Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Eni Sp. z o.o. w Milanówek

counter
2 19 10 5 1
Michał Nowy wpis

Jakie są obowiązki w firmie na przedstawicielu handlowym?

jasiek Nowy wpis

aktualnie firma Eni Milanówek już nie poszukuje na stanowisko przedstawiciel handlowy @elka. Na stronie firmy tez nie widać nowych ofert pracy w tej firmie.

patrzący obojętnie Nowy wpis

Miał kiedyś miał budę z ziemniakami. Buda zniknęła , obyczaje nie.

ha ha ha Nowy wpis

Panie (usunięte przez administratora) czyżby już nikt nie chciał pracować w pańskiej firmie? Stąd powyższy komentarz? To ma być zachęta? Marnie, oj marnie. W tej firmie tylko księgowa i magazynier wytrzymali, reszta zmienia sie co miesiac lub dwa, niektórzy rezygnują po jednym dniu, bo tak koleś daje popalić. Nie spotkałam się nigdy z takim traktowaniem pracowników. Chamstwo, buractwo i brak poszanowania dla kogokolwiek, nie mówiąc już (usunięte przez administratora) W tej firmie tylko księgowa i magazynier wytrzymali, reszta zmienia sie co miesiac lub dwa, niektórzy rezygnują po jednym dniu, bo tak koleś daje popalić.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

BYŁY PRACOWNIK

Popieram, "szef" najchętniej zatrudniałby wszystkich na czarno i nie płaciłby pensji, a sam pewnie kupiłby sobie z chęcią kolejne BMV :)

xxxxxxxxx

ta firma to jedno wielkie dno niewyplacaja pieniedzy z szefem niemozna sie w zaden sposób dogadac w firmnie nieodbieraja telefonów (usunięte przez administratora)

była pracownica

Płaca ok, firma ok?! To chyba sam pan Jurczak pisze bądź jego główna księgowa :) Płaca - zatrudnienie na najniższą krajową prawie, fakt - dostaje się oczywiście więcej, coby przypadkiem prezes nie zbiedniał, hehe :) jeśli komuś to odpowiada - powodzenia życzę :)

lola

Firma ok pracowałam 3 lata i jestem zadowolona. Atmosfera ok, biuro ok. Płaca też ok

była pracownica

Popieram przedmówczynię, prezes(usunięte przez administratora)chyba ma problemy z żoną i synalkiem, dlatego wyżywa się na innych. Odeszłam bo dłużej tego bym nie wytrzymała. Serdecznie współczuję wszystkim, którzy tam zostali.

pppppp

Tragedia, ta firma to jedna wielka porażka, facet wydziera sie na pracowników, po czym przychodzi i przeprasza. Sytuacje powtarzaja sie kilkanaście razy dziennie. A efekt? po kilku dniach kazdy sam sie zwalnia.. warunki w biurze ok, ale mozna nabawic sie choroby psychicznej a juz napewno nerwicy..

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Eni Sp. z o.o. - Milanówek

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Eni Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kasztanowa 15 A