GRUPA INFOMAX

Opinie o GRUPA INFOMAX

lalunia

Firma jest ok, wierzcie mi - można trafić gorzej... Ja bym się chętnie wróciła do czasów jak tam pracowałam.

były handlowiec - Bronek

Trochę mnie dziwią te wszystkie negatywne opinie. Pracowałem w Infomaxie ponad rok i wiele się nauczyłem. Oczywiście nie jest to firma dla tych co myślą, że w pracy piję się kawę i je ciasteczka... Trzeba pracować i tyle. Spokojnie można wyrobić plan i dostać za to całkiem niezłą premię. Dużą wartością w tej firmie są ludzie, którzy tam pracują.

dawny pracownik

uuuuu widzę, że w Infomaxie wszystko po staremu. T(usunięte przez administratora)

ktoś

Normalna na pewno nie jest. Ludzie beznadziejni kierownictwo jeszcze gorzej. Zwalniają z dnia na dzień bez podania przyczyny. I masa Stażystów po tylu latach to UP powinien im już odebrać te staże żenada

@ktoś

W tej chwili w firmie Infomax na stażu są dwie osoby. W Urzędzie Pracy, z którym z powodzeniem współpracujemy od wielu lat, mamy bardzo dobre opinie. Nigdy nie zwolniliśmy nikogo w sposób niezgodny z Kodeksem Pracy. Jedynie umowy typu umowa zlecenie czy o dzieło dają możliwość zakończenia ich z dnia na dzień.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie GRUPA INFOMAX? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Przedstawiciel handlowy [reklama/marketing]?
xec4

Tak byłem, rozmowa trwała jakieś 30 minut. Standardowe pytania dlaczego chce tam pracować, czego oczekuję, jakie wynagrodzenie, czego nie lubiłem w poprzedniej pracy, jakie obowiązki i cechy powinna mieć osoba na tym stanowisku itp. Praca na magazynie i w terenie. Od poniedziałku do piątku od 8-16. Mają dzwonić do końca tygodnia i poinformować czy zapraszają na drugi etap(rozmowa z kierownikiem)czy dziękują. Póki co tyle.

mm

I jak, byłeś na tej rozmowie na stanowisko magazyniera? Jestem ciekaw jak to.funkcjonuje i czy warto.

xec4

Witam. Dzisiaj zaproszono mnie na rozmowę na stanowisko magazyniera do infomaxu. Czy ktoś mógłby mi opisać mniej więcej jak wygląda praca na tym stanowisku i jakie mniej więcej są zarobki.

JAG

Firma jakich na rynku wiele, nastawiona wyłącznie na zysk i wyzysk przy okazji, poszanowanie pracowników pozorne, a tylko dzięki pracownikom ta firma istnieje. Pracowali tam keidyś ludzie bardzo oddani i zaangazowani ,pozwalniali się bo przestał im się podobać kierunek w którym firma podąża. Któryś z przedmówców pisał, ze w firmie sporo się nauczył, fakt, tyle,że wyłącznie dzięki pomocy współpracowników i własnemu zaangażowaniu , na szkolenia lub pomoc włąścicieli nie ma co liczyć.Zarobki marne, rotacja spora,czas pracy - nienormowany, właściciele... nie będę powtarzał wcześniejszych wpisów o wsi i słomie,choć zgadza się z nimi większość nie tylko byłych pracowników :)... bez kręgosłupa moralnego, niedouczeni, bez klasy z bardzo wysoką samooceną i jednym celem - dużo mieć , mało dać . Nie polecam pracy w tej firmie.

@JAG

Zmiany jakie zaszły w Grupie Infomax wywołane były sytuacją gospodarczą w naszym kraju. Większość pracowników z łatwością dostosowała się do nowej sytuacji. Wszyscy, którzy chcieli odejść, bo nie podobała im się nowa polityka firmy, odeszli. Od 2014 roku systematycznie organizowane są cykle szkoleń pozwalające poszerzać wiedzę zarówno praktyczną jak i merytoryczną. Aktualne założenia firmy mobilizują pracowników z dłuższym stażem do pomocy tym, którzy dopiero zostali zatrudnieni. System motywacyjny oparty na wynagrodzeniu podstawowym oraz szeregu premii pozwala zadowolić wszystkich zaangażowanych pracowników. W Grupie Infomax dużo się zmieniło na przestrzeni ostatnich dwóch lat.

koniczyna

Szkoda czasu i poświęcenia na tę Firmę.Szefostwo chamskie skupione na swych zyskach,wykorzystują człowieka na maxa,a ty pracuj jak wół za najniższą krajową jak jest sezon tj.październik-grudzień to tyrasz po 10-12 godzin jak wyrobnik nawet trzeba soboty i niedziele bo tak najlepiej widziane co nie znaczy że docenione,wyrabiasz im większe zyski,a ty szary robolu najniższa krajowa,a na święta ani dziękuję ani premii.Firma w tym czasie klepie ogromne ilości kalendarzy i terminarzy ale ty się musisz prosić czy takowy dostaniesz co niektórzy robią sobie je sami po prostu śmieszne.W firmie koszmarna atmosfera oprócz wyzysku-mobing.Najważniejsze nie masz szans na dłuższe zatrudnienie interesują się się głównie stażami do każdego z działów a potem następny nabór stażystów itd.Na stażu zasuwasz jak każdy zatrudniony tam pracownik,a na koniec i tak ci podziękują taka polityka tej Firmy koszmar.Nie polecam można się zestresować i dorobić garba.Nadzieja matką głupich co innego mówią na początku a co innego jest na koniec.

makary

Tomek! Dziekuje za pierwsze slowa!!! Pozdrawiam

makary

Szok to co tu czytam! Zastanawiam sie czy wybrac sie tam na zorientoeanie sie w temacie! Poczytam chetnie jakies jeszcze komentarze. Pozdrawiam

liczka

Beznadziejna firma. Brak szacunku dla kandydatów. Zapraszają na rozmowę, robią test sprawdzający znajomość Ms office( czas rozmowy 1,5 h) po czym dzwonią po jakimś czasie, że są zainteresowani i zapraszają na dzień próbny. Jednak dzień przed przyjściem na dzień próbny dostaję telefon, że niestety jednak muszą podziękować bo jednak w tej chwili nie będą nikogo nowego zatrudniać wspomogą się stażystami. Gdzie tym wszystkim jest logika. Szukają kogoś a potem nagle się okazuje, że nie mają kasy na zatrudnienie? O co chodzi???

@liczka

Bardzo nam przykro, że taka sytuacja miała miejsce. Z pewnością zaszło nieporozumienie. Jesteśmy świadomi, że jeżeli zmieniła się sytuacja w obrębie organizacji to naszym obowiązkiem było poinformowanie Pani o tej zmianie. Warto zaznaczyć, że wszyscy kandydaci na stanowiska pracownika administracyjnego czy grafika są sprawdzani z umiejętności obsługi programów (MS Office czy programów graficznych) i tylko od nich zależy jak szybko uporają się z powierzonymi zadaniami.

(usunięte przez administratora) Jeżeli macie możliwość omijajcie tą dziwną firmę szerokim łukiem

obserwator

buahahaha, Najgorsze, najmniej korzystne (a co za tym idzie najprawdziwsze) opisy zostają stąd wyrzucane. Zero obiektywizmu. Po co w ogóle tu wchodzić jak się nic nie dowiesz. Nie polecam.

@obserwator

Usunięte zostały wpisy, które obrażały inne osoby, były niezgodne z regulaminem portalu lub nie na temat.

moon

Roberto jeśli Twoja praca jest całkiem niezła to zastanów się czy chcesz ją zmieniać na gorszą. W Infoamxie jest praca maxymalnie strasująca. Co chwile są zmiany, jeszcze dobrze nie wprowadzą jednej zmiany jak ogłaszają następną. Zastanów się dobrze zanim tam pójdziesz. Dużo na pewno nie zarobisz a jeśli chodzi o możliwości rozwoju to no cóż są znikome ponieważ w ciąż zbyt mało będziesz robił aby otrzymać awans. Osoba pisząca pod nickiem Toja ma całkowitą rację. To cała prawda o Infomaxie. Ja nie polecam tam pracy, ale zrobisz jak będziesz uważał. Powodzenia

toja

Wszystko zgodnie z INFOMAX'ymą: (usunięte przez administratora)

Roberto

Za chwilę mam tam podjąć prace. Obecna moja praca jest całkiem całkiem. Warto zmieniać i pokusić o szkolenia i rozój w infomaxie jak zachęca firma? Głownym motorem do zmieany to brak możliwości awansu w obecnej firmie. Proszę o poradę! Z góry dzięki!

moon

jeśli chodzi o Infomax to mam odpowiedź na post osoby piszącej pod nickiem aerato. Jeśli uważasz tę firmę za porządną i doceniającą ludzi to chyba nie wiesz co mówisz. Ludzie są tam traktowani okropnie. Fakt można się dużo nauczyć, ale jest to okupione stresem, presją , inwigilacją z każdej strony. (usunięte przez administratora) Jedyne co jest świetne w tej firmie to ludzie, którzy są naprawdę cudowni i pomagają jak mogą. Ale postawa szefostwa jest karygodna.

luck

Takiej szefowej jak moja z dzialu koordynacji zycze wszystkim. I bynajmniej nie jest to tekst sakastyczny. Jest to osoba na wlasciwym miejscu. Lepszej nigdy nie mialem i chyba nie bede juz mial. Zal zostawiac ludzi bo stworzylismy w naszym dziale fajna atmosfere ale coz takie zycie...

eddie

Może jednak jest coś lepiej, bo ostatnie komentarze sa od pracowników, któzy kiedyś pracowali w infomax, ale nie pracują obecnie.

Zostaw merytoryczną opinię o GRUPA INFOMAX - Katowice

• Jak się pracuje w GRUPA INFOMAX?

Zobacz opinie na temat firmy GRUPA INFOMAX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

GRUPA INFOMAX