Swedeponic Polska Sp. z o.o.

Kraśnicza Wola

Opinie o Swedeponic Polska Sp. z o.o.

Mała

Jakiś czasem temu zwolniono większość PH teraz firma na już tylko chyba 5 cały kraj. Sama pracowałam jako PH i w firmie pracowało się doskonale. Super atmosfera, całkiem dobre zarobki niestety pewnego dnia padł pomysł zwolnienia PH i 2/3 z nas poszło szukać nowej pracy. Bardzo ładnie i miło nas odprawiono (duże odprawy i miła atmosfera). Szkoda bo naprawdę dobrze się tam pracowało.

Gościówa

Gdzie są przedstawiciele ja się pytam!!!???

Marcin

Bardzo proszę o opinię, czy warto spróbować popracować w tej firmie na stanowisku głównego technologa. Widziałem ogłoszenie . Jakie mogą być warunki pracy i płacy..no i jakie tam są warunki współpracy między ludźmi. Dzieki za jakąkolwiek pomoc i podpowiedź.

gość

Niestety, te wszystkie komentarze to prawda, to najgorsza firma w jakiej można pracować. Nie polecam a wręcz odradzam, nawet wrogom. Bardzo złe traktowanie i obłuda wszędzie, a pieniądze marne. Trzeba tyrać w bardzo ciężkich warunkach, kto mądrzejszy to zaraz ucieka i tak w kółko, nowi przychodzą z agencji. Firma do bani i ludzie tam do bani. Najlepiej trzymać się od tego miejsca z daleka.

Ludzie pracujący tam żyją ze świadomością że mogą w każdej chwili zostać zwolnieni tylko lecą jeden po drugim a na ich miejsce następni z agencji na stałe zostają tylko roboty+kable 70% ludzi sami na siebie nadają do brodatego fajansa za jakieś głupoty w stylu była 1 min dłużej na przerwie, wszyscy z zewnątrz niby mili ale podpieprzają się na okrągło. Ogólnie praca za jakieś śmieszne grosze 1400 zł i zapieprzanie non stop, nie jestem z tych co nie potrafią zapieprzać ale trzeba się cenić nie będę się zabijał za marne grosze. Pracowałem tam i na produkcji i na magazynie ostatnie ogarnięte osoby odeszły razem ze mną, został kompost. Pozdrawiam nie polecam.

Anna

Przykro się to czyta, tym bardziej, że Wojtka /Państwa Prezesa/ wspominam z czasów naszego wspólnego krótkiego studiowania farmacji na AMG, jako bardzo miłego i kulturalnego człowieka. Pozdrawiam z Gdańska.

gość05

Mój komentarz na temat nierobów(pani Renatka),donosicieli(pani Aneta) i fałszywych osób(Renata,Aneta,Adam i inni) również został usunięty. Nie ma to jak prawda w oczy kole!!!

BUKAKE

Prezes "kasuje nie wygodne komentarze", ucieka od rozwiązywania problemów, tym samym zamydla sobie oczy. Czy tak zachowuje się człowiek z zasadami i tak wysokim morale?? Niech każdy sobie odpowie.

LULU

Dla mnie prezes jest spoko O.K. ale cała reszta do zmiany.

Bakuś

Od pewnego czasu przypatruję się komentarzom, wniosek nasuwa się sam: winę za obecną sytuację w firmie ponosi w największej części Pan na Harley'u.... to proste jak faja!!

Sajmon

I się posypały negaty o Swedeponiku... A o pseudo firmie będzie niebawem bardzo głośno...

Stacho

Zgadzam się w całości.

gosc

Nie polecę tego pracodawcy nikomu, nawet najgorszemu wrogowi.

Jadzia

Napiszcie cos wiecej bo dostalam oferte przez agencje w sprawie pracy w tej firmie niby zakwaterowanie i 12 zł na godzine? napiszcie dlaczego przez agencje zatrudniaja? I na czym polega praca pakowacza? Pozdrawiam

gość

wszystko to prawda zatrudniają przez agencje i traktują cię jak śmiecia układy tylko rodzinne

limak

Warunki płacowe w biurze, ok. Warunki socjalne na bdb poziomie. Zapomnieli tylko o tym, że człowiek nie robot...trzeba dobrze zasuwać.

marcin

ile tam można zarobić ?????

gość

Zgadzam sie z tym w 100%. Pracowac tam to poprostu koszmar.

xxx

Firma , której nie polecam , chyba ze ktos szuka pracy niewolinika dyspozycyjnego 24godz. na dobę 365 dni w roku za marne grosze to ok . W firmie pełno dziwnych ukadów i rodzinnych powiązań. I tylko te osoby zarabią, reszta charuj ciesz sie ,że masz robotę i nic się nie odzywaj. Coraz wiecej osób kierujących , bardzo hamskich i szantażujących ludzi .

Zostaw opinię o Swedeponic Polska Sp. z o.o. - Kraśnicza Wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Swedeponic Polska Sp. z o.o.