Opinie o Enermet CNC w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Enermet CNC. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Enermet CNC o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pielęgniarki i położne
Pielęgniarki i położne Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enermet CNC w Bydgoszcz

K172

Cieszę się, że zatrudniłem się w tej firmie. Wcześniej pracowałem jako serwisant w znanej marce napoi . W firmie można się naprawdę rozwijać, bogaty socjal( oczywiście jeśli komuś na tym zależy). Robisz swoje, wywiązujesz się z pracy to na pewno cię docenia.

Adrian Sz

Zgadzam się z poniższą wypowiedzią. Jest to firma w której pracownika może mieć prywatne życie, nikt nikogo nie zmusza do nadgodzin, chcesz to zostajesz nie to nie. Kasa bardzo fajna, nie wiem jaka jest stawka dla początkujących ale pewnie po jakimś czasie zatrudnienia jest podwyżka. Warto aplikować.

Grzegorz W

Nie ma co narzekać. Kierownik szanuje pracowników , którzy pracują i się nie obijają- poniewierani to są gamonie i nowicjusze a jak popracujecie dłużej jak ja to może też zasłużycie na szacunek, to jak nadgodziny premia nie dla każdego.

Julek

Zgadzam sie z poprzednia wypowiedzia. Jezeli Ktos przychodzi pracowac, a nie leciec w kulki , to otrzymuje die nagrody. Pierwsza to 8 godzin Ktore zlatuja w 10 minut , a druga to dobra wyplata. Przyjecia pod firme sa pare razy w Roku. Firma bardzo szybko sie rozwija , dlatego warto sprobowac.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Enermet CNC? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Przemek

Praca normalna. Ludzie fajni atmosfera spoko jest. Tylko trzeba chcieć pracować!! Pozytywnie jest jak chcesz.

Witek

Widac , ze firma preznie sie rozwija , dlatego potrzeba duzej ilosci osob . Jezeli ktos chce pracowac , a nie narzekac , jak wiekszosc mlodych , to sie odnajdzie . Praca prosta , nie skomplikowana , tylko trzeba chciec pracowac .

Miłosz

Pozytywne: - zawsze jest coś do roboty - spoko atmosfera - wynagrodzenie bardzo dobre Można by wymieniać j wymieniać. Negatywne w tej pracy jest to jak ludzie nie wszyscy podchodzą do pracy ( udają że pracują to porażka). Potem się dziwią że mają tak a nie inaczej. To tak w skrócie. :)

Świeżak

Pracuje w firmie od niedawna, na szefostwo nie narzekam, pensja póki co nie jest oszałamiająca, ale wiadomo, że na starcie zawsze tak jest. Ważne, ze umowa od pierwszego dnia pracy i firmą wydaje się być stabilna.

Stefan

Atmosfera w pracy ok, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalfikacji, firma się rozwija. Jeśli ktoś jest ciekawy warunków pracy itp. najlepiej sprawdzić i się przekonać samemu.

Robercik

-PENSJA NA CZAS -NADGODZINY WYPŁACANE -SZEFOSTWO OK -UMOWA O PRACE - GODZINY PRACY OK -EKIPA NA PLUS -KLIENTOW SPORO CHYBA NAJWAZNIJSZE RZECZY:

benek

Mnie w tej firmie krzywda się nie dzieje, a jeśli komuś nie pasuje na rynku jest dużo pracy zawsze może ją zmienić. Maruderzy i hejterzy zawsze się znajdą.

Krystek

Jak dla mnie nie ma się póki co do czego przyczepić. Atmosfera w pracy ok, pensja taka jak była obiecana na rozmowie więc nie ma źle, tylko trzeba pracować.

Praca ciężka na serwisie nie będę ukrywać ale jak ktoś nie boi się roboty to sie odnajdzie. Kasa spoko ,na święta dorzucili premię. Nie będziesz nawalac to kasą się będzie zgadzać.

Jowik K

W tej firmie można się NAPRAWDĘ rozwijać, w bardzo krótkim czasie awansowałem (oczywiście za ciężką pracę) godnie zarabiam, także polecam wszystkim młodym osobą, które chcą do czegoś dojśc.

Sebastian

Witam. Osobiscie wiąże miłe wspomnienia z ta firma tym bardziej ze przepracowałem tam dlugi okres. Zawsze mozna bylo dogadac sie z szefostwem w razie jakichś problemow. Atmosfera rodzinna - sprzyjajaca pracy. Jesli chodzi o wynagrodzenie zawsze na czas i rownoznaczne do przydzielonej funkcji parcownika.

Sebastian

Witam w firmie pracowałem ponad 2 lata z mojej strony mogę dodac iż zatrudnienie było w pełni stabilne, pieniądze wypłacane na czas i według ustaleń, ze strony szefa zawsze można było liczyc na pomoc i zrozumienie nie tylko w kwestiach sluzbowych.

Misiek

Mega mi zalezy na pracy u nich. Kolega robi na magazynie juz drugi rok bardzo sobie chwali. Przeszedl z innej firmy i jak sam mowi warunki sa niebo a ziemia. Roboty jest sporo ale to standard jak wszedzie. Tylko tutaj za nadgodziny cos sie ma, a nie jak poprzednio. Zarobki sobie tez chwali a zwlaszcza traktowanie ludzi. Wszyscy pozytywnie nastawieni do innych i w ogole do pracy

On730

Pracowałem tutaj od wielu lat, teraz pracuje tutaj mój syn. Nie narzekałem, szczególnie pod względem rozwojowym tzn. szkolenia, kursy itp. Wiadomo czasami bywały gorsze dni ale wszędzie tak jest. Jak miałbym się jeszcze raz zatrudnić to zrobiłbym to.

Julek

Firma się rozwija, teraz ma być bardzo dużo pracy więc przyjmują nowe osoby o czymś to świadczy. Polecam skorzystać póki oferta jest aktualna.

Kamil

Ja zostawiam 5 gwiazdek bardzo podoba mi się praca w enermet mimo tego ze pracuje od niedawana czuje się tu świetnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Enermet CNC - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Enermet CNC?

Zobacz opinie na temat firmy Enermet CNC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Enermet CNC?

Enermet CNC
3.8/5 Na podstawie 34 ocen.

Enermet CNC