KABA

Bydgoszcz

Opinie o KABA

Iwona
użytkownik zarejestrowany

Pracujesz w KABA? Podziel się informacjami na temat warunków zatrudnienia. Na jakie benefity mogą obecnie liczyć pracownicy firmy?

qnas jeszcze raz

a mógłby mi ktoś odpisać ile tam dostanie spawacz tig+mig+rysunek techniczny +myślenie ??? i jaki rodzaj umowy, i jak ze zmianami, jak z parciem na czas, jacy majstrowie i jak z nadgodzinami? tylko niech nikt nie mówi że nie ma, bo tak chyba nigdzie nie jest.

Waldek

Tam teraz bieda jest haahh

azja
użytkownik zarejestrowany

a mozesz w takim rAZIE napisac na jakim konkretnie pracujesz stanowisku? może to w dużej mierze od tego czynnika zależy kto jakie ma wysokie wynagrodzenie moim zdaniem, a nie masz jakichś szans na awans?

Minio

Chyba piany byłeś jak to pisałeś w kabie nikt nie zarabia tyle netto odejmij 1000 zl od tej kwoty to może są tacy co dostaną 2500zł w 8 godzin pracuje tam 5 lat i pierwsze słysze o takich zarobkach

qnas

ale ta kwota 3500 złotych to netto czy brutto i czy jest to w normalnym czasie pracy - tzn 40 godzin tygodniowo, czy w czasie+nadgodziny do bólu ??

fredas

Dajcie spokoj z ta firma kupe ludzi tam przepracowalo nalo kto tam dluzej wytrzymal ten kto siedzi tam iles lat to pewnie nie zalezy mu na godnym zyciu i sobie biede klepie !!!!!

XXXX
@fredas 11.02.2015, 23:48

prawie każdy umie tylko płakać i się użalać, nie chce się robić i mówić że się(usunięte przez administratora)zarabia i zależy na jakim stanowisku

marcin

Ile tam może zarobić spawacz na aluminium i stal wszystkie metody 131 141 135 136 138

XXXX
@marcin 09.02.2015, 06:50

PAPIERY MOŻNA MIEĆ NIE WIADOMO JAKIE, WAŻNE CO SIĘ UMIE TAM PODSTAWA TO RYSUNEK

staszek

nie polecam Firmy KABA na wroblowej zdzieraja tylko z ludzi traktuja jak bydło !!!!!!!!!!!!!!!!

andrzej1234

to podaj ile zarabiaja tam ???? pensjawnet taka jak ma sprzataczka w szkole na etacie hehehhe !!!!

wolny

Ten co pisal na temat kaby na wroblowej jest pewnie zwyklym nieudacznikiem i dlatego mial mala mala pensje to nie prawda jest to solidna firma wyplaty sa godne i na czas i mozna sie jeszcze wiele nauczyc

galanonim11111

Kaba na ul wroblowej to kiepska firma uwazajcie na nia ni polecam glodowe pensje i praca u tyranow i gburów !!!!!!!!!!!!

Kaba przeniosła sie na ul.Grunwaldzką TransTech jest to budynek po magazynach mieści się przy rozbiernej kotłowni.

w

KABA kończy karierę na terenie ELTRY zalega z płatnościami firma do (usunięte przez administratora)

Uwaga firma KABA przyul.Glinki 146 zalega z płatnościami swoim pracownikom oraz zalega w Zusie Nie daje kwitów RUM swoim pracownikom. Nie polecam tej firmy

Zostaw opinię o KABA - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KABA