

nn

To może wyjaśnisz na jakiej podstawie piszesz, że ta pani prezes zaczęła jakąkolwiek robotę?

Podwykonawca

Szanowni Państwa nie zadajcię się z tą firmą. Pani prezes zaczyna roboty nie kończy ich wykonuje je źle a później chce pieniądze za pracę. Jak nie zapłacicie to podaje do sądu. Geodeci uwaga na tą firmę !!!!!!

szukający pracy

Nie przyjmują w ogóle do pracy.Nieoficjalnie dowiedziałem się że firma idzie pod młotek.

nie geodeta

Nowa Pani prezes wszystkich podobno podaje do sądu. Długo za sobą nie da się palić mostów bo samemu spłonie.

aktualny

Bzdury. W firmie ani jednego żuka, same renaulty i vw. Zarobki podobne jak w innych firmach z branży w Łodzi, ale pewne (nie jak u prywaciarzy).

snajder

Z tego co wiem to kolega ma racje płacą najmniej w łodzi jeżdzą starymi żukami firma podupadła

voltanxx

Dużo pracy w delegacji, w tej chwili również w Łodzi (ewidencja) płace nie są rewlacyjne

Zostaw opinię o OPGK Sp. z o. o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OPGK Sp. z o. o.