ewb

Gdańsk

Opinie o ewb

wieufhq

radzę się nie zniechęcać i samemu spróbować @turan podobno jest tam fajna ekipa i atmosfera a opinie w necie to swoją drogą

ja

Zgadzam sie z poprzednimi opiniami- Szef to oszust, kłamca i [usunięte przez moderatora]- oszukał niejednego klienta i niejednego pracownika.

[usunięte przez moderatora] I SZPANER A LUDZIOM OCHLAPY DAJE ALE TYLE LUDZIOM JEST WINNY KASE ZE NAPEWNO ZAPLACI ZA SWOJE.

naiwna

NIE ZAPLACIL MI ZA 2 MESIACE PRACY SZEF TO FACET SZUKAJACY OFIAR STRASZNY TYP ,SIEDZIAL ZA NAPAD NA BANK ,Z DALA OD TAKEGO CZARNEGO TYPA.

Zostaw opinię o ewb - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ewb