Opinie o Swedeponic Polska Sp. z o.o. w Kraśnicza Wola

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Swedeponic Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Swedeponic Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Swedeponic Polska Sp. z o.o. w Kraśnicza Wola

T.I.

Odpracowałam trochę w tej firmie!! Ukraińców tam nie liczą za ludziej , filippincy to jest numer 1!!! Wyjechałam na Ukrainie i kiedy wróciła, Filipinka wzięła moje łóżko, przestawili moi rzeczy i to wszystko bylo za norme, bo pani Olga im to pozwoliła!) A jak by Ukrainka tak zrobiła, to co by było??a Pan Patryk mówil tak, nie podobają ci warunki to drzwi otwarte! Powodzenia wam moi drodzy, szkoda Ukrainek które tam zostali

Elka
@Agula

Wow to upominanie jest. A właśnie to upominanie, to jest co roku, czy co kilka miesięcy? Można dostać podwyżkę np. co roku?

ZADOWOLONY

Firma z tradycjami. Dobra atmosfera z kazdym można się dogadac. Możliwość dorobienia w weekendy na duży plus. Dofinansowania do posiłków,pakietu medycznego,ubezpieczenia, prezenty na święta. Spotkania integracyjne,wczasy pod gruszą.Dobrych pracowników ceni się bez względu na narodowośc....wszyscy graja do jednej bramki.

@Paulina

Wszystko zależy od działu. Weekendy są rozpisywane na cały miesiąc lub w tygodniu na bierząco

Szukająca

Ktoś coś wie czy szukają pracowników ? Jak sytuacja w firmie obecnie i atmosfera ? Będę wdzięczna za opinie bo się rozglądam

gapa

A szukają wogole pracowników? Mało roboty jest, zamówień mało. Chyba że kogoś chcą wymienić. Szans na awans nie ma żadnych. Wszystko obstawione... czemu chcesz zmienić pracę?

No ja znalazłam na olx, że teraz szukają pakowacza, a czy może być to również kobieta? Bardzo dużo trzeba dźwigać czy to praca raczej lekka, bo akurat zastanawiam się z tym przygotowywaniem towaru do wysyłki jak wygląda. Dobra pensja i na czas to raczej norma, mnie bardziej interesuje jej kwota.

ZADOWOLONY Nowy wpis

Paulina Nowy wpis
@ZADOWOLONY

Struktura jest tu taka, że można z każdym przejść po imieniu? Z tymi weekendami to dla męża spoko opcja, tylko niech ktoś napisze o ile wcześniej trzeba się zdeklarować na te weekendy. Mąż jest mocno zainteresowany pracą w tym miejscu jakby zatrudniali.

Pracownik Nowy wpis
@Paulina

O wynagrodzeniu napisaliście, że firma płaci tyle co inne firmy, tak szczerze, to ile w takim razie? Bo nic mi to za bardzo nie mówi. Oczywiście chodzi mi o pracownika produkcji. W dwuletnim ogłoszeniu które znalazłem było info, że praca 2 lub 3 zmianowa, aktualnie to ile tych zmian jest? Weekendy wolne czy też do roboty?

MysiDuszek

A jak Ci się wydaje ile może płacić firma polegająca na zatrudnianiu obcokrajowców przez agencje? Najniższa krajowa, ewentualnie nieco ponad to to wszystko na co możesz tam liczyć. To szklarnia. Nawet jak Ci tego od razu nie powiedzą praca toczy się tam 7 dni w tygodniu i do tego też zostaniesz z czasem przymuszony. Tzw dyżury są "dobrowolne" tylko oficjalnie. W realu jeśli odmówisz pracy w weekendy to po prostu szybko ci podziękują za współpracę. Tak samo jeśli nie będzie Ci pasować wykonywanie najcięższej pracy za innych. Ta firma nie przez przypadek ma ocenę 1.7. Miałaby pewnie połowę tego gdyby więcej osób które się tam przewinęły miały czas i chęci by tu wejść i cokolwiek napisać. Nikt się oczywiście tym nie przejmuje bo Ukraińców czy Filipińczyków jest u nas wystarczająco by biznes się kręcił. Natomiast jedyne co można radzić to trzymać się od tej (usunięte przez administratora) jak najdalej bo ani się tam nie dorobisz a zdrowia zostawisz sporo jak to w pracy w takich warunkach. A ludzie tam to jest dopiero temat na wypracowanie jak na "prostaczków" wpływa trochę więcej władzy. Omijać szerokim łukiem a nie zastanawiać się ile płacą...

Takie rzeczy
@MysiDuszek

A co ci przeszkadza obcokrajowcy ? Wszędzie ich teraz pełno... w okolicy może nie ma poprosru chętnych. A jak kadra zarządzająca Polacy czy też obcokrajowcy ? Jak zarządzają?

Tati
@MysiDuszek

Dobrze rozumiem, że firma nie uprzedza o tym, że praca jest również w weekendy obowiązkowa? Na czym polegają te dyżury, praca inaczej się toczy niż na co dzień? Chętnie się też dowiem kto w takim razie może liczyć na tę pensję, która wynosi więcej niż najniższa krajowa.

Mysykeóliki
@Tati

Za moich czasów nie uprzedzała. Nie wiem jak jest teraz. Gdy przyjmowałem się do pracy współpracownicy śmieli się że mnie że myślę że jako osoba zatrudniona przez agencję będę mógł pracować tylko 5 dni w tygodniu... Szybko życie to zweryfikowało... A na czym polegają dyżury? Na tym że pracownik jest zmuszany do dodatkowej pracy w soboty i niedziele za śmieszne zaniżoną stawkę a jeśli odmówi jest na "wylocie". Co do wypłaty to na stanowisku "zastępcy brygadzisty" pensja podstawowa była minimalnie wyższa niż u innych pracowników. Z jakich powodów można było się na takie stanowisko dostać przemilczę...

DzikiDuch
@Takie rzeczy

A kto powiedział że mi przeszkadzają? Po prostu fakty są takie że traktuje się ich jako tanią siłę roboczą do ewentualnej "podmianki". Chętni do pracy? Zawsze będą jak pracodawca trzyma poziom. Mi Kadra zarządzająca? Za moich czasów była to banda ludzi obsadzonych na stanowiskach ze względu na znajomości. Szkoda pisać

Takie rzeczy
@DzikiDuch

Kurde... to w taki sposób dobrej kadry nie zbudują, a bez zespołu nic się nie osiągnie.

Kaśka C.
@Mysykeóliki

Ale to jako Polak pracowałeś przez agencje pracy ? Czy jako obcokrajowiec ? Zaintrygowałeś mnie z jakich powodów można dostać się na stanowisko brygadzistą, zdradź szczegóły.

Ktos tam
@Kaśka C.

Firma skrajności, kierownik ma pojęcie o uprawie roślin i sam niejednokrotnie nauczył się na własnej skórze jak to wszystko powinno wyglądać ale… niestety osoba z biura obok mocno potrafi wpłynąć na pewne decyzje kierując się tylko nienawiścią do pewnych osób oraz uwielbieniem i chęcią ochrony swoich pupilków. Niestety wierzy w to kierownik oraz dyrektor myśląc że ta osoba rządzi twardą rzeką. Hmm… Myślę że każdy wie o kim mowa. Bullshit. Usunięcie komentarza bardzo dobrze oddającego sytuację dziejącą się w firmie również świadczy o wpływie tej osoby. Życzę powodzenia firmie i dalszego rozwoju ale polecałbym się lepiej przyjrzeć kadrze bo to od niej jednak najwięcej zależy.

Była

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Brak dobrego kierownika. Liderzy to poganiacze .Warunki kiepskie, firma obskurna , brak rozwoju , brak premii . Teraz w celu zabierania premii zamontowana kamerę na stołówce w celu skuteczniejsze możliwość jej zabrania. Szkoda tylko że nielegalna

@Była

Czemu liderzy poganiają, duża jest presja narzucana? Czy firma jakoś inaczej motywuje swoich ludzi niż kasą? Może jest chociaż szansa na roczną premię czy coś w tym stylu? Tą premię można stracić przez samo siedzenie? To trzeba stać czy jak?

Kiedyś tam pracowałam
@Była

Brzmi jak praca u prywaciarza w latach 90... ale kto pracował te wie że w tej firmie zmiany są .. ale tylko na gorsze...

Firma Swedeponic Polska Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Przedstawiciel handlowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Stefek

Chyba nie przepadasz za tą osobą? A czy pozostali współpracownicy są w porządku, czy oni też coś mają za uszami? I ile Wam w pracy przysługuje przerwy?

Szukająca

@Szukająca

jak szukają to tylko obcokrajowców. Polaków na produkcji prawie już nie ma. Opinie możesz sobie poczytać na tym forum. 1-2 pozytywne znajdziesz, reszta negatywne.

@gapa

Czemu stawiają na obcokrajowców, Polacy sami odchodzą z produkcji? Tak ogólnie to wszystkie narodowości mają te same pensje za te same obowiązki? W ciemno też można aplikować na produkcję?

gapa

Polaków w okolicy chętnych do pracy brak, dlatego obcokrajowcy, tak naprawdę firma nie ma wyjścia. Cała zgrana dobra ekipa Polska zaczeła odchodzić z pracy w 2021r i do obecnego momentu mało dobrych pracowników już zostało... Polacy pracują na etacie, Obcokrajowcy na umowach zlecenie i mają płacone za godziny

Norbik
@gapa

Napisałeś, że firma nie ma wyjścia i że polscy pracownicy poodchodzli, głównie w 2021 r. A jakie były powody, że rezygnowali z pracy tutaj? Firma starała się rozeznać w powodach rezygnacji z pracy dla nich i coś temu zaradzić?

@Norbik

W większości przypadków jeśli chodzi o odejścia to chodziło i nadal chodzi o atmosferę... jest toksyczna. Sytuacja zmienia się z rok na rok na gorsze...

@gapa

W czym przejawia się ta toksyczność? Kto taką atmosferę buduje? Wynagrodzenie nie jest w stanie zrekompensować tej całej otoczki? Dajcie znać, bo planuję zaaplikować.

gapa

Chcesz to aplikuj, zatrudnij się i sam ocenisz. Toksyczna atmosfera oznacza: nierównomierny rozkład pracy względem pracowników co tworzy konflikt, promowanie osób z niskimi kompentcjami na wyższe stanowiska co demotywuke resztę zespołu, nie jasne (nie profesjonalne) układy przełożony-pracownik itd. Kasa jest taka sama jak w okolicznych firmach więc nie rekompensuje złej atmosfery...

@gapa

Czyli rozumiem nie ma jasnych zasad przyznawania awansu? To kto ma szanse na wyższe stanowiska? I tak przy okazji mam pytanie co do do kasy, były premie świąteczne u was? Jak firma nagradza pracowników w tym czasie? U mnie licho, ale myślę nad zmianą pracy.

gapa

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Swedeponic Polska Sp. z o.o.?

T.I.

byla
@T.I.

tak, potwierdzam z ludzmi sie nie licza nie ma szacunku a oczekuja przyjemnjej atmosfery a wspomniany patryk nawet nie mowi dzien dobry bo chyba duma na to nie pozwala

@byla

Atmosferę rekompensuje może wynagrodzenie? Ile tak faktycznie można zarobić? Jaka umowa? Chętnie dowiem się czegoś więcej. Może znajdą się jakieś plusy jednak...?

kandydatoo
@byla

a kto to ten Patryk, jakiś szef ? szukają obecnie pracowników ? jak płacą ? firma się rozwija, sprzedaż rośnie ?

szukam ziół
@T.I.

z tego opisu wynika, że sami obcokrajowcy tam pracują. Da radę jeszcze po Polsku porozmawiać w tej firmie ? Czy jakość produktów jest odpowiednia ? Jak obecnie firma jest zarządzana ?

@Lidia

Płacą kolo 2800-3100 netto, nadgodziny najczęściej do odbioru. Ale nie wiem czy teraz kogoś wogole szukają do pracy. Ogólnie mało roboty jest

Danuta
@Agula

Czemu jest mało roboty? mniej zamówień macie czy jak? Nie zanosi się żeby było więcej pracy w najbliższym czasie? Czy w ogóle te stawki o których piszesz to tylko podstawa pensji czy wliczasz w to premie?

@Danuta

To już nie te czasy kiedy sprzedaż była bardzo duża, część klientow odeszła inni mniej zamawiają niż kiedyś. Stawka z premia, ogólnie to każdy może mieć inna kasę. Zależy od tego ile lat pracujesz.

@Agula

Jak podane kwoty są już z premią, to jakie tu pracownicy mają umowy? I co do różnic w zarobkach, to rozumiem, że wynikają z tego, że firma podnosi zarobki bardziej doświadczonym pracownikom? Czy więc prócz podwyżek można tu też liczyć na awans?

@Artur

To sa stawki beż premii, premia uznaniowa - wskaźnikowa, ale nikt nigdy nie wie czy mu przysługuje czy nie. Z awansem ciężko, raczej wszystkie stanowiska obstawione... ale rotacja też spora więc jakas szansa jest. Im dłużej pracujesz tym więcej zarabiasz

Mira
@Agula

To podwyżki są zależne od stazu pracy jakoś? Są za to dodatki? Czy po prostu jak przedłużają umowy to proponują większą wypłatę? Jakieś widełki jesteś w stanie podać dla pracownika, który powiedzmy, rok przepracuje?

@Mira

Nie ma sztywnych zasad. ile sobie wynegocjujesz to Twoje, ale równie dobrze może jedna osoba dostawać podwyżki do roku, a druga jak się nie upomni to i 3-5 lat nie dostaje...

stara baziółka
@Agula

Lata pracy to jedno, a dwa zależy jak bardzo zaciśniesz znajomości, podlizostwo, wspólne fajki, kawki. Jedni pracują na drugich niestety

Elka

Kontrahent

Firma skrajności. W sieci bryluje, zapewnia o swoim rzetelnym podejściu do klienta, nawiązuje współpracę ze znanymi ludźmi, kreuje swój wizerunek na nowoczesną firmę produkcyjno-spożywczą. Na miejscu? Niestety.. obraz nędzy i rozpaczy. Pomijając brak miejsca tak oczywistego jak recepcja (może nie starczyło środków tak samo jak i na drzwi zaklejone czerwono-białą taśmą… ahhh patriotyzm!) wszędzie niestety dość duży „sajgon”. Remont aż czuć w powietrzu, a przynajmniej nostalgiczne wołanie o jego potrzebę. Na szczęście mili ludzie zmieniają atmosferę o 180•, chociaż może się to nie długo zmienić biorąc pod uwagę atmosferę o jakiej możemy tu przeczytać.

Danuta
@Kontrahent

A skąd wiesz czy to nie bzdury z tą atmosferą? W końcu na własne oczy widziałeś jak jest.

exklient
@Danuta

ja czytam ze zrozumieniem do konca , cytat bedzie odpowiedzia na twoje pytanie@Danuta "biorąc pod uwagę atmosferę o jakiej możemy tu przeczytać." a i zgadzam sie z opinia niby chca handlowac a nie chca, A ja wybralem ze niechca wiec nie wspolpracuje z nimi.

Były.
@Kontrahent

Mam takie samo zdanie. Brak recepcji, brak miejsca do spotkań i rozmów z klientem. O zaproponowaniu kawy, herbaty czy choćby wody, można pomarzyć. Wszędzie brud, smród i ubóstwo. Taki mała manufakturka przy domu.

Czy w Swedeponic Polska Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Agula

W administracji tak, jest kilka biurek w jednym pokoju 4-5 dziewczyn. Reszta siedzi po swoich pokojach.

@Agula

Duży ten pokój administracji? Jak atmosfera w tym dziale? Zespół jest zgrany? Dobrze się pracuje? Pytam, bo chciałabym spróbować aplikować właśnie do tego działu

@Krystyna

70-80m2. zespół zgrany. gorzej z Kierowniczką...

@Agula

Kierowniczka nie grana z resztą zespołu? A dokładnie to z jakiego powodu? Nie da się pójść na kawę czy piwo i wyjaśnić sobie, co nie pasuje?

Swedeponic Polska Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Przedstawiciel Handlowy w Poznań. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co według Ciebie powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

byly

ciagle niezadowlolenie z wykonywanej pracy

@byly

Możesz podać jakieś konkretne powody tego, że firma pokazuje niezadowolenie z wykonywanej pracy? A atmosfera między pracownikami jak się prezentuje?

grodz
@Lidia

zrobisz wg wytycznych- zle bo te wytyczne juz sa nieaktualne ale dowidujesz sie po wykonaniu pracy. zbierasz i pakujesz a pozniej dowiadujsz sie za male a na poczatku pracy takie wlasnie mialy byc pakowane

@grodz

A co firma robi, by każdy pracownik zawczasu mógł poznać nowe wytyczne, jak co robić, żeby pasowało? I czy można tu usłyszeć pochwałę za dobrze wykonywaną pracę lub nawet uzyskać jakieś wymierne docenienie w postaci premii?

Mateusz

W tej firmie tylko Polacy mogą mieć przerwę nie na 20 minut a 40 i nawet więcej tylko Polacy mogą iść zapalić 10 razy dziennie broń Boże żeby Ukrainiec wyszedł zapalić od razu bez premii i tak dalej

Do Mateusz
@Mateusz

Wypraszam sobie..., fakt faktem jest parka która cały czas spędza na fajkach lub przesiadywaniu na wiecznej przerwie, ale to sporadyczny przypadek. Większość Ukraińców czy Filipińczyków, plus Białorusinów jest traktowana tak samo i nie ma wyjątków

chętna do pracy
@Do Mateusz

to można na fajkę wychodzić w końcu czy nie w czasie pracy ? co to za parka ?

Prawda

Jesteś kapusiem??? To ta firma czeka na ciebie

@Prawda

A jak nie jestem? Dużo tu komentarzy mówiących że odradzają pracę, ale nie ma konkretów. Może ty napiszesz dlaczego mam nie aplikować niby? Jakie wady a jakie zalety pracy tutaj są?

Niedawno pojawiła się oferta pracy firmy Swedeponic Polska Sp. z o.o.. Wiecie może, czy firma wznowi rekrutację na stanowisko Asystent / Asystentka?

odradzam

nie polecam

@byly

No ok, ale czy można dowiedzieć się dlaczego. Jakieś szczegóły? To odradzanie mało konkretnie. Chodzi o kwestie finansowe? Dodatków pozapłacowych? Czy też o atmosferę i relacje w firmie?

Swedeponic Polska Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko specjalista ds. jakości. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

byly

wspoczuje na tym stanowisku jest sie miedzy młotem a kowadlem produkcja kontra sprzedaz raz kaza pakowac ia za chwile nie dopuszczaja tego do sprzedazy i rozpakowac i wymieniec

Jak szefostwo w Swedeponic Polska Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Szukam pracy

Jestem z okolic i zastanawiam się czy złożyć CV do pracy w szklarni. Obecnie pracujesz tam ? Jest to stala praca czy raczej tymczasowo szukają? Ciężka fizycznie jest ta praca ?

jak przedmiot do wykonania zadnia

@pracownik

A w praktyce jak to wyglądało i w sumie jak jest z tym teraz? skomplikowane te zadania tu dają? tłumaczą chociaż jak ktoś nie ogarnie polecenia?

stara baziolka

nie warto po zmianie ( powrot) bylego growera jako kierownika, brak organizacji pracy , planu a bledy decyzyjne to wina oczywiscie pracownika. Rotacja ludzi niesamowita ochodza starzy pracownicy bo maja dosyc

kandydat.
@stara baziolka

W Twojej ocenie warto przyjść do pracy na produkcję ? jak atmosfera ? firma się rozwija ? rośnie ? można liczyć na stabilne zatrudnienie ?

stara baziolka
@kandydat.

niestety nie dlatego wiekszosc ludzi to obcokrajowcy bo nie maja wyjascia

@kandydat.

nie warto jak na dzien dzisiejszy

Szukam pracy
@stara baziolka

A skąd są pracownicy? Z Ukrainy ? Kadra zarządzającą to Polacy ? Można liczyć na awans po jakimś czasie ?

Kandydatka2
@stara baziolka

To organizacją pracy zajmuje się technolog ?!?! Jak firma obecnie prosperuje ? Szukam pracy na stałe, więc zależy mi na dłuższej perspektywie pracy

@pracownik

nie warto zawsze jest zle a nawet jak jest dobrze to nawet nie pwoiedza dziekuje czy fajnie ale opie...c moga caly czas

@Kandydatka2

odradzam jak widac rotacja jest duza i nie zwiesc sie piknomowie , ze jest fajnie bo nie jest.

@Szukam pracy

filipiny , ukraina a awanas zalezy od ilosci wazeliny i brak kregoslupa morlanego

@@stara baziolka

Czyli awans jest możliwy tylko trzeba się podlizywać według ciebie? A doświadczenie i kwalifikacje się nie liczą? Mogą wziąć na lepsze stanowisko kogoś tylko dlatego że ma poprawcie przełożonego?

Chętna do pracy
@Marek

A jakie są stanowiska w firmie? Firma się rozwija? Jest kasa na inwestycje, czy raczej dziadują?

@stara baziolka

Rotacja z powodu braku organizacji pracy? To jest powód, że ludzie odchodzą? Może wiesz coś więcej dlaczego tak się dzieje?

exklient

Klient
@exklient

Czemu zrezygnowałeś? Szukam dostawcy świeżych ziół

Gucio :)

Praca 7 dni w tygodniu po minimum 8h. Jak przyjdzie większe zamówienie to i 12-15h się trafi :) Pomyślisz sobie "o nadgodziny - fajnie - dodatkowa kasa" Nic z tych rzeczy... Godziny w większości do odbioru :D lub jak już się nazbiera kilkadziesiąt i nie ma kiedy odebrać to z wielką łaską płatne. Oczywiście o +50% czy 100% to nawet nie masz co marzyć :) Nadgodziny nie obowiązkowe ale jak nie będziesz zostawać po godzinach to z pracą i tak dość szybko się pożegnasz :D Zaczynasz od świetnej najniższej stawki krajowej żeby po kilku miesiącach... nadal zarabiać najniższą krajową :) Ale jak będziesz ciężko i sumiennie pracować podlizując się przy tym przełożonym to możesz liczyć na jakieś fenomenalne 200-300zł podwyżki raz na 2 lata :D Stała stawka za pracę w soboty: 125zl netto za 8h pracy (tak serio) i 200zł za niedzielę za MINIMUM 8h. Często w praktyce 9h-12h. Polecam od razu odkładać te pieniążki na lekarza bo praca latem na szklarni w 50stopniach i dużej wilgotności powietrza potrafi organizm z czasem "zmęczyć" ;) Ale żeby nie było są też plusy... Praca w międzynarodowym zespole z Ukraińcami i Filipińczykami pozwala rozwinąć znajomość "języka migowego" bo na produkcji mało kto już mówi po polsku :) Kolesiostwa też już nie ma bo za polecenie tam pracy znajomemu można się go szybko pozbyć. No chyba, że go bardzo nie lubicie to jednak polecam :D Są i awanse. Po kilku latach możesz zostać liderem :D Ta zaszczytna funkcja pozwoli Ci pracować jeszcze ciężej (dla przykładu innym) a także zbierać (usunięte przez administratora) nie tylko za siebie ale też za innych i to nawet kiedy nie będzie Cię w pracy (teleopierdol) :D Dodatki socjalne w postaci smartlunch, ubezpieczenia, czy karty multisport są ale nie jestem pewny czy to rekompensuje wszech obecny (usunięte przez administratora) i zwykłe chamstwo. Generalnie (usunięte przez administratora) i 15 kilometrów mułu.

@Gucio :)

No z tej długiej wypowiedzi rozumiem, że serio według Ciebie nie warto zostać liderem w firmie? Prócz większej roboty serio żadnych benefitów? Zawsze myślałam, że liderom coś więcej przysługuje, ale chyba się pomyliłam.xd Rozumiem, że nikt tu się nie chce pchać na tę pozycję?

@Gucio :)

Pracowałam tam kilka miesięcy w 2019r... a jak kadra kierownicza obecnie ? zmieniło się coś na lepsze ? organizacja pracy ? jakość ? standardy BHP ?

nie było źle. Płacili powyżej standardu na rynku, dużo pracy było, ale atmosfera była ok. Były dopłaty do Lunchy i fajne imprezy firmowe. Sprzedaż była duża wszystkie możliwe sieci Baziółka obsługiwała.

@były pracownik

I to opis warunków na 2019 tak? No to fajnie, że wtedy atmosfera była ok, przy jego opisie tutaj istnieje szansa, że się z tym sytuacja polepszy?

@Gucio :)

A jak w ogóle zostać takim liderem? To się jakoś samoczynnie dzieje po iluś latach pracy czy jednak trzeba czegoś więcej

Edyta

kiedy w firmie są te wieksze okresy pracy i wieksza ilosc zamowień, w okolicach świat czy zupelnie inaczej? kiedy trzeba sie nastawiac na ta prace z nadgodzinami ?

Jaa
@Edyta

Głównie na wiosnę jest najwięcej pracy i w każde święta są duże zamówienia. Weekendy też do najlżejszych nie należą.

@Jaa

Po tej odpowiedzi wygląda to ta jakby ostra praca tutaj była na okrągło jednak... Chociaż chyba aktualnie jest raczej luźniej? To jak na dzień dzisiejszy praca tu wygląda, co się robi

Zostaw merytoryczną opinię o Swedeponic Polska Sp. z o.o. - Kraśnicza Wola

• Jak się pracuje w Swedeponic Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Swedeponic Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Swedeponic Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Swedeponic Polska Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 13 ocen.
  • 41
    05-825 Kraśnicza Wola

Swedeponic Polska Sp. z o.o.