Opinie o Enermet CNC w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Enermet CNC. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Enermet CNC o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pielęgniarki i położne
Pielęgniarki i położne Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enermet CNC w Bydgoszcz

Starcadius

Pan Robert odkleił się chyba od rzeczywistości moim zdaniem. Niestety nie wiem czy polecić czy nie bo moje zlecenie zakończyło się na fakturze . Mniej więcej za dołożenie suwmiarki do wzorca zostałem skasowany 580 brutto. Wycena śruby trapezowej wstępnie 14 tys a finalnie 8000. Gdzie orginal jak się później okazało 2400zl . Potem jak jeszcze ten Pan pospieszą w rozmowie tekstem ale do rzeczy. Mój stosunek jest negatywny. Zalecał by dużą ostrożność w zlecaniu im czego kolwiek.

mubu

ma racje kasuje za duzo

robert ene

Wysyłając zapytanie do powyższej firmy o regenerację wrzeciona pan Robert podjął się takowej regeneracji ,z mojej strony została dostarczona głowica w całości tak jak umawialiśmy się ,po około dwóch tygodniach głowica wróciła ale rozmontowana na części pierwsze i nie kompletna gdzie pan Robert Stwierdził że nie jest w stanie przeprowadzić regeneracji ponieważ się kompletnie nie zna na regeneracjach,nie potrafił złożyć je do takiego stanu jaki otrzymał . Po kilku dziesięciu próbach kontaktu telefonicznego jak i sms pan Robert łaskawie odebrał telefon po czy zaczął bezczelnie się śmiać bezczelnie i drwiąc że mogę mu cytuję..,, naskoczyć ''bo on nie wystawił żadnej fv za usługę po czym się rozłączył.zadzwoniłem do pracownika z firmy papa Roberta opisując całą sytuację a pan marek odpowiedział słowami ,,co ja mogę .

Enermet cnc

To jest mój najlepszy rzeczoznawca w razie potrzeby służy mi pomocą chętnie zapraszam !!!

robert ene

Enermetcnc Nowy wpis
@robert ene

Drogi Panie , Umawialiśmy się ,że wstępnie naprawa będzie kosztować 12 tyś zł ale jak otrzymamy wrzeciono zrobimy pełną diagnostykę okazało się , że jest w znacznym stopniu uszkodzona obudowa wrzeciona są pęknięcia otrzymał Pan pełny komplet zdjęć co Pan zaprzeczyć nie może dorobię nowej obudowy miało wzrosnąć o 4 tyś złotych , Pan na to odpowiedział, że to dużo kosztuje i mamy zrobić obudowę na klej !!!!!! Co jest idotyzmem więc wrzeciono zostało Panu odesłane , jeżeli się Pan z tym faktem nie zgadza zapraszam chętnie do właściwego Sądu Rejonowego w Bydgoszczy wszelką korespondencje czyli E-mail ,zdjęcia oraz SMS jestem w każdej chwili dostarczyć a także opublikować. Nadmieniam też ,że nie wystawiliśmy , żadnej faktury za diagnostykę oraz pokryliśmy sami koszty wysyłki !! Serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego !!!

Enermet cnc Nowy wpis

Starcadius

Robert
@Starcadius

Drogi Panie piszesz Pan bzdury i jakieś dziwne rzeczy proszę się opamiętać . Nie będę komentował dziwnych aluzji i konfabulacji z Pańskiej strony . Życzę przede wszystkim dużo zdrowia . Pozdrawiam Robert Śliwonik

Enermetcnc
@Starcadius

Niniejszym informuję, że wpisy , jako rozpowszechniające informacje nieprawdziwe, dotyczące Firmy Enermet CNC , stawiające mnie w złym świetle i narażające na utratę zaufania, wypełnią przesłanki przestępstwa zniesławienia oraz zniewagi w rozumieniu przepisów Kodeksu Karnego, naruszą moje dobre imię oraz stanowi czyn nieuczciwej konkurencji i na tej podstawie mam prawo złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa do właściwej Prokuratury. Z poważaniem Firma EnermetCNC Justyna Śliwonik

mubu Nowy wpis
@Enermetcnc

bo kłamie

mubu Nowy wpis

ma racje kasuje za duzo

Jak wygląda sprawa grafiku w Enermet CNC. Czy pracodawca idzie na rękę?

Enermet cnc

Niniejszym informuję, że Pański wpis, jako rozpowszechniający informacje nieprawdziwe, stawiające mnie w złym świetle i narażające na utratę zaufania, wypełnia przesłanki przestępstwa zniesławienia oraz zniewagi w rozumieniu przepisów Kodeksu karnego, narusza moje dobre imię oraz stanowi czyn nieuczciwej konkurencji i na tej podstawie mam prawo złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa do właściwej Prokuratury. Abym nie był zmuszony podjąć rzeczonych kroków prawnych, wzywam do jak najszybszego usunięcia niniejszego wpisu. Z poważaniem Firma EnermetCNC Justyna Śliwonik

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Enermet CNC? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR

Jakie są warunki zatrudnienia w Enermet CNC?

Firma Enermet cnc

Jaki jest wkład kierownictwa Enermet CNC w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Haha, fajnie że prawie wszystkie komentarze są z jednego tylko dnia. Właściciel ma niezłą fantazję. Żeby miał taki zapał i umiejętności do wykonywania swojej pracy....to by było dobrze.

ktoś

Ha ha ha. Ale samokreacja. Skorzystajcie z usług. nie bronię sami się przekonacie.

Bardzo dobry pracodawca więc nic dziwnego, że konkurencja robi wszystko żeby tylko zaszkodzić.

Maciek

@nowy a dostałeś już jakaś premie przez ten czas ?

Ale właściciel sobie słodzi w tych komentarzach

Over eneral

Owocne rezultaty oraz bardzo mili pracownicy.Polecam gorąco pracę w owej firmie ,wysokie zarobki oraz wiele dni wolnych.

NOwy

Pracuję tutaj już ponad 2 lata. Nigdy nie było sytuacji że byłbym niezadowolony. Wypłata zawsze na czas, zarobki dla mnie jak najbardziej w porządku, nie ma problemów z urlopem, itd. Polecam. Solidna firma

Pracownikxxx

Praca na dogodnych warunkach. Ludzie uczciwi i wyrozumiali.

Michał Jur.

Firma zatrudnia dużo ludzi i większość jest zadowolonych., przynajmniej z tymi, którymi ja pracuje. Jestem serwisantem maszyn w tej firmie od paru dobrych lat.

Darek L.s

Osobiscie wiąże miłe wspomnienia z ta firma tym bardziej ze przepracowałem tam dlugi okres. Zawsze mozna bylo dogadac sie z szefostwem w razie jakichś problemow. Atmosfera koleżeńska - sprzyjajaca pracy. Jesli chodzi o wynagrodzenie zawsze na czas i rownoznaczne do przydzielonej funkcji parcownika.

Joguś W

Byłem ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej i całkiem fajnie to wszystko brzmi. Kasa spoko, ogólnie warunki pracy ok jeśli okażą się prawdą. Mam nadzieję, że zadzwonią z pozytywną informacją.

On750

Na koncie się zgadza i to dla mnie jest najważniejsze, a w pracy jak w pracy raz lepiej raz gorzej.

Olek

Byłem w tej firmie na stażu, później się zatrudniłem i tak pracuję już tutaj 2,5 roku. Na początku nie liczyłem się z tym, że tutaj zostanę ale się starałem i zaproponowali mi atrakcyjną stawkę i teraz nie narzekam. Miałem opiekuna na początku swojej pracy, który mnie wdrożył we wszystkie obowiązki i potem już poleciało. Spoko pracodawca.

Zostaw merytoryczną opinię o Enermet CNC - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Enermet CNC?

Zobacz opinie na temat firmy Enermet CNC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Enermet CNC?

Enermet CNC
3.8/5 Na podstawie 34 ocen.

Enermet CNC