GRUPA INFOMAX

Opinie o GRUPA INFOMAX

cik

@cik

Poniższy komentarz dotyczy wpisu usuniętego przez administratora: cik 2016-09-12 10:06:58 Informujemy, że zamieszczanie nieprawdziwych informacji na temat naszej firmy jest działaniem niezgodnym z prawem. Takie działanie, nawet za pośrednictwem internetu, podlega karze. W internecie nie jesteśmy wcale tak anonimowi, jak nam się wydaje, a przede wszystkim nie jesteśmy bezkarni. Bezprawne pomawianie i zniesławianie może zostać ukarane grzywną, karą ograniczenia lub pozbawienia wolności do roku. Jednocześnie pamiętajmy o tym, że możemy w internecie wyrażać negatywne opinie o firmie, jeżeli tylko podajemy informacje prawdziwe i rzeczowe oraz nie naruszamy niczyich prawnie chronionych dóbr osobistych. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z przedstawicielem firmy. Elżbieta Marasik-Bielejec - współwłaściciel Poniżej przepisy: art 212 kk. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

kaarina

Mnie osobiście bardzo żal, że taka firma jaką kiedyś był INFOMAX już nie istnieje.Kiedy tam pracowałam dawno temu w czasach, kiedy rodził się rynek reklamy było jak w złotym "ulu". Każdy pracował jak pszczoła ale wiedział po co dlaczego i za ile. Jeśli był bardzo dobry ,zarabiał bardzo dobrze,jeśli był kiepski pracodawcy starali się zrobić z niego dobrego( szkolenia, rozmowy, pomoc innych handlowców)ale przede wszystkim atmosfera,atmosfera, która była wyjątkowa, wręcz rodzinna i to sprawiało, że ludzie identyfikowali się z firmą, oddawali dla niej i pracy w niej całe swoje życie ( tak było ze mną). Niestety do czasu, kiedy pracodawcy zostali omamieni wizją wielkich, większych zysków przechodząc w biznesie na wzorce amerykańskie. Katastrofa!Ludzie?, jacy ludzie? to mają być "wyrobnicy". Nie mają pracować tylko "wyrabiać"obroty, poziomy sprzedaży, lejki sprzedaży, progi sprzedaży,zyski!!!. Masz problem bo jesteś chory, masz problem bo masz problemy, masz problem bo się stresujesz, masz problem bo Cię zwalniamy!Wszyscy wartościowi ludzie , którzy tam pracowali i tą firmę zbudowali ( oprócz tych, którzy sami się zwolnili)zostali "wykopani" i to jest największa klęska firmy INFOMAX- Katowice. Płakać mi się chce, ale pocieszające jest to, że już tam nie pracuję i Ci co zostali wykopani dalej żyją i bez Infomaxu dobrze egzystują.

karla

powyższy tekst w 100% oddaje jaki był stosunek do ludzi w Infomaxie :((usunięte przez administratora)

aerato

Pracowałem w tej firmie przez wiele lat na różnych stanowiskach. Pracowałem przed i w czasie kryzysu. Nie rozumiem tych, którzy tu wypisują swoje głupoty. To zawsze była firma dla ludzi z pomysłem i inicjatywą. Nigdzie nie nauczyłem się tak wiele jak tam i w zakresie handlowy i technologicznym. Trzeba jedynie wykazać minimum zainteresowania. Korzystam z tej wiedzy do dziś pomimo, że tam już kilka lat nie pracuję. Jak szukasz pracy od ... do, to idź kleić znaczki na pocztę, albo kopać rowy. Tam trzeba mieć cojones i szeroko otwarte oczy na świat. Każdy kto robił wynik sprzedażowy zawsze zostawał, bo przecież nie wywala się kury znoszącej złote jajka. Owszem przed sezonem nabór. Statystycznie na 10 ludzi jakieś 8 osób to niemoty, które siedzą za biurkiem i nie bardzo sami wiedzą po co tam przyszli. Kto takiego zatrudni na stałe. Zarabiałem tam pieniądze, o których większość z Was będzie tylko marzyć pewnie, aż do emerytury. Po prostu byłem dobry. Zasady są proste dobrym dobrze się płaci, a miernoty się wylewa. Oczywiście można się obrażać na to, bo przecież każda miernota była zdyscyplinowana i punktualnie przychodziła do pracy. Na tym się jednak kończyło. A tu trzeba pracować, a nie chodzić do pracy. Tak jest w każdej firmie cienkich się wylewa. Ludzie budzimy się, mamy kapitalizm już od wielu lat. Pewnie teraz padnie pytanie dlaczego tam nie pracuję. Firma w pewnym momencie rozrosła się do prawie 100 osób. Musiały wejść elementy korpo w zarządzaniu. To nie wszystkim odpowiada. Założyłem własną firmę.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie GRUPA INFOMAX? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Przedstawiciel handlowy [reklama/marketing]?
XxX2

A jaki jest system pracy? ile zmian? po ile godzin się pracuje...?

blondi

Widzę, że nic się tam nie zmienia od kilku lat - lepiej nie tracić czasu na prace dla tej (usunięte przez administratora)

kiedyś tam pracowała/em

Pensja ? jaka pensja? poniżej najniższej krajowej + prowizja jak uda ci się coś sprzedać. Dodatkowo jakieś potężne obroty, żeby w ogóle dostać i zapracować na ta najniższą krajową. Jakieś progi bez prowizyjne. Po prostu szok. Szkoda czasu. Więcej zarobisz pod Realem żebrąjąc i mniej upokorzeń przez to doznasz od szefostwa i dyrektorstwa.

niestety praca w tej firmi(usunięte przez administratora) pracowałam w tej firmie od września 2002 do lutego 2003r i nie życzę nikomu takich szefów, muszę się zgodzić z moimi przedmówcami ale na szczęście jest dużo fajnych firm, gdzie jest miła i przyjazna atmosfera

xxx

Nie zatrudniajcie się w tej "firemce" szkoda czasu !!!!!

szczerze mówiąc nie rozumiem całego zamieszania, pracowałem 2 razy w tej firmie, wszystko było ok wypłata na czas, stawki takie jak umówione, ludzie w porządku. Minusem był duży nawał pracy, ale to już zależy jak co komu pasuje

vicky2252

zdecydowanie nie polecam. Popieram przedmówców- praca za najniższą krajową + pseudo prowizje których nie ma nawet na umowie... pracujesz za grosze.(usunięte przez administratora)Nie ma szkoleń żadnych, zero motywacyjnego systemu. Nie polecam.

zdecydowanie nie polecam. Zatrudniaja tylko na sezon na pozniej sa masowe zwolnienia - wiec jak ktos liczy na stala prace to daleko od Infomaxu

jak najdalej od tej firmy...(usunięte przez administratora).:(

Zostaw merytoryczną opinię o GRUPA INFOMAX - Katowice

• Jak się pracuje w GRUPA INFOMAX?

Zobacz opinie na temat firmy GRUPA INFOMAX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

GRUPA INFOMAX