GRUPA INFOMAX

Opinie o GRUPA INFOMAX

Czy rozmowa rekrutacyjna w GRUPA INFOMAX odbywa się również w języku angielskim?

Nowy wpis

Nie, ponieważ pracujemy w polskimi klientami wyłącznie w języku polskim.

bez nicku Nowy wpis

Witajcie, pracowałem 3 lata w tej firmie od 2007 d0 2010. Nigdy nie miałem problemu z wyplata która mała jak na tamte czasy nie była lub z szefostwem. Ludzie byli wspaniali którzy mnie otaczali. Na święta zawsze były organizowane uroczyste kolacje wigilijne, drobne upominki. Latem organizowane różne pikniki lub grill. Chyba niektórym pracownikom było za dobrze, że piszą takie głupoty wyzysku. Ja na miejscu właściciela tez bym odciął kranik i kiełbaski jeśli pracownik nie zadowolony. Jak to się mówi dasz palec to chciałbyś cala rękę. Ja wspominam prace w Infomax pozytywnie, z umowa na stale po 1 roku. Pozdrawiam Infomax i Poligrafia plus

Czy w GRUPA INFOMAX występują paczki/bony świąteczne?

Jak wygląda sprawa grafiku w GRUPA INFOMAX. Czy pracodawca idzie na rękę?

Dzień dobry! Grafik jest elastyczny tzn. 8h w przedziale 7:00-17:00. Na niektórych stanowiskach praca jest bardziej zadaniowa i można częściowo pracować zdalnie - wszystko jest do domówienia z menadżerem danego działu.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie GRUPA INFOMAX? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Przedstawiciel handlowy [reklama/marketing]?

Jaka jest kultura pracy w GRUPA INFOMAX? Obowiązuje typowy dress code?

Wszystko zależy od stanowiska pracy, ale krawaty, koszule czy garsonki nie są obowiązkowe.

marketingowiec

rekrutację przeprowadza córka właścicieli, która jest jednocześnie HRowcem, marketingowcem, PRowcem... - rodzinna firma. Ale Pani jest bardzo miła, sympatyczna, więc tutaj nie można mieć zarzutów. Dostajesz zadanie rekrutacyjne, po którym Ci powiedzą, że za mało szczegółowo wykonane, że oczekiwali więcej pomysłów, a potem i tak wykorzystają to co napisałeś. Obserwuje ich w mediach - miesiąc po nieudanej rekrutacji wprowadzili pomysł bardzo podobny do tego, który był w mojej prezentacji rekrutacyjnej. Zapytajcie na rozmowie dlaczego jest taka rotacja i co jest przyczyną rezygnacji pracowników

Xyz
@marketingowiec

a co zostało wykorzystane ?? Pytam z czystej ciekawosci.

Robert

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

M
@Robert

Z tego co widzę, to kogoś szukają i ogłaszają się na facebooku - w tym roku sporo osób poszło gdzieś indziej

Były pracownik w lepszej pracy
@M

Bo mieli dość tego co się tam dzieje i jak są traktowani. Zero wdzięczności, szacunku tylko wieczne pretensje w zasadzie często o nic.

Jasiek

Taki spokój na forum bo pewnie dobrze pracuje się i nie ma maruderów?

Tafek

Pracował ktoś w Infomaxie za.kierowce magazyniera?? Może podpowiedzieć jakir warunki itp ???

Edyta

@Robert Znalazłam 3 aktualne oferty pracy w GRUPA INFOMAX na ich stronie internetowej; sprawdź sobie tu: http://www.grupainfomax.com/praca.html @Gregor Ogólny opis przebiegu rekrutacji możesz naleźć na stronie firmy tu: http://www.grupainfomax.com/praca.html @Skai Bardzo dziękuję za Twoją opinię, zwłaszcza, że jest pozytywna. Długo pracowałeś w GRUPA INFOMAX? Czy znasz warunki pracy również poza magazynem? Możesz nam o nich opowiedzieć?

Gregor

Jakieś wskazówki udzielicie kandydatom?

Skai

Pracowałem tam na magazynie i nie mam żadnych zastrzeżeń. Praca bywała dość ciężka ale atmosfera w pełni rekompensowała tę "niedogodność". Niby firma nieduża tak jak i magazyn ale zawsze znalazło się coś do zrobienia. Kobiety tam pracujące ogólnie nie narzekały ale trochę im przeszkadzała rutyna. Zarobki takie jak wszędzie i terminowo. Ogólnie polecam firmę dla tych, którzy nie oczekują kokosów i płacenia za siedzenie na czterech literach :)

była pracownia

kiepski pracodawca. Nie polecam. Lepiej poszukać pracy w innym miejscu niż tracić czas na tą firmę.

Edyta

@była pracownicarozumiem, że nie pracujesz już w GRUPA INFOMAX. Długo pracowałaś w firmie? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach. Jak oceniasz tego pracodawcę? Takie dodatkowe informacje będą szczególnie pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

była pracownica

hahah perezunia się oburzyła :P ojej aż strach się bać :)

Scalenie

Ja uważam że należy spróbować dostać się tutaj, nie od dziś wiadomo przecież że firma radzi sobie na arenie międzynarodowej naprawdę zacnie, bez szkód i w ogóle

Aktualne informacje dotyczące poszukiwanych pracowników lub stażystów znajdują się na naszej stronie www.grupainfomax.com w zakładce "praca". Jeśli poszukujemy Specjalistów w określonej dziedzinie i w ogłoszeniu oczekujemy konkretnych umiejętności (np. Account Managera) to ZAWSZE proponujemy Umowę o Pracę z określonymi stawkami wynagrodzeń. Jeśli poszukujemy stażystów, czyli osób bez doświadczenia, chętnych do zdobycia wiedzy i umiejętności w naszej firmie, to również jasno informujemy o tym fakcie w ogłoszeniu rekrutacyjnym.

Obecnie poszukujemy osób, które są kierowane na staż przez Urząd Pracy (stamtąd otrzymują wynagrodzenie). Kandydatów nie posiadających kwalifikacji stażysty z Urzędu Pracy zapraszamy na płatne staże od sierpnia 2016.

Cześć! Wszystkie oferty pracy dostępne są na naszej stronie internetowej: http://www.grupainfomax.com/praca.html. Zachęcamy do aplikowania!

Wszystkie aktualne oferty pracy znajdują się na stronie: http://www.grupainfomax.com/praca.html - zapraszamy do składania swoich aplikacji. Jeśli są Państwo zainteresowani pracą na innym stanowisku, prosimy o przesłanie CV (i ewentualnie portfolio) na adres praca@grupainfomax.com

Zostaw merytoryczną opinię o GRUPA INFOMAX - Katowice

• Jak się pracuje w GRUPA INFOMAX?

Zobacz opinie na temat firmy GRUPA INFOMAX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

GRUPA INFOMAX